Sektörün YILDIZIGayrimenkul Değerleme Uzmanı
Gayrimenkul Yatırım Danışmanı
Gayrimenkul Alım & Satım Uzmanı1987 Bolu Doğumlu Evli ve 1 erkek çocuk babasıyım... Ankara Yapı Meslek Lisesi Restorasyon bölümünden mezun olduktan sonra Akdeniz Üniversitesi Serik Meslek Yüksekokulu Restorasyon Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldum...
2007 Yılında Antalya İlinde Mimarlık ofisinde Şantiye şefliği ile gayrimenkul ile ilgili olarak ilk deneyime başladım. Daha sonra 2009-2015 yılları arasında Ankara İlinde özel bir firmada Vakıfbank, Ziraat Bankası, Finansbank, Halkbank, Yapi ve Kredi Bankası, Ingbank bünyesinde çözüm ortaklığı ile Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olarak bütün Ankara bölgesinde çalıştım...
2015-2016 yıllarında bir iş adamının yatırım danışmanı olarak Tüm Türkiye'de gayrimenkul Değerleme, alım ve satım sorumlusu olarak görev yaptım...
Gayrimenkul sektöründe edindiğim tecrubelerimi Dünyanın en çok tercih edilen markası olan REMAX ile birleştirerek REMAX BORSA ofisinde siz değerli müşterilerimize en üst düzeyde hizmet vermek üzere Gayrimenkul Danışmani olarak çalışmaya başladım...
Gayrimenkulünüzün Değerini Öğrenmek İstiyorsanız Benimle İrtibata Geçerek Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimden faydalanabilirsiniz...
Harun YILDIZ 0532 776 48 63
ALMIŞ OLDUĞUM RE/MAX VE DİĞER EĞİTİMLER :
-2010 GAYRİMENKUL DEĞERLEME UZMANLIĞI VAKIF EKPERTİZ AŞ
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.
Harun Yıldız portföyünde 15 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 15 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Oğuz Kağan Doğan

Harun bey evimi bir günde sattı. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım, teşekkürler.

Yıldırım Akdemir

Harun beyin süreç boyunca çok faydası dokundu, yardımcı oldu. Teşekkürler.

Cihan Önder

Harun beyin başarılı iş tecrübesi sayesinde işlemim kısa sürede sonuçlandı. Göstermiş olduğu hizmetten ve bilgilendirmesinden çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Sinan Gezici

Harun bey kısa sürede uygun fiyatlı bir ev sahibi olmama yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım , teşekkür ederim.

Hacı Arslan

Gayet başarılı ve sıkıntısız bir süreç geçirdim.Kendisine teşekkür ederim.

Hasan Yücesoy

Sorunsuz bir süreç yaşadım.Kendisine teşekkür ederim.

Gülcan Saka

Harun beyin ilgisi,alakası ve düzenli çalışma disipliniyle evimi sattım.Kendisine çok teşekkür ederim.

Utku Çonkur

Harun beyin göstermiş olduğu hizmetten memnun kaldım.

Ömer Yalçın

Harun Bey çok ilgilendi ve yardımcı oldu.Teşekkür ederim.

Recai Yerliburun

Harun Bey ile yapmış olduğumuz satış işleminden çok memnun kaldık. Kendisine yardımları için çok teşekkür ederiz.

Serkan Özdemir

Harun Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Kendisine teşekkür ederim.

Mükerrem Erbay

Harun ve hakan beye çok teşekkür ediyorum işlerini severek samimi müşterilerine elinden gelenin daha fazlasını yapıp yardimcili oluyorlar ve herseyin başı dürüstlük ve ilgi alaka herseyleriyle çok iyiler Allah razı olsun çok memnun kaldık Allah bol kazanç versin hayırlı işler dilerim

Hür Teoman Özer

Konut alma sürecinde bize göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakalarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başlangıçtan tapu teslim sürecine kadar bizim kahrımızı :) sabırla çektiklerinden dolayı ayrıca teşekkür eder. remax ailesi ile tanıştığımız için çok mutluyuz ve bu dostluğumuzun süreceğine inanıyoruz. iyi ki varsınız. sayenizde güzel bir eve sahip olduk.

Gülay Çetinkaya

2 Adet daire kiralık daire ararken harun bey sağolsun aynı anda tamda istediğimiz 2 daire buldu bize ve kiraladık. İyi çalışmalar.

Gurur Kaya

Dairemi kısa zamanda kiraya verdi. Kiracımdan ve harun beyden çok memnunum. Teşekkürler remax karem

Fatih Memiş

Galeri için aradığımız dükkanı kısa sürede bulup satın aldık harun bey sayesinde.

Selin Otomotiv

Arsa sahibi olduğumuz projemizin dükkanlarını harun bey pazarlamakta ve 2 aylık sürede 2 satış yaptı. Kendisine ve remax kareme çok teşekkürler.

Baran Doğaç

Referans ile tanıştık, gayet güleryüzlü ve verdiği güven ile dairemizi kısa sürede sattı.

Beyhan Palas

İlandan kiralık daire için aradık hemen yardımcı oldu ve dairemizi sayesinde kiraladık.

Abdullah Beken

Evimizi kısa sürede kiraya verdi Harun bey kendisine yardımından teşekkür ederim.

Bülent Topoğlu

2 Adet daire kiralık daire ararken harun bey sağolsun aynı anda tamda istediğimiz 2 daire buldu bize ve kiraladık. İyi çalışmalar.

Huzeyfe Avşar

Eryaman da yer alan 2 adet dairemizi aynı anda tamda istediğimiz gibi ikisini de devlet memurlarına kiraya verdi. Teşekkürler harun bey.

Dilek Nur Eroğlu

Bahçelievlerde aradığımız evi sayesinde bulup kiraladık. Teşekkürler harun bey

Dilek Piri

3 Yıldır harun bey ile çalışıyoruz ve 3 yıldır evimizin kiralamasını takip ediyor, kiracılarımız evden çıkar çıkmaz çalışma yapıp kısa sürede evimizi kiraya veriyor. Çok memnunuz kendisinden.

