1977 Isparta dogumluyum.ilkokulu Ankara da ortaokulu Tekirdag da ve liseyi Ankara Ayranci lisesinde tamamladim.1995-2000 Eskisehir Anadolu Universitesi i.i.b.f. iktisat (orgun 4 yillik ) mezunuyum.2000 yilinda ingilizcemi ilerletmek icin Londra Universitesi yaz okuluna katildim.1 ay sivas ford plaza da muhasebecilik yaptim.2002 yilinda (simdiki adi Ingbank)Oyakbank ta gise yet.yrd.olarak calismaya Ankara da basladim.Antalya da ailemin yaninda bankaya devam ettim.2008 krizinde subem kapandigi icin tazminatimi alarak ayrildim.1 ay ozel bir ekspertizlik sirketinde calistim.yapi kredi emeklilik sigorta acenteliginde 6 ay bes aracisi olarak calistim.insan kaynaklari egitimi aldim 3 ay kadar surdu.Sonra ozel bir egitim sirketinde pazarlama bolumunde calistim.Evlenip Istanbula geldim.1 yil ingilizce ve meslek derslerde ucretli ogretmenlik yaptim.Kizim 2012 de dogdu uzun bir sure ara verdim.2016 da emlak danismanligi kursuna gidip sertifika aldim.2017 de 3 ay ozel bir kisisel gayrimenkul sirketinde calistim.6 ay kadar Century21abc bunyesinde calistim.Simdi Remax cadde de harika bir brokerimizin ofisinde calismaktan mutluluk duyuyorum.

Uzmanlık Bölgesi

Feneryolu Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Caddebostan Mah. / Kadıköy Zühtüpaşa Mah. / Kadıköy

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sema Gökdemir

2 kez çalışma fırsatı bulduk Duygu Hanım ile ve her ikisinde de çok memnun kaldık. Kendisi titiz, iyi araştıran, şeffaf ve tecrübeli bir emlak uzmanı. Destekleri için ailece teşekkür ederiz.

Berna Tanyeri

Gayrimenkul danışmanımız Duygu hn a ev alma sürecimizde gösterdiği ilgi,alaka,sabır ve guleryuzlu tutumundan dolayi memnuniyetimizi belirtmek isterim.

Ayse Ozbulut

Son derece guven verici, olumlu bir yaklasimi vardi.kendisine tesekkur ederiz.

Burcu Sancak

Memnun kaldik tesekkur ederiz.

Nilfer Ozhan

Mükemmel müşteri ilgisi verisi ve saygisi.cok memnun kaldık, tesekkurler

Ali Hulki Cihan

Çok iyi ve profesyonel hizmet aldık.

Yildiz Nesime Usta

Alis ve satis isleminde gayet basarili bir ekipti.Tesekkur ediyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.