SATIYORUM KİRALIYORUM,SİZİ EN İYİ BEN ANLIYORUM.


3 Şubat 1984 İstanbul İstinye doğumluyum. Aslen Rize'liyim. Bir kız çocuğu annesiyim. Boğaziçi Behçet Kemal Çağlar Lisesi mezunuyum. Uzun yıllar satış pazarlama sektöründe aktif olarak çalıştım. Deneyimlerimi, disiplinli ve azimli oluşumu sektörün lideri Remax'ın gücü ile birleştirme kararı alarak aileye katıldım. Müşteri memnuniyeti önceliğimdir. Doğru fiyat ile satılıp kiralanmayacak mülk yoktur anlayışıyla hizmet vermekteyim. Gayrimenkul alım- satım ve kiralama hizmetlerinizde çözüm ortağınız olmak istiyorum. Benimle çalışmanız size hem nakit hem de vakit kazandıracaktır. Hemen şimdi beni arayabilirsiniz. 0507 554 5057

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Selma Akıncı portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mustafa Büber

Selma hanıma ilgi, alaka ve hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim.

Murat Delioğlan

Selma hanım işini iyi yapan, özverili, çalışkan ve başarılı bir danışmandır. Kendisine çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Sebahattin Özveren

Her şeyle en ince ayrıntısına kadar ilgilenen, sorumluluğunu yerine getiren, güler yüzlü ve güven veren yaklaşımı için Selma hanıma ve kurumunuza teşekkür ederim.

Atilla Ermutlu

Selma hanıma defalarca mülkümü teslim ettim. Her seferinde de hızlıca kiraya verdi. Emeğinden dolayı çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Özge Yeziz

Tekrar Selma hanımla çalışmaktan çok memnun kaldım. Kısa sürede yine evimizi kiraya verip sonuca ulaştırdı. Baştan sonra kadar tüm süreçlerle titizlikle ilgilendi. Kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz. Herkese öneririm.

Peyman Bayat

Selma hanıma süreci çok iyi yönettiği için teşekkür ediyorum. Çok memnunum.

Nihat Kandaloğlu

Selma hanıma ilgi, alaka ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hizmetinden memnun kaldım.

Sebahattin Eraslan

Selma hanıma emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bir ay dolmadan ticari mülkümü sattı. Sağ olsun .Çok Teşekkür ederim.

Yakup Eren

Selma hanıma yetkisini verdiğim Büyükçekmece'deki ofisimizi kısa sürede sattı. İlgi, alaka ve hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim.

Selçuk Yener

Selma hanımın ilgi ve akalasına müteşekkir kaldık.

Özge Yeğiner

Destek ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Eray Bozt

Sürecin başından sonuna kadar takibini yaptı. Gayet başarılı, çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Erdoğan Altun

İlgisi, alakası ve konuya hakimiyeti mükemmeldi.

Yunus Biberoğlu

Selma hanımla daire arayışımızı bitirdikten sonra kendisine iş yerine de ihtiyacımız olduğunu belirttim. Aynı gün bize tam da istediğimiz gibi bir yer kiraladı. Yardım ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Güzin Hayırlıoğlu Biberoğlu

İletişimi çok iyi, cana yakın ve enerjisi yüksek bir danışman. Selma hanımla çalışmak çok rahat ve çok güzeldi. İşinde disiplinli, iş bitirici özelliği ile kısa sürede işlemlerimizi tamamladık. Her bir ayrıntıyla tek tek ilgilendi. İşi kendisine güvenip bırakarak zamandan da kazandık. Herkese tavsiye ederim.

Ayhan Yılmaz

İlgi, alaka ,destek ve yardımları için Selma Akıncıya teşekkür ederim. Hizmetlerinden memnunum.

Ferit Eroğlu

Selma hanıma güzel iletişimi ve profesyonel yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim. Kendisi çok dakik ve iş bitirici. Süreci kolaylıkla tamamladık. Herkese tavsiye ederim.