Eşe Can

Dairemizi kısa sürede kiraladı. Remax Harun beye teşekkürler.

Cem Ablaj Sanayi

Harun bey Eryamanda yer alan dairemizi kısa sürede istediğimiz bedel ile satışını gerçekleştirdi. Gerçekten süreci kolay ve sıkıntısız bir şekilde tamamladık. Teşekkürler.

Celal Koç

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile harun bey ile tanıştık. Evimizi kısa sürede sattığı için teşekkürler.

Mustafa Murtaz

Aldığımız evin satıcısı son anda satmaktan vazgeçmesine rağmen harun bey kendisini ikna etti ve bizi büyük bir mağduriyetten kurtardı.

Recep Karadavut

Güler yüzlü ve sıcakkanlılar, kısa sürede evimizi sattığı için harun bey ve vasıf beye teşekkürler.

Melek Akbaba

Eşyalı ev kiralamasında çok yardımcı oldu. Verilen hizmetten memnun kaldım.

Embo Sağlık Hizmetleri

Gala batıkentte yer alan dairemizi kısa sürede satan harun beye teşekkür ederiz. Firmamızın bütün mülkleri artık kendilerine emanet.

Duran Gemici

Aradığım evi harun beyin ilanlarında gördüm, geri dönüşü hemen oldu ve kiralama sürecinde çok hızlı bir şekilde sonuca ulaştık.

Cem Aral

Eskişehirdeki dairemizi Ankarada harun bey ile görüştük, kendisi bizim için Eskişehire bizzat giderek dairemizin pazarlama işlemlerini başlattı ve oradaki remax danışmanları ile birlikte çok kısa zamanda satışını gerçekleştirdiler. Harun beye vekalet verdik tüm işlemlerimizi biz Ankarada iken gidip halletti ve sorunsuz bir şekilde işlemlerimizi tamamladı.

Filiz Aydın

Güven veren ve kaliteli hizmet için teşekkürler. Evimiz kısa sürede kiralandı.

Cem Önder

Yaşamkent bölgesinde yer alan arsamızı harun bey ve vasıf bey kısa sürede satarak bize yardımcı oldular.

Burak Şahin

Ev kiralama sürecinde yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Sayesinde kısa sürede bütün işlerimizi hallettik.

Hüseyin Albay

Eşyalı 1+1 daire arayışımız sonucunda harun bey ve vasıf bey ile tanıştık. Yatırım için önerdikleri daireyi satın aldık ve kısa sürede kiraya vererek doğru yatırım yaptığımızı anladık. Kendilerine çok teşekkürler.

Seyhan Özbalaban

Ev alma ve satma sürecinde göstermiş olduğu emek, iyi niyet, sabır, anlayışınız, özveri, cömertlik için Harun beye teşekkür ederiz. Yaşadığımız uzun ve zorlu süreci sayesinde çok rahat atlattık.

Şani İnşaat Taahhüt

Kırıkkale İlinde yer alan arsamızı süreci çok güzel yöneterek satışını yapan Harun ve Vasıf beye firmamız adına teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Dağ Hurdacılık İnşaat

Firmamıza ait villa satışını kısa sürede tamamlayan harun beye ve remax kareme teşekkür ediyorum.

Yasemin İnal

Eryamanda yatırım için aldığımız dairemizi kısa sürede KÂRI ile satışını güler yüzü ve verdiği güven ile tamamlayan harun beye teşekkür ediyorum.

Murat Bekir Doğan

Pozitif, enerji dolu, güleryüz ve verdiği hizmetler süper. Dairemizi kısa sürede sattı. Bundan sonraki mülklerimizin pazarlaması tabi ki artık Harun beye emanet.

Ahmet Şahin Ezel

İkinci villamızın satışını da çok güzel bir şekilde tamamlayan Vasıf bey ve Harun beye teşekkür ediyoruz. Sırada üçüncü villamızın satışını bekliyoruz.

Yurdagül Akgül

Eryaman Ap İstway de bulunan dairemizi en kısa sürede kiraya verdiğiniz için teşekkür ederiz Harun bey.

Yağmur Bulut

Ofisimizi kısa sürede kiraya verdiğiniz için teşekkür ederim. Remax ile çalışmanın ayrıcalığını anlamış olduk profesyonel biz anlayış ve hizmet aldık. Çok teşekkürler.

Mesut Aktaş

1+1 dairemizin satışını güleryüzü ve profsyonel bir şekilde tamamladınız. Harun beye yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Bayram Kara

Harun bey ve Vasıf bey kısa sürede işyerimizi kiraya verdi. Kendilerine teşekkür ederim bir daha ki mülkümüzün pazarlamasında görüşmek üzere.

Fatma Çetin

Etimesgut bağlıcada yer alan dairemizin satışını gerçekleştiren harun beye teşekkür ederiz.

Lütfü Sümer

Harun beye mülkümüzü kısa sürede kiraya verdiği için teşekkür ederiz. Profesyonel hizmet için ayrıca remax karem ofisine teşekkürler.

İsmail Yılmaz

Yatırım için 1+1 daire arayışlarımız sürecinde harun bey ile tanıştık ve bize bağlıcada kiracılı olarak bir daire satışı gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Engin Dağ

Yenimahallede yer alan villamızı kısa sürede satışını yapan harun beye yardımlarından dolayı teşekkürler.

Yurdagül Akgül

Eryamanda yatırım için aldığımız dairemizi kısa sürede kiraya verdiği için teşekkürler.

Süleyman Zorlu

Harun beye İvedikte yer alan ofisimizi kiraya verdiği için teşekkür ederiz yıllardır firmamıza ve şahsımıza danışmanlık yapmakta ve her türlü gayrimenkul işlerimizi takip etmektedir. İyi çalışmalar.

