1995 yılında İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra aynı üniversite Proses ve Reaktör Tasarımı üzerine yüksek lisansımı tamamladım.
20 yıllık kimya mühendisliği kariyerimde uzun yıllar Laboratuar, Kalite bölümlerinde yöneticilik yaptım.Uluslararası nakliyat şirketimizde kurumsal yapılanmasında, satış ve pazarlamasında görev aldım.
Gayrimenkül sektörde amacım güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve insanlara değer katan, ihtiyaçları doğrultusunda yol gösteren bir gayrimenkul danışmanı olarak hizmet verebilmektir.
Çalıştığım projeler, Nish adalar, Kiptaş Adatepe, Kiptaş Seyrantepe, Fuaye Süreyyapaşa, Fuaye Turkuaz, Narcity, Adalife, Evinpark, Ritim İstanbul, Dap Royal, AC Moment İstanbul, Adamkule, AND Pastel ....
Tuzla bölgesinde Boya Vernikçiler Sanayi Sitesinde 2.el satış ve kiralama
ALDIĞIM EĞİTİMLER :
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Zümrütevler Mah. / Maltepe Esentepe Mah. / Kartal Cevizli Mah. / Kartal Cevizli Mah. / Maltepe Atalar Mah. / Kartal

Uzmanlık Alanları

Fabrika & Üretim Tesisi Konut Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Hülya Kırkgül portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

C*******

İlgi ve alaka çok iyiydi, güler yüz için özellikle teşekkür ederim

Mustafa Coşkun

Sayın Hülya hanım, bu süreçte kendisiyle çalışmaktan çok keyif aldım. Her konuda bizlere destek oldu. Teşekkür ediyorum.

Vildan Sancak

Hülya hanım çok yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkür ederim ediyorum, güler yüzlü ve güvenilir biri...

Enver Saraç

Hülya Hanım işinde oldukça titiz, düzenli, iş takibini iyi yapan ve konuyla alakalı geri bildirimde bulunan profesyonel bir danışman.İşinde başarılar dilerim.

Sancak Uzay Bilimleri

Hülya Hanım işini oldukça profesyonel şekilde yapan bir danışman.En uygun fabrikayı kısa sürede bularak bizleri büyük bir sıkıntıdan kurtardı.Ne istediğimizi bilen ve bizi anlayıp isteklerimiz doğrultusunda hareket eden birisi.Tüm emekleri için teşekkür ederiz.

Esin Özen

Kendimizi emin ellerde hissettik.Hülya Hanım arayışımızda yardımcı oldu ve işlem sürecini oldukça profesyonel şekilde yönetti.Bilgisi ve sohbeti çok hoştu.Teşekkürler..

Songül Özkan

Aldığım hizmetten oldukça memnun kaldım.Hülya Hanım ofisinde bizleri çok güzel şekilde ağırladı.Diaremin hızla kiralanmasında verdiği destek için teşekkür ederim.

Şenol Çavdar

Kendisi işinin ehli bir danışman.İşlemi profesyonel şekilde tamamladı.Desteğinden dolayı teşekkür ederim.

Oykun Yanılmaz

İşini hızlı ve gayet iyi yapan bir danışman.Süreci güven içerisinde yönetti.İlgisi, iş deneyimi ve profesyonel duruşuyla çok iyi bir gayrimenkul danışmanı.

Nezihi Mercan

Kurumsal müşterim olan yabancı bir şirketin ofis ihtiyacı için Hülya hanımın gösterdiği çaba, başarılı süreç yönetimi ve iş birliği için teşekkür ederim.

Mert Emre Kabaoğlu

Verdiği hizmetten çok memnun kaldık.Kendisi oldukça deneyimli bir danışman.Başarılar dilerim.

Erhan Karadeniz

Tuzla'da fabrika arayışımızda bölge ve iş tecrübesiyle kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirdiği için Hülya Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Tefik Özadaş

Kendisi güvenilir ve çok bilgili birisi.Bizi çözüme kısa sürede ulaştırdı.Başarılar dilerim.Teşekkürler.

Eylem Bayram

Hülya Hanım'ın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım.Geri bildirimleri ve doğru yönlendirmeleriyle bizi sonuca ulaştırdı.Kendisine çok teşekkür ederim.

Erol Öngen

Öncelikli olarak Hülya hanıma dairemi kiraya verdiği için teşekkür ederim.İş ilerleyişinde gerekli tüm bilgileri tarafıma aktarmış olup, işini profesyonel bir şekilde yapmıştır.Kendisiyle her zaman çalışmak isterim.

Mustafa Nebil

Hülya hanım evimin kiralanma sürecinde düzenli şekilde bizi bilgilendirerek işi büyük bir ciddiyetle takip etti.Kiracı seçiminde titiz davranması ve uygun iletişim kurmasından dolayı çok memnun kaldık.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Salih Kalem

Kiraladığımız daire hakkında bizi detaylı şekilde bilgilendirdi.Kendisi gayet başarılı bir gayrimenkul danışmanı.Her zaman kendisiyle çalışmak isteriz.