Yunus Bieroğlu

Kiralama sürecimizde Selma hanım çok pratik ve hızlı bir şekilde direyi tutmamızı sağladı. Profesyonel yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Güzin Hayırlıoğlu

Selma hanım bize bir günde kendisinin pazarladığı yerleri göstererek nokta atışı kiralama yapmamızı sağladı. Her iki yer de tam bizim aradığımız yerlerdi. Çok hızlı ve başarılı bir danışman. Sağ olsun sayesinde arayışlarımız son buldu.

Burak Hakkı Kapan

Selma hanım tüm kolaylıkları sağlayarak Şişlideki daireyi tutmamızda çok yardımcı oldu. İletişimi memnuniyet verici. Çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim.

Fatih Şahin

Selma hanıma güvenerek mülkümü teslim ettim. Kendisiyle ikinci kez çalışmamız ve her ikisinde de kısa sürede sonuca ulaştık. Süreci çok iyi yönetti. İşimi kolaylaştırdı. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Yaprak Sardoğan

Selma hanıma iletişimi ve güler yüzlü hizmeti için çok teşekkür ederim. Pratik ve iş bitiriciliği ile kısa sürece sonuca ulaştık. Çok teşekkürler

Mikail Altındağ

Selma hanım sürecin en başından sonuna kadar çok iyi yönetti. Her şeyi kolaylıkla halletmemizi sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum

Erdem Aydemir

Selma hanım işlem esnasında fazlasıyla ilgilendi. Çok nazik biri. Danışmanlığından çok memnun kaldık. Herkse tavsiye ederiz.

Onur Nadir Başol

İlgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldık. Özen göstermiş olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Ferhat Kılıçcı

Bize karşı sunulan hizmetten , bilgi alış verişinden ve iletişimden çok memnun kaldım. Teşekkürler

Nurullah Yılmaz

Mülkiyetimi kiralamada yardımcı olan Selma Akıncı hanım , Remax kurumunu sevdiren kişi olmuştur. Kısa sürede kiralama işlemimizi sonuçlandırdı. Teşekkür ederim.

Soner Öztürk

Satın alma sürecinde göstermiş olduğu ilgi, alaka ve güler yüzlü hizmet için kendisine teşekkür ederiz. Tapu işlemlerinde bize kolaylık sağladı. Hizmetinden memnun kaldık.

Büşra Soytürk

Sizinle tanışıp çalıştığım için çok memnunum. Satın alma sürecini çok iyi yönettiniz. Çok ilgilendiniz ve güler yüzlü bir hizmet verdiniz. Herkese tavsiye edeceğim.

Nihat Arıcı

Selma hanım konut satışımızın yanı sıra ticari mülkümüzü de iki ay gibi kısa sürede sattı. Sonuç odaklı, güvenilir , profesyonel hizmeti için kendisine teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Fahrettin Orbay

Dairemizi iki ay içinde satmayı başaran Selma hanıma çok teşekkür ederiz. İlgi ve alakasından dolayı çok memnun oldum. Herkese tavsiye ederim.

Güneş Oran

Güler yüzlü ve işinde çok titiz olan Selma hanıma çok teşekkür ederim. Kendisiyle ilk tanıştığımda evimi satacağına kanaat getirmiştim. Herkesin güvenebileceği ve rahatlıkla çalışabileceği bir danışman.

Yusuf Dağdelen

Daire alım sürecinde her detayıyla ilgilenen Selma hanıma çok teşekkür ederim. Kendisine güvenmekte doğru yaptık. Danışman arıyorsanız Selma hanım doğru kişi. Herkese tavsiye ederim.

Sema Devran

Selma hanım çok güler yüzlü ve samimi bir danışman. Ona baştan beri güvendik. İyi ki onu tanımışız. Dairemizi alırken bize çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

Sebahattin Eren

Ticari mülkümüzü iki ayda satan Selma hanıma teşekkür ederim.

Yakup Esen

Ben Amerikada yaşayan biri olarak oradaki mülkümün satış yetkisini kendisine verdim. Başka emlakçıların bir yıldır satamadığı mülkümü iki ay gibi kısa sürede satmayı başaran Selma hanıma teşekkür ederim.

