GÜVEN BAŞARI-1968 Yılında Elazığda doğdum.1987 yılında iş hayatına başladığım Türk Hava Yollarında 27 yıl boyunca farklı departmanlarında çalıştıktan sonra emekli oldum.T.H.Y hizmet sektöründe edindiğim tecrübeleri biriktirerek kurumsal olan RE/MAX LİON Yeşilköy ofisinde iş hayatına başladım. Hedefim müşteri memnuniyeti çerçevesinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmetinde fark yaratıp, sektörde güvenilir çözüm ortağı olmaktır.Sektör de 1 numara olan RE/MAX 7TEPE Ofisinde devam etmekteyim.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Saniye Akkaya portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Gökçe Karayiğitoğlu

Öncelikle , Saniye hanım ile network üzeri iletişime geçmiştik. Sahibinden.com da gördüğümüz ilk adresi arayalım dedik ve iyi ki aramıştık dedik. Işini titizlik ve özenle yapan alanında gayet profesyonel bir emlakçı kendisi. Buradaki büyük şansımız oldu. Iyi ki Saniye hanım. Her şey için çok teşekkür ederiz. :) 💓

İlker Akkurt

Merhaba, firmanızla ilk kez çalışıyorum. Daha önce alım satım kira işlerimde farklı gayrimenkul şirketleri ile çalışmıştım, ancak sevgili Saniye Akkaya ile tanıştıktan sonra doğru karar verdiğimi anladım. Tüm işleyişteki sakinliği, verdiği güven ve mevzuata hakimliği ile ona buradan da tebrik ve teşekkür etmek istedim. Doğru kiracı ile buluşturdu. O yüzden bundan sonra RE/MAX ve Saniye Akkaya diyorum.. Teşekkürler iyi çalışmalar..

O******* L*******

Yeşilköy'de kiralık daire bulma konusundaki yardımlarından dolayı Saniye Akkaya çok minnettarım. Alanında çok iyi bir uzman olmasının, yanı sıra aynı zamanda çok iyi, nazik ve dürüst bir insandır. Saniye Hanım'la tanıştığıma ve daire kiralama sürecinin onun hallettiğine çok sevindim. Memnuniyetle tavsiye edebilirim.

Gülçin Sayar

Evimi kiralama sürecinde Saniye Akkaya Hanım, bana yardımcı olduğu için kendimi şanslı hissediyorum.. Çünkü istediğim şartlarda bir kiracı bulacağıma dair inancım çok düşüktü.. Ancak Saniye Hanım görüşmelerimizde beni çok iyi dinleyip, istediğimin ne olduğunu anladı ve inanılmaz kısa bir sürede tam istediğim gibi işi sonuçlandırdı.. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. 🙏🏼 Müthiş bir performans. 🙏🏼

Semiha Üner

Yeşilköy’de ev kiralama için yardımcı olan saniye hanım ;işinin ehli, adaletli ve samimi bir danışman yardımları ve yol göstericiliği için kendisine çok teşekkür ederim .Birgün tekrar danışmanlık ihtiyacım olur ise kendisi ile karşılaşmak isterim sevgiler

Yavuz Atalay

Saniye hnm Yeşilyurttaki evimin kiralammasinda her konuda dürüst bir şekilde yardımcı oldu. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Battal Sami Toy

Yurtdışında yaşadığım için mülklerimin satışıyla ilgili Saniye Hanım ile iletişime geçtim. Profesyonel çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

N******* Ç*******

Saniye Hanım’a uzman yaklaşımı, ilgisi, güvenirliği ve hızı için çok teşekkür ederim. Kendimi süreç boyunca emin ellerde hissettim.

S******* Y*******

Kiralık arayışımızda bize istediğimiz evi bulan Saniye Hnm çok teşekkür ederiz.

Mehmet Arslan

Yaklaşık olarak 1 ay önce saniye hanımla tanıştık dükkan almak için gerekli olan tüm yardımı sağladı kendisine çok teşekkür ederim

Nermin Toy

Sirinevlerde işlerimin satışı için danışmanlık hizmeti aldığım Saniye hanım ile çalışmaktan çok memnunum ...Dürüst, kuralları bilen her iki tarafın haklarını koruyan yaklaşımından dolayı güvenimi kazandığı için etrafımda herkese tavsiye ediyorum....

