KALİTELİ HİZMET EŞİTTİR BAŞARI


DERECE VE ÖDÜLLERİM:


2017 OFİS CİRO 1.si2018 OFİS CİRO 3.sü

2018 REMAX TÜRKİYE % 100 KULÜBÜ ÜYESİ

2018 REMAX CİRO SIRALAMASINDA TÜRKİYE 52.si2019 OFİS CİRO 2.si

2019 REMAX TÜRKİYE % 100 KULÜBÜ ÜYESİ

2019 REMAX CİRO SIRALAMASINDA TÜRKİYE 27.si2020 OFİS CİRO 3.sü

2020 REMAX TÜRKİYE% 100 KULÜBÜ ÜYESİ

2020 REMAX CİRO SIRALAMASINDA TÜRKİYE 33.süİstanbul Kızıltoprak doğumluyum. Bir kız annesiyim.

İthalat ve perakende olmak üzere gözlük sektörünün en önde markalarının yer aldığı özel bir kurumda aralıksız 25 yıl mağaza işletmeciliği yaptım.

Piyasa koşullarının gayrimenkul sektörüne olan olumlu etkisi ve bu sektöre olan ilgim sebebiyle radikal bir karar alarak 2014 yılında REMAX CADDE ailesine katıldım.

İnsan ilişkilerinde güven esaslı tutumumla, profesyonel ticaret hayatında edindiğim bilgi ve deneyimleri, aldığım eğitimlerle harmanlayarak sizlere doğru hizmeti sunmak ve faydalı olmak önceliğim...

Tüm gayrimenkul işlemlerinizi çözüm odaklı yapımla, etik kurallar dahilinde en hızlı şekilde sonuçlandırmak için hizmetinize hazırım.ALDIĞIM EĞİTİMLER:EMLAK YÖNETİMİ

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

İLERİ SATIŞ TEKNİKLERİ

TÜKETİCİ DAVRANIŞLARI VE SATIN ALMA YÖNTEMLERİ

SATIŞIN FORMÜLÜ

STRATEJİK SATIŞ YÖNTEMLERİ

GAYRİMENKUL HUKUKU

TELEFONDA İKNA TEKNİKLERİ

TELEFONDA SATIŞ VE MÜŞTERİ YÖNETİMİ

SATIŞ KAPAMA SANATI

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

cert

2021

cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bülent Şakir Şaşmaz

BUGÜNE KADAR PEK ÇOK EMLAK DANIŞMANI TANIDIK FAKAT GERÇEKTEN SİZİN KADAR ÖZVERİLİ VE PROFESYONEL ÇALIŞAN KİMSEYE DENK GELMEMİŞİZ. EV ALIM KONUSUNDA BİZİ DOĞRU YÖNLENDİRMENİZ VE ÜSTÜN GAYRETİNİZ İÇİN NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR. BAŞARILARINIZ DAİM YOLUNUZ AÇIK OLSUN.

Sinan Tüzün

Evimizin kiralanması için Yasemin Özkan hanımefendinin gayretlerinden, sunduğu profesyonel hizmetten çok çok memnun kaldık. Bilgi ve tecrübesi ile çok hızlı ve olumlu bir sonuca ulaştık, memnuniyetimizi ifade edecek kelimeleri zor buluyorum.. kendisine çok çok teşekkür ediyor ediyorum. Bundan sonra da emlâk ilgili ilgili her türlü çözüm ihtiyacımızda kendisinin bilgi ve tecrübesine, güvenle müracaat edeceğimizi ifâde etmek isterim.. Saygılarımızla, sağlıklı başarılı günler diliyorum...

Senem Kavak

EMLAK PİYASASINDA EN ÖNEMLİ UNSUR GÜVEN VE İLETİŞİM BECERİSİDİR. SİZ BİZE BUNU SONUNA KADAR YAŞATARAK ÇOK YARDIMCI OLDUNUZ. BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ, TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

Muhammed Asl

Emlak piyasasında nadir rastlanan analitik, dürüst ve güler yüzlü hizmet aldık. Çevremizi gönül rahatlığıyla yönlendireceğimiz bir danışman kazandık.

Fatih Ersen

Kurumsal ve profesyonel desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Bülent Gül

YASEMİN HANIM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÜST SINIRLARA TAŞIMIŞ ÇOK BAŞARILI BİR HANIMEFENDİ, KENDİSİNE GÜVENİMİZ SONSUZ.

Bahri Baran

Bizi hiç yanıltmadan çokta hızlı nokta atışı alımı sağladınız, başarılarınız daim olsun.

G*******

Sizi tanımaktan büyük memnuniyet duydum, ev alım satımı önemli ve hassas bir alışveriş. Her detayla ilgili beni aydınlatarak yanımda olduğunuz için tekrar çok teşekkür ederim.

Atilla Yurtkuran

Dear Yasemin Hanım, Some people do their job and go home and forget about it. You have shown us that you are a different breed. Thank you for going the extra mile in the sale of our home, and we wish you continued success in your future transactions.