Abdullah Er

Büyükçekmecedeki ticari mülkümü kısa sürede satan Selma hanıma teşekkürler.. Ve kesinlikle tavsiye ederim.

Aslıhan Büşra Öztürk

Satış işleminin tüm süreçlerini titizlikle takip edip sonuçlandıran Selma hanıma teşekkür ederim. Ben kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Emeğine sağlık. Herkese tavsiye ederim.

Dilan Lale

Selma hanım' a güvenmekle çok haklı çıktık. Dairemizin satışına aracılık etti ve sorunsuz bir süreç yaşadık. Kendisini herkese tavsiye ediyorum.

Ergül Er

Diğer emlakçılar tarafından aylardır satılmayan dairemi selma hanım kısa sürede sattı. Çok teşekkür ederim.

Figen Gül

Selma hanım' a dairemizi kısa sürede sattığı için çok teşekkür ederim. İlgili ve güler yüzlü birisidir. Herkese tavsiye ederim.

Bedrettin Gülçimen

Danışman arkadaşınız Selma Akıncı ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Hizmetleri için kendisine çok teşekkür ederim.

Salman Aydoğan

Selma hanım dairemi hızlıca sattı. Süreci çok güzel yönetti. Diğer mülklerimiz için de kendisini tercih edeceğiz. Herkese tavsiye ediyorum.

Ali Kemal Kayacan

Selma hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Satış sürecimiz gayet olumlu ilerledi ve sonuçlandı.

Hasan Topcan

Emeklerinden ve ilgisinden dolayı Selma hanıma çok teşekkür ederim. Daireyi satın alma sürecim sayesinde sorunsuz ve kolay oldu.

Adem Ali Baş

Selma hanıma güler yüzlü ve ilgili desteğinden dolayı teşekkür ederim. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Bayram Alioğlu

Selma hanım evimizi çok kısa sürede kiraya verdi. Çok detaylı ve hassas davrandı. Çok teşekkür ederim kendisine.

Nezahat Al

Dairemi kısa sürede uygun bir aileye kiraladığı için kendisine çok teşekkür ederim. Kendisine güvenimizde haklı çıktık. Herkese tavsiye ederim .

Rabia Nur

Selma hanım evi kiralamamız için bize çok destek oldu. Güler yüzlü i sevecen ve iş bitirici oluşundan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Gülümser Ahlatcı

Selma hanıma dairemizin satışı için yetkiyi verdik. Ve kısa sürede sorunsuz bir şekilde dairemizi sattı. Kendisi çok samimi ve içten birisi emekleri için teşekkürler. Herkese öneriyorum kendisini.

Bahattin İltemiş

Selma hanıma profesyonel ve titizlikle yürüttüğü satış süreci için çok teşekkür ederim. Güler yüzlü, ve itinalı davranışından dolayı teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Suat Alan

İlgili ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Bize çok yardımcı oldunuz.

Aydan Karadenler

Çok memnun kaldım. Herkese öneririm. Özveili çalışması için teşekkürler. Mülkümü kiraya vermem için destek oldu.

Volkan Ünal

Çok memnun kaldım. Mülkü devralmamızda yardımcı olduğu için selma hanıma teşekkür ederim.

Ahmet Kadir Kervan

Güleryüzlü için teşekkürler. Tavsiye ederim.

Batuhan Şan

Selma hanıma çok teşekkürler ediyorum. Cafemi devretti.Herkese öneriyorum.

Azize Shozipow

Selma hanıma bize sağladığı kolaylıktan dolayı teşekkür ediyorum. Çok sevecen ve güleryüzlü biri, tavsiye ederim.

Yeter Korkar

4 aydır evimiz boştu. Emlak kiraya veremedi. Selma hanıma yetki verdim. 1 haftaya evimi kiraya verdi. Çok teşekkürler ediyorum.

Muarrem Korkmaz

Evimiz aylardır boştu. Selma hanıma yetki verdik. Kısa sürede çok iyi bir kiracı buldu, teşekkürler.

