TİCARET GÜVEN VE SABIR İŞİDİR.Gayrimenkulünüzle ilgili Alım-Satım-Kiralama işlemlerinde Güvenilir ve Profesyonel Bakış Açısı ile her zaman yanınızdayım. Yabancı kültürleri tanımayı ve kültürel etkinliklerde bulunmayı severim. Sonuç odaklı ve Sabırlıyımdır.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir. Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2018

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar. Bu eğitim, katılan RE/MAX'linin eğitim sonunda değişen zorlu piyasaları yönetebilmesini ve başarı elde edebilmesini hedefler.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2021

Bu eğitim Ticari alanda faaliyet göstermeyi düşünen RE/MAX'lilerin başlangıç seviyesinde ticari bilgiler öğrendiği programdır.

2022

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Successful Strategies Masterclass

2023

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Kentsel Dönüşüm Eğitimi
Gülçin Uğur portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Fatma Zehra Arslan

Gülçin Hanım'dan çok memnun kaldık. Çok hızlı bir şekilde kiralandı. Profesyonel tanıtım videosu ve ilan verme mükemmeldi.

Sasa Kosavic

Gülçin Uğur helped me a lot in the process of renting a house with the exact features i wanted. I would like to thank her, for her sincere approach and interest...

Musfata Serhat Bek

Gülçin Hanım Narcity konutlarında istediğimiz tipte bir bahçe katı bularak, satış sürecini sabırla ve profesyonel bir şekilde yürüttü kendisi ile tekrar çalışmak isterim.

Zehra Erkan Arslan

Satılık ev arama sürecinde bize sağlamış olduğunuz katkıdan ve yardımlarınızdan dolayı size çok teşekkür ediyoruz. Sizinle temasa geçtiğimiz andan sonra her aşamada bize katkınız çok büyük oldu. Ne tip bir ev arayışında olduğumuz konusunda bizi iyi anladınız. Bize farklı alternatifler sundunuz, bilgi ve tecrübenizi bizimle paylaştınız. Yönlendirmeleriniz karar vermemizde oldukça faydalı oldu. Özellikle stresli bir süreç olan alış/tapu süreci konusunda ve öncesindeki sözleşme aşamalarında kendimizi güvende hissetmemizi sağladınız. Şimdi evimizi kiralama süreci için hazır hale getirmeye çalışıyoruz. Sonrasında sizinle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

A******* K*******

Satış sürecimizin hızlı ve sorunsuz geçmesini sağladığı için Gülçin Hanıma teşekkürlerimizi iletiyoruz.

K******* A*******

uphill courtta daire alışımıza yapmış olduğu desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

F. Hayri Atlı

Daire alım sürecinde araştırarak en uygun ve bizim için en iyi konumda olan daireyi bularak bize yardımcı olmuştur. Tüm emekleri için kendisine çok teşekkür ederim.

N******* H*******

Dairemin satış sürecinde gösterdiği destek için teşekkür ederim.

Atiye Arlı

Destekleri ve emekleri için çok teşekkür ederiz. İşini bilen ve problemleri eksiksiz olarak çözümleyen bir gayrimenkul danışmanı, kendisiyle tekrar çalışmak isteriz.

S******* Y*******

Ticari işlemimiz sırasında göstermiş olduğu çaba için gülçi̇n hanım'a teşekkür ederim.

C******* D*******

Gayret ve disiplinli çalışma sonucu işlemi başarı ile tamamlamış olduğu için gülçin uğur'a teşekkür ederiz.

Z******* T*******

Aradığımız mülkü bulmamızı sağlayan ve pazarlık aşamasında destek veren gülçin hanım'a çok teşekkür ederiz

S******* P*******

I was satisfied with the service she provided during the rental process. i want to say thank you to her.

Baki Uyar

Gülçin hanımla sürekli çalışıyorum. evin yeni kiracıya hazırlanması konusunda titiz çalışması ve sunumu için çok teşekkür ederim.

Merve Tonyalı

Yaklaşımı, yönlendirmeleri ile çok memnun kaldık.

