- TÜM GAYRIMENKUL ARAYIŞLARINIZI BİRLİKTE BULMAK DİLEĞİYLE...DİLEK SERTOĞLU KİMDİR ?
1984 doğumlu ve izmirlyim. Evli ve Gamze isminde dünyalar güzeli bir kız çocuk anesiyim..iyi dereceyle bitirdiğim ilköğrenim tahsilinden sonra sahne sanatları bölümünden mezeun olarak öğrenim hayatımı tamamladım..12 yıl satış ve pazarlama sektöründe hizmet verdikten sonra Re/Max ailesine katıldım.
Profesyonel iş hayatında edindiğim tecrübe ve bilgilerimi, RE/MAX'in Uluslararası bilgi ağı, teknolojisi ve takip ettiğim sektörel eğitimlerle birleştirerek, hizmet vermekteyim.
Mutlu olacağınız her imzayı birlikte atmak dileğiyle..
Sevgi ve Saygılarımla..
Dilek SERTOĞLU
Aldığım eğitimler
Kariyerim Eğitimi 2016/6 Barış Kılıçarslan
Succeed Eğitimi / Kemal Bakır
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Dilek Sertoğlu portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Eren Tandoğan

Sn. Dilek Hanım' teşekkür ederiz.

Neslihan Karagil

Almış olduğumuz hizmetten dolayı Dilek Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Tamer Öksüzcan

Aşırı memnun kaldım. Dilek Sertoğlu Hanımefendi gerçek profesyonel kendisine teşekkür ederim.

Güneş Sönmez

Her şeyden, süreçten çok memnun kaldık. Annem de ben de çok güvenilir ellerde olduğumuzu hissettik. Dilek Hanım daireyi gördüğümüz andan sözleşmeyi imzaladığımız ana kadar çok ilgili ve yardımcıydı. Kendisine destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Mehmet Çetin Törün

Dilek Hanım her yönüyle çok ilgili, çok dikkatli ve titiz bir insan. Çok yardımcı oldu. Son derece memnunuz. Kendi evi için uğraşır gibi emek verdi. Çok çok teşekkür ediyoruz.

Erkan Ceviz

Merhabalar, Dilek Hanımla ilk görüşmemizden itibaren güler yüzlü ve destekleyici bir iletişim sağladık. 2 gün içinde evi görmemizi sağladı. İçten ve samimi olması bizim için önemliydi. Evle ilgili sorduğumuz her soruya şeffaf bir şekilde yanıt verdi. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

İlker Şahin

Dilek Hanım kiralayacağımız daireyi tutma aşamasının başından sonuna kadar gerek güler yüzü, gerek samimiyetiyle bize fazlasıyla yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum, bu sebeple kendisinden son derece memnunum.

Orhun Tunahan Akın

Dilek Sertoğlu Hanımdan çok memnun kaldık. Çok çok samimi ve doğrucu olduğu için kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

Zuhal Alpaslan

Sevgili Dilek Sertoğlu ile çok kısa sürede güzel anılar biriktirdik. Dilek Hanım işinin uzmanı değerli bir dost. Mülkümün satışına kadar geçen süreyi çok iyi yönetti. Daha sonraki emlak işlerimi yönetmeyi de onunla birlikte yapmayı düşünüyorum. Ona (sizlerin) Remax Armoni yi bize doğru bir şekilde tanıttığı için çok teşekkür ederim.

Yağız Alp Aydın

Almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Tüm işlemlerde ve süreç boyunca her konuda eksiksiz olarak bilgilendirildik ve destek aldık. Bu durum kararlarımızı hızlı ve emin bir şekilde almamızı sağladı. Kaliteli ve güven verici olan Remax imajı, bizim için pekişmiş oldu.

Zeynep Dolen

Dilek hanim, ayni zamanda sevgili komsum dilek, evimizi bu zor zamanlarda hem de degerinde ve cok kisa surede satti. Sana cok tesekkur ediyoruz delekcim ve seni de buralara bekliyoruz.

Canan Atalay Bezal

Dilek Sertoğlu ile kiralık bir villaya baktığımda tanıştım.Sıcakkanlılığı, sevimliliği, girişkenliği iş bitiriciliği nedeniyle portföyümüzü verdik.Bir hafta içerisinde evimizi sattı :) Birlikte güzel bir çalışma oldu.Kendisini çok güvenilir bulduk.Aradığımızda her an ulaşabildik.Kendisine çok teşekkür ederim.

Cana Tülüş Türk

Evi görmek için tanıştığımız günden alım satım gününe kadar birlikte çalıştığımız Dilek Hanım çok güleryüzlü, boya -badanacı bulmak da dahil kendi iş tanımı dışındaki sorularımızda dahi son derece yardımcı ( ki 1 isim istemişken 4 isim bulup paylaştı), kolay iletişim kurulan ve ulaşılan dakik bir danışman.Evi almakta hemen karar vermemizin bir sebebi de Dilek Hanım'a güvenmemizdi. Bizim aklımızda hiç soru kalmadan gönül rahatlığıyla ve güvenle işimizi halletmemize aracıdır.Kendisine çok teşekkür ederiz..