Baba Murat Sharipon

Selma hanıma çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldık. Başarılar dilerim.

Nuray Akdeniz

Selma hanıma yetki verdik, ve evimizi çok kısa sürede kiraya verdi. Herşeyle titizlikle ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Erkan Deniz

Selma hanım evimize tamda istediğimiz gibi bir kiracı buldu. Herkese tavsiye ederim, hizmeti çokhızlı ve titizdi. Teşekkürler,

Gülhan Baş

Çalışmasından ve hizmetinden dolayı Selma hanıma teşekkür ediyorum. Herşeyi kolaylıkla hallettik. Süreç hızlıca sonuçlandı. Herkese tavsiye ederim.

Mevlüt Dolu

Çok kısa sürede evimi kiraya verdi. Teşekkürler.

Selçuk Koç

Memnun kaldım. Teşekkür ederim ilgi ve alakasından. Herkese tavsiye ederim.

Kadir Hattat

Selma hanıma çok teşekkür ederim. prosfesyonel bir işlem oldu. Tavsiye ederim.

Fatih Şahin

Selma hanımın titiz ve dakik çalışmasıyla kiralama sürecimiz kolaylıkla halloldu. Ticari mülkümüze gayet uygun bir kiracı bulduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

İshak Tan

Selma hanıma yetki verdim, kısa sürede mülkümü kiraya verdi. Bütün işlemleri titizlikle takip etti, ilgilendi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Murat Danacıoğlu

Ticari mülkümüzü kısa sürede kiraya veren Selma hanıma çok teşekkür ederim. Bize uygun kiracı adayını buldu. Diğer mülklerim için de kendisiyle çalışmayı tercih ederim.

İsa Yeniay

Arnavutköy'deki ticari mülkü Selma hanımın destek ve çabalarıyla kısa süreden kiraya verdik. Kendisi güler yüzlü, sonuç odaklı ve çalışkan bir danışmandır. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler

Basri Dengiz

Selma hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Tam da istediğimiz gibi bir yeri kiraladık. İşinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

Nurten Şener

Selma hanımı ticari mülkümüzü tek servisinde kiraya verdi. Kendisi güler yüzlü ve cana yakındır. Kendisine teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

Mehmet Özveren

3 senedir, tanıyorum sempatik, güleryüzlü ve güvenilir. İşinde başarılı, tavsiye ederim.

Arzu Aş

Görüşmeye saatinde geldi. İlgili ve alakalı kendilerine teşekkür ederim.

Yusuf Ziya Akıncı

Mülklerimizin kiralanmasında Selma hanıma desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ömer Baş

Kiralama sürecini sorunsuz yönetip sonuçlandıran Selma hanıma teşekkür ederim.

Seher Ak

Kısa sürede mülkümüzü kiraya veren Selma hanıma teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Ayşe Akıncı

Selma hanım ikinci dairemizinde satışını 1 ay dolmadan gerçekleştirdiği için kendisne çok teşekkür eder. Tavsiye ederim.

Osman Emek

Selma hanım'ın evimizi satma sürecindeki yardımlarından dolayı teşekkür ederim.2. kez kendisinden çok memnun kaldık.

Erhan Kırtı

Selma hanım bize işlem sırasında çok yardımcı oldu. Hizmetinden çok memnunum. Teşekkürler

Muhammed Orhan

Danışmanlık hizmeti çok memnuniyet verici. Yardımsever ve iş bitirici kişiliğinden dolayı kendisini tebrik ederiz.

Şehmuz Uzal

Selma hanım çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Selçuk Aykan

Destek ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Volkan Abazalı

Selma hanım her konuda açıklayıcı bilgi verdi. Biz hizmetinden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Yusuf Çanaktekin

Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Bahtiye Çelik

Ev kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. Güler yüzlü ve yapıcı bir danışman. Çok memnun kaldık. Selma hanıma teşekkür ederiz.