Erdal Durmuş

İvedik bölgesinde yer alan dükkanımızı kısa sürede profesyonel bir şekilde kiraya vererek süreci çok iyi yöneten harun beye teşekkürler.

Yağmur Bulut

Harun bey evimin kiralanmasını çok kısa bir zamanda ikinci kez yaptı. çok teşekkür ederim

Mesut Aktaş

Eryamanda Yatırım İçin Aldığımız Dairemizi Kısa Sürede Kar Edebileceğimiz Şekilde Tekrar Satan Harun Beye ve Vasıf beye çok teşekkürler.

Mustafa Cengiz Duru

Harun bey ve Vasıf bey Yaşamkent bölgesinde yer alan ofislerimizi kısa sürede kiraya verdi. Kendilerine iyi çalışmalar dilerim.

Şani İnşaat

Kırıkkalede Yatırım için Aldığımız Arsamızı Profesyonel Çalışmaları Sonucunda Satışını Gerçekleştiren Vasıf bey ve Harun Beye teşekkür ederiz.

Yağmur Bulut

Harun bey evimin kiralanmasını çok kısa bir zamanda yaptı. çok teşekkür ederim

Murat Sazak

Harun bey çok teşekkür ederiz .

Sahin Ezel

Güler yüzlü. ikna kabiliyeti yüksek.gayretleri olumlu sonuçlar veren Harun Bey e çok teşekkürler

Mustafa Özdemir

Dürüst ve güvenilir

Özge Hancıoğlu

Başka emlakçıların satamadığı evi 9 gün gibi rekor bir sürede sattığı için Harun beye ailece teşekkürlerimizi iletiyoruz.Başarılar dileriz

Temel Eken

Harun kardeşim ile 2 yıldır çalışıyorum, konutlarımızın satışı ve kiralaması konusunda gayet hızlı bir şekilde dönüşler sağlıyor. Kısa sürede dairemizi kiraya verdiği için teşekkür ederim. İyi çalışmalar

Yousef Zamani

Vasıf bey ve Harun beylerin danışmanlık hizmetleri ile bir Gayrimenkul aldık ve en güzeli hem satıcı ve hem alıcı olarak memnun kaldık ve satıcı ilede arkadaş olduk bu arkadaşların sayesinde. Sadece satış değildir bize çok diğer konularda yardımcı oldular . İster SU GAZ ELEKTRIK ISTER ALARM SİSTEMİ ister tapu idaresi . Yabancı olarak bize işlemler çok zor ama arkadaşların yardımı ile çok kolay ilerledik. Sağolsunlar Remax firmasına teşekkür lazım ki böyle temiz nezih insanlarla hizmet sağlıyorlar

Betül Topuzoğlu

Harun Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Şani İnş.taah.san.tic.a.ş

Harun bey daha öncede dairemizin satışını yapmıştı .Bu satışımızda Harun bey sayesinde güzel oldu çok teşekkür ederiz

Halil İbrahim Görüm

Harun kardeşim daha önceden de tanıdığım aile dostumuzdu. Keçiörendeki dairemizi biz şehir dışında olmamıza rağmen hızlı bir şekilde pazarlayıp 2 hafta sattı. çok teşekkür ederim.

Gönül Sünger

Harun bey aldığımız ev ile ilgili süreci çok güzel yönetti. kendisine teşekkür ederiz.

Zafer Kutlu

Harun bey ile Yenimahalle Susuz bölgesinde bulunan iki adet 1+1 daire için iletişime geçtim. Kendisi çok ilgili, alakalı en önemlisi iş bitirici bir kişi. Yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ederim.

Atilla Dalmaz

Harun bey ile yatırım konusunda görüşmeler yaptık ve bize Eryaman 'da 1+1 bir daire yatırımına yönlendirdi. Kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Ergün Erçiner

İki gün boyunca ev aradıktan sonra harun abiye denk geldim sağolsun çok yardımcı oldu eve girdikten sonra dahi ne sorunumuz olsa 1 telefonumuzla yardımcı oldu.

Naşiden Özcan

Yorucu ev arayışının içindeyken bir tanıdığımızın önerisi ile Harun beye ulaştık. Harun beyin büyük ilgisi ile birlikte hızlı bir şekilde evimizi tuttuk. İlgi ve yardımları icin minnettarız

Yağmur Bulut

Harun bey kiralık olan ofisimi çok kısa bir sürede istediğim bedelde kiraya verdi ve kontrat sürecinin çok güzel yürüttü. Kendisine çok teşekkür ederim.

Nevin A

İlginiz için teşekkürler..

Dilek Piri

Harun bey daha öncede evimizin kiralanmasında bize yardımcı oldu. Diğer mülkümüzün kiralanmasınıda kısa sürede sonuçlandırdı Teşekkür ederiz.

Ahmet Kutluca

Yıllardır bu sektörde faliyet gösteren biri olarak, Harun bey çalıştığım en güvenilir en profesyonel samimi ve dürüst bir arkadaş. İşine çok hakim geri dönüş ve bilgilendirmeler konusunda çok iyi örnek Bundan sonraki emlak işlerimde gönül rahatlığıyla çalışacağım arkadaşımız. Kendisine cok teşekkür ediyor örnek calışmalarının devaminı diliyorum

Talha Çetinkaya

İşini iyi ve hızlı gerçekleştiren güvenilir bir arkadaş. Başarılarının devamını diliyorum

Yavuz Tongun

Harun bey evimizi alırken bize bilgisi ve profesyonelliği ile yardımcı oldu teşekkür ederim.

Savaş Volkan Genç

Harun beye tüm samimiyetimle teşekkür ederim. İşini ciddi ve profesyonel yapan, güvenilir. Başarılar dilerim

Dilek Piri

Harun bey, bize çok yardımcı oldu, oldukça bilgili ve samimi çok teşekkür ederiz.