Gülşen Şen Korkman

Dilek Sertoğlu'ndan aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık. Güleryüzlülüğü ve ilgisini daha önce çalıştığımız hiç bir emlak sektöründe çalışandan görmedik.İşini titiz ele alan biri.Teşekkürler.

Mahmut Erhan Güzaltay

Sn. Dilek Sertoğlu ile 2.defa çalışma fırsatımız oldu. Kendisi son derece profesyonel bir emlak danışmanı.Bölgeyi ve konutları iyi tanıyor.Ev sahibi ve kiracıları da tatmin edecek şekilde güleryüzlü ve çalışkan biri. Kendisini tanımaktan çok mutlu oldum.

Beyhan Korkman

Dilek hanım çok ilgili, samimi ve işini severek yaptığı her halinden belli.Bize söylediği herşey bire bir doğru çıktı. Kendisine istediğimiz zaman ulaşabildik. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi gayrimenkul danışmanı diyebilirim.

Adnan Geredeli

Dilek Sertoğlu hanımın evi teslim alması ve kısa sürede kiraya vermesi ve geri bildirim konusundaki hassasiyeti ve ayrıca sabırlı çalışmasına teşekkür ederim.

Utku Algedik

Kiraladığımız emlak için, ilk günden sözleşme aşamasına kadar her türlü yardımını esirgemeyen, güler yüzlülüğüyle destek olan Dilek hanıma teşekkürlerimizi sunarız.

Oya Yıldırımkaya

Dilek hanım son derece samimi, güleryüzlü ve dikkatli, özenle işini takip ederek bizlere yardımcı oldu.Çok teşekkür ederiz.

Ayten Akova

Dilek Sertoğlu hanımdan sonuç aldık.Dairenin bütün özelliklerini dürüst ve doğru bir şekilde sundur.Teşekkür ederiz.

Elif Akova

Dilek Sertoğlu'nun ilgisi ve yardımcı, sorun çözücü yaklaşımı tarzından çok memnun kaldım.Teşekkürler.

Aslı Öztürk

1 haftalık görüşmelerimizdeki izlenimim Dilek Sertoğlu hanımdan memnun kaldık.İşini çok severek yapıyor, çokta başarılı..Teşekkürler.

Hüseyin Serttaş

Remax Armoni bünyesinde hizmet veren Dilek Sertoğlu hanımefendiye vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı sonsuz teşekkürler.

N.erkan Gönen

Gayet başarılı, güleryüzlü, konusuna tam hakim bir gayrimenkul danışmanı..Teşekkür ediyorum.

Fatih Öztürk

Dilek Sertoğlu hanımefendiye görüşmeler boyunca göstermiş olduğu güleryüz, pozitif oluşu, içten samimi davranışı için teşekkür ederim.

Muhammet Sanver

Yapmış olduğunuz gayrimenkul satışında yönlendirici samimi ve doğru fikir verme özelliklerinizle çok yardımcı oldunuz.Çok teşekkürler.

Tayla Koray

Dilek hanımın iş çabası, güven vermesi, ilgisi, samimiyeti ve sabrı çok güzel ve memnuniyet vericiydi.Çok teşekkür ederim..

Gülcan Öztezcan

Sn. Dilek Sertoğlu ve RE/MAX yönetimine; görüşmemiz çok net ve samimi geçti. Sorularımıza net ve doğru cevaplar aldık. Hanımefendi güler yüzlü ve sabırlıydı, bazı soruları bir kaç kez sormamıza rağmen tavrı hiç değişmedi. Samimiyeti ve güler yüzüyle bizi tavladı, güven sağladı kendisine ve böyle bir danışmanla çalıştığınız için size de sonsuz teşekkürler.

Gamze Alkan

Dilek Sertoğlu Hanım'ı tanıdığımıza çok memnun oldum. Kendisiyle ilk iletişime geçtiğimiz saat 18:00 civarında olduğu halde bizi kırmayarak akşam 22:00'da geldi ve 22:30'da el sıkıştık. Samimiyetine, dürüstlüğüne ve enerjisine hayran kaldım :) Emlakla alakalı bir ihtiyacımız olduğunda kendisiyle hiç tereddüt etmeden iletişime geçeceğim :) Harika bir personele sahip olmak, bu enerjiye bu kadar yakın olmak büyük şans. Sevgiler :)

Ayla Şen

Dilek Hanım'ın sıcaklığı ve güler yüzü beni her konuda bilgilendirmesi her şeyi ince eleyip sık dokuması müşterisinin haklarını düşünmesi beni çok mutlu ve memnun etti. Ona çok teşekkür ederim.

Emel İnan

Benim ev alma sürecinde inanılmaz özverili, sabırlı ve mükemmel deneyiminden çok memnun kaldım. Benim diğer işlerimde ve tavsiye edebileceğim tek insan olarak Dilek Hanım'dan çok memnun kaldığımı bildirmek isterim. İlgisinden dolayı şahsına ve şirketinize teşekkür ederim.