Özge Denizci

Selma hanım yine profesyonel danışmanlığıyla bizi şaşırtmadı. Mülkümüzü kısa sürede kiraya verdi. Teşekkürler

Atilla Yeziz

Selma hanım ile üçüncü kez çalışıyorum. Sayesinde dairemi yine düzgün bir aileye kiraya verdi. Çok teşekkür ederim.

Osman Emek

Yetkisini verdiğim dairemi kısa sürede sattı. Satış süreci ve sonrasını çok iyi yönetti. İşlemlerimiz kolaylıkla halloldu. Çok teşekkür ederim.

Ayşe Akıncı

Aylardır bir çok emlakçının uğraşıp satamadığı dairemizi, Selma hanım 15 gün gibi kısa bir sürede sattı. Kendisini tebrik ediyoruz. Ayrıca çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

Ümit Yalçın

Selma hanım kısa sürede dükkanımızı kiraya verdi. Danışmanlığından çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Sezgin Kılıç

Selma hanıma çok teşekkür ediyorum. Esenyurt daki ticari mülkümün satış yetkisini verdim.Ve sorunsuz bir şekilde sattı. Herkese tavsiye ederim.

Serap Üllücü

Çok iyi bir hizmetti teşekkürler.Herkese tavsiye ederim.

Yaprak Saroloğan

Selma hanımın özverisi ve yardımları için çok çok teşekkür ederim.Sorunsuz bir kiralama yaşadık.

Kübra Öztürk

Selma hanımın hizmetinden çok memnun kaldım. Kendisine teşekkür ederim.

Berat Saral

Yardım ve destekleriniz için çok teşekkür ederim. Bize çok yardımcı oldunuz. Tekrar birlikte çalışmak dileğiyle.

Qing Lvo

Selma hanım her aşamada bize destek oldu. Ev işlerim dışında da bana çok yardımcı oldu, yo gösterdi. Kendisi tanıdığım en iyi danışmanlardan birisi. Herkese tavsiye edrim.

Hatice Albayrak

Bize her aşamada fikir verdi. Çok güler yüzlü ve işinde çok başarılı olan Selma hanıma teşekkür eder, Allah yolunu açık etsin.

Hilal Tamser

Selma hanıma çok teşekkür ediyorum. Kolaylıkla istediğimiz bir daireyi kiralamamızda yardımcı oldu. Herkese tavsiye ediyorum.

Filiz Üsta

Selma hanımın titizlikle ve profesyonel yaklaşımıyla kiralama sürecinde bize yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

Yusuf Usta

Güler yüzlü ve iş bitirici yaklaşımıyla hızlıca sonuca ulaştık. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Çok memnun kaldık.

Sefa Demir

Selma hanıma yetki verip evimi 2 günde kiraya vermesine çok sevindim. Şehir dışında olmama rağmen herşey kolaylıkla oldu. Çok teşekkür eder ve herkese tavsiye edrim.

Hayriye Sönmez

Tamda istediğimiz gibi birine Selma hanım evimizi kiraladı. Güler yüzlü anlayışıyla evimizi hemen kiraya verdi. Teşekkürler başarılarınız daim olsun.

Arzu Yılmaz

Hayatımda ilk defa ev kiraladım. Bu konuda Selma hanım bana çok yardımcı oldu. Güler yüzlü ve samimi oluşuyla birlikte çok profesyonel bir danışman. Bütün detayları düşünüp benim için sorunları çözdü. Sayesinde problem yaşamadan evimi tuttum. Çok teşekkür ediyorum.

Mehmet Özveren

Dairemizi üç günde kiralayan Selma hanıma çok teşekkür ederim. Bizi çok iyi analiz etmiş olacak ki, tam da istediğimiz gibi bir kiracı buldu. Kendisiyle üçüncü kez çalışıyoruz ve çok memnunuz.Başarılar dilerim.

Muharrem Okuyucu

İki yıldır bir türlü satılamayan evimizi Selma hanıma yetki verdikten kısa bir süre sonra sattı. Göstermiş olduğu gayret ve profesyonel hizmet için kendisine teşekkür ediyorum.Çok başarılı bir çalışmaydı. Herkese tavsiye ediyorum.