Sehel Uçak

Öncelikle yasemin hanıma çok teşekkür ediyorum zor bir işi en kısa zamanda çözüme ulaştırdı biz kendisinden memnun kaldık inşallah tekrar birlikte çalışmak kısmet olur.

A*******

On gün gibi kısa bir sürede 3. kez işlem yaptık ve her zaman ki gibi başarılı sonuç artık hızınıza yetişemiyorum. Maşallah diyorum, çok çok çok teşekkürler.

Sıtkı İyigör

Size öncelikle tekrar teşekkürlerimi sunarım, tüm çalışmalarımızda tercihim olacaksınız ve tamamen güvene dayalı bu ortamda gönül rahatlığıyla destek almaya devam edeceğim.

A*******

Yine profesyonel tecrübe yine hızlı sonuç

Elif Öztürk

Süreç boyunca göstermiş olduğunuz nezaket ve ilgiden çok memnun kaldım, sizinle her zaman çalışmak isterim. Başarılar diliyorum.

A*******

Yasemin hanıma gözümüz kapalı güvendik. Hem ilgili, bilgili ve çözüm odaklı, hem de canayakın ve dürüst.

Esra Aksoy

Ailece uzun yıllardır Yasemin Hanım'la çalışmaktayız. Yine doğru zamanda doğru fiyatla bir dairemizi daha farklı bir yatırım amacıyla sattık. Her iki tarafa da saygı duyan ve koruyan tavrı, yine hassasiyetli titizliği ile bizdeki güvenirliliğini bir kez daha artırdı.Remax kurumuna ve Yasemin Hanım'a tekrar çok teşekkürler.

Deniz Gökalp

YASEMİN HANIM'IN PROFESYONEL YAKLAŞIMI, DOĞRU YÖNLENDİRMESİ VE ANLIK DÖNÜŞLERİYLE ÇOK İSABETLİ BİR ALIM YAPTIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUZ. KENDİSİNE TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYOR, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.

Sedat Kerim

Bizzat benim satmaya çalıştığım dairemi kendi müşterinize itinayla sundunuz ve sıkıntılı satış sürecini profesyonelce yöneterek sonuçlandırdınız. Gayretinizden çok memnun kaldım, başarılarınız daim olsun.

Sibel Aksit

SEVGİLİ YASEMİN İŞİNİ ÖZVERİYLE YAPAN ÇOK KIYMETLİ BİR REMAX MENSUBU. DEFALARCA BİRLİKTE ÇALIŞTIK, BENİ HİÇ YANILTMADI. BENİM İÇİN DANIŞMANLIKTAN ÖTE BİR DOSTTUR.

Neslihan Bilgin

Bütün emlak alış verişlerimizi aracılığıyla yaptığımız Yasemin Hanım ile bu kez de güven dolu, sorunsuz bir süreç yaşadık. Korkulan emlak sürecini kendisinin profesyonelligiyle rahatça atlattık. Her zaman bütün çevreme tavsiye etmekte olduğum Yasemin Hanım'a binlerce teşekkür ederiz.

Alireza Mohammed

Daire alımında bize fevkalade yardımcı oldunuz. Donanımınıza hayran kaldım. Şükranlarımı sunarım.

İbrahim Körüklü

HER ZAMANKİ GİBİ HIZLI VE BAŞARILI SONUÇ.

Ahu Türkpençe

Herşey kusursuz ilerledi, tekrar teşekkürler.

Sibel Akşit

Yasemin Hn, satış süreci boyunca gerek profesyonel yaklaşımınız gerekse bu konudaki uzman bilginizle yardımlarınız için çoooook teşekkür ederim. Bundan iyisi can sağlığı. Bence sizi tanımam bir ayrıcalık oldu. Mükemmel çalışmanız bana konfor yarattı. Tekrar tekrar teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

M*******

Siz bizim emlakçılara karşı negatif düşüncemizi değiştirdiniz. Aldığımız hizmet kusursuzdu, minnettarız

Arzu Karabulut Köse

Yasemin hanıma bize göstermiş olduğu ilgi ve işlemlerimizdeki sorunsuz ilerleyiş için çok teşekkür ediyoruz.kendisinin tapu işlemi öncesi ve sonrasında gösterdiği özveri ve yoğun çaba sayesinde kolaylıkla işlemlerimiz halloldu, güven odaklı yaklaşımı, her an ulaşılabilir olması, çözüm odaklı oluşu ve vermiş olduğu hizmet bizi çok memnun etti.Remax aile üyesi yasemin hanıma teşekkür ederiz.

F*******

Alım satım sürecini sabır, özveri ve güleryüzle yönetmeniz, her aradığımızda ulaşılabilir olmanız bize sonsuz güven verdi. İşlemin bu kadar hızlı sonuçlanmasında katkınız çok büyük, tekrar çok teşekkürler.