Şafak Yalçınkaya

Harun bey'in kendisi bizimle çok ilgilendi ve işini çok iyi yapıyor. Evlerimizi kiraya verdiğimiz süre içerisinde bize çok yardımcı oldu. Kendisine siteniz aracılığıyla birkez daha teşekkür ediyorum.

Fatih Mehmet Hanşan

Harun bey ile ev arayışımda tanıştık, çözüm odaklı ve disiplinli bir gayrimenkul danışmanı çok yardımcı oldu teşekkür ederim.

Eren Şahin

Kiralık ev arayışım vardı yolum Harun Bey ile kesişti, hemen yardımcı oldu . Güvenilir ve iş disiplini olan bir gayrimenkul danışmanı teşekkür ederim.

Abdullah Bekem

Harun bey konutumuzun kiralanmasını kısa sürede gerçekleştirdi. İşindeki disiplini ve profesyonel yaklaşımı için teşekkür ederim

Halil Ünal

Kiralık ev arayışımızda kısa sürede seçenekler oluşturup evimizi bulmamıza yardımcı olduğu için teşekkürler.

Ümit Lale

Harun kardeşime sahibi olduğumuz evi kiralasın diye anahtarlarını teslim ettin aynı gün kiraya verdiğini söyleyerek aradığında çok şaşırdım. Gerçekten muhteşem bir hız ve hizmet. Her şey için teşekkürler.

Elbruz Demirkan

Harun bey ile Bahçelievler bölgesinde yapmış olduğumuz inşaatlarımızın tamamında çalışıyoruz ve bu bölgede dubleks daire satmanın çok zor olmasına rağmen remax karem ofisi ve harun bey bu konuda çok başarılı. İşbirliğimizin devam etmesi dileğiyle.

Aydın Düzgün

Harun bey ile çalışmak güzeldi. Aradığımız kiralık evi harun bey sayesinde bulduk ve işlemler çok hızlı bir şekilde tamamlanarak yeni evimizin bize teslim edilmesini sağladı. Teşekkürler.

Ersen Üyükterzi

Dairemizi kısa dürede satıp bizi memnun eden harun kardeşime çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Ali Karadağ

Harun beye çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Sorunlu bir satış süreci yaşadık. Evimizin üzerinde 1972 tarihli şahıs ipoteğinin kaldırılmasında büyük katkıları olmuştur. her şey için teşekkürler.

Ali Murat Menteş

Emlak konusunda bu kadar pratik ve becerikli bir firma ile karşılaşmak şansını yakalamama vesile olan Sn. Harun Yıldız ve Vasıf Duman sayesinde, dairem istediğim değerde ve süreçte satıldı. Bu itibarla başka emlak işlerinde kendisi ile çalışmaya devam etmek isterim. Teşekkürler.

Mücahit Akkoç

Aradığım evi harun kardeşimin portföyleri arasında buldum ve işlemlerimizi harun bey sayesinde başından sonuna kadar çok profesyonel bir şekilde tamamladık. her şey için teşekkürler başarılar

Ramazan Abay

Harun kardeşim evimizin kiralanması için yetki verdikten yarım saat sonra evimi kiraladığını duyunca şaşırdım. Gerçekten bu kadar hızlı bir hizmet beklemiyordum. Kendisine çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Hasan Kırcan

Gayrimenkulümüzü görme, almaya karar verme, alma sırasındaki profosyonel yaklaşımı, güler yüzü ve doğallığı ile Harun bey sayesinde istediğimiz eve sahip olduk. Evimizi alana kadar, aldıktan sonra defalarca arıyarak, ziyaret ederek memnunmuyuz, değilmiyiz diye her defasında sorarak bizi mutlu etti. Harun bey bizim şansımız oldu, çok teşekkür ediyoruz kendisine. Ayrıca ofis'teki tüm arkadaşların güler yüzle karşılaması çok hoştu. Teşekkürler Remax Karem Emek, teşekkürler Harun YILDIZ

Nurcan Karakelle

Bahçelievler bölgesinde aradığımız daireyi bulmamızda ve almamızda bize hizmet veren Harun beye çok teşekkür ederiz. Tapu süreci düşündüğümüzden daha kolay ve hızlı bir şekilde tamamlandı. Başarılar Diliyoum.

Esma Kutluca

Harun bey evimizi kısa sürede kiraya verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum herşey için teşekkürler

Mustafa Özdemir

Harun kardeşim kısa sürede yatırım için düşündüğümüz evin almamız konusunda çok profesyonel bir şekilde tapu sürecini yöneterek işlemimizi tamamladı ve aldığımız evi 1 ay içerisinde kiraya vereceğini beyan söyleyip yine hızlı bir şekilde 20 günde evimizi kiraladı. Kendisine çalışmalarından ve ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Başarılar

Atilla Ertaş

60 günlük yetki verdiğim bahçelievlerdeki evimin satışı konusunda yapmış olduğu bütün çalışmalardan haberdar edip ve 60. gününde satış yapan Harun beye teşekkür ediyorum.

Açelya Özboşnak

Bahçelievler bölgesinde kiraladığım evin kontrat aşaması ve bilgilendirme konularında yardımlarından dolayı teşekkür ederim harun bey

Metin Akbaş

Başarılarınızın devamını diliyorum, Harun bey..

Banu Akpınar

Dürüst güvenilir, detay ve açıklayıcı bilgi verildi. Kiralık ev arayışımızda bize kısa sürede yardımcı olarak evimizi bulmamıza yardımcı oldu. Çok teşekkürler.

Ulaş Hezer

Gayrimenkulumun satış sürecinin en başından sonuna kadar büyük bir titizlikle çaba sarfeden, ilgi gösteren, her aşamasında yanimizda olan tam anlamıyla bir profesyonel, emeğinin hakkını sonuna kadar hak eden Harun kardeşim herşey icin teşekkürler..Başarıların daim olsun..