Ali Ekber Sarıgül

Selma hanım işinin ehli bir danışman. Kendisini ikinci kez tercih ettik ve evimizi kısa sürede kiraya verdi. Güvenilir ve güler yüzlü birisidir ve herkese tavsiye ederim. Teşekkürler. İyi Çalışmalar.

Merve Topçu

Selma hanıma samimi, güler yüzlü ve uzlaştırıcı tavırlarından dolayı çok teşekkür ederim. Bize çok kolaylıklar sağlayıp daireyi kiralamamıza yardımcı oldu.

Ömer Çayırlı

Yardımlarından ve nezaketinden dolayı Selma hanıma çok teşekkür ederiz. Hızlı ve çözüm odaklı bir danışman. Böylesi profesyonel çalışan bir danışmanla yol almamız çok iyi oldu. Herkese tavsiye ederim.

Osman Aksu

Kimsenin satışını yapamadığı bir taşınmaz idi. Selma hanım mal sahibini gerçek fiyata ikna edip satışı gerçekleştirdi. Teşekkür ederim.

Orhan Akan

Uzun zamandır kiraya veremediğimiz evimizi Selma hanım sayesinde kısa sürede kiraya verdik. Teşekkür ederiz.

Murat Öcal

Selma hanım'a yatırım yapmak için aldığımız dairenin satışı esnasında gösterdiği profösyonel çalışmaları çok teşekkür ederim.

Mehmet Songün

Selma hanımın desteği ve itinalı çalışmasıyla tam da istediğimiz yeri kiraladık. Kendisi çok güvenilir bir danışman. Verdiği danışmanlık hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Cenk Ocakoğlu

Bu zorlu süreçte işlemlerimizi bizim adımıza halleden, sorun yaratmak değil sorun çözen, yaptığı işin karşılığını fazlasıyla veren Selma hanımı kutluyorum.

Suat Küçük

Danışman'ımız Selma hanım dairenin kiralamasında bize çok yardımcı oldu ve samimi yaklaşımı sayesinde çokta profesyonel olduğu belliydi. Kendisine çok teşekkür ederim

Aynur Keten

Selma hanım süreci çok profesyonel yönetti. Gösterdiği titizlik sayesinde kendisine çok teşekkür ederim.Tanıdığım herkese kendisini tavsiye ediyorum.

Anıl Han

Selma hanım kiralama işlemimizi başarıyla sonuçlandırdı. Bana çok yardımcı oldu. Çok iyi bir hizmet aldım. Profesyonel, işini çok iyi yapan, anlayışlı, yardımsever biri. Çok teşekkür ediyorum.

Özge Denizci Yeziz

Selma hanıma ikinci kez evimizi teslim ettik. Profesyonel bir hizmetle evimizi kiraladı. Süreci çok iyi yönetti. Kendisine teşekkür ederim.

Atilla Yeziz

Selma hanım daha önce mülkümü hızlıca kiraya vermişti. İkinci kez bizi memnun etti sağolsun. Kısa sürede evimizi kiraya verdi yine. Teşekkürler

Mohamed Mansour

Selma hanım bize çok yardımcı oldu. Her şeyle bizzat ilgilenip işimizi kolaylaştırdı. Kendisine teşekkür ederim.

Fatma Süleyman

Ev arayışımızda yardımcı olduğu için Selma hanıma teşekkür ederiz. Bütün her şeyle titizlikle ilgilendi.

Osman Aksu

İletişim çok iyiydi. Danışmanımız işlemi sonuca götürme odaklıydı. Avukat olarak yaptığım sözleşmesel uyarılar son derece olumlu ve nazik karşılanarak dikkate alındı. İşlemin başından sonuna kadar sabırlı bir tavır ve kibar bir dil vardı. Hep birlikte süreci yöneterek sonuçlandırdık. Selma hanıma teşekkür ederim.

Sami İlker Gökırmak

Hizmetinizden memnunuz. Teşekkür ederiz.

