EMİN ELLERDESİNİZ

1971 doğumluyum, ilk ve orta öğrenimi
Yalova'da aldıktan sonra 1987-1991 yılları arasında TSK Askeri okulda eğitimimi
tamamlayayıp, 1991 yılında mezun olarak Hava Kuvvetleri Komutanlığında göreve
başladım. 23 yıl hizmete ettikten sonra 2014 yılında emekli oldum. Bir süre
Sinema-Televizyon sektöründe çalıştıktan sonra halen Gazeteci-Yazar olarak
hizmet vermekteyim. Aynı zamanda bir şiir kitabı ve roman hazırlıklarım devam
etmektedir. Merakla başlayıp keyifle yaptığım Gayrimenkul Danışmanlığını
seviyorum...
Re/max'li olmak bir ayrıcalıktır....

 


RE/MAX Hane, İstanbul Beşiktaş ilçesinin Etiler, Ulus ve Levent bölgelerinde öncü ve güvenilir emlak hizmetleri sunan bir emlak ofisidir. 20+ profesyonel ve deneyimli ekibimizle, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. 

Sloganımız, "HANENİZ BİZİMLE GÜVENDE VE ZİRVEDE" ile sizlere güvence ve yüksek kalite hizmet vaat ediyoruz. RE/MAX Hane ekibi olarak biz de sizinle birlikte bu yolda ilerlemeye hazırız.
Hemen bizimle iletişime geçin ve HANENİZİ BİZİMLE GÜVENDE VE ZİRVEDE hissedin

 

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Ulus Mah. / Beşiktaş Caddebostan Mah. / Kadıköy Nisbetiye Mah. / Beşiktaş Etiler Mah. / Beşiktaş

Uzmanlık Alanları

Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2018

Bu eğitim RE/MAX'li Broker, Manager ve Ofis Müdürü'nün ofisindeki RE/MAX'lilere daha verimli koçluk yapmasını öğretir.

2022

Successful Strategies Masterclass

2023

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Aytekin Dabanca portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Aylin Inanç

Çok profosyonel kibar çözüm odaklı

Hülya Tokgöz

Biz ankarada yaşıyoruz istanbulda bir ev almak istedik, 40 günlük ev arayışımızda sonunda aytekin beyle tanıştık. i̇htiyaçlarımızı çok net bir şekilde ortaya koydu, bizim isteklerimizi anladı, bunlara uygun tespitler yapıp bize satılık ev seçenekleri sundu. daha sonra bizi evimizden arabasıyla alıp bütün bu evleri bizle beraber gezip, yorumlarıyla karar vermemizi kolaylaştırdı,. evimizi aldık. kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Hülya Tokgöz

Biz Ankara'da yaşıyoruz. İstanbul'da bir ev almak istedik,40 günlük ev arayışımızda sonunda Aytekin Bey ile tanıştık. İhtiyaçlarımızı çok net bir şekilde ortaya koydu, bizim isteklerimizi anladı, bunlara uygun tespitler yapıp bize satılık ev seçenekleri sundu. Daha sonra bizi evimizden arabasıyla alıp bütün bu evleri bizle beraber gezip, yorumlarıyla karar vermemizi kolaylaştırdı. Evimizi aldık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Alattin Eylik

Aytekin bey ile uzun süre önce tanıştık işinde ve özel hayatında olduğu gibi saygılı kibar ve çok disiplinli iyiki kendisini tanımışım

Ayse Kulak

Aytekin bey, işini gerçekten iyi yapıyor, kiracınızı titizlikle seçeceğinden emin olabilirsiniz, kendisine tesekkur ederlm

H******* Ö*******

Gayrimenkul ile ilgili işlerimizi keşke benim yerime birisi tüm detaylarla ilgilense diyorsanız aytekin bey ile çalışmanızı öneririm.Sizin yerinize tüm detaylarla sizden bile daha titiz detaylı düşünüyor.Emekleri için çok teşekkürler

Oktay Özel

Aytekin bey danışmanlığında kiralama işlemini tamamladık. oldukça güven verici bir tarzla sürecimizi devam ettiriyoruz. çok teşekkür ederim.