İbrahim Murat Topçu

İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. En yakın zamanda 2 daireminde satışını yapabileceğini düşünüyorum. İyi çalışmalar

Erhan Karacaoğlu

Yuva Mahallesinde yer alan hissesli arsamızın değerlemesi konusunda çok hızlı bir şekilde bizlere yardımcı olduğu için harun beye çok teşekkür ederiz. Arsamızı satmaya karar verdiğimizde çalışacağımız tek kurum Remax olacaktır. İyi çalışmalar.

Gülser Bayındır

Balıkesir'de olmamıza rağmen ankaraya gitmeden harun bey sayesinde Elmadağ da yer alan tarlalarimizin satışı konusunda kafamız çok rahat.inşaallah en yakın zamanda satılır.

Gülay Yanık

Elmadağ da yer alan tarla satış yetkimizle ilgilenen harun beye teşekkür ederiz. İyi satışlar diliyorum.

Kemal Koca

Remax karem ofisinde güleryüz ve ilgi gerçekten mükemmel. Harun beye yardımlarından dolayı teşekkürler.

Kamil Yener

Harun beye showroom arayışı için yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Naci Duman

Yenimahallede yer alan dairemiz ile ilgili olarak remax ile görüştük harun beye yönlendirdiler ve ilgi ve alakadan çok memnun kaldık.Teşekkürler.

Mustafa Dalbastı

Harun beye ve remaxa teşekkür ederim. İlgi ve sunumlar çok güzeldi.

İlyas Kadıgil

Harun kardeşim mobilya üzerine aradığımız imalathane için siteler bölgesinde yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Ertan Polat

Keçiören de evimizin degerlemesinde yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Ahmet Özata

Önceden eksper olduğunu belirten harun bey evimizin degerlemesi konusunda çok yardımcı oldu teşekkürler.

İsmail Kaşbaşı

Kiralık ev arayışımız da yardım ve sununlarindan dolayı teşekkür ederiz. Kurumsal olmanın farkını yaşattı bize en yakın zamanda isteklerimizi karsilayacagindan eminim.

Yusuf Vural

gayrimenkul yatırımı konusunda bizleri doğru lokasyonlara yönlendirmesinden ve arsa konusunda bilmediğimiz bir çok konuda bizlere yardımcı olmasından dolayı harun beye teşekkür ederim.

Mustafa Uyar

Harun kardeşime referans olarak bir müşterimi yönlendirdim, ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.iyi çalışmalar.

Ahmet Mehmet Emin Çevik

Harun beye ev arayışımız olduğunu söylemek yeterli oldu isteklerimiz doğrultusunda devamlı seçenek sunuyor. ilgi için teşekkür ederiz.

Derya Özden

Aşağıyahyalar da almayı düşündüğüm taşınmaz ile ilgili yapmış olduğu piyasa analiz çalışmalarından dolayı harun beye teşekkür ederim.

Seyfi Köylü

İvedik'te demir imalatı için dükkan arayaşımız süreci boyunca göstermiş olduğu ilgi ve seçeneklerden dolayı teşekkürler.

Züleyha Güngör

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İlgi, bilgilendirme ve takip çok iyiydi. Yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Hayriye Özkeser

Remax karem olarak Gösterilmiş olduğunuz ilgi ve hizmet için teşekkür ederiz .

Tayfun Sönmezyuva

Atisan da yer alan işyerimizin satışı konusunda bilgi aldığımız harun beye teşekkür ederim.

Serkan Hüseyin Şahin

Kiralık daire arayışımız için yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz Başka bir işte çalışmak dileğiyle.

Cengiz Kızılkaya

Remax karem ofisine teşekkür ederim. Harun bey çok ilgili bir danışman.

Secaaddin Abay

Şentepede yapmış olduğumuz inşaatımız ile ilgili olarak görüşme yaptığımız harun beye ve remax'a teşekkürler. Satış aşamasında mutlaka birlikte çalışacağımız bir firma.

Narin Ulu

Bize zamanını ayıran bilgisini paylaşan harun oğluma teşekkür ederim.

Hakan Tunç

Belek bölgesinde yazlık arayışımız için daha önceden tanıdığım kardeşim harun ile irtibat kurdum remaxın geniş ağı sayesinde bizlere gayet yardımcı oldu. Teşekkürler.

Yasemin Koyuncu

Remax karemi telefonla arayarak bir daire hakkında bilgi aldım harun bey gayet ilgili bir şekilde seçenekler sundu.Sunmuş olduğu seçenekler arasında beğendiklerimizi değerlendiriyoruz. En kısa sürede birlikte çalışmak dileğiyle.iyi çalışmalar.

Filiz Güleç

Keçiören deki evimiz ile ilgili yönlendirmelerinden dolayı teşekkür ederiz.

Uğur Özgür Çalışmaz

Harun beye ilgilerinden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Kaan İnce

Harun beyden çok memnun kaldık . Bize gösterdiği ilgi ve özen için çok teşekkür ederiz . İşini layıkı ile yapıyor .

Alaaddin Yüksel

Her şey için teşekkür ederim.Remax farklı bir kurum gerçekten kurumsal bir firma.

Yılmaz Cengiz

İş yerimiz ile ilgili yapmış olduğu sunum ve değerlemeden dolayı teşekkür ederim.

Emre Kıran

Güleryüzlü bilgilendirmelerinden dolayı teşekkürler.

Oktay Polat

Harun beyin ofis içerisinde yapmış olduğu sunum remax firmasının ne kadar kurumsal olduğunu gerçekten bizlere gösterdi. Kendisine teşekkür ederim.

Seyfettin Tok

Fazlasıyla memnun kaldım. Her konuda oldukça yardımcıydı. Teşekkür ederim

Selahattin Çayırpınar

vermiş olduğu hizmetlerden dolayı harun beye teşekkür eder başarılar dilerim.

Soner Bucaklıoğlu

Harun kardeşime yatırım konusunda vermiş olduğu fikirlerden dolayı teşekkür ederim.