C*******

Yasemin Hanim ile bir daire alımı sürecinde çalıştık. Sürecin başından beri, dairenin tanıtımı, fizibilitesi, güvenilir tavsiyeleri, dürüstlüğü, zorlu gecen kredi sürecindeki desteği ve sakinliğini elden birakmayan profesyonelligi ile bize her anlamda çok yardımcı oldu. Kendisini içtenlikle bir aile dostu olarak görüyoruz. Tekrar ve tekrar tüm emekleriniz icin teşekkür ederiz.

Serhat Mete

Yasemin Hanım işinde son derece profesyonel ve ilgili bir danışman. Eviimizin satış sürecinde pozitif enerjisiyle devamlı olarak bizi bilgilendirerek satışın gerçekleşmesini sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

O*******

Yatırımımızda Remax gibi kurumsal bir firma ve son derece profesyonel destek aldığımız Yasemin Hanım'la çalışmak bizi çok memnun etti tüm emlak işlerimizde tercihimiz olacaksınız

A*******

Dudullu OSBD de kiralamış olduğumuz binamızda bizimle her ayrıntıda dürüst ve profesyonelce yürüyen Sn Yasemin Özkan'a teşekkürü borç biliriz.

Emrah Keçeli

Kısa süre önce bir daire alımı için taniştığımız Yasemin hanım bütün işlemlerde yanımızdaydı.her sorumuza cevap vererek sektörde ne kadar uzman olduğunu gösterdi.kendisi detaylara önem veren, iş takibini bırakmayan bir insan .güvenimizi boşa çıkarmadı.Kendisine çok teşekkür ederim.başarılarının devamını dilerim

Seçil Kurt

Sevgili Yasemin güleryüzün pozitif enerjin detaycı yapın nezaketli saygılı yaklaşımın ve daha pek çok özelliğinle bizim gönlümüzü kazandın. İyi ki ve iyi ki seni tanıdık.

Mustafa Ekim

Alım sürecindeki destek ve yardımlarınız için öncelikle teşekkür ederim, işinizi severek yaptığınız çok belli. Bizi her aşamada sakinlikle ve titizlikle bilgilendirdiniz.

Avni Özyurt

Güvenerek satış yetkisini verdiğim dairemizi yasağa rağmen çok kısa sürede istediğimiz rakamla satmayı başardınız. Açıkçası bu kadar hızlı beklemiyorduk. Bir kez daha teşekkür ederim.

S*******

Üzerinde durduğum her ayrıntıyı güleryüzle sabırla net ve şeffaf cevapladınız, özverili çalışmanız için çok teşekkürler.

Hossein Asil

Birlikte satın aldığımız evin kiralanmasında da yine noksansız hizmet aldık. Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz.

O*******

Yıllardır tanıdıgım, yaptıgım yatırımlarda fikirlerine kişiliğine ve sundugu hizmete sonsuz güven duydugum Yasemin Hanım ile bir alımı daha başarıyla sonlandırarak bir yatırım daha yaptık, sıra şimdi kiralanmasında... Ellerinize, emeginize saglık bir kez daha tesekkurler.

O*******

Dairemin satışını çok doğru zamanda çok doğru fiyatla gerçekleştirdiniz azminize hayranım.

Recep Vural Çetin

İşlem sürecindeki nezaketiniz ve desteğinizden çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

Ahmet Serdar Sarsç

Senelerdir gayrımenkul alım-satım ve kiralamalarda sizden gördüğümüz ilgi hiç değişmedi. Yine aynı titizlikle bu dairemizi de kiraladınız, istikrarlı çalışmanız için teşekkür ederiz.

Nuray Hakan Yaman

Siz emlak danışmanlığının ötesinde bizim için bir dostsunuz. Alım ve satım işlerimizde hep yanımızda oluşunuz bize güven veriyor.

F*******

Başarınızı, gayretinizi ve iş ahlakınızı takdir etmemek mümkün değil, emeklerinize sağlık.

Dr Süleyman Kentli

Mülkümüzün çok kısa sürede kiralanmasıyla ilgili özverili çalışmalarınız için bir kez daha teşekkür ederim.

Dr Yonca Tabak

Ev arayış sürecinde sabırlı yaklaşımınız ve itinalı desteklerinize çok teşekkür ederim.

İbrahim Koruklu

YASEMİN HANIM İŞİNİN EHLİ ÇOK DEĞERLİ BİR İNSAN. KENDİSİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER, EMEĞİNE SAĞLIK.

Prof. Dr. Kubilay Ükinç

Sorunsuz sonuç... Herşey için teşekkür ederim.

Hatice Altay

Herşeyle mükemmel İlgi ve alaka çok iyi Herkese tavsiye ederim

B.ümit Erdal

Yasemin Hanım insanları çok iyi ikna etme yeteneğine sahip

Aksal Topcu

Profesyonel tutumunuzla satış sürecini çok iyi yönettiniz, tekrar teşekkür ederim.

Tuğba Beytur

Beğendiğim evin kiralanmasındaki profesyonel destek için teşekkür ederim.

