-PROFESYONELLER FARK YARATIR- 1976 Yılı İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım.
- Okul hayatından sonra ağırlıklı olarak kendi şirketlerimde satış ve pazarlama branşında geçen iş hayatım boyunca müşteri memnuniyeti odaklı çalıştım. Bu anlamda satış ve pazarlama konusunda edindiğim deneyimleri her zaman ilgi duyduğum gayrimenkul sektöründe sürdürmeye karar verdim. Dünyada sektörün lideri RE/MAX ile yollarımız kesişti ve RE/MAX' in çağdaş ve profesyonel sistemi içerisinde yerimi aldım. Amacım RE/MAX' in profesyonel hizmet anlayışını Türkiye'de uygulayarak siz değerli müşterilerime sonuç ve çözüm odaklı kusursuz hizmet vermektir.
- İlgi alanlarım trekking yapmak, kitap okumaktır.
- ZAFER ZENGİN 6 YILDIR RE/MAX profesyonelleri arasındadır.
- RE/MAX MÜJDE ve RE/MAX MÜJDE 2, toplam 2 ofis ve 60 kişilik ekibi ile İstanbul' un hem Avrupa hem Anadolu yakasında farklı uzmanlık bölgeleri ve farklı uzmanlık alanlarında (konut - ticari - arsa) faaliyet gösteren RE/MAX franchise ofisleridir.
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Merkez Mah. / Kağıthane Hamidiye Mah. / Kağıthane Gürsel Mah. / Kağıthane

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2022

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Zafer Zengin portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emir Cetin

Gayet ilgili ve bilgili, teşekkürler

Tayfun Başoğlu

Mülkümüzü satmak için danışmaya gittiğimiz andan satış sonlana kadar güleryüzü, doğru ve hızlı bilgi iletimi ve saygılı davranışıyla tam bir profesyonel olan Zafer Bey'i tanımaktan çok memnunum. Kısa sürede satışı gerçekleştirdiği için de teşekkür ederim.Bundan sonra da eğer emlak ile ilgili bir konu olursa mutlaka kendisine başvuracağım.

D******* D*******

Zafer beyi uzun zamandır takip ediyordum. Şahsıma ait bir tane evim var ve”bu evi satarsam Zafer beye sattırıcam”derdim. Öylede oldu..göstermiş olduğu sabır ve anlayışı içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye olunur.

Halid Balçıklı

Samimi ve güvenilir, gayet memnun kaldık verilen hizmetten memnunuz :)

Evin Şengül

Eczane açma sürecimde bana çok yardımcı oldular. Gerek dükkan tutmamdan önce gerekse sonrasında bir telefon kadar uzağımda oldular. Her sorunla bizzat ilgilendiler. Sektörde deneyimli çalışanlar gerçekten farkını gösteriyor. Çok teşekkür ederim. 👍🏻

Hilal Nuroglu

Zafer Bey’in tüm emlak süreçlerimizde hızlı Bilgi akışı ve dürüst broker oluşundan, çok istediğim yeri hemen kiralayabildim. Çünkü bu işler de yetkilinin atikliği size zaman kaybettirmiyor. Kendisine tekrar buradan teşekkürlerimi iletmek istedim ☘️

Nihal Civandağ

Zafer bey gerçekten işini layıkı ile yapan nadir insanlardan. Parofesyoneller fark yaratır. Bu farkı samimi olarak hissediyorsunuz. Zafer bey gibi nadide bir insanla tanıştığım için çok memnun oldum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Saygı ve sevgiler.

Metin Korman

Ev arama sürecinde, tam da umutlarımız tükenmişken ve gergin bir durumdayken Zafer bey imdadımıza yetişti. Gayet efendi, düzgün bir insan tanıdık. Çok teşekkürler Zafer bey, işleriniz rast gitsin her zaman.

Can Yaşar

Merhabalar, Zafer beyle iletişime geçtikten itibaren yaşadığımız süreç aldığımız hizmet cok iyi ve profesyoneldi. Dürüst ve şeffaf biçimde yönlendirildik ev sahibi olduk. Karşı tarafla ortak paydada buluşmamıza büyük katkı sağladı, sözleşme yapıldıktan sonra ilgilenmeye devam etti. Kendisine buradan tekrar teşekkür ederiz.

İlkay Karagedik

Zafer bey işini gayet düzgün yapan bir danışman. Ne istediğimizi anlayıp analiz ederek süreci lehimize olacak şekilde sonlandırdı. Ne zaman arasak telefonumuzun diğer ucunda sabırla çözümün tarafı oldu. Tavsiye olunur👍🏻 Teşekkürler Zafer bey

Sima Ahmedi

Öncelikle belirtmeliyimki Zafer bey,çok kibar bir insan. Ve bir o kadar da sorumluluk sahibi birisi. Bize göstermiş olduğu sabırdan ve gayrimenkul sürecimizdeki yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Başarılar🙏

Pelinsu Erimez

Öncelikle çok teşekkür ederim müşterilere karşı çok ilgililer sorduğum bütün soruların cevabını kısa sürede ve kibar bi şekilde aldım. Güvenilirlik açısından da hiçbir sorun yaşamadım.