Mesut Coşkun

Marmaris te yer alan otelimizin satışı konusunda fikir alışverişinde bulunduğumuz harun kardeşime teşekkür ediyorum.Remax ın gücünü bizlere gösterdi gerçekten.

Mehmet Saydan

iş yeri arayışı içerisindeyken harun bey ve remax ile tanışmak büyük bir ayrıcalıktı kendisine teşekkür ederim .

Yunus Ergin

Serikte bulunan mülkümüzün değerlemesi ve yönlendirmeleri için harun beye teşekkür ederim.

Erkan Özcan

Gayrimenkulde sunum konusunda gerçekten çok profesyonel çalışıyorsunuz teşekkürler.

Seyide Güler

Profesyonel bir çalışma sunan harun bey, yaptığı işine ne kadar önem verdiğini bize gösterdi. Teşekkürler

Şeref Keseli

Desteklerinden ve yardımlarından dolayı harun kardeşime teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim

Mehmet Utkan

Yenimahalle de bulunan dairemiz ile alakalı olarak yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederim.

Fatih Şen

Yapmiş olduğu yer gösterimleri ve yardımlarından dolayı kendilerine teşşekkürlerimi sunarım. İyi çalışmalar.

Selim Akçam

Harun Bey'e mülk pazarlama konusunda göstermiş olduğu ilgiden ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Kenan Erikli

Nevbahar konutlarında yer alan evimizin değerlemesinde yardımcı olduğu için Harun bey e teşekkürler.

Murat Meral

Sitelerde dükkan arayışı içinde iken bir çok alternatif sunarak ilgilendigi için Harun beye teşekkür ederim.

Hasan Akdemir

Harun beye vermiş olduğu bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim en kısa zamanda birlikte çalışmak dileğiyle.

Sevim Özgül

Vermiş olduğu hizmetten ve samimiyetinden dolayı teşekkürler.iyi çalışmalar.

Ömer Coşkun

Kazan sarayda yer alan arsalarımın degerlemesinde yardımlarından dolayı teşekkürler...

Muammer Doğan

Harun bey konusunda çok uzman ve ilgili bir danışman. Teşekkürler

Erdem Çolak

Harun kardeşime İstanbul da yer alan evimiz ile ilgili yönlendirmelerinden dolayı teşekkür ederim. Evimizi satacağımız zaman kesinlikle remax ile calışacağız.

Zeki Benli

Mülkümüz ile ilgi yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür eder başarıların en güzelini dilerim.

Ersin Öz

Değerleme konusunda gerçekten uzman birisi çok teşekkürler...

Deniz Alkan

Ziyaretimiz sırasında göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Aydın Mısırlıoğlu

Yönlendirmiş olduğu bir arkadaşıma yatırımları konusunda yapmış olduğu ilgi ve bilgilendirmelerden dolayı teşekkürler. Her zaman referans olabileceğim bir danışman.

Osman Dankaz

Harun kardeşime portföy paylaşımı ve bilgilendirmeleri için teşekkür ederim.

İbrahim Aydın

Yatırım düşüncelerimize uygun olarak çalışmaya devam eden ara ara sunduğu seçenekler ve bilgilendirmelerden dolayı teşekkür ederim. Yakın zamanda güzel bir yatırım yapacağımızı düşünüyorum.

Adil Boyan

Eksperlik döneminde tanıştığım kardeşim değerleme konusunda gerçekten çok profesyonel remax ta çok güzel işler yapacağın inanıyorum. İyi çalışmalar

Yusuf Öztürk

Mülkümüz ile ilgili yapmış olduğu expertiz için harun beye teşekkür ederimi satış kısmında da umarım birlikte çalışmak dileğiyle.

Ramazan İnkaya

İletişiminiz güler yüzünüz ve tüm yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ramis Özdemir

Yapmış olduğu değerleme çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Tarık Güven

Şirketimizin aramakta olduğu İvedik konumunda dükkan arayışlarımızda göstermiş olduğu ilgi alakadan dolayı Harun Bey'e teşekkür ederim.

Mehmet Şahin

Taşınma sürecinde Harun beyin önermiş olduğu portföylerden ve vermiş olduğu hizmetlerden çok memnun kaldık umarım en kısa zamanda çalışmak dileğiyle

Ali Osman Dönmez

Harun bey'in yapmış olduğu değerleme çalışmasından çok memnun kaldık kendisine ilgi alaka ve misafir perverliğinizden dolayı teşekkür ederiz iyi çalışmalar dilerim.

Olgun Bircan

Havaalanı yolunda yer alan residence'ların tanıtımı konusunda yardımları için teşekkürler.

Adem İman

Fabrika arsa arayışı konusunda yardımlarından dolayı teşekkürler.

Kenan Bulut

Kat karşılığı anlasmasi konusunda yardımlarından dolayı Pınar Hanım ve Harun beye teşekkür ederim. Satış aşamasına geldiğimizde birlikte çalışmak dileğiyle

Yunus Okur

Yenimahalle bölgesinde bulunan mülkümüz ile ilgili yapmış olduğu çalışmadan dolayı teşekkür ederim.

Ercan Öztürk

Harun beye tarlamız ile ilgili olarak yapmış olduğu değerleme çalışmasından dolayı teşekkür ederim. Dikilitaş Mahalle Muhtarı Ercan Öztürk

Fatih Karataş

Arsamizin kat karşılığı anlasmasi konusunda yardımlarından dolayı Pınar Hanım ve Harun beye teşekkür ederiz... İyi çalışmalar

Ahmet Karademir

Çok memnun kaldık.İlgili alakalı en önemlisi güler yüzü ve ikna kabiliyeti ile çok başarılı. harun beyi tebrik ederim.

Mustafa Kahyaoğlu

Yenimahalle bölgesinde bulunan mülkümüz ile ilgili yapmış olduğu çalışmadan dolayı teşekkür ederim.