Ayşe Yüksel

Çok güler yüzlü bir danışman. Müşteri ilişkileri çok iyiydi. Teşekkür ederim.

Doğucan Işık

Hizmetlerinden çok memnun kaldım. İşlemler hızlı ve özverili yürütülüyor. Teşekkür ederiz.

Emre Aktaya

Yürütülen işlem sürecinde etkin ve başarılı sonuç için teşekkür ederiz.

Ahmet Yüksel

Gerek yaklaşım, gerek iletişim ve ilgi süper derecede. Tüm verilen hizmetler mükemmel. Teşekkürler.

Mustafa Mugrabi

Selma hanımın emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Tam da bana uygun bir evde yaşamama aracılık etti. İlgi ve alakası için her zaman hatırımda kalacak bir danışmandır.

Deniz Özge Yeziz

Hızlı ve çözüm odaklı hizmetinden dolayı Selma hanıma teşekkür ediyorum. Her zaman kendisini tercih edeceğiz.

Atilla Yeziz

Selma hanım evimizi bir kaç günde kiraya verdi. Bütün süreci itina ile yürüttü. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum. Çalışmasından çok memnun kaldım.

Hakan Koçyiğit

Ben kolay kolay hiç bir şey imzalamam fakat Selma hanıma yetki verirken içim çok rahattı. Güvenimi de boşa çıkartmadı ve evimi bir günde kiraya verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Diğer gayrimenkul işlerimde de şüphesiz kendisiyle çalışacağım.

Ezgi Akarsubaşı

Selma hanıma çok teşekkür ederim. İstediğimin de ötesinde bir evi bana gösterdi ve ben de onu daha fazla yormadan hemen kiraladım. Nokta atışı bir iş oldu. Kiralama ile ilgili tüm dökümanları da itinayla hazırladı. Selma hanımla çalışılmasını herkese öneririm.

Orçun Kaya

Ofisinizin danışmanlarından Selma Akıncı bize çok güzel hizmet vermiştir. Her detayı düşündü. Çok güler yüzlü ve samimi yaklaşımından dolayı kendisine çok güvendik, sağolsun. Teşekkürler.

Cemil Akıncı

Emeklerinden dolayı Selma hanıma çok teşekkür ederiz. Hizmetlerinden çok memnun kaldık. Her şeyle itinalı bir şekilde ilgilendi. Evimizi, içimize sinen birine kiraladık.

Aydın Çakır

Uzun yıllardır ev değiştirmemiştik. Ev tutmak gözümüzde büyüyordu. Selma hanım'ın profesyonelliği sayesinde her şey çok kolay oldu. Kendisinden çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim. Herkese tavsiye ederim.

Gülseren Çakır

Selma hanım çok samimi ve sıcak kanlı, İşini çok profesyonelce yapıyor .Her şey o kadar kolay ve rahat gelişti ki, bize sadece imzaları atmak kaldı. Re/Max'a ve Selma hanım'a çok teşekkür ederiz.

Şencay Özdemir

Selma hanım tek seferde evimizi kiraya verdi, hızına şaşırdık :) Biz çabalarımıza rağmen aylardır evimizi kiralayamadık. İşi bilene bırakmak lazım demek ki. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim.

Esra Özdemir

Aylardır evimizi kiraya veremiyorduk. İnternetten Selma hanıma ulaştık. Kendisi güler yüzlü ve sevecen bir danışman. Yetkiyi verdik ve bir kaç gün içerisinde evimizi istediğimiz gibi birine kiraya verdi. Her şey çok çabuk oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Şebnem Özinal

Selma hanımın samimi ve güler yüzlü oluşu bizi mutlu etti. Kendisi bize çok profesyonel bir hizmet verdi. Referans alarak herkese tavsiye edebileceğimiz bir danışmandır. Teşekkür ederiz.

Ali Ekber Sarıgül

Uzun zamandır daireme kiracı bulamamışken, Selma hanıma verdiğimiz yetki neticesinde dairemize iyi bir kiracı buldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Özlem Akyüzlü

Daireyi tutmamızdaki etkenlerden birisi de Selma hanımı sevmemizden ileri geldi. Bize samimi ve içten davranarak kendisine güven duymamızı sağladı. Uzlaşmacı ve yapıcı tavrıyla tam da istediğimiz bir dairede oturacağız. Çok teşekkür ederiz.

