1975 yılında İstanbul"da doğdum. Orta ve Lise eğitimimi Ankara Yükseliş Koleji"nde, üniversite eğitimimi ise Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü"nde tamamladım. Daha sonra İngiltere"de City University of London"da İletişim alanında yüksek lisansımı tamamladım. İş hayatımda sırasıyla 7 yıl süreyle Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş."de basınla ilişkiler sorumlusu ve sonrasında 8 yıl süreyle Çelik Motor A.Ş."de Basın ve Halkla İlişkiler yöneticisi olarak görev yaptım. 2016 yılından itibaren ise iş hayatıma daha farklı bir yön vererek emlak danışmanı olarak çalışmaya başladım. Emlak danışmanlığını bir meslek olarak değil severek yaptığım bir tutku olarak görüyorum. Özellikle Bağdat Caddesi ve çevresinde uzun yıllardır yaşamanın getirdiği bölgeye hakimiyeti işimde de kullanabildiğim için mutluluk duyuyorum. Emlak danışmanı olarak amacım, müşterilerimin gayrimenkul kiralama, satın alma ve/veya satma konularında tüm süreçlerini samimi, dürüst ve profesyonel bir çizgide takip ederek kişiye özel hizmet vermektir.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Nil Kocabay portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

zeynep Yeşim Yılmaz

İsteklerimi doğru anlayarak, 1 gün içinde kiralık ev buldu Nil hanım. Tüm süreçte her iki tarafı da gözeten, profesyonel bir tutum sergiledi. Teşekkür ediyorum kendisine.

Cemile Aylin Ozan

Çok tatlı , samimi ve başarılı biri . Her şey için teşekkürler.

Can Eren

Çok ilgiliydi, güzel bir sözleşme oldu. Teşekkürler :)

İnci Özkan

Sayın Nil Kocabay ile çok verimli ve güvenli çalışıyorum. Kişilik ve iş hakimiyeti mükemmel ve nazik bir hanımefendi.

Leyla Arın

Nil Hanım'ı evimi satmaya karar verdiğimde tanıdım, o kadar sevdim ki uzun zamandır tanıdığım bir dosttu sanki, Hem danışmanım, hem psikoloğum, hem de en iyi dostum oldu. Onun sayesinde evimi güzel insanlara kolaylıkla sattık. Sonra da güzel bir evi, güzel bir semtte aldık. Kendisini tanımaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.