Eylem Özdemir

İlgi ve alakasindan dolayı Harun bey é teşekkür ediyorum. Iyı çalışmalar

Erkan Dağdeviren

Göstermiş olduğun ilgi alakaya teşekkür ederim, titiz, sorumlu davranışların bizi memnun etti.iyi çalışmalar.

Kemal Tekin Şahin

Harun beyin mülkümüz ile ilgili yapmış olduğu çalışmadan dolayı teşekkür ederim.

Tuncay Topçu

Vermiş olduğu hizmetlerden ve yönlendirmelerden dolayı harun beye teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

Yunus Recep Ünlüer

Güler yüzlü hizmet ve bilgilendirme yapan harun beye teşekkür ederim.

Teoman Çelik

Bilmediğimiz bir bölgede yatırım konusunda yönlendiren ayrıntılı bilgi vererek yatırımımızı cazip hale getiren harun beye teşekkür ederim.

Serhat Özenli

Yenimahallede yer alan evimizin değerlemesinde yardımlarından dolayı teşekkürler.

Akın Tekgür

Haruna ve Remax Karem ailesine ilgi alakasından dolayı teşekkür ederim.. En kısa sürede çalışmak dileği ile.

Atalay Altıntaş

Harun bey ostimde bulunan dükkanımızın kira değerlemesi konusunda çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

Mustafa Kartal Doğan

Kendisi işinin ehli iletişimi cana yakın ve güvenilir, bilgi ve becerisi üst seviyede aileden biri gibi gösterdiği ilgi alakaya çok teşekkür ederim.

Yılmaz Evcil

Harun beye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Remax ın çalışma sistemi ve düzeni çok hoşuma gitti. İyi çalışmalar dilerim.

Melih Uçan

Harun beye yapmış olduğu yardım ve bilgilendirmelerden dolayı çok teşekkür ederim. En yakın zamanda isteklerimizi karşılayacağından eminim. İyi çalışmalar.

Mert Dayı

Remax karem ve harun bey ile tanışmak çok güzeldi. Yönlendirme konusunda uzman bir şekilde davranan harun beye çok teşekkürler.

Pınar Sevgi Korkmaz

Kiralık daire arama sürecindeki ilgisi ve çabası, güler yüzlülüğü, nezaketi ve vermiş olduğu güven nedeniyle Harun beyi tanımış olmaktan çok memnun olduk. Kendisine bu vesileyle tekrar teşekkür ederiz.

Onur Uysal

İşine son derece hakim, samimi, dürüst ve güvenilir bir kişi olduğunu bir kere daha ispatlamış oldu. Emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Alper Ünsal

Kendisi işini çok iyi bilen, kibar, saygılı, nazik bir insan. Tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sonuna kadar güvenebilirim.

İsmail Kınacı

İşini büyük bir özenle yapan Harun Beye yapmış olduğu değerleme çalışması ve bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar...

Dilek Çelebi

Remax kareme ve özellikle harun beye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Gerçekten bilgi konusunda deneyimli olduklarını gösterdiler bize.

Osman Çelik

Güven kaybetmektense para kaybetmeyi tercih eden tavrınız takdire şayan Harun Bey, güler yüzünüz hayatınız boyunca yüzünüzden eksik olmasın..

Süleyman Gezgin

Harun Bey her zaman çok titiz, disiplinli düzenli, güvenilir. Çok teşekkür ederim.

Emre Akkuş

Harun beyin ilgi ve alakasından çok memnun oldum. İşlerinde başarılar diliyorum.

Emre Özkan

Harun Bey, size ve remax karemde calisanlarina göstermiş olduğunuz ilgi ve profesyonel çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Çevremizdeki herkese sizleri tavsiye etmekteyiz.

Hasan Çanakcı

İşyeri arayışımıza ivedik osb bölgesinde devam ederken harun bey sayesinde iş yeri özellikleri ve fiyatlarla ilgili değerlemede bulunarak bizleri bilgilendirdi iş kurma aşamasında olmamızdan dolayı bu verdiği faydalı bilgiler sayesinde bizi ayrıntılı bir şekilde anlattığı için kendisine teşekkür ederim.

Ramazan Erciyes

Satılık ev ararken, Eşim ve benim çok yoğun iş tempomuzda, Profosyonel, guvenilir, tüm samimiyetle karsımıza cikan harun beye çok tesekkurler. Emlakcilara olan ön yargımızı ortadan kaldırdı. En yakın zamanda doğru alternatifler sunacağından eminiz.

Sami Tekin

Evimizin değerini nasıl öğrenebiliriz satmamız için doru zamanmı diye düşünürken harun bey ile tanıştık ve bize çok kısa zamanda değerleme çalışması yaparak evimizin gerçek değerlerini belirttiği ve yönlendirmeler yaptığı için çok teşekkür ederiz. iyi çalışmalar.

Semra Evcı

Bilmediğimiz bir bölgede yatırım konusunda yönlendiren ayrıntılı bilgi vererek yatırımımızı cazip hale getiren harun beye teşekkür ederim iyi çalışmalar ve başarılar dilerim.

Seda Çelikkaya

İşini son derece severek yapan, profesyonel bir şekilde çalışan ve iletişimi verdiği enerjisi çok yüksek olan bir emlak danışmanı Harun bey. Güvensizlik yaratacak hiçbir davranışı olmadı. İsteklerimizi en kısa sürede karşılayacağından eminim.

Nilay Balın

Gayrimenkul danışmanlığının yanında Harun bey bizimle hep arkadaş gibiydi. Sorunlarımızla ilgilenerek bilgilerini eksiksiz bizimle paylaştığı için kendisine çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Melih Sert

Harun bey ile telefon ile irtibat sağlamamıza rağmen Ankarada yer alan dairemiz ile ilgili olarak çok samimi bir şekilde ilgilenerek değerleme yapması beni çok memnun etti. Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Musa Acar

remax karem ofisi personeli, Harun Yıldız beyefendinin, çalışma ahlak ve prensiplerinden çok memnun kaldığımı, gösterdiği yakın ilgiden dolayı sonsuz teşekkürlerimi bildirmek isterim.. İşimizi, en kısa zamanda ve güvenilir bir şekilde, sonuçlandıracağına inanıyorum.