Mahla Shabanzadeh

Great behavior he is soeaking very good and hunest person

P******* G*******

Kendisi tüm ev kiralama sürecimde ve sonrasında ilgisi ile hep yanımızda oldu. Kendisi çok disiplinli ve işini çok seven bir insan. Aytekin bey ile tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Tüm emeği için kendisine çok teşekkür ederiz.

B******* O*******

Emlak danışmanlığına farklı bir bakış açısı kazandırmış, kibar, iletişime açık ve donanımlı biri, kendisi ile tanıştığıma memnun oldum.

Yasemin Bayır

Aytekin Bey tüm ev kiralama sürecimizde bize çok yardımcı oldu. Saygılı, düşünceli ve kibar tutumu ile hem ev sahibi hem de kiracının mutlu olması için elinden geleni yapıyor. Gerçekten tüm imkanları zorlayarak emek veren biri. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Halide Yıldırım

Aytekin bey ile 4 yıldır çalışıyorum. Evimi ilk defa kiraya verirken oldukça endişeliydim. Fakat kendisi son derece titiz çalışıp güvenilir insanlar seçmekte özel bir çaba harcadığı için bu güne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sayesinde düzenli bir gelire sahibim. Kendisine çok teşekkür ederim.

M******* S*******

Senelerdir bizim ailemizin emlakcisidir Aytekin Bey. Her calismamizdan cok memnun kaliriz. Kendisi cok profesyonel ve guvenilirdir. Surecin her esnasinda yanimizda olup bize yol gostermistir. Gonul rahatligiyla oneririm kendisiyle calismayi.

Feza Solaklar

Aytekin Bey ile tüm aile olarak uzun yıllardır çalışmaktayız. Kendisi beyefendi kişiliği, üstün ahlakı ve dürüstlüğü ile ailemizin tek emlak danışmanı olmasının yanısıra, bir aile dostumuz oldu yıllar içinde. Her zaman haklarımızı ve menfaatlerimizi korur, işini çok profesyonel ve dürüst bir şekilde yapar, insan ilişkileri son derece düzgündür. Ben zaman içinde birçok dostuma kendisini tavsiye ettim, etmeye de devam ediyorum. Bu zamanda insan kalitesi olarak da bulunması zor kişilerdendir Aytekin Bey. Sağolsun, varolsun…

Mustafa Abdullah Uysal

İşinde uzman , güvenilir bilgili ve ilgili bir danışman . Kesinlikle tavsiye ederim .

Demet Yıldırım

Aytekin bey ile uzun zamandır çalışıyoruz kendisi son derece disiplinli ve işinde inanılmaz profesyonel ve deneyimli, her zaman güvenebileceğimiz rahatlıkla çalışabileceğimiz bir dostumuz oldu bunun için çok mutluyum

B******* T*******

Deneyimli , işinde profesyonel bilgili bir danışman. Senelerdir kendisiyle çalışmaktayız . Tüm özveri ve emeğiniz için çok teşekkürler 🙏🏻

T******* T*******

Aytekin bey ile yıllardır çalışmaktayız.Gerek kiralama ve gerekse daire satışlarımizda gayet düzgün ve müşteri odaklı çalışmasından oturu gayet memnunuz.

Zeynep Tanisik

Aytekin bey deneyimi ve zengin portfoyu ile bolgedeki en guvenilir uzmanlardan bir tanesi. Musteri tercihlerini iyi anlayan ve buna uygun bir isi cok kisa surede cikaran biri. Gonulden oneririm.

Okan Akbaş

İlgisi inanılmaz. Faydalı ve donanınımlı bir danışman. Müşteri memnuniyeti ön planda. Çok teşekkür ederim kendisine.

N******* U*******

Kızıma ait dairenin kiralanması için Aytekin Beye başvurduk.Çok düzgün çalışan dürüst bir insan.Bundan sonra da her sorunda ilgileneceğini söyledi.Çok memnunuz.

Z******* B*******

Aytekin Bey ile çalışmakla doğru bir tercih yapmışız. Kendisi çok profesyonel ve iletişimi, bilgilendirmesi çok sorunsuz ilerliyor. Teşekkür ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.