Mesut Çetinel

Selma hanımın kiralama işlemimizle ilgili tüm destek ve yardımları için teşekkür ederim. Tekrar çalışmak dileğiyle.

Sebahattin Özveren

Başta Selma hanım olmak üzere ekibin ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim.

Erdoğan Topçu

Samimi, sıcak kanlı, müşteri memnuniyeti adına her şeyi yaptı. Çabaları sayesinde çok hızlı bir kiralama oldu. Selma hanıma titiz çalışmasından dolayı teşekkür ederim.

Kübra Özer Topçu

Selma hanım güler yüzlü ve sevecen yaklaşımı ile bize çok yardımcı oldu. Kendisiyle tanıştığımız için ve tam da istediğimiz bir evi bize sunduğu için teşekkür ederim.

Seher Akıncı

Evimi çok kısa sürede kiraladığı için ve sayesinde çok düzgün bir aile ile komşu olduğum için Selma hanıma teşekkür ederim. Her zaman kendisine güvenip, evlerimin kiralanmasında yardım etmesini isteyeceğim.

Serdar Uzun

Aylardır kiralanamayan mülkümü itinalı çalışmaları sayesinde bir kaç günde kiraladı. Diğer mülklerim için de yine Selma hanımla çalışacağım.

Gökhan Gedik

Yaklaşımı çok içten, müşteriye saygılı, işini iyi bilen ve yapan iyi bir danışman olduğu kanaatindeyim.

Burcu Gedik

Hizmetinden çok memnun kaldım. Çok iyi bir danışman ayrıca çok iyi bir insan.

Ali Açıkbaş

Selma hanım uzlaştırıcı ve çözüm odaklı olması sayesinde tam da istediğimiz gibi bir daireyi hemen kiraladık. Kendisinden çok memnun kaldık. Çevremize memnuniyetle referans olacağız.

Ümit Telli

Selma hanıma göstermiş olduğu ilgi, alaka ve güler yüzlülüğü için teşekkür ederiz.İstediğimiz gibi bir evi hızlıca bulup bize sundu. Emeklerine sağlık. Çevremizdeki herkese Selma hanımı önereceğiz.

Hacer Akıncı

Selma hanıma mülkümü teslim ettiğim için çok memnun kaldım. Prensipli ve sistemli çalışması beni çok mutlu etti. Diğer mülklerim için de mutlaka kendisini tercih edeceğim. Selma hanımla çalışılmasını herkese tavsiye ederim.

Cemal Altaylı

Selma hanıma hızlıca kiralama işlemimize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz. Başka kiralama veya satış işlemlerimizde mutlaka kendisini tercih edeceğiz.

Ayhan Hacıhasanoğlu

Ben Almanyada yaşıyorum ve İstanbuldaki mülklerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde kiraladığı için Selma hanıma çok teşekkür ederim. Bütün mülklerimin kiralanmasında Selma hanım yetkilidir. Onunla çalışmak çok keyifli.

Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.ş Uğur Kara

Selma hanımın işlem öncesinde ve sonrasında gösterdiği sabır ve hassasiyet için teşekkür ederim.

Efe Hacıhasanoğlu

Şirketinizden çalışan Selma Akıncı hanımdan çok candan memnunum. Teşekkür ederim.

Seher Akıncı

Selma hanım'a emekleri ve ilgisi için teşekkür ederim. Evimin hızlı bir şekilde kiralanmasını sağladı. Çok iyi bir danışman, herkese tavsiye ediyorum

Sevgi Yalçın

Görüşmelerimiz gayet olumlu geçti.İletişimi kuvvetli kişilerle muhatap olmak bizi memnun etti.

Faruk Yalçın

Mükemmel bir danışmanlık hizmeti aldık. Memnuniyetimizi herkesle paylaşacağız

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.