Nihat Ekşi

İşlem sürecinde iletişim, yardım, güvenilirlik ve anlayış konusunda Hülya Hanım'dan çok memnun kaldık.Sayesinde kiralamış olduğumuz daire ve göstermiş olduğu emekleri için kendisine teşekkür ederiz..

Ediz Calapoğlu

İşimizi hızlı bir şekilde bitirdi.İsteklerimizin ne olduğunu anlayarak kısa süre içerisinde bizi çözüme ulaştırdı.Kendisine çok teşekkür ederim.

Zehra Kocal

Hülya Hanım'ın iş deneyimi ve işlemi profesyonelce yönlendirmesinden çok memnun kaldım.Kendisini çok başarılı bulduğumu belirterek başarılarının devam etmesini dilerim.

Murat Benli

Hülya Hanım, güler yüzlü ve her konuda yardımcı olmaya çalışan birisi.İşlem sürecinden çok memnun kaldık.Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Selçuk Öner Eyüboğlu

merhaba tuzla boya ve vernikçiler sitesindeki fabrika binamın satışı ile ilgili hulya hnmla çalıştık. böyle özellikli bir mülk satışında gerek bilgisi gerekse çabası beni çok etkiledi.hulya hnmdan gerçekten çok memnun kaldım.Tekrar teşekkürler

Hüseyin Ünlüçay

Hülya hanımın yönlendirme ve hızlı bilgilendirme konusunda çok fazla yardımını gördüm.Kendisine teşekkür ederim.

Hasan Eroğlu

E-ticaret sektöründe iş yapıyorum, uzun süredir kendi bütçeme uygun kullanışlı ofis bakıyordum, Hülya hanımla tanıştım, sağolsun bana çok güzel bir ofis ayarladı, sözleşmeyi yaptık ofise geçtik, ofis ile ilgili ufak tefek sıkıntı olunca hala onu arıyorum çok ilgili bir bayan sağolsun.REMAX da böyle güzel insanlarla çalıştığı için onlrada teşekkür ederm

Nihal Koyuncu

BİRAZ GEÇ OLDU AMA HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKUR EDERİZ HÜLYA HNM EN ZOR DONEMLERDE ONDERLİK VASFINIZLA BİZE YOL GOSTERİP ÇÖZÜM ÜRETMENİZ MUHTEŞEMDİ. ANNEM VE BEN SİZI HERZAMAN KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ SAĞLIK SIHHATLE NIHAL KOYUNCU VE AİLESİ HERŞEY GONLÜNUZCE OLSUN SİZ HERŞEYİN EN GÜZELİNİ HAKEDIYOSUNUZ.

Murat Koyuncu

PROFESYONELLİK VE İŞ DİSİPLİNİNİZE DUYDUĞUMUZ SAYGIYI ÖNCELİKLE BELİRTMEK İSTEDİK HÜLYA HANIM HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKUR EDERİZ EŞİM BEN VE KAYINVALIDEM ADINA SİZİ GERÇEKTENDE İYİKİ TANIMIŞIZ KARAMSARLIĞA, ÜMİTSIZLİGE DÜŞTÜĞÜMÜZ HERAN YANIMIZDAYDINIZ PRATIK ZEKANIZ VEDE ÖNGÖRÜNÜZLE ZORLUKLATIAŞTIK EV SAHİBİ OLDUK TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Eylem Yüzener

Kurumsal bir şirket olduğunuzu biliyorum birde ekip üyelerinizi şahsen tanıma fırsatı buldum. Remax ikon Hülya Kırkgül çok başarılı ve çok saygılı bizim kısmetimizi bulmamıza yardım ettiği için çok teşekkür ederim. Biz ailemiz için iyi bir dost kazandık Hülya hanımı tanımakla sizin nezdinde bir kez daha teşekkür ederiz

Arzu Atagün

Kendimde bir gayrimenkul danışmanı olarak Hülya hanımla birlikte bir müşterime daire satışımız oldu.İlk tanıştığımız günden son satış gününe kadar gösterdiği gayret, sabır ve çalışma için kendisine çok teşekkür ediyorum.Daha nice başarılı satışları olur umarım.

Sait Özbey

Hülya hanım işini titizlikle yapan, ciddiyet ve samimiyete önem veren bir danışman. Aldığımız evin her aşamasında yardım ve ilgisi ile memnun etti.

Serhat Er

Hülya Hn ın danışmanlığında, Kartal Fer Yapı Mai Residence den bir daire aldım. Hülya Hn dan aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Kendisi her konuda yardımcı oldu ve sürecin hızlı ve sorunsuz sonuçlanmasını sağladı. Hülya Hn teşekkür ediyorum ve gönül rahatlığıyla kendisini yatırımlarınızda danışman olarak öneririm.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.