İŞ AŞKTIR 1988 ASLEN ORDU DOĞUMLUYUM 2 ERKEK ÇOCUK ANNESİYİM 2009 YILINDA BAŞLADIĞIM MESLEKİ HAYATIMA,BİR ÇOK KURUMSAL FİRMALARDA HİZMET VERDİM.2017 YILINDA RE/MAX GOLD OFİSİNE KATILDIM 2019 YILINDA RE/MAX MARİNA OFİSİNE TRANSFER OLDUM.SEKTÖRDE ALDIĞIM BİR ÇOK EĞİTİMLER SAYISIZ SATIŞLAR VE EDİNDİGİM TECRÜBELERLE BEYLİKDÜZÜ BÖLGESİNDE HİZMET VERMEKTEYİM.RE/MAX TÜRKİYE 2019 YILDIZLAR KLÜBÜ ÖDÜLÜ RE/MAX TÜRKİYE 2020 %100 KLÜBÜ ÖDÜLÜ RE/MAX TÜRKİYE 2021 %100 KLÜBÜ ÖDÜLÜ RE/MAX TÜRKİYE 2021 AVRUPA YAKASI CİRO SIRALAMASINDA İLK 20’ YE GİRMEYİ BAŞARDIM.2022 YILI PLATINUM ÖDÜLÜ 2022 RE/MAX TÜRKİYE AVRUPA YAKASI CİRO SIRALAMASINA İLKLERE GİRMEYİ BAŞARDIM.
RE\MAX TÜRKİYE 2023 %100 KLUBÜ ÖDÜLÜ
AVRUPA YAKASI CİRO SIRALAMASINDA İLKER
2021 RE/MAX TÜRKİYE GENELİ İLK 100
2022 RE/MAX TÜRKİYE İLK 100
2023 RE/MAX TÜRKİYE İLK 100 EN BAŞARILI DANIŞMANLAR ARASINA GİRMEYİ BAŞARDIM.
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Adnan Kahveci Mah. / Beylikdüzü Barış Mah. / Beylikdüzü Gürpınar Mah. / Beylikdüzü Marmara Mah. / Beylikdüzü Sahil Mah. / Beylikdüzü

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Zehra Solakoğlu portföyünde 36 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 36 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Canberk Çakır

Evimi kiraya vermesi için Zehra Hanım ile 2. kez çalışma fırsatı buldum. Hızlı ve güvenilir kiralama konusunda teşekkürler.

D******* M*******

Zehra Hanım'ın evimizi alırken ve kiralama sürecindeki ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz

K******* C*******

Zehra hanıma ilgisi güler yüzü ve güvenirliğii için cok tesekkür ederiz:) cok güzel bir dost kazandık

Sharifa Güneş

Zehra Hanımdan Çok Memnun Kaldık. İşinde En İyisi Olabilir. İlgi ve Nezaketinizden dolayı çok Teşekkür Ederim:))

Zafer Bakar

İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim bir ev satışı birde dükkan kiralama işlemi olmuştu Zehra Hanım'ın ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim profesyonel hizmet.

Ayşe Başak Sağır

Zehra hanıma ilgi alakası ,samimiyeti için teşekkür ederim.Güvenli yaklaşımıyla evimizi tutarken hoş sohbetle yardımcı oldu.Mutlaka ev kiralarken veya satın alırken uzman kadroya sahip emlak ofislerinden yardım alın derim.Tekrardan teşekkürler.Kolaylıklar dilerim.

E******* S*******

Zehra hanım bize göstermiş olduğunuz incelik ve nezaketinizden dolayı tekrar teşekkür eder işinizde ve hayatınızda başarılarınızın devamını diler kolay gelsin dilerim saolun bize yardımcı olduğunuz ve kolaylıklar sağladığınız için

K******* K*******

Zehra hanıma konut alım sürecimiz içerisinde yardım ve desteğinden ötürü çok teşekkür ederim. Sürecimizi bizi hiç yormadan sonlandırdı.

Mohamed Ali

Zehra hanımla tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi. Samimi, dürüst, işini düzgün ve profesyonel yapıyor. Bizim dairemiz iyi değerlendirdi ve satılacak fiyat verdi bize ve hemen sattı. Çok teşekkür ediyorum Allah sizden razı olsun

Nigar Sema Koyuncu

Zehra hanım, gerçekten başarılı bir emlak danışmanı. kendisiyle çalışmak ayrıcalıktı. enerjisi ve işine olan bağlılığı sizi etkileyecek. zehra hanım, dürüstlüğü ve güvenilirliği ile öne çıkan ve her zaman ihtiyaçlarınıza özen gösteren birisi. zehra hanım'la çalışmak keyifli bir deneyimdir. kendisini herkese tavsiye ederim. saygılarımla,

Deniz Atay

Aktif, enerji dolu,.Başarılı bir danışman.

