Merhaba, Ankara'da doğdum ve büyüdüm, Gazi Üniversitesi Turizm işletmeciliği bölümü lisans mezunuyum. Eğitim sürecimde; Chamber College Malta'da dil eğitimi alma, Arma Properties Dubai'de staj yapma, Ankara'da farklı firmalarda çalışma ve deneyim kazanma fırsatım oldu. Eğitimimi tamamladıktan sonra kariyer planımı; 3 yıl boyunca deneyim kazanmış olduğum gayrimenkul sektöründe ilerlemek üzere yapmaya karar verdim. Aldığım bu karar üzerine Ankara Beytepe'de bulunan RE/MAX BORSA bünyesinde çalışmaya başladım. Amacım; yenilikçi, dürüst, şeffaf pazarlama anlayışıyla danışmanlık hizmeti sunmak ve hizmet verdiğim müşterilerime fayda sağlamak olacaktır. Saygılarımla, Uğur Can Türkan

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.

2021

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Arif Tekin

Uğurcan Bey evimi kendi evini satar gibi ilgilendi, çaba sarf etti. Kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Hüseyin Demirkol

Uğurcan beyin profesyonel yaklaşımından iş disiplininden son derece memnun kaldım.Teşekkür ederim.

Görkem Güngör

Uğurcan bey gayet ilgiliydi.Kendisine teşekkür ederim.

Ercan Arar

Genç ve dinamik bir arkadaşımız.Uğurcan Bey'in gayreti,çalışma azmi ve enerjisiyle sorunsuz bir süreç geçirdim.Kendisine teşekkür ederim.

Hasan Arslan

Uğur Can Bey'den çok memnun kaldık. Süreç boyunca hiç bir sorun ile karşılaşmadık. Çok teşekkürler.

Rüşen Bulut

Uğur Can Bey ile çalışmaktan son derece memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Fetullah Aslan

Uğur Can Bey'den çok memnun kaldık hiç bir sıkıntı yaşamadık.

Mehmet Başbuğ

Uğur Can bey güvenilir, sözünde duran ve şeffaf kişiliği ile satış işlemimizi çok güzel gerçekleştirdi, kendisinden çok memnun kaldık.

Mehmed Serkan Kudu

Uğur Can bey ile satış işlemimiz çok iyi geçti, kendisi doğru fiyatı bulma sürecinde çok yardımcı oldu, güvenilir ve sözünde duran biri.Çok memnun kaldım.

Barış Acar

Uğur Can bey evimizin kiralanması sürecinde her noktada ne zaman arasak nazik şekilde bize bilgi verdi. Doğru fiyatı bulma sürecinde piyasa bilgisi sayesinde güven uyandırdı ve iyi bir kiracıyla buluşturma konusunda çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.