Esra Günay Aksoy

Evimin satışıyla ilgili Yasemin Hanım'la tavsiye üzerine 2 yıl evvel tanıştım. Çok kısa sürede satışı gerçekleştirmesi, güvenirliliği ve dostça yaklaşımı sayesinde bağlarımızı kopartmadık. Bu kez evimin kiralama yetkisini verdim ve yine çok kısa sürede işlemimiz neticelendi. Tekrar görüşmek üzere başarılarının daim olmasını dilerim.

Ümit Erdal

Benim gibi her ayrıntıyı dikkate alan zor bir müşteriyi sabırla ve doğru aydınlatarak bu konutu almamı sağladınız. Başarınızın sırrı bu olsa gerek, canı gönülden tebrikler...

Ali Müfit Gürpınar

Kısa zamanda özverili çalışmanızla bizi çözüme kavuşturdunuz, uzun zamandır satışta olan dairemize çok kısa sürede müşteri buldunuz. Tüm destek ve çabalarınız için teşekkür ederiz.

Vedat Güzel

Meşakkatli satış sürecinde değerli destek ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim

İlker Karaca

Önceki işlemlerimizde olduğu gibi çok kısa süreçte başarılı sonuç...

Kenan Güney

İletişim hızınız ve geri dönüşlerinizle işlemimizi çabucak sonuçlandırdınız, herşey için teşekkürler.

Banu Mert

Sizi tanıdığım için çok mutluyum, başarılarınız daim olsun.

M*******

İstediğimiz ofisi kiralamada bize çok destek olarak süreci mükemmel yönettiniz ve malsahibiyle aramızda kalıcı dostluğa imza attınız. Size ve ofisinize teşekkür ederiz.

Yeşim Yıldız

Kiralama işlemimizi güleryüzünüz ve güvene dayalı tavrınızla hemen çözdünüz, sizinle tekrar çalışmak isteriz.

Betül Erdoğan

Özverili çalışmanız ve tüm destekleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Dr Yonca Tabak

Göstermiş olduğunuz hizmet kalitesi ile satışı hızlıca sonlandırdınız. Destek ve emeklerinize teşekkür ederim.

F*******

Yakın bir arkadaşımızın tavsiyesiyle Yasemin Hanım'ı tanıdık ve evimizin satışı için yetkilendirdik. Çok kısa sürede başarılı şekilde sonuçlandırdı. Diğer mülklerimiz için de tercihimiz olacaktır, çok teşekkürler...

Banu Sevinçli

Sektörel bilginiz, uzmanlığınız ve yaklaşımınıza hayran oldum. Aklımda hiç bir soru işareti bırakmayarak beğendiğim evi satın almamı sağladınız. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Fevziye Ümit Akkaya

Çok kısa sürede beğenime uygun bir ev bulup, işlemlerin eksiksiz ve kusursuz tamamlanmasını sağladığı için çok teşekkür ederim. Sağlık durumumdan dolayı göstermiş oldukları titizliğe ve yardımları içinde ayrıca çok teşekkür ederim.

Sera Aytuğlu

Yasemin Hanım'la uzun yıllardır birlikte çalışırız, artık ailemizin bir ferdi gibidir. Profesyonelliğiyle istediğimiz özelliklerdeki yatırımlık arayışımızı bizi hiç yormadan nokta atışı hızlıca çözdü. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz, sevgiler.

Fevziye Ümit Akkaya

Hızı, titizliği, güvenirliliği, hassas düşüncesi için çok teşekkür ederim. Her zaman çalışmaktan mutluluk duyacağım biri.

Dr. Süleyman Kentli

KENDİSİ İLE ÇALIŞMAK BİR ZEVKTİ. EVİMİZİN SATIŞINDA SON DERECE İYİ VE ETKİLİ İŞ TAKİBİ YAPARAK BÜROKRATİK TÜM SÜREÇLERİN SORUNSUZ HALLOLMASINI SAĞLADI. YASEMİN HANIM HER ZAMAN TERCİHİMİZ OLACAKTIR.

Işıl Pakiş

Tüm ayrıntılarla bizi titizlikle bilgilendirdiniz, iş disiplininize hayran olmamak mümkün değil. Çok, çok memnun kaldım.

Sevgi Tomruk

Her zamanki titiz çalışman sayesinde istediğimiz güvenirlilikte kiracıyı 24 saat bile geçmeden bize sağladın ve her zamanki gibi sorunsuzca bir işlem daha bitti. Teşekkürler Yasemincim.

Z*******

Güven, güleryüz ve ilginiz sayesinde yeni evimizin alımını çok hızlı gerçekleştirdik. Bundan sonraki tüm gayrımenkullerimiz için de hezaman ki gibi tek tercihimiz olacaksınız, yolunuz açık olsun.

O*******

Yasemin Hanım kurumsal kimliğe yakışır tavrı, güvenilirliği ve doğru iş bitiriciliğiyle hiç görmeme bile gerek kalmadan istediğim evi almamı sağladı. Destek ve emekleri için minnettarım.