M******* A*******

Zehra hanım bir daire sunumu yaptı gayet başarılı bir danışman guvenilir daire şartlarımıza uymadı fakat bundan sonraki danışmanımız zehra hanım bizi çok iyi aydınlattı tesekkütler

Gamze Kırbaç

Zehra hanım ile tanışıp zehra hanım ile ticaret yapmak ayrıcalıktır. i̇ş ahlakı yaklaşımı her bütçeye uygun sunumları yardımları içim sonsuz teşekkürler birgün herkesin yollarının kesişmesi dileğiyle 🙏

Oğuz Özbay

Güler yüzlü işinde profesyonel zehra hanıma çok teşekkür ediyorum bir emlak danışmanı değil ailemizin bir üyesi olarak görüyoruz artık 😊🙏🏻

Sümeyye Yıldırım

1 yıldır uğraştığımız ve olumsuz bir çok şey yaşadığımız bu süreçte öyle emlakçılarla karşılaştık ki sonrasında rabbim karşımıza Zehra Hanım gibi bir emlakçı çıkardı. Çok şükür ki işini böyle güzel yapan insanlar hala var ve bunlara rast gelmek çok güzel. İlgisi güler yüzü en önemlisi dürüstlüğü ile öyle muntazamdı ki.. Zehra Hanım vesilesi ile hem hayallerimizden çok daha güzel bir eve sahip olduk hem stresli değil keyifli bir süreç yaşadık şahsım, eşim ve ailem adına Zehra Hanım'a buradan da teşekkür etmek istedim. Zehra Hanım vesilesi ile bu kadar kaliteli çalışanları olduğu için RE/MAX'a da çok teşekkür ederiz. Rabbim işinizi gücünüzü rast getirsin.

Esra Sever

Zehra hanımla evimizi kiraya vermek içiin bir arkadaşımızın tavsiyesi ile bir araya geldik.Iyi ki yollarımız kesismis.Isine olan ilgisi, bilgisi,dikkati güvenilirliği ve en önemlisi hızlı bir şekilde sonuç almasından dolayı çok memnun kaldık.Basarilarinizin devamını dileriz.

Utku Sarıca

Zehra hanım aracılığı ile ev kiraladım. gerçekten de ilgisi hizmeti evi kiralayana kadar değil, kiraladıktan sonra da ne sorun olursa olsun yardımcı olan değerli bir danışman. teşekkürler zehra hanım.

Doğukan Kıraç

Zehra hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır.kiralama işimizde bize her konuda çok yardımcı oldu işinde çok başarılı ve güvenilir hem kiracı hem ev sahibi arasında çok iyi bir iletişim sağladı evimizin temizliğinden tutunda eksiklerine varana kadar hepsiyle tek tek ilgilendi bundan sonra gayrimenkul işlerimizde tek adresimiz rabbim yolunu bahtını açık etsin 🙏

Sinem Höke

Danışmanımızın bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü çok memnun kaldık, gerçekten işini bilen güvenilebilir bir danışman herkese tavsiye ediyorum kendisinede gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum.

N******* B*******

Zehra hanım ve bağlı olduğu ofisi sayesinde dairemizi istediğimiz şartlarda ve fiyata satabilmiştik. Kendisi de sağolsun canla başla bize yardımcı oldu. Hepsinden önemlisi güler yüzleri bizi ayrıca memnun etti. Teşekkür dileklerimi bir kez daha sunuyorum. Kendisi ile çalışırken pişman olmayacağınızı düşünüyorum .

S******* S*******

Zehra size ne kadar teşekkür etsem azdır. Birebir ilgilenip evimi değerinde satmıştınız çokkk sağolun iyiki varsınız 🙏

Mehmet Çon

Gayrimenkul sektöründe kendini geliştirmiş ve zirveye oturma noktasında iyi mesafe kaydeden Zehra seni tebrik ediyorum.Hep yolun açık olsun.

Handan Ceran

samimi başarılı ve dürüst bir gayrimenkul danışmanı ; iyi ki sizi tanıdım ve bundan sonra da çalışacağım tek gayrimenkul danışmanı sizsiniz, yolunuz bahtınız açık olsun inşallah

Oben Polat

Birçok satışımızı zehra hanim sayesinde gerçekleştirdik ve cok memnun kaldik.Kendisine fazlasiyla güvenimiz var ilgi ve alakasindan dolayi çok teşekkür ediyoruz başarilarin devamini diyoruz saygilarimla oben polat

Mehmet Kılıç

İlk görüşmemizde verdiği güvenle Zehra Hanım'la çalışmaya başladık evimizin satışı ve kiralama işlerinden samimiyetle çaba sarf etmesi fazlasıyla mutlu etti bizi, yıllarca çalışmak ümidiyle, çok teşekkür ederiz.

