Hiç bir başarı tesadüf değildir.....1965 Ankara Doğumluyum
İlk, Orta ve Lise öğretimimi İzmide tamamladıktan sonra
1990 yılında ODTÜ Endüstri Mühenedisliği bölümünden mezun oldum
1990 yılından 2007 yılına kadar olan dönemde sırası ile
Cooper&Lybrand
Borusan Holding A.Ş.
Banca Turco Romana - Romanya
STFA Holding A.Ş.
Şişecam A.Ş.
gibi köklü, sektöründe lider birçok kurumsal şirkette Mali İşler ve Finans konusunda yöneticilik yaptım. Yönetici pozisyonunda elde ettiğim 17 yıllık tecrübemi Gayrimenkul Sektöründe her konuda dünya lideri olan RE/MAX bünyesinde değerlendirmeye karar verdim. 11 senedir RE/MAX Bento Ortağı olarak tüm gayrimenkullerinizin kiralanması ve satışında
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2018

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.

2022

Kentsel Dönüşüm Eğitimi
Nuri İğmen portföyünde 32 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 32 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S******* D*******

Libadiye'deki binamızın satışında yoğun çaba harcayarak birçok muteber alıcıyla bizleri tanıştıran, nihai alıcımızla anlaşmamıza birçok yapıcı katkıyı sunan, satışın öncesi ve sonrasında teknik konularda bizleri yönlendiren Sn. Nuri İğmen'e teşekkür ediyoruz.

İrfan Yörük

Nuri Bey, uzmanlığınin yani sıra iyiniyetli, objektif ve samimi yaklaşımıyla her iki tarafa da guven vererek uzun ve zorlu satın alım surecini başarılı bir şekilde yürümesini sağladı. Çok teşekkür ediyorum.

Murat Karaalioğlu

Nuri bey gerçekten bu işi profosyonelce yönetiyorsunuz..Başarılarınızın devamını dilerim..Herşey için teşekkürler..tekrar hayırlı olsun

H******* S*******

Mecidiyeköy deki iş yerimizin satışında bize yardımcı olan Nuri beye, bu süreçte göstermiş olduğu ilgi ve alakaya çok teşekkürler ederiz. Bize çok yardımcı oldular. Remax ailesi ne ve Nuri iğmene başarılarının devamını dilerim.

Serdar Bicer

Gayrimenkul yatırımımız konusunda göstermiş olduğunuz içten samimi ve çözüm odaklı yaklasiminiz sayesinde gönül rahatlığı içinde bir alışveriş yapmış olduk çok teşekkürler, , gelecek günlerde tekrar çalışmak dileğiyle sağlıkla kalın

S******* S*******

Dükkanımızın satışında verdiği yoğun çaba ilgi ve alaka için Nuri Beye çok teşekkur ederim.Gerçekten çok profesyonel çok güvenilir bir insan. Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.

Suat Demirel

Yatırım amaçlı arayışımda Nuri beyin desteği ile çok kısa sürede aradığım şartlarda birden fazla gayrımenkul buldum. Bu süreçte gösterilen profesyonel destek, samimi yaklaşım, bilgi birikimi ve paylaşımı büyük bir güven ilişkisi oluşmasına ve nihayet gönül rahatlığı ile yatırımın gerçekleşmesine sebep oldu. Teşşekkürlerimle, Suat Demirel

Cüneyt Divriş

Nuri Bey,

4 aylık bir çaba sonucunda uzun yıllar boyunca hizmet vereceğimiz tesisi bize kazandırmakta sergilediğiniz üstün çaba ve azmi takdirle karşıladım. Şirketimizin planladığı diğer yatırımlarda da sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Kenan Ulusoy

Sayın Nuri İğmen,
İstanbul Tuzla Orhanlı'daki tesislerimizi kısa bir sürede kiraya vermeniz ve tüm problemleri üstün gayretlerinizle çözmenizden dolayı Ulusoy Holding ve Ulusoy Otomotiv olarak teşekkür ederim.
Saygılarımla,
Kenan Ulusoy - Genel Müdür

Alper Suner

Değerli Meslektaşım,
İstanbul Tuzla Orhanlı'da ki Ulusoy - Volvo tesislerinin kiralanması aşamasında ki çabalarınız ve tüm olumsuzlukları aşmadaki maharetiniz sayesinde sonuca ulaştık. Sizinle çalışmak büyük bir şanstı.
Saygılarımla,
Alper Suner

Kenan Ulusoy

Nuri Bey,

Orhanlı'da bulunan ve uzun zaman kiralamaya çalıştığımız tesislerimizin, göstermiş olduğunuz gayretle kısa bir sürede kiraya verilmesine ve bu süreçte oluşan problemlerin üstün gayretlerinizle çözülmesine olan katkılarınızdan dolayı Ulusoy Holding ve Ulusoy Otomotiv olarak teşekkür ederim.

İşbirliğimizin bundan sonra da devam etmesini dilerim.

Saygılarımla

Kenan Ulusoy
Genel Müdür

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.