Nurdan Sarıtaş Akın

Sevgili Dilek Hanım'dan kısa sürede etkili ve başarılı hizmet aldık. Kiralık konutumuza olan yoğun taleplerle yılmadan görüşerek bize uygun ve güvenilir bir kiracı ile muhattap ettiğini düşünüyoruz. Hizmetleri için teşekkür ederiz.

Fahri Özdemir

Çok memnun kaldık Dilek Hanım'ın ilgisi ve bilgisinden. Süreci çok rahat ve keyifli bir şekilde hallettik. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Engin Köker

Görüşme öncesinde gerrekli bilgileri eksiksiz aldım. Görüşme arasında anlatılanların hepsi çok gerçekciydi.Aklımda hiçbir şüphe kalmadı. Dilek Hanım oldukça yardımcı oldu. Oldukça kolay, hızlı bir şekilde işlemleri tamamladım.İlgileri ve verdikleri hizmet için teşekkür ederim.

Emre Oker

Dilek Hanım'dan gayet memnun kaldık teşekkür ederiz.

A.deniz Kaya

Çalışmlarından son derece memnun kaldık. Süreç boyunca çok iyi bir iş partneri ve dost oldu. Her konuya çabuk çözümleriyle beni şaşırttı. Mükemmel bir iş takibi sayesinde başarılı bir satış gerçekleştirdi. Emeklerinden dolayı kendisinde teşekkür ederim.

Seyran Öztürk

Dilek Hanım net güleryüzlü bir danışman. Başka emlak işlerimiz olur ise kendisi ile çalışmak isterim.

Adnan Geredeli

Dilek Hanım hızlı çalışması, gayreti ve iletişimdeki güçlü yanları ile kısa sürede kiralama yapmasından çok memnun kaldık.

Serpil Geredeli

Dilek Hanım mesleğini çok seven ve onu da başarıyla yerine getirmekte. Verdiği sözleri tutmuştur. Umarım diğer zamanlarda yine dilek hanımla çalışma imkanı buluruz. Remax böyle Danışmanı olduğu için şanslı.

Onur Öztürk

Öncelikle Remax armoni'ye sundukları kaliteli ve ilgili hizmet için teşekkür ederim. Ev kiralama sürecinde bize destek olan Dilek Hanım hem ilgisi hem de doğru yönlendirmesi istediğimiz evi bulmamızda ve tutmamızda etkili olmuş oldu. Kendisine ayrıca teşekkür ederim.

S.belgin Güzaltan

Çok memnun kaldık.Çok kısa sürede işimizi halletti.Teşekkürler.

Erhan Güzaltan

Dilek Hanım'dan ve verilen hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkürler

Eser Pehlivanoğlu

Verilen hizmetten çok memnun kalmış olup, Dilek Hanım'ın güler yüzü ve tavrı verdiğimiz kararda faktör olmuştur

Çılga Pehlivanoğlu

Dilek Hanım oldukça gülür yüzlü ve profesyonel hizmeti ile her iki tarafa da oldukça kaliteli destek sunmuştur. Tüm detaylara hakim olması oldukça iç rahatlatıcı.

Harun Aydın

Gayet ilgili, alakalı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, müşterinin her sorusuna cevap veren, bu değerli çalışana teşekkür eder, iş hayatında başarılar dileriz.

Ali Cenk Ateş

Başvuru yapıldığı andan itibaren ilgi ve alakasına teşekkür ederim. 6. gün gibi kısa sürede satışımız yapıldı. Bundan sonraki tüm arkadaş çevreme tavsiye edeceğim. Emekleriniz için teşekkür ederim. İşinize olan hassasiyetinizi yürekten kutlarım.

Erol Yılmaz

Pozitif, iş bitirici ve hızlı servis veren bir arkadaşımız. Randevu ve organizasyon saatlerinde her zaman tam ve zamanında idi. Sorularımıza karşı hazırlıklı ve tatmin edici cevaplar verdi.

Özgür Ertem

Dilek Hanım işini takip eden son derece ilgili bir danışman. Kendisinden aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık.

Ömer Sinoplu

Hiç bir şekilde emlakçı ile çalışmamıştım ve çalışmayacaktım. Dilek Hanımın güler yüzü ve tatlı akıcı konuşması, kendilerinin güven verici kişiliği ile kendisiyle çalışmaya başladık. Teşekkürler.

Murat Biriken

Hanımefendi çok kibar, çok sıcak aynı zamanda başarılı. Başarılarının devamını diliyorum.

Tuncay Dizman

Dilek hanım gördüğüm en dürüst, titiz, sözünde ve özünde bir bayan. Yolu açık olsun. Ben tanıdığı için çok memnunum

Nermin Yelmen

Dilek Hanım güler yüzlü, ilgisi ve yapıcı tavrıyla bu süreçte destek olmuştur. Teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.