Songül Kulak

Harun beye bize yapmış olduğu yonlendirmelerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Adil Aydın

Bir mimar olarak şu ana kadar remax aracılığıyla bir işlem yapmadigima Harun bey sayesinde pişman oldum. Ankara da bulunan mülkümuzle alakalı olarak her türlü araştırmayı ve degerlemeyi yaparak yapmış olduğu bilgilendirmelerden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Saygılarımla iyi çalışmalar dilerim

Mehtap Ünal

İşini severek ve en iyi şekilde yapan Harun beyle tanışmak bizim için çok büyük bir şanstı. Bilgili ve donanımlı.mülkümüzün değerlemesini doğru olarak yapıp bizi doğru yönlerdiği için teşekkür eder Başarıların devamını dilerim.

Ahmet Aras Çiftci

Merhabalar. Remax Karem'den çok memnun kaldım. Harun beyin bize hızlı ve düzenli bilgilendirmeleri sayesinde doğru tercih yapma noktasında bize çok yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

Betül Vural

Merhabalar Remax Karem ailesi bünyesinde vermiş olduğu danışmanlık hizmetinde göstermiş olduğu ilgi ve bilgilendirmeden dolayı Harun beye çok teşekkür ederim. En kısa sürede isteklerimizi karşılayacağını düşünüyorum.

Şerikan Kara

Sanayi bölgesinde yapmış olduğumuz arayışta bir çok emlak firması ile görüştükten sonra remax karem ofisinden tanıştığımız Harun bey sayesinden piyasa durumunu öğrenmiş olduk doğru ve güvenilir bilgi yansıtmasından dolayı harun beye teşekkür ederim. İyi çalışmalar..

Ahmet Baydar

Mülkümüz ile ilgili yapmış olduğu bilgilendirme ve çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Hamide Yalçın

Ankara Yenimahalle de bulunan dairemiz ile alakalı olarak yapmış olduğu değerleme çalışmasından dolayı Harun bey é çok teşekkür ediyorum. Ankaraya geldiğim zaman mutlaka Remax Karem ofisine uğrayarak dairemizin satış yetkisini Harun bey é vermeyi düşünüyorum. Iyı çalışmalar

Tarkan Kara

Yapmış olduğu yönlendirmeler ve kiralama konusunda göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle. İyi Çalışmalar.

Emel Özdemir

Harun beyi aradığımız ilk dakikadan itibaren ilgisinden, güler yüzünden ve çözüm odaklı yaklaşımından son derece memnun kaldık. Teşekkürler.

Burak Mehdi Caner

Vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldım.Harun beyin samimi ve dürüst yaklaşımı nedeniyle kendisine teşekkür ederim

Salih Er

Ivedik osb bölgesinde uzman çalışan Harun beye göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim. Sunmuş olduğu portföyler arasından en kısa zamanda tercih yapma dileğiyle iyi çalışmalar

Birol Tari

Emlak konusunda Harun beyin tavsiyeleri ve yönlendirmelerinden dolayı kendisine teşekkür ederim.

Zeynep Ceylan

Kiralık daire arama sürecimizde göstermiş olduğu yakınlık ve yoğun ilgiden ötürü Harun Bey'e teşekkür ederim. En kısa sürede sonuçlandırmak dileğiyle.

Ahmet Şenocak

İşyeri kiralama sürecinde profesyonel bir şekilde bize yardımcı olduğu için Harun bey ve Remax Karem ofisine çok teşekkür ederim. Harun beyin kısa sürede bize uygun bir işyeri sunacağından eminiz...

Gamze Köse

Evimiz ile ilgili yapmış olduğu expertiz için Harun beye teşekkür ederim satış kısmında da umarım birlikte çalışabiliriz.

Ahmet Aslan

Profesyonel yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Gerçekten bir gayrimenkul danışmanına güvenmemi sağladı. Harun beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim kısa sürede aradığımız özelliklerdeki evi bulacağından şüphem yok.

Buse Tari

Harun beye Remax bünyesinde başarılar dilerim. Gayrimenkul satışımızda 3 yıl önce yapmış olduğu yardımlardan ve desteklerden dolayı kendisine teşekkür ederim.

Özgür Yüksel

Güler yüzlü ve müşterisine önem veren bir personel. Gayet memnun kaldık. Bundan sonra ki alışverişlerimizde remax ı tercih etmemde büyük önemi vardır.

Emine Karaoğlan

Evimizi satmaya karar verdiğimizde Remac Karem Ofisinden Harun bey ile yollarımız kesişti evimizin değerleme konusunda bizlere yapmış olduğu sunumlardan dolayı kendisine tam yetki verdik ve en kısa sürede evimizin satışını yapacağına inanıyoruz. Kendisine şimdiden çok teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.

Uğur Topal

Harun bey 5 yıl önce evimizin normal ve gerçek değerinden satışı konusunda yardımcı olmuştu. Şimdi remax bünyesinde olduğunu öğrendim. Kendisine başarılar diler bundan sonraki bütün gayrimenkul alım satımlarımızda Harun bey ile çalışmak dileğiyle...

Alp Can Hazar

Yaklaşık 1 ay önce sahibi olduğumuz özel kullanım havuzlu villamızın satış yetkisini harun beye verdik. Sözleşme imzalamadan önce vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. En yakın zamanda satışı gerçekleştireceğine inanıyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Mehmet Buzluk

Gayrimenkulümün değerleme aşamasında gerçek değerler üzerinden yapmış olduğu rakip pazar analizinden ve sunumunundan dolayı kendisine teşekkür ederim.

Yusuf Can Şahin

İnşaat sektöründe yapmış olduğu değerleme konusundaki desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Bir dahaki yapacağım projelerde birlikte çalışmak dileğiyle...

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.