• PROFESYONEL, DÜRÜST, ÇALIŞKAN VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ


 • En büyük zenginliğimiz biriktirdiğimiz memnun müşterilerimizdir.


 • 1972 İstanbul doğumluyum. Aile kökenlerimiz Kosova İpeke dayanıyor.
 • Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme mezunuyum. Londra University Tutorial College Lisan Diploması sahibiyim.
 • Müşterilerime kusursuz hizmeti sağlayabileceğim bir kariyere sahibim. Birikimlerinizi, yatırımlarınızı yaparken alacağınız kararlarda tecrübemle sizlere en doğru yolu gösterebilirim.
 • Turizm, sigorta, borsa, bankacılık hazine işlemleri, yatıım fonları, bireysel bankacılık ürün geliştirme, reklam ve halkla ilişkiler ve şirket sahibi olarak kurumsal eğitimler, uluslararası organizasyonlar tecrübelerine sahip olmanın avantajını gayrimenkul danışmanlık hizmetlerimde kullanıyorum.
 • Doğru kararları almanızda, gayrimenkul yatırımlarınızla kazanmanıza yardımcı oluyorum. 1988 yılında kariyerime gayrimenkul sektöründe başladım. 1989-1994 yılları arası turizm sektöründe çalıştım. İremtur"da tur liderliği, bölge şeflği yaptım.
 • Bir yıllık Para piyasaları Menkul Değerler dealer"lık tecrübesi ardından Westdeutsche Landesbank Hazine operasyon bölümünde 2 yıl görev aldım.
 • 1996 yılında Yatırım Fonları Operasyon bölümünde başladığım Alternatifbank serüveni 1998 yılında Reklam ve Halkla ilişkiler bölümü ile devam etti. 2010-2012 yılları arası Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalıştığım kurumdan kendi organizasyon şirketimi kurarak kurumlara eğitim ve motivasyon organizasyonları hizmeti vermek üzere ayrıldım.
 • Ben hobisini bile ciddiye alan, birşeyi yaptığında en iyisini yapmaya çalışan bir yapıya sahibim. Buna en güzel örnek latin müziğine olan tutkumun beni ulaştırdığı noktadır. İkibinli yıllarda başlayan Latin dj liği hobim Los Angeles"tan Japonya"ya, Miami"den İsveç"e, Ukrayna"dan Lübnan"a, Boston"dan İspanya"ya uluslararası latin dans festivallerinde müzik tutkumu paylaşmaktan festival organizatörlüğüne kadar uzandı. Şirketimle eğitim programları yanında uluslararası dans festivalleri düzenledim.
 • En büyük zenginliğin edindiğimiz dostluklar olduğuna inanan bir insan olarak dürüst, güvenilir, yaratıcı, aktif ve yüksek çapraz satış yeteneğimi kullanmak, yüksek hedeflerimi gerçekleştirmek üzere RE/MAX Ailesine katıldım. Dünya"nın en başarılı şirketinde çalışmanın onurunu yaşarken RE/MAX" ın tüm Türkiye ve Dünya"daki gücünü kullanarak sizlere hizmet veriyorum.Yıllarca güvenle çalışabileceğiniz, gözünüzün arkada kalmamasını sağlayacak bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız artık buldunuz. Sizlere 365 gün 24 saat hizmet vermekten mutluluk duyarım.
 • Web Site : www.celalburakurgen.com
 • Instagram : burakremax
 • Aldığım Eğitimler : RE/MAX Power Start,  RE/MAX PowerCamp,  RE/MAX Gayrimenkul Mevzuatı, Eğitimi Birey ve Ekip Başarısı için Motivasyon Yönetim ve Yöneticiliğin Temel Prensipleri, Etkin Sunuş ve Yazışma Teknikleri,  Müzakere Teknikleri,  Yönetimde İnsan İlişkileri,  İşimiz İnsan Bankacılıkta Aktif Pasif Yönetimi,  Menkul Kıymet Yatırım Fonları,  MS Frontpage ile HTML Sayfaları Tasarlamak,  Web & Grafik Eğitimleri : Flash ve Photoshop,  Şahika Tekand Tiyatro ve Oyunculuk Eğitimi,  Tümay Özokur Casting Oyuncusu (Dizi bölüm oyunculukları : Hayat Bilgisi / Yabancı Damat / Kızlar Yurdu / Hatırla Sevgili / Becel Basın Reklamları), Atlantis ve Kechi Sailing Yelken Kursu,  İlkyardım Eğitimi,  Renç Koçibey Ralli Eğitimi (Castrol Riva Rallisi Katılımı ), Taçspor Basketbol Eğitimi Paşabahçe Küçükler Basketbol Takımı Oyuncusu,  Fotoğrafevi Fotoğrafçılık Eğitimi.    Hobilerim : Latin Müzik DeeJay' liği / Tenis / Motorsporları (Karting&Ralli) / Voleybol / Yelken / Basketbol / Seyahat / Bowling / Fotoğrafçılık

Uzmanlık Bölgesi

19 Mayıs Mah. / Kadıköy Levent Mah. / Beşiktaş Erenköy Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2018

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.

2020

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2021

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Burak Ürgen portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emre Gürkan

Kadıköy'deki dairemizi Burak Bey aracılığıyla kiraya verdik. Kendisi kiracı profili konusunda çok titiz davrandı. İlanı çalışma arkadaşlarıyla hızlıca paylaşarak etkili bir çalışma yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Yiğitcan Kutay Güler

Burak beyden çözüm odaklı, hızlı, beklentilerimize uygun profesyonel hizmet aldık. teşekkür ederiz

Ali İlhan Gülek

Nişantaşın da satın aldığım ev için işlemin başından sonuna, güler yüz ve içtenlikle yardımcı olan Sayın Burak ÜRGEN' e teşekkür ederim.

Burçak Tok

Öncelikle teşekkür ederim. Benim fikrimce işinin ehli, güven veren ve erinde gerekli dokunuşlarla en kısa zaman da evimin kiralanmasına yardımcı oldunuz. Sevgiler.

Cansın Oman

Burak Bey'in evin tüm detayları ile tarafımıza gezdirmesi ve desteği ile mutlulukla yaşayacağımıza inandığımız evimize adım attık, süreci takibi ve akabindeki koordinasyonu ile hızlıca bu süreci tamamladık. Teşekkürler.

Mehmet Hakan Kartal

Güvenilir, samimi aynı zamanda da profesyonel ve net bir iletişim kurduk. Sektörel bilgi ve hakimiyeti sayesinde kafamdaki sorulara cevap bulabildim. Sonuç olarak memnun kaldığım, arkadaşlarıma tavsiye edebileceğim bir süreç yaşadım.

Ümit Büyükemir

Emlak piyasasının bu sıkıntılı zamanın da mülklerin birçoğunu Burak Bey yardımı ile değerlendirdik.Kalanlara da aynı şekilde seri ve sağlam bir şekilde değerlendirebilmeyi aynen bu şekilde çalışmalarını temenni ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.