Gökhan Saydam

Selamlar öncelikle zafer bey işinde profesyonel bir şekilde gayet anlayışlı nazik kibar ve bir o kadar da müşteri memnuniyetini sağlamak adına Ev bulma konusunda bana çok yardımcı oldu özellikle bu sıkıntılı ve zorlu süreç içersinde gerekli ilgi alaka ve desteğiyle güzel istediğim bir daireyi bulmamda kendisine minnettarım kendısıne bu konuda çok teşekkür eder başarılarının ve benım gıbı kiralık daıre arayan veya ev satın almak isteyen herkese elınden gelenin fazlasını yapıcagından emınım başarılarının devamını dilerim.

Engin Yavuz

Zafer bey İlginizden ve güveniniz,den dolayı çok teşekkür ederim Bütün arkadaş çevreme sizin kartvizitinizi verdim. Güvenilir ve sözünde duran bir insan olduğunuz için iş hayatınızda başarılar dilerim.

Asel Sezi Kedici

Hizmetten oldukça memnun kaldım, Zafer Bey her ulaşmak istediğimde bir telefon uzaktaydı, çalışanları, sözleşilen saatte görüşülmesi, iletişebilirliği sayesinde pürüz yaşamadım. Teşekkür ve tavsiye ediyorum.

Barış Cebiroğlu

Zafer Bey'den aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Dairemizin kiralanması konusunda çok titiz davranarak istediğimiz en uygun profilde bir kiracı buldu. Süreç içindeki iletişimi harikaydı. İşini çok iyi yapıyor kesinlikle tavsiye ediyoruz. Her şey için çok teşekkürler Zafer Bey.

Fatma Sıla Turan

Zafer Bey tanıştığımız ilk andan itibaren güler yüzlü ve her isteğime karşı anlayışlıydı. Sayesinde gerek konum olarak gerek site olarak daire içime sindi ve tahminimden daha kısa sürede daireyi tuttuk. Ev sahibiyle olan iletişimde de çok yardımcı oldu. Evi tuttuktan sonra da ne zaman bir sorunum olduğunda aynı şekilde yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ahmet Hafit Çakır

Zafer Bey sayesinde kriterlerimize en uygun daireyi oldukça adil bir fiyata tutabildik. Kendisi hem sözleşme öncesinde ki süreçte hem de sonrasında olabilecek en iyi şekilde yardımcı oldu. Verdiği güvenden ötürü çevremize de rahatlıkla tavsiye edebildiğimiz bir danışmandır.

Petek Açıkgöz

Zafer bey bu surecte gayet ilgiliydi ve sureci bizim icin kolaylastirdi🙏🏻

Ece Özmeral

Her zaman ulasilabilir ve iyi hizmet biz gayet memnun kaldik tesekkur ederiz☺️

Şahin Bal

Zafer bey , baştan sona kadar her noktada en açıklayacı her noktada sabırla memnuniyet ile bizimle ilgilenen , dairemizin satın alımınından , kiralamasına kadar işinin hakkını son derece veren birisidir . Daire seçiminde en doğru fiyatlar , lokasyon ,yüksek kira gibi konularda bizlere hep destek oldu ve Zafer beyin yönlendirmeleriyle ne mutluki çok doğru yatırım yaptık Çok teşekkürler Zafer bey , işleriniz her daim bereketli , bol olsun .

Ömer İnankul

Alım işleminin her anında bilgilendirildiğim bir süreçti ve işlemleri güven içinde yapmamızı sağladı. Yalnızca satıcının değil, alıcının da haklarının korunduğunu ve temsil edildiğini hissettim. Yoğun tempo içinde iletişimi aksatmadan kurabilmek de guven vericiydi. Zafer bey olmadan satıcının fikir değiştirmemesi bence imkansızdı. Teşekkürler 😊

N******* G*******

Zafer bey yatırım için aradığımız Rezidans daireyi bulmamıza yardımcı oldu. Yardımları için çok teşekkür ederiz.Tavsiye olunur

M******* G*******

Zafer beyi bir arkadaş tavsiyesiyle tanıdım. Gayet başarılı ve efendi bir insan. İlk ticaretimizden sonra hemen ikinci dairemin satış yetkisinide kendisine verdim. Teşekkürler

M******* T*******

Çok kısa bir sürede evimin satışını gerçekleştirdi. Süreci iyi takip etti ve hızlı bir şekilde bitirdi. Beyfendi kişiliğiylede bizden ayrıca puan topladı

İ******* Ç*******

Uzun zamandır aradığım evi, bütçeme uygun şekilde Zafer bey buldu. Satış tamamlanana kadar bütün sorularıma sabırla cevap verdi:) Bürokratik prosedürlerle beni uğraştırmadı. Kendisine teşekkür ediyorum.