Şahin Akın

Yaklaşık iki sene önce bir vesile ile tanıştık. Kendisine emanet ettiğim dairemi çok kısa zamanda kiraladı. Çok ilgili, detaycı ve güler yüzlü bir danışman Gülçin Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Rar İnşaat Adi Ortaklığı

Firmamızın dubleks dairesini çok hızlı ve sorunsuz şekilde sattığı için kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sadık Yeşil

Gülçin Hanım sadece benim değil tüm ailemin danışmanı oldu. Daire alımımdaki yardım ve desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Selen Karakoç

Gülçin Hanım, gerek objektif bakış açısı, gerekse kendi yorum ve düşüncelerini de samimiyetle hem sıcak hem de güven bir danışmanlıkta bulundu. Her şey için teşekkürler.

Sadık Yeşil

Çok yardımcı oldu, müşteri ilişkileri çok başarılı , çok pozitif bir insan kendisiyle çalışmaktan çok memnunum.

Ayşe Aydınlı

Kiralama işlemindeki titizliğinden dolayı Gülçin Hanım' a çok teşekkür ederiz.

S******* K*******

Gülçin Hanım oldukça profesyonel bir yaklaşımla mülkümüzü satmıştır. Programlı, titiz çalışması sebebiyle kendisine çok teşekkür ederim.

E******* Ş*******

Firmamızın ilk temasından başlayarak son tapu aşamasına kadar her konuda Gülçin Hanım'a verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz.

S******* Y*******

Yaklaşık iki yıldır Gülçin Hanım'la birçok satış işlemi yaptım. Bilgisi, organizasyon gücü ve iş takibi konusunda kendisi son derece güvenilir bir insandır. Yeni işlerde yine Gülçin Hanım'la çalışacağım.

Ali Özdemir

Gülçin Hanım dairemizi alırken bize çok yardımcı oldu. Kredi sürecinden tapuya kadar olan destekleri için çok teşekkür ederiz.

Mustafa Tutkun

Gülçin Hanım'la uzun zamandır çalışırım kendisi güvenilir ve işini sağlam yapan biridir. Daire satışımda desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Serpil Genç

Gayrimenkul danışmanı Gülçin Hanım'dan ciddi anlamda memnun kaldım. Güler yüzlü, anlayışlı bir hanımefendi kendisine çok teşekkür ederiz.

Salih Ersoy

Kiralama sürecinde Gülçin Hanım'dan çok memnun kaldım. İşini severek ve itina ile yaptığını gördüm, kendisine çok teşekkür ederim.

Ayşe Aydınlı

Yıllardır Gülçin Hanım'la çalışırım ve kendisinden çok memnunum. Bu seferde dairemi çok hızlı bir şekilde kiraladığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Mukbil Ersen Şahin

Gülçin Hanım'la çalışmaktan son derece memnun kaldım. Kendisine teşekkürlerime iletiyorum.

Sadık Yeşil

Başarılı pazarlama çalışmalarından dolayı kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Saygılar.

Bülent Kaarataş

Gülçin Uğur'un Gayrımenkul Danışmanım olmasından oldukça memnum kaldım. Satış sürecinde tüm aşamalarda yanımızda olduğu için kendisine teşekkür ederim.

Funda Taraman

Gülçin Uğur Hanımefendiye her şey için çok teşekkür ederim. Bu süreçte bizimle her konuda çok ilgiliydi ve onun sayesinde bu evi almama sebep oldu. İlgi alakasına ve her konuda yardımcı olduğu için kendisine tekrar çok teşekkür ederim.

Hüseyin Kemal Erkan

Gülçin Hanım çok profesyonel birisi olmasının yanında iletişim, yaklaşım tarzı açısından da harika birisidir.

Gökhan Karademir

Gülçin Hanım bize çok yardımcı oldu. Kendisinden çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Sinem Kızılırmak

Gülçin Uğur Hanım tüm prosedürlere hakim, işinde deneyimli, titiz ve özverili davrandı. Süreçte her zaman bilgilendirme yaptı. Tekrar ihtiyacım olsa mutlaka kendisine danışırım.

Özge Yılancı

Gülçin Hanım güzel iletişimi ve profesyonelliği ile süreçteki en büyük destekçimiz oldu. İleride tekrar karşılaşmak dileklerimizle.