O*******

Sevgili Yasemin bizim için kıymetli bir dost olarak kalacaksın sevgilerimizle

Mehmet Nuri Bazman

Öncelikle bana gösterdiğiniz sabır ve samimiyetinize teşekkür ederim. Detaycı yapımdan kaynaklı her sorunun cevabını dürüstçe defalarca ayrıntıntılı şekilde aldım, size güvenim sonsuz. İlerki yatırımlarımızda tek adresimiz olacaksınız.

Mustafa Atış

Yasemin Hanım geçekten mükemmel bir insan, tanımaktan çok mutlu oldum. Bir akrabamın tavsiyesiyle hiç tanımadan Hollanda'dan villamın satışı için yetkilendirdim. Bir ay içerisinde müşterisini buldu herşeyi hazırladı ve satış için beni Türkiye'ye çağırdı. Kendisiyle tapu dairesinde satış esnasında yüzyüze tanıştım. Bu kadar hızlı ve başarılı sonuç için tekrar teşekkürler.

Cicigdem Erduran

Yıllardır kendisiyle çalışırım profesyonelliği, mesleğine hakimiyeti ve en önemlisi kişiliği ile mesleğinize örnek olacak bir hanim efendi dir.

Hamidah Hosseın Nouri M........

Dear Yasemin You made us a Turkish citizen with our home purchase Thanks for all your supports We are really greatful for your help Kind regards

Peter Preining

I was very happy to know you

O*******

Mevcut mülklerimin satış ve kiralama yetkisini size vermekle ne kadar doğru tercih yaptığımı bana bir kez daha ıspatladınız, yine hızlı ve başarılı sonuç...

Mesut Koçak

Olabilecek en kısa sürede evimizi kiraladığınız ve bize dost kiracılar kazandırdığınız için tekrar teşekkür ederiz.

Azimi Asghar

Bize çok destek olarak arayışımızı hızlı neticelendirdiniz. Teşekkürü borç biliriz.

Ayşın Aytanç

BİR YAKINIMIN TAVSİYLE TANIŞTIĞIM YASEMİN HANIM, SUADİYE'DEKİ DAİREMİ İÇİNDE KİRACI OLMASINA RAĞMEN 3 GÜN GİBİ ÇOK KISA BİR SÜREDE HİÇ GÖSTEREMEDEN SATTI. BU KADAR HIZLI OLABİLECEĞİNİ HİÇ UMMUYORDUM, HALA ŞAŞKINIM. KENDİSİNE VE BANA ÖNEREN ARKADAŞIMA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR...

Ç*******

Remax Cadde Ofisi Yasemin Hanım'la ev arayışımızda tanıştık ve çok mutlu olduk. Müşteriye telefondaki ilk tanışmada güven aşılaması, uyumlu ve bilgili yaklaşımı, profesyonelce doğru yönlendirmesi hızlıca evsahibi olmamızı sağladı. Hepimiz için hayırlı olsun, tekrar teşekkürler.

S*******

Gayrımenkullerimizin satışı ve kiralanması ile ilgili birlikte çalıştığımız Yasemin Hanım'la yine bir satış işimizi sonlandırdık. Tamamen güvene dayalı ve samimi profesyonel işbirliği için teşekkürler...

Dilek Çelikkol

Çok sorunlu satış sürecini çok profesyonelce yönettiniz, sonsuz teşekkürler.

Özgen Önal

Yasemin Hanım bize sabrıyla çok güzel hizmet ve destek sağladı. Güleryüzü ve pozitifliği bizi çok etkiledi, yardımları için tekrar teşekkür ederiz.

Cemal Atasoy

İşinize olan tutkunuz ve hakimiyetiniz çok belli, ilgili ve profesyonel tutumunuza teşekkür ederim.

Dinç Çabıtçı

REMAX CADDE YASEMİN HANIM, MÜŞTERİSİNE KARŞI ÇOK İLGİLİ VE ALAKALI, İŞİNE HAKİM. ÇOK MEMNUN KALDIK.

Kübra Dilek Karaaslan

Yasemin Hanım gayrımenkul işlemlerimizde en hızlı sonuç aldığımız sektördeki tek danışmandır

Özden Alp Korkmaz

Ev arayış sürecinde tanıştığımız Yasemin Hanım, her aşamada bize karşı son derece ilgiydi ve bizi her konuda samimiyetle bilgilendirdi. Müşteri memnuniyetini fazlasıyla hakeden çok başarılı bir Remax danışmanı, iyi ki tanıdık kendisini...

Ziynet Yakacık

Ev arayış sürecimizde bizi doğru yönlendiren ve tüm aşamalarda samimiyetiyle yanımızda olan Yasemin Hanım'a sonsuz teşekkürler...

