1994 yılında Bodrumda doğdum. İlk ve Orta öğrenimimi burada, Lise ve Üniversite öğrenimimi İzmirde tamamladım.2015-17 yılları arası Bodrumda Cankurtaran olarak çalıştıktan sonra 2017 yılında gayrimenkul sektörünün en iyisi ve en güvenilir ismi RE/MAX bünyesinde gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya başladım.

Aldığım Eğitimler :RE/MAX POWER START

RE/MAX POWERCAMP

TAPU EĞİTİMİ

Saygı ve Sevgilerimle

Tuna Aygün

Re/Max Pasha3 BodrumRE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

cert cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

Perihan Deneri

Bu güne kadar çalıştığım en güvenilir emlak bürosu ayrıca tuna bey evimin 2.oğlu oldu satış süresi boyunca ilgi alakasi hıc eksilmedi verdiği sözler harfiyen tutuldu çabası gayreti için çok teşekkür ediyorum.Sizlerler çalışmak çok keyifliydi remax ailesi

Cenk Pala

Şimdiye kadar denk gelmediğüm ölçüde güvenilir, iyi niyetli ve bilgi sahibi bir gayrimenkul danışmanı. Her konuda yardım ve ilgisini fazlasıyla gösterdi. Çok teşekkür ediyorum.

Fadime Yaslan

Tuna bey daire alım sürecinde, düzenli ve disiplinli kurumsal kimliği, samimi ve güven veren yaklaşımıyla bize yardım ve yol gösterici oldu. Çok teşekkür ediyor ve iş yaşamında başarılarının devamını diliyorum

Gülsün

Tuna bey Bodrum da satmak istediğim evin satışında, satışla ilgili bana göstermiş olduğunuz saygı, sabır ve disiplinli çalışmanızdan dolayı tessekkür ederim.Bodrumda ev, arsa alım satımla igili profesyonel çalışmalarınızda güvenle sizinle çalışabilirler .

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.