Bahar Biçer Cavalieni

Gülçin Hanım'a kiralama sürecinde yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Armin Nejat Dehkordi

Thanks for everything. everything was good. Thanks for your following from start to end.

Ali Yeşil

Gülçin Uğur Antalya'da bulunan arsamın satışına aracılık yapmış, tüm satış sürecinde buna Antalya Kepez Tapuya gidip işlemi yapmamızda dahil yanımızda bulunmuştur. Kendisine çok teşekkür ederim.

Sibel Korkmaz

Gülçin Hanım, arazimin satışı konusunda yoğun bir pazarlama yapmış olup, istediğim şartlarda satışın yapılmasını sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Murat Örsal

Gülçin Uğur hanımefendi anlaşma yaptığımızdan evin satışına kadar ki süreçte girişken, ikili ilişkileri çok iyi ve azimli çalışmaları sebebi ile çok teşekkür ederim.

Engin Kalyoncu

Yapmış olduğumuz alışverişte ilk gün itibari ile güven, güler yüz, samimiyet ve işe hakimi ile sevgili Gülçin Uğur hanımefendiye sonsuz şükranlarımı sunarım.

Fatih Selek

Gayet uygun ve güzel bir şekilde bilgilendirdi. İşlemler hatasız bir şekilde sonuçlandı. RE/MAX ekibine özellikle de Gülçin Uğur Hanımefendiye teşekkür ederiz.

Abbas Durgun

Gülçin Uğur'a dairemizin satışında göstermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Serdar Özcan

Hollanda'da yaşayan bir Türk olarak sadece istediğimiz özellikleri söylememize rağmen nokta atışı yapan sevgili Gülçin Hanım'la çalışmaktan çok memnun kaldım. Tekrar çalışacağım kendisiyle.

Çift İnşaat

Gayrimenkul satış sürecinde verdiği destek için kendisine teşekkür ederiz.

Sinem Kızılırmak

Gülçin Hanım son derece işine hakim, güvenilir, dürüst ve güleryüzlü bir danışman. Ev satın alma sürecindeki destekleri için teşekkür ediyorum. Memnuniyetimden dolayı kiralama sürecinde de kendisiyle çalışmaya karar verdim. Gayrimenkul danışmanlığı konusunda güvenebileceğim bir danışman ile tanışmış olmak oldukça rahatlatıcı.

Serbülent Kahyaoğlu

Gülçin Hanım çok nazik ve bilgili sorularımızı her daim cevapladı. Kendisine yardımları için teşekkür ederiz.

Tuncay Temur

Gülçin Hanım emlak alım satım sürecimde bana çok yardımcı oldu, kendisine teşekkür ederiz.

Fatma Aydın

Biz kendisinin ilgisinden oldukça memnun kaldık, yeni gayrimenkul arayışlarımızda yine Gülçin Hanımla çalışmak isteriz.

Sadık Yeşil

Gülçin Hanımla geçen yıldan bu yana çalışıyorum. Kendisinden çok memnunum. Yardımları için teşekkür ederim.

Sadık Yeşil

Gülçin Hanımla geçen yıldan bu yana çalışıyorum. Kendisinden çok memnunum .Yardımları için teşekkür ederim.

Nadide İnalcan

Mülk alırken tarafımıza oldukça yardım etmiş, tüm süreci başarılı bir şekilde yürütmüştür. Kendisine teşekkürlerimi ileiyorum.

P******* G*******

It was a good experience woeking with RE/MAX and it's agent Gülçin Uğur. She was very helpful for the furnished flat for rent in Atasehir Andromeda Gold Residence . We thank her very much for her help

Baki Uyar

Kiralama sürecinde oldukça titiz çalışma yapmış olup, kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Sinem Kaya

RE/MAX DEHA ekibinden Gülçin Uğur kendisi çok nazik , ilgi ve alakalı bir şekilde daireyi göstermesi, her konuda yardımcı olması tek kelime ile süper bir kişi kendisine çok teşekkür ederim.

Mustafa Tutkun

Gülçin Hanım çok güler yüzlü ve işini tam anlamıyla eksiksiz yapan biri kiralama işleminde dairemi çok hızlı bir şekilde kiraladı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Fırat Yıldırım

Gülçin Hanım ofisimi alış sürecinde çok yardımcı oldu. Bilgisi ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

Manuchar Kimya San. Ve Tic. A.ş.