Selma Özkan

DAİREMİN SATIŞIYLA İLGİLİ PROFESYONEL YAKLAŞIMINIZ VE KISA SÜREDE SONUÇLANDIRMANIZ BENİ ÇOK MUTLU ETTİ. DOSTLUĞUMUZ BAKİ OLACAK, BAŞARILAR DİLERİM.

Aysel Düzgider

Satış süreci boyunca ailemizin bir ferdi gibi yanımızda oldunuz. Teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Hakan Yaman

Yasemin Hanımla ilk kez çalıştık ve çok memnun kaldık. Son derece profesyonel ve hızlı bir şekilde ihtiyaçlarımızı karşıladı. Yakın ilgisi de bizi ayrıca memnun etti.

Ebru Menteşoğlu

Uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz. Yasemin Hanım mesleki tecrübesi, iş disiplini özellikle kiracı seçimindeki hassasiyetiyle bizi hiç yanıltmadı. Evimizin tekrar hızlıca kiralanması konusunda teşekkür ederiz.

Burak Egemen Bilici

Çok profesyonel ve bir o kadar da samimi yaklaşım için teşekkürler.

İlkay@ Halit Şişman

Güzel insan Yasemin Hanım, , , Bilginiz, emeğiniz, disiplininiz ama daha da önemlisi güzel yüreğinizle dairemizi yeni sahipleriyle buluşturdunuz. Herşey için çokkkk teşekkür ederiz, sizi tanıdığımız için çok mutluyuz, hep bizimle olun, sevgiyle kalın...

Esra Günay Aksoy

ÖNCELİKLE EVİMİZİN SATIŞ SÜRECİNDEKİ PROFESYONELLİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. TECRÜBENİZ, İŞ DİSİPLİNİNİZ, SAMİMİYETİNİZ VE DÜZENLİ BİLGİLENDİRMELERİNİZ BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ. İYİ Kİ SİZİ TANIMIŞIZ VE İYİ Kİ SİZİNLE ÇALIŞMIŞIZ.

Derin Duygu Özdemir

Ev arayışımdaki destekleriniz benim için çok önemliydi. Güvenilir ve güler yüzlü tavrınızla çok kısa sürede sonuca ulaştık, size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Tekin Dalga

Sıkıntılı satış sürecini yüzde yüz profesyonelliğiniz ve iletişim becerinizle aştık. Emeklerinize sağlık, çok teşekkür ederim.

Ekmel Vatandost

Dürüst ve titiz çalışmalarınız için teşekkür ederim.

Duygu Özşahan

Profesyonelliğiniz ve iş disiplininizle ev arayışımızı çok hızlı hallettiniz. Teşekkür eder başarılar dileriz.

Seval Yıldız

Satış sürecinin her anını mükemmel yürüttünüz, herşey için teşekkürler.

Didem Sağır

Öncelikle Yasemin Hanım'a ve Remax Cadde ofisine çok teşekkür ederim. Dürüstlüğü, samimiyeti en önemlisi güvenirliğiyle dairemi çok kısa sürede çok güzel bir aileye sattı. Bundan sonra ki tüm gayrımenkul işlemlerimde başvuracağım tek kişi olacak.

Nazli Uslu

Yasemin hanim tum surec boyunca profesyonelligi, samimiyeti ve is bitiriciligi ile bize cok yardimci oldu. Isini cok profesyonel ve durustce yapan biri olarak cok destek sagladi.

Gülşen Topçubaşı

Güvenerek satış yetkisi verdiğimiz dairemizi bir hafta gibi kısa sürede sattınız. Emekleriniz için teşekkür eder, başarılar dileriz.

Kenan Loyan

Yasemin Hanım güleryüzü, profesyonelliği, hızlı geri dönüşü ve iş bitiriciliğiyle ev alımımızı kolaylaştırdı. Ailece kendisine teşekkür eder, başarılar dileriz.

Necati Çetin

Bir dostumun önerisiyle Yasemin Hanım'la telefonla tanıştım. Daha telefon görüşmemizdeki konuşma şekli ve uslubu bende güven oluşturdu. . İstanbul dışında yaşamam sebebiyle kendisini mail yoluyla yetkilendirdim, bir hafta bile sürmeden işimizi itinayla sonlandırdı. Çok memnun kaldım, teşekkürler.

Ece Çelebioğlu

Yasemin Hanım tüm süreç boyunca son derece profesyonel, kibar ve çözüm odaklıydı. İyi ki kendisine denk gelmişim, teşekkür ederim.

Handan Kılıçoğlu

Her şey doğru zamanda, doğru iletişim, doğru bilgilendirme, oldukça keyifli bir sonuç oldu. Teşekkürler

İlker Karaca

Yasemin Hanım son derece ilgili ve güleryüzlü bir danışman. Kendisiyle çalışmaktan büyük mutluluk duydum.

Aysel Düzgider

Daha önce firmanızdan kiralanan dairemi yine Yasemin Hanım beklediğimizden çok daha hızlı bir şekilde kiraya verdi. Firmanız ve özellikle Yasemin Hanım'a emekleri için çok teşekkür ediyorum.