Gülcan Koçali

Saniye hnmı arkadaşımın tafsiyesi üzerine tanıdım. Floryadaki dairemizin satışı sürecinde gösterdiği sabır ve anlayış için öncellikle teşekkür ederiz. Titiz yaklaşımı ve sektörel bilgisi sayesinde çözüm odaklı önerileri ile işimizi son derece kolaylaştırmış ve iletişim becerileri, nezaketi ve en önemlisi vermiş olduğu güven ile de kalbimizi fethetmiştir. Bundan sonraki gayrimenkul alım/satım ve kiralama işlerimizde ilk arayacağımız kişi Saniye hnm olacaktır.

Erdoğan Savran

Öncelikle saniye hanima çok teşekkür ederim.. Göstermiş olduğu yakınlık ilgisi alakası işini takip etmesi üstüne her ulaşmak istediğimde saat kaç olursa olsun anlık dönüş yapması müşteriye karşı işine karşı gösterdiği saygıyı ilgiyi belli ediyor.. Kiralama yapmak için tanıştığım saniye hanımla suan itibariyle 2.satis islemimizi yapmış olduk Hersey için tekrar çok teşekkür ederim.. Saygılar..

Mübarek Alkan

Saniye hanım bizim için sadece doğru bir ev bulmakla kalmayıp sürecin başından sonuna dek her konuda da yardımcı oldu. Zorlu emlak piyasasında süreci çok başarılı ve profesyonelce yönetti. pozitif yaklaşımı ,güven vermesi ve işini çok iyi yapmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Meryem Koç

Geçen sene Ankara'dan Istanbul'a ev almak için geldiğimde İstanbul'un tam olarak yabancısıydım ancak Saniye Hanım sağolsun hem hangi semtlerin benim için en iyisi olduğunu gösterdi hem de tam istediğim gibi içimi ısıtan bir ev bulmamı sağladı. Birçok kararsız anım oldu ve kendisinin ne kadar işinde başarılı olduğunu bizzat gördüm. Bu yüzden kendisine sizin de benim gibi güvenebileceğinizi içtenlikle söylemek isterim.

Özcan Acar

Kiralamak istediğimiz ev konusunda bize göstermiş olduğu ilgisi, güler yüzlü olması ve yapmış olduğu yardımlardan dolayı çok teşekkür ederiz. Ben ve kardeşlerim kendisinden çok memnun kaldık.

Ahmad Zoubi

Ev aradığım süreçte bana en kısa sürede isteklerime en uygun evi bulmamda Saniye hanımın gösterdiği içten yardım için kendisine çok teşekkür ederim.

Ali Sefa Kunduz

Profesyonel hizmetten çok memnun kaldım. Sürecin her anında iletişimdeydik. Teşekkürler Saniye AKKAYA

Asuman Eray

SANİYE HANIMA YARDIMLARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BU VESİLEYLE TANIŞTIĞIMA ÇOK MEMNUN OLDUM.

Selin Yalçın

Saniye hanım'a bize göstermiş olduğu ilgisi, güler yüzü ve yardımseverliği nedeniyle çok teşekkür ederiz. Emeğine ve yüreğine sağlık.

Zeynep Özer

Öncellikle çok kısa zamanda aradığımız evi bulmamıza yardımcı olduğun için çok teşekkür ederiz.vermiş olduğunuz, hizmetten güleryüzlü yaklaşımınızdan son derece memnuniyet duyduk. Ev kiralama işlemi bittikten sonra da ev ile ilgili teknik konularda da vermiş olduğunuz profesyonel hizmet emlak danışmanlığının farkını göstermektedir. TEŞEKKÜRLER

Burhan Eray

Bir akrabamizin Basaksehir deki evinin satışı icin Saniye hanimla çalıştık. Titizliği ve düzenli bilgilendirmesi sayesinde hiç sorun yaşamadan evimizi istediğimiz fiyata sattık. Herseyden once samimiyetine ve profesyonelligine hayran kaldim. Çok teşekkür ederim.

Av. Sadullah Turgut

Yıllardır en az 10 defa taşınma işim oldu. Her seferinde farklı emlakçılarla çalıştım. Ancak Saniye hnm kadar işine saygılı, titiz ve bir o kadar ilgili ve prensipli emlakçı tanımadım. Tekrar ve tekrar teşekkür ederim.

Aysegul Onal

Saniye hanimin 10 gun gibi kisa bir sure de Soyak Olimpiakent deki evimi buyuk bir titizlik, profesyonellik ve pozitif yaklasimiyla yaptigi dogru kiraci secimi icin binlerce tesekkur. Yurt disindayim ama simdi icim rahat cunku evim emin ellerde. Tesekkurler Saniye hanim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.