Gülçin Hanım'a şirketimize ait mülkün satışındaki destekleri ve profesyonelliği için teşekkür ederiz.

Ferda Bahadır

Yardımcı ve güler yüzlü samimi güven verici bir çalışanınız olarak şanslısınız.

Demet Alkaç

Çok pozitif çok güvenilir buldum. Yine çalışmaktan memnuniyet duyarım. Teşekkürler.

Şahismail Oruç

Malımızın satışında göstermiş olduğu destek için kendisine çok teşekkür ederim.

Mustafa İçen

Gülçin Hanımla ilk telefon görüşmemiz de mülke dair tüm bilgileri, drone çekimini eksiksiz olarak bana gönderdi. Kısa sürede profesyonel olarak işlemi sonuçlandırdı. Teşekkür ederim.

Dilek Bal Özcan

Her şey için çok teşekkür ederim.

Canan Usta

Gülçin Hanım'a ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz

Barış Koca

Kendisi ilgili ve profesyonelce ilgilenen, emlak ile bilgi paylaşımında bulundu. Gereğini en iyi şekilde yapmıştır.

Ferda Bahadır

Çok yardımsever, işini iyi bilen birisi. Gülçin Hanım, işleriniz de başarılar dilerim.

Miray Sarlak

Süreci güzel yönetmiş olması ve iş birliği sebebiyle sorunsuz bir süreç geçirdim Gülçin Hanım'a çok teşekkür ederim.

Abdullah Yiğit

Gülçin Hanım'a desteği için teşekkür ederim.

Attılio Kostantind Çeddlin

Dairemin satış sürecinde çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Sadık Yeşil

Gülçin Hanım dikkatli ve özenli tutumu ile alım sürecimi sorunsuz yönettiği için çok teşekkür ederiz.

Nihal Özefe

Konut alımı sırasında yardımları için ilgisine teşekkür ederiz.

Aykut Akbaş

Özverili işinin gerekliliğini profesyonelce yapan samimi içten biri.

Fatih Sağlam

Gülçin Hanıma ilgisi ve desteği için çok teşekkür ederiz.

Volkan Arslan

Yaptığı için bitmesinde tecrübeli ve istekli kendisine teşekkür ederiz.

Doğan Şahin

Dairemin satışında profesyonel hizmet vermiş olup, tüm süreçte yanımda olmuştur.

Mehmet Salih

Dairemi alırken yardımlarını esirgemedi. Çok teşekkür ederim.

Tülay Öztürk

Gülçin Uğur'a yeni ofis kiralama sürecinde ihtiyaçlarımızı doğru anlayarak gösterdiği destek, sabır ve işbirliği için çok teşekkür ederiz.

Yiğitcan Karakaş

Dairemizi kiralarken oldukça iyi hizmet sunmuş olup, yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz.

Ayşe Aydınlı

Dairemi daha öncede kiraya Gülçin Hanım'a kiraya verdim. Kiracı içinden çıkmadan tekrar düzgün bir kiracıya kiraladı. Ayrıca kiracıları tercih ederken kendi dairesi gibi titizlik gösterdiği için çok teşekkür ederim.

Hasan Altuntaş

Alım sürecimizde bize oldukça yardım etmiştir. Son derece profesyonel hizmet vermiştir. Teşekkür ederiz.

Baki Uyar

Gülçin Hanım dikkatli, titiz ve dakik. Detayları iyi düşünen güvenilir. Tarafların haklarını dengede tutmaya çalışan olarak tanıdım.Kira sürecinin uzun sürmesine (mevcut ortamdan) rağmen beklentilerim ile çağdaşan müşteriyle buluşturması önemli faktör oldu. Çok teşekkürler.

Ebubekir Okyay

İlgi alakadan gayet memnun kaldım. Teşekkürler.

Hüseyin Uğuz

Dairemizin alım sürecinde mükemmel bir hizmet aldık. Gülçin Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Aydın Küken

Gülçin Hanım ilgili ve iş takibi olumlu. Çok teşekkür ederiz.