Cem Dağaşan

YENİ EVİMİZE GEÇMEMİZE YASEMİN HANIM VESİLE OLMUŞTUR. SÜREÇTEKİ İLGİSİ ALAKASI VE ŞEFFAFLIĞI İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Günsev Sefa Öztoprak

Baktığımız evi almamızda etkiniz çok büyük, teşekkür ederiz.

Aysel Benek

Yeğenimizin tavsiyesiyle Yasemin Hanım'ı iyi ki tanıdık. Profesyonelliğine ve enerjisine hayran olduk. İstanbul'daki evimizin satışını başarıyla sonuçlandırdı, İzmir'deki evimizin satışıyla ilgili yardımlarını bekliyoruz.

Fatma Karakurt Taşkafa

Kiralama sürecindeki güven ve güleryüzle yanımızda oldunuz, desteklerinize çok teşekkürler.

Aylin Baloğlu

Yasemin Hanım bu kez de Moda'daki evimi haftasında kiraya verdi, hızına hayranım. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle tekrar teşekkürler.

Sıla Havva Koç

Yasemin Hanım'ı bir ahpabımız vasıtasıyla Ankara'dan arayarak telefonda nasıl bir yer istediğimizi anlattık. Hızlı ve çözüm odaklı tutumuyla tam olarak ne istediğimizi anlayarak bize 3 daire gösterdi ve yarım gün içerisinde birini satın almamıza vesile oldu, sabah geldik akşam döndük. Misafirperverliği ve tüm samimiyeti için teşekkür ederiz

Mehmet Demir

Dairemizin satışında göstermiş olduğunuz tüm emekler için teşekkür ederiz

Ali Eren Divarcı

Tavsiye üzerine Yasemin Hanım'ı aradım ve mülkümün satışı için yetkili kıldım. Profesyonel tutumuyla hızlıca sonuçlandırdı, kendisine başarılar dilerim.

Şevket Evren Dinç

Alış verişimizin her anındaki desteğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Hilal Kurtuluş Onlat

Doğru yönlendirmeniz sayesinde arayışımız çok hızlı sonlandı. Dostluğumuz daim olacak teşekkürler.

Belgin Bastacı

Zaten Yasemin hanımla uzun süredir çalışırım. Başarıları daim, yolu açık olsun.

Gaye Döler

Gülen yüzü, Titizliği; iyi ve yüksek enerjisi, çalışkanlığı ve samimiyeti adeta beni büyüledi... Çok ama pek çok teşekkürler❤️

Aylin Baloğlu

Alıcıyla aramızda çok güzel köprü kurarak işimizi çok kısa sürede çözdünüz. İyi ki sizi tanıdım, başarılar dilerim.

İlker Karaca

Özverili çalışmanız, gayretiniz, güler yüzünüz ve en önemlisi verdiğiniz güvenle ev arayışımızı en güzel şekilde sonlandırdınız. Yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz.

Alper Duyuldu

Yasemin Hanım arayışımızı tam olarak anladı ve çok kısa sürede nokta atışı aradığımız evi buldu. Dostlarımıza önereceğimiz bir danışmanımız oldu, çok teşekkür ederiz.

Muzaffer Ekşi

Profesyonel tutumunuz ve çalışmamız süresince samimiyetle yanımızda oluşunuz için tekrar teşekkürler.

Seda Ömer Çiftçi

YASEMİN HANIM TANIDIĞIMIZ ENDER GÜVENİLİR VE KİBAR İNSANLARDAN BİRİ. LAYIK OLDUĞU EN GÜZEL YERLERDE OLMASI DİLEĞİYLE.

Aysun Dolanmaz

Disiplinli çalışması, doğru yönlendirmesi ve baştan sona tüm destekleri için teşekkür ederim. Tanımış olmaktan çok mutlu oldum, başarılar dilerim.

Selim Okan

Yasemin Hanım'la uzun yıllardır çalışıyoruz. Yine pozitif kişiliği, güler yüzü ve en önemlisi güvenilir çalışmasıyla evimizi kısa sürede kiraya verdi.

Dilek Boran

Gözü kapalı emanet ettiğim dairem Yasemin Hanım tarafından titizlikle 2. gününde kiralandı. Hassasiyeti için kendisine teşekkürü borç bilirim.

Umutcan Hanay

Arayışımızın başından sonuna ilgi alaka mükemmeldi, Yasemin Hanımı tanımaktan çok mutlu olduk.

Pelin Topçubaşı

Yasemin Hanım profesyonel çalışması ile her zaman ki gibi evimizi çok kısa sürede kiraya verdi. Emeklerine sağlık...

Uluç Rasimoğlu

Güler yüzlü, güvenilir ve sonuç odaklı tavrınızla bizi sonuca götürdünüz, tüm desteğinize teşekkürler.

