-Mutluluğunuzun Anahtarı Bizde

1973 yılında İstanbul"da doğdum. Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun oldum. Evliyim ve Muna isminde bir kızım var 1991 yılında üniversitede öğrenciyken bir arkadaşımla birlikte ortak emlak ofisi açarak gayrimenkul sektörüne adım attım. Yıllarca severek çalıştığım gayrimenkul danışmanlığına 2003 yılında Remax"a girerek devam ettim. 27 yıllık sektör deneyimimle Etiler Remax Time ofisinde büyük ve güçlü bir ekiple ofis brokeri olarak faaliyetlerime devam ediyorum. Çalışma hayatım boyunca yüzlerce müşterimin gayrimenkul işlerinde hak ettikleri kurumsal ve profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmetini onlara sunarak gayrimenkul işlerini harika bir gayrimenkul deneyimine çevirdim. Birlikte çalıştığım gayrimenkul danışmanı arkadaşlarımla amacımız müşterilerimize maksimum fayda sağlayacakları kararlar almalarında yardımcı olmak ve sektörde onları en iyi şekilde temsil etmek. Kişi için en büyük mutluluğun huzurlu bir yuvaya sahip olması ve işini severek yapması olduğunu düşünüyorum.

Katıldığım eğitimler

Power start Ileri Brokerlik Egitimi Satista Basarili Stratejiler 1-2 Maksimum Sonuclar icin Pazarinizda Nasil Yer Alirsiniz Kapanis Yapma ve Itirazlari Karsilamada Profesyonel Stratejiler Power Camp Mentor Socratik Satis Becerileri Topluluk Önünde Konusma ve Sunum Becerileri Stres ve Öfke Yönetimi

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2024

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Yusuf Köroğlu portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.