Arzu Comert Bek

Çok profesyonel ve her aşamada sorun çözen yaklaşımı ile konutumuzun satışında gösterdiği çalışkanlık için teşekkür ederiz.

Kadir Kan

Pozitif yaklaşım ve güleryüzünüz için teşekkürler.

Orhan Sezgin

Gülçin Hanım işini iyi bilen, işine hakim bir çalışanınız. İletişim becerileri yüksek ve satış sürecini çok iyi idare etti. Evi tanıtım ve pazarlaması ile ilgili çok profesyonel. İlan fotoğrafları ve ilan çok profesyonelce hazırlanmıştı. Çok teşekkür ediyorum.

Taylan Bengi

Son derece ilgili ve işine hakim bir çalışandır. Süreç boyunca bizlere çok yardımcı oldu.

Faramarz Rasoolı

We are really satisfied with her service. Thank you so much.

Faramarz Rasooli

Mrs. Gülçin was excellent she is very professional I'm really happy work with Mrs. Gülçin. Thanks a lot.

Ongun Tezcan

Gülçin Hanım çok ilgili ve anlayışlı birisiydi. Süreçte çok yardımcı oldu.

Sadık Gedik

Kiralama sürecindeki desteği ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ederim.

Nevin Aktuğlu

Gülçin Hanım'a katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Ziya Denizhan Ak

Gülçin Hanım daiemizi çok kısa süre içinde satmıştır. Kendisine teşekkür ederim.

Fatma Fisun Teke

Gülçin Hanım'ın samimi, dürüst hizmet anlayışından ötürü çok teşekkür ederiz.

Ferda Soyak

Oldukça ilgili davrandı, desteğinden dolayı teşekkür ederim.

Burç Soyak

Gülçin Hanımla telefonda tanıştıktan sonra ne istediğimizi tam olarak dinledi ve tam istediğimiz daireyi bizim için bularak almamızı sağladı . Kendisine çok teşekkür ediyorum

Fakhrıddın Irgashev

Daireyi gösterme konusunda bize uygun saatin ayarlanmasında çok yardımcı oldu . Evimizi güvenli bir şekilde kiraladık, kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Aysel Alaçam

Gülçin Hanımla ilk çalışmamız dairemizi çok kısa süre içinde kiraladı, kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Metin Kavalcı

İlgili, profesyonel çalışan ve satıcıyı ortak noktada buluşturmasını bilen, çözüm odaklı bir danışman.

Necmettin Ceylan

İşin başından sonuna kadar yardımcı oldu.Çok teşekkür ederim.

Emre Tanrıverdi

Kusursuzdu. Yardımları için çok teşekkür ederim.

Deniz Göksüzoğlu

Gülçin Hanım'la ikinci çalışmam ve kendisi her zaman dikkatli ve son derece ilgili, güleryüzlü birisi .Herşey için teşekkür ederim.

Ahmet Bütüner

Gülçin Hanım son derece nazik, donanımlı ve süreç boyunca yardımsever yaklaşımıyla beğenimizi kazanmış olup, kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Nevin Aktuğlu

Gülçin Hanım'a yardımları için teşekkür ederim.

Derya Nilgün Özköse

Gülçin Hanım, çözüm odaklı yaklaşımı, işini ciddiye alması, raporlamaları düzenli yapması açılarından çalışması son derece memnuniyet verici bir arkadaştır.

Bilge Çoban

Gülçin Hanımla ilk iletişime geçtiğimiz andan itibaren bize desteğini esirgemedi, kiralama sürecimiz sorunsuz geçti. Güleryüzlü yardımsever ve güven verici bir danışman .

Gonca Çoban

Gülçin Hanım son derece profesyonel ve çözüm odaklı, kendisine teşekkür ediyorum.

Aşkın Şengün

Çalışma prensibi, duruşu ve yardımcılığı için çok teşekkür ederim.

Nesrin Özden

Çalışmasından memnun kaldım, kendilerine teşekkür ederim.

Sevin Kandemir

Nazik, işini severek yapan, yaptığı işlerin sonucunu getiren iş ahlakı olan ve işinde başarılı bir danışman.

Hikmet Özgür

Naif, işini severek yapan, kibar bir hanımefendi.

