Hiç bir başarı tesadüf değildir..... 1965 Ankara Doğumluyum

İlk, Orta ve Lise öğretimimi İzmide tamamladıktan sonra

1990 yılında ODTÜ Endüstri Mühenedisliği bölümünden mezun oldum

1990 yılından 2007 yılına kadar olan dönemde sırası ile

Cooper&Lybrand

Borusan Holding A.Ş.

Banca Turco Romana - Romanya

STFA Holding A.Ş.

Şişecam A.Ş.

gibi köklü, sektöründe lider birçok kurumsal şirkette Mali İşler ve Finans konusunda yöneticilik yaptım. Yönetici pozisyonunda elde ettiğim 17 yıllık tecrübemi Gayrimenkul Sektöründe her konuda dünya lideri olan RE/MAX bünyesinde değerlendirmeye karar verdim. 11 senedir RE/MAX Bento Ortağı olarak tüm gayrimenkullerinizin kiralanması ve satışındaZamanında, En İyi, En Güvenilir ve Doğru Çözümler üretmek için ekip olarak çalışıyoruz.Gerek iş hayatındaki gerek ise gayrimenkul sektöründeki tecrübe ve birikimlerimi Remax Türkiye bünyesinde "Gayrimenkul Mevzuatı" ve " Gayrimenkul Değerleme" konularında eğitimler vererek meslektaşlarıma faydalı olmaya çalışıyorum.Gayrimenkulleriniz ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.........RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

cert

2018

cert

2019

cert
Nuri İğmen portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S*******

Dükkanımızın satışında verdiği yoğun çaba ilgi ve alaka için Nuri Beye çok teşekkur ederim.Gerçekten çok profesyonel çok güvenilir bir insan. Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.

Serdar Bicer

Gayrimenkul yatırımımız konusunda göstermiş olduğunuz içten samimi ve çözüm odaklı yaklasiminiz sayesinde gönül rahatlığı içinde bir alışveriş yapmış olduk çok teşekkürler, , gelecek günlerde tekrar çalışmak dileğiyle sağlıkla kalın

H*******

Mecidiyeköy deki iş yerimizin satışında bize yardımcı olan Nuri beye, bu süreçte göstermiş olduğu ilgi ve alakaya çok teşekkürler ederiz. Bize çok yardımcı oldular. Remax ailesi ne ve Nuri iğmene başarılarının devamını dilerim.

Suat Demirel

Yatırım amaçlı arayışımda Nuri beyin desteği ile çok kısa sürede aradığım şartlarda birden fazla gayrımenkul buldum. Bu süreçte gösterilen profesyonel destek, samimi yaklaşım, bilgi birikimi ve paylaşımı büyük bir güven ilişkisi oluşmasına ve nihayet gönül rahatlığı ile yatırımın gerçekleşmesine sebep oldu. Teşşekkürlerimle, Suat Demirel

Cüneyt Divriş

Nuri Bey,

4 aylık bir çaba sonucunda uzun yıllar boyunca hizmet vereceğimiz tesisi bize kazandırmakta sergilediğiniz üstün çaba ve azmi takdirle karşıladım. Şirketimizin planladığı diğer yatırımlarda da sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Alper Suner

Değerli Meslektaşım,
İstanbul Tuzla Orhanlı'da ki Ulusoy - Volvo tesislerinin kiralanması aşamasında ki çabalarınız ve tüm olumsuzlukları aşmadaki maharetiniz sayesinde sonuca ulaştık. Sizinle çalışmak büyük bir şanstı.
Saygılarımla,
Alper Suner

Kenan Ulusoy

Sayın Nuri İğmen,
İstanbul Tuzla Orhanlı'daki tesislerimizi kısa bir sürede kiraya vermeniz ve tüm problemleri üstün gayretlerinizle çözmenizden dolayı Ulusoy Holding ve Ulusoy Otomotiv olarak teşekkür ederim.
Saygılarımla,
Kenan Ulusoy - Genel Müdür

Kenan Ulusoy

Nuri Bey,

Orhanlı'da bulunan ve uzun zaman kiralamaya çalıştığımız tesislerimizin, göstermiş olduğunuz gayretle kısa bir sürede kiraya verilmesine ve bu süreçte oluşan problemlerin üstün gayretlerinizle çözülmesine olan katkılarınızdan dolayı Ulusoy Holding ve Ulusoy Otomotiv olarak teşekkür ederim.

İşbirliğimizin bundan sonra da devam etmesini dilerim.

Saygılarımla

Kenan Ulusoy
Genel Müdür

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.