M******* A*******

Zafer bey,ısrarla beklediğimiz rezidanstaki daireyi almamızda sonsuz yardımcı oldu. Ve satıcının çıkardığı türlü zorluklara rağmen süreci çok iyi yönetti ve sürekli iletişimde kaldı.Güven veren bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Tavsiye olunur.

E******* S*******

Zafer bey benim İstanbul’daki gayrımenkullerimle ilgilenmesi dışında gerçek bir dost ve iyi bir gayrımenkul danışmanıdır, işini severek yapıyor ve her konuda kendini yetiştirmiş bir birisi. Kendisiyle çalışmaktan memnunuz. Teşekkürler

Hilal Gür

Zafer beyin iş bitiriciliği ve hızı sayesinde şu an istediğimiz evde yaşıyoruz. Gayet şeffaf ve kibar biçimde kiralama sürecimizi yönetti, kendisiyle karşılaştığımız için çok şanslıyız. Teşekkür ederiz tekrar.

M******* Y*******

İhtiyacı ve arzı net anlayıp hızlı bir şekilde süreç sonlandırmada gerçekten başarılı..

Özcan Yılmaz

Zafer Bey ile Kağıthane - Merkez mahallesindeki evimin kiralanması sürecinde çalıştım. Kiralama öncesinde verdiği bilgiler, kiralama sürecinde her iki tarafı da net ve şeffaf şekilde bilgilendirmesi ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde evimi kiraya verdim. Kendisine işine gösterdiği özen ve sunduğu kaliteli hizmet için teşekkür ederim.

T******* Y*******

Zafer bey evimi satarken, gerek alıcıya gerekse bana her aşamada her konuda yardımcı oldu. Ayrıca gayet kibar ve nezaketli şekilde tüm süreci yönetti. Emeklerine sağlık, tekrar teşekkür ederim.

Dilek Sönmez

Zafer beye konut alım sürecimizde bize objektif ve güvenilir bir danışmanlık hizmeti verdiği için teşekkür ediyorum. Emlak işim olduğunda arayacağım ilk kişidir.

E******* Ş*******

Anlayışlı, güvenilir, ayrım yapmadan doğruları söyleyen, hızlı ve sonuç odaklı..Emlak işim olursa sadece Zafer bey bana yeter.Herkese koşulsuz tavsiye edebilirim.

Pınar Çağlayan

Zafer bey çok içten samimi ve güvenilir bir yaklaşım sergiledi kendisine tüm emekleri için çok teşekkür ederiz tüm işlemler hızlı ve kolay çözümlendi sayesinde ev sahibi olduk daha geniş bir ev için ilk iletişime geçeceğimiz kişidir teşekkür ederiz Çağlayan ailesi olarak

Emrah Nama

Ev alım sürecimizde her konuda destek olan ve süreci hızla tamamlamamıza yardımcı olan Zafer Beye cok teşekkür ederiz.

Zafer Ağırtmış

Zafer Bey'e yaklaşımindan ötürü tesekkur ederim. Evimi satarken tum sorularima sabirla cevap verdi, profesyonelce davrandi. kredisi ilk kabul edilen alici evimizi aldi. Ayrica fiyatlandirmayi da doğru yapmama yardimci oldu

H******* T*******

ÇOK NET ETRAFIMLA PAYLAŞTIĞIM DÜŞÜNCEM ŞU Kİ, ZAFER BEY OLMASAYDI BEN BU EVİ ALAMAZDIM. ARABULUCULUĞU İLE BENİ SATICIYA, SATICIYI BANA YAKLAŞTIRDI. EMEĞİNE SAĞLIK. BAŞARILARININ ARTARAK DEVAM ETMESİNİ DİLİYORUM.

Ahmet Şeran

sürecin başından satış bitimini kadar gerek ilgili gerekse mutevazi tavırlarıyla her zaman arayabileceğim bir dost ve iyi insan kazandım başarıların devamını dilerim zafer dost

Örsan Bulut

Zafer bey, samimiyeti, güvenilirliği, randevu saatine dikkat edişi, disiplinli çalışması ile mütevazi, çalışkan bir insandır. Detaylı bilgi paylaşması ve süreç sonuna kadar olan ilgisi üst düzeydeydi.Yardımları için tekrar çok teşekkürler.

Esin Erşeker

Zafer bey hayatımda tanıdım en iyi danışman. Çok güler yüzlü iyimser hoşgörülü ilgili ve güvenilir. Tüm konularda yardımcı oldu. İletişimi hiç koparmadı cevapsız bırakmadı. Zafer bey e herşey için çok teşekkür ederim

Hüseyin Bostancı

Zafer Bey, güçlü iletişimi, ihtiyaçları anlaması, kiralama sürecinde yapıcı yaklaşımı ile hızlı dönüş sağlayarak oldukça yardımcı olmuştur. Tavsiye olunur.

Aynur Söğüt

Mecidyeköyde temizlik şirketi sahibiyim ev kiralama sürecinde bana göstermiş olduğu yardımlardan dolayı zafer beye çok teşekkür ederim son derece titiz ve profesyonel çalışıyor.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.