Berra Bozkurt

Çok yardımcı, güleryüzlü ve kesinlikle tekrar çalışabileceğim bir kişi olduğu görüşündeyim.

Güçlü Gürsoy

Hizmetlerinden ve iletişimden memnun kaldım, teşekkür ederim.

Bahar Gürsoy

Bir hafta içinde dairemiz kiralandı. Kendisinin güler yüzünden ve ilgisinden çok memnun kaldık.

Marco Cavalieri

I thank her very much for her professional support for finding an apartment exactly a ı wanted

Hüseyin Çelik

Gülçin Hanım My Towerland'da bulunan dairemi çok kısa bir zaman içinde satmıştır. Alıcı ile aramızdaki pazarlık sürecini çok iyi yönettiği için teşekkür ediyorum.

Nerman Çelik

Son derece hızlı ve profesyonelce hizmet aldım. Gülçin Hanım'ın samimi ve saygılı tavırlarından çok memnun kaldım.

Bahar Biçer

Kendisi profesyonel bir şekilde her konu ile ilgilenmiştir. Gördüğüm en ilgili ve profesyonel çalışan emlak şirketi ve çalışanı. Kredi konusunda kur değişimine kadar her konu ile ilgilendi. Gülçin Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Kadir Can Aygün

Kiralama konusunda yardımları için teşekkür ederim.

Mustafa Tutkun

Gülçin Hanım'a yardımları için çok teşekkür ederim.

Iman Elashry

Gülçin Uğur is very professional . She gave me excellent consulting service . She explained every thing very clearly. She has pleasant friendly personality.I!m very happy with her service.

Nuray Eken

Dairemi kiralamada yardımcı oldu . Kendisine teşekkür ederim.

Süleyman Kapan

Çok iyi güler yüzlü, bütün sorularımıza tatmin edici cevaplar verdi . Genel olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Mohammed İbrahim

Thank you for everything .

Metehan Özgür

Güiçin Hanım'a ilgisinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Kendisi ile çalıştığımız için kendi adıma çok memnunum.

Ener Aktaş

Gülçin Uğur bizimle samimi ilgilendiği için ona çok teşekkür ediyorum.

Hikmet Özgür

Her konuda beni bilgilendirdi çok memnun kaldım yine çalışmak isterim.

Behice Sevin Kandemir

İşinde ve harici görüşmelerimizden çok memnun kaldık . Kendi adıma şanslıyım.

İsmail Yeşilmen

Mardin'den İstanbul'a taşınırken, bana istediğim evi bulmak için çok yardımcı oldu .Çok memnun kaldım.

İlker Büyüker

Dairemi kiraladı, kendisine çok teşekkür ederiz.

Ceyhun Soldur

Mükemmel bir danışman Gülçin Hanım . Yılmadı 30 gün uğraştı, istediğimiz daireyi kiraladı, teşekkür ederim.

Ayşe Aydınlı

Gülçin Hanım, özenli içten yaklaşımı ile bizlere gayet mükemmel bir hizmet sundu. Kendisi ile çalışmaktan ve tanışmaktan çok memnunuz.

Fatma Ağca

Bize yardımcı oldu, teşekkür ederiz.

Zahide Ağca

Güler yüzlü, cana yakın, çok memnun kaldım teşekkür ederiz.

Bahar Erçalış

Kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu, kendisine yardımları için teşekkür ederim.

Zübeyde Duman

Gülçin Hanım, dairenin tüm özelliklerini, sitenin tanıtımını tam olarak yaptı. Gördüğümüz ilk daireyi tutmamıza yardımcı oldu, teşekkür ederiz.

Haydar Atilla Aybars

Dairemi kiralama sürecinde şehir dışında olmama rağmen tüm süreci yönettiği için kendisine teşekkür ederim.

Demet Karabulut

Dairemi kısa sürede satan Gayrimenkul Danışmanımız Gülçin Uğur, bir hafta içinde aradığım özellikteki daireyi buldu ve tüm aşamalarda tarafıma destek oldu, kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Ferda Bahadır

Daha önce evimi kiralayan Gülçin Hanım bu sefer bir hafta içinde daireme yeni kiracı buldu, kendisine teşekkür ederiz.