Ş******* Ç*******

Merhaba RE/MAX ailesi; uzun yıllardır RE/MAX ile çalışmaktayım. Hem kurumsallığın verdiği güven ve kalite hem de hızlı sonuca ulaşmanın keyfini yaşıyorum. Zehra Hanım'la çalışmak ayrıca büyük bir mutluluk. Daha önce gayrimenkullerimin hem kiralama hem de satış işlemlerini yaptı. Her alanda istenen sürede ve istenen değerde işlemlerimizi tamamladı .Teşekkürler RE/MAX TEŞEKKÜRLER ZEHRA SOLAKOĞLU.

İbrahim Avcı

Zehra Hanım aracılığı ile daire aldık verdiği hizmetten çok memnun kaldık ailemizin emlakçısı oldu emlak ve gayrimenkul konularında çok tecrübeli mesleğinde çok başarılı.

N******* K*******

Zehra Hanım, hem çok güler yüzlü hem kiracı ev sahibi arasındaki tüm iletişimi çok güzel yürütüp her konuda destek oldu bize.

Dervis Gürsu

Kendisiyle ik kez çalışma fırsatımız oldu işlemin her aşamasında çok memnun kaldık işinde uzman ve profesyonel bir çalışma prensibi var kendisi bizim sürekli bir danışmanımız oldu artık teşekkür eder çalışmalarıda başarılar dileriz.

Mehmet Akif Öztürk

Zehra hanımla yollarımız bundan 3-4 sene önce kesişti , iyi ki de yollarımız kesişmiş ve tanışmışız çok uzun zamandır tüm gayrimenkullerimizin satış satın alma ve kiralama konusunda kendisinden profesyonel destek almakdayız satış işlemi bittikten sonra ya da kiralama işlemi bittikten sonra dahi başka hiçbir emlakçının yapmadığı profesyonel hizmet ve desteğini asla esirgemedi herhangi bir problem de hasta yatağından kalkıp gelip destek oldu problemleri çözdü bu hassasiyetinden dolayı kendisine minnettarız bu mesleği yaptığı sürece danışmanımız olarak kalmasını diliyor , başarılarının devamının katlanarak artmasını diliyoruz..

Eren Alagöz

İlgi ve yardımlarından dolayı zehra hanıma çok teşekkür ederiz.

Sinan Acet

Zehra Hanım işinde profesyonel ve güvenilir bir danışman. Bize hem tavsiyede bulundu hemde çok yardımcı oldu. İşini hakkıyla yapan biri. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Tolga Durmuş

Çok kibar ilgili prensipli bir insan güvenirliği ve bütün yardımları için çok teşekkür ederiz

Gültaç Çebı Alemdaroğlu

Merhaba… Yaklaşık olarak iki ay önce sahibinden sitesinden bir ev beğendik, iletişime geçtik ve Zehra Hanımla tanıştık… Beğenmiş olduğumuz evin sahibi yurt dışından döndü ve dairenin satışını iki ay gibi bir sürede gerçekleştirebildik. Bu süreç içerisinde Zehra Hanım bize hep destek oldu, ailemizden biri gibi.Hayatta iyi ki tanıdığım dediğimiz insanlar vardır, Zehra Hanım bizim için o iyiliklerden biri …. İşinde çok başarılı, çalışkan, sabırlı, iş bitirici, özverili, fedakar, sevecen, dürüst ve her anlamda güvenilir… Bundan sonra ki süreçte kendisiyle tekrar çalışmak isteriz.Eşim ve kendi adıma tekrar herşey için çok teşekkür ederim…❤️🙏

M******* Y*******

İşinde Profesyonel bir danışman👍

Amirmohammad Karimi

Zehra hanım sabırlı ve güvenilirdir. Tavsiyen ve yardımın için teşekkür ederim.

Ali Can

Zehra Hanım güvenilir işini çok profosyonel bir şekilde yapan ve yöneten biri. Kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Ayetumllah Abı

Zehra hanım tanıdım en güvenilir emlakcı işinde cok iyi

Orhan Topçu

Zehra Hanım oldukça güvenilir işini hakkıyla yapan biri. İlgisi verdikleri hizmet iş bitiriciliği için kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

C******* Ü*******

Zehra hanımla bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım. Aylardır başka emlakçılar tarafından satılamayan dairemizi kendisi geniş müşteri portföyü sayesinde 5 gün gibi kısa bir sürede sattı. Bundan sonra gayrimenkul ile alakalı bir ihtiyacım olduğunda ilk önce kendisine danışacağım. Şayet sizinde bu anlamda bir yönlendiriciye ihtiyacınız varsa Zehra Hanım bu işin piri diyebilirim. Kendisine ve firmasına çok çok teşekkür ediyoruz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.