HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR..Ben Nezaket DOĞAN. 1987 Yılında Ankara"da dünyaya geldim. 1996-2006 yılları arasında çeşitli spor kulüplerinde, atletizm 100m-200m branşlarında profesyonel olarak yarıştım. 2010 yılında Gazi Üniversite Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunu Bölüm ve Okul birincisi olarak bitirdim. 2006 yılından bu zamana kadar farklı branşlarda antrenörlük yaptım. 2013-2017 eğitim öğretim yılları arasında da özel bir kolejde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev aldım. Mesleğimin çeşitli alanlarında çalışırken temasta bulunduğum birkaç başarılı gayrimenkul danışmanının yönlendirmelerinden sonra hep ilgi duyduğum gayrimenkul sektörüne girmeye kara verdim. Amacım, gayrimenkul sektörüne profesyonel bir bakış açısı ile yaklaşan ve tek hedefi koşulsuz müşteri memnuniyeti olan RE/MAX Borsa ailesi çatısı altında sizlere gayrimenkul yatırımlarınızda yardımcı olmak, kısacası size kazandırırken kazanmaktır.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Filiz Köksal

Nezaket hanımın göstermiş olduğu güven dolu hizmetten memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Burak İnce

Nezaket hanımın profesyonelce işi yönetmesinden ve başarılı bir şekilde sonuçlandırmasından dolayı kendisine teşekkür ederim.

Önder Tabak

Satış sürecinde benim yerime her şeyi yapan, samimi, sıcakkanlı ve bilgili bir gayrimenkul danışmanı. Nezaket Hanım ile çalıştığım için çok memnunum. Çok teşekkürler...

Oğuz Fevzi Yazgan

Ev satın alma kararımız sonrasında kendisi ile iletişimimiz başladı. İnanılmaz enerjik, samimi bir danışman. Neyi hayal ettiğinizi çok iyi tahlil ediyor ve size en uygun seçenekleri en kısa sürede hazırlıyor. Sektör bilgisi ile şaşırtıyor, geniş bir ağı var ve bu ağın faydasını kullanabiliyorsunuz. Seçiminizi yaptıktan sonra her aşamada gece gündüz sürekli iletişim halinde. Aklınıza takılan en ufak detayı bile sormaktan çekinmeyeceksiniz (zaten soru işareti de bırakmıyor). Biz çok memnun kaldık, başarılarının artarak devam etmesiniz diliyoruz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.