Süreyya Çorbacıoğlu

Gülçin Hanım'ın bize karşı tutumu, profesyonelliği bizi çok memnun etti .Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım.

Saray Karabulut

Evimi en kısa sürede satan Gülçin Uğur Hanım'a teşekkürlerimi sunarım.

Refia Bayrak

Yardımları için teşekkür ederiz.

Levent Bayrak

İstediğimiz evi bulmamıza yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederiz. Tüm satış aşamasında yanımızda bizi destekledi.

Sevim Demir

Evimin tüm satış aşamasında, ulaşımından pazarlık aşamasına tapudan bankaya kadar beni yalnız bırakmayan Gülçin Hanım'a teşekkürler.

Bilge Arda

Gülçin Hanım'dan çok memnunuz, bu ilk gelişimiz değil, çok ilgili ve iş bitirici birisi . Teşekkür ederiz.

Çağla Keskin

Evi tutup anlaşmaya varana kadar biraz anlaşmazlıklar yaşasakta sonunda orta yolu bulabildik.Ortak bir noktada anlaşabildik. Danışmanım elinden gelen yardımseverliği gösterdi Yenişehir'den tutulan bir ev için bölgeniz çok uzak, ulaşımımda sorun oldu. Herşey için teşekkürler.

Durmuş Teke

Gülçin hanım çok nazik ve hızlı bir şekilde işyerimizi kiralamamıza yardımcı oldu . Teşekkür ederiz.

Muhammed Oğuz Başaran

Gülçin hanım çok ilgili birisi, kısa zamanda bizi muhattap etmeden dükkanımı kiraya verdi.Teşekkür ederim.

Kaan Şimşek

Gülçin Hanım istediğim daireyi beni hiç yormadan kiraladı kendisine teşekkür ederim.

Nevin Aktuğlu

Dairemi çok kısa zamanda kiralayan Gülçin Hanım 'a çok teşekkur ederim.

Semih İlkyaz

Müşteri ilişkileri çok başarılı, işlem takibi ve raporlama çalışmaları iyi güler yüzlü ve samimi teşekkür ederiz.

Sibel Kıyak

Gülçin Hanımla RE/MAX ofisinde tanıştık, aradığım evi bana çok kısa süre içinde buldu. Teşekkür ederim.

İnez Nayır

Gülçin Hanım evimizi çok kısa süre içinde kiraladı kendisine teşekkür ediyorum

Ferda Bahadır

Samimi İçten ve sıcak kanlı, doğru sözlü ve hakkımı sonuna kadar koruyan bir danışman teşekkür ederim.

Nevzat Çakmak

Oldukça ilgili, sorumlu ve güleryüzlü bir aracı idi Teşekkür ederiz.

A. Ferec Kahveci

İlgili İş takibi çok iyi teşekkürler

Nurcan Ulucan

Gülçin hanım profesyonel kiralama konusunda yaptığı yardım ve destek için teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Egemen Ulusan

Gülçin hanım çok pozitif, olumlu, yardımsever ve ılımlı herkese tavsiye edeceğim tekrar çalışmak isterim teşekkürler

Serkan Kaya

Son derece yardımsever ve uzlaştırıcı tavırları ile evimizi kiralamayı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederiz

Ahmet Balcı

Gülçin hanım bizi ofisinde son derece iyi ağırladı . Evimizi Gülçin hanım sayesinde kiraladık teşekkür ederiz

M.alper Sandıkçı

Gülçin hanım bu süreçte yapılması gereken her şeyi layığıyla yerine getirdi.Teşekkürler

Emin Gündoğdu

Bir ay içinde evimizi kiraladı Teşekkür ederiz. Gülçin hanıma erenköydeki başka bir evimide kiralamak üzere yeni yetki verdim eminim en kısa süre içinde onuda kiralayacaktır

Deniz Göksüzoğlu

Daha Önce Kiralamak üzere başka bir Emlakçıya verdiğimiz Dairemiz İçin Sonuç alamayınca Gülçin Hanımla Çalışma Kararı aldık Dairemiz 20 günde İçinde Kiralandı. Kendisine vermiş olduğu hizmet için teşekkürler

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.