Mehtap Altıntop

Yasemin Hanımı çok yakın bir dostum bana önerdi. Dairemin kiralanması konusunda Cumartesi görüştük ve iki gün içerisinde evimi kiraladı, sayesinde Remax'a olan güvenim arttı. Profesyonel çalışma şekliyle Yasemin Hanım on üzerinden on numara.

Murat Çetinkaya

Yasemin Hanım'ı tanımaktan çok memnun oldum, tüm gayrımenkul işlerimizde tercihimiz olacaktır.

Bülent Güldamlası

Yasemin Hanımla evimizi bir hafta gibi kısa sürede kiraya verdik, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Bülent Güldamlası

Yasemin Hanımla evimizi bir hafta gibi kısa sürede kiraya verdik, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Şölen Himmetoğlu

Ev arayışımızın her anında yanımızda oluşunuz ve tüm destekleriniz için teşekkür ederiz.

Ahmet Nejat Güven

Caddebostandaki evimizi kiralamayla ilgili bizi muntazam bilgilendirerek güvenilir şekilde hızlıca sonuçlandırdığınız için teşekkürler.

Semih Altay

Kiralamış olduğumuz evle ilgili her aşamada bize çok destek olduğunuz için teşekkürü borç biliriz.

Seda Mutlu

Ailece uzun arayışlardan sonra bizi hayalimizdeki eve kavuşturduğu için Yasemin Hanım'a ve Remax Cadde Ofisi'ne çok teşekkür ederiz.

Levent Erdoğsn

Kiralama işinin her aşamasında hızlı ve güvenilir bilgi aldım. Sorunsuz ve mutlu işbirliği için teşekkür ederim.

Özlem Özbay

HER ZAMAN Kİ GİBİ MÜKEMMEL, TEŞEKKÜRLER.

Cengiz Toksoy

Dürüst, çalışkan bir çalışma ile tekrar bir kiralama işlemimiz daha gerçekleşmiştir. Yasemin Hanım'a teşekkürlerimi iletirim.

Cengiz Toksoy

Dürüst, çalışkan bir çalışma ile tekrar bir kiralama işlemimiz daha gerçekleşmiştir. Yasemin Hanım'a teşekkürlerimi iletirim.

Ulaş Deniz Yıldırım

İlgi, alaka ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Lale Sakallıoğlu

Evimizle ilgili süreci profesyonel, güvenilir ve samimi tavrınızla çok güzel idare ettiniz, herşey için teşekkürler. Dostlarımıza sizi kesinlikle tavsiye edeceğiz, başarılarınız daim olsun.

Esma Görgün

Yasemin hanımcım size herşey için teşekkür ederim emin olun bundan sonra almak istediğimiz her için size başvuracağım samimiyet kesinlikle bu işin sihiri ve sizde bu konuda çok iyisiniz dilerim istediğiniz yerlere kat kat fazlasıyla gelirsiniz bunu sonuna kadar hakediyorsunuz. Sayenizde bir el hissettim omuzumda, desteğiniz çok önemliydi.

Cihan Avaroğlu

Daire alımımızdaki tüm destekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Tülin Baytok

Yasemin Hanım'ı bize bir ahbabımız önerdi, iyi ki tanıdık. Son derece güvenilir ve samimi tavrıyla satışımızı sonlandırdı. Teşekkür ederiz...

Gulden Dagistanli

Yasemin Hn.'dan once evimizin kiralanmasi icin iki emlakci danismani ile calistik. Ancak 2 ay boyunca evimiz kiralanamadi. Yasemin Hn. ile ilk konusmamizdan hemen sonra evi pazara koymasi icin yetki verdik. Kendisi bize evin rahatlikla kiralanabilecegi konusunda guvence verdi. Evimizi 1 hafta icinde kiraladi. Yasemin Hn.'a cok tesekkur ederiz.

Mesounte Eftina Tasimoğlu

Güvenli, güleryüzlü bir hanım. Herşey için teşekkür ederim.

Çağdaş Aktaş

Samimi ve güven verici yaklsşımı çok değerli. Sürekli iletişim halinde olmamız da süreci kolaylaştırdı.

Kudret Menteşoğlu

Yasemin Hanım'la uzun zamandır çalışmaktayız. Evimizi alırken de sağolsun bize çok yardımcı olmuştu, şimdi 2. kez kiraya verdi. Güvenilir ve özverili çalışmaları sonucu bizi doğru kiracılarla buluşturdu. Başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

Tolga Yıldız

Neredeyse istediğim evi bulamayacağımı düşünürken Yasemin Hanım hızır gibi yetişip olayı çözdü. Tüm emekleri için çok teşekkür ederim.

Kadir Ağaoğlu

Her zamanki gibi vazifesini layığıyla yaptı. Tüm dostlarıma tavsiyemdir.

Cansu Yalçın

Yasemin Hanım malsahibimizle aramızda çok güzel bir köprü kurarak bize çok yardımcı oldu. Alışılagelmiş emlak sektörü ile ilgili düşüncelerimizi değiştirdi. Teşekkür eder, başarılar dileriz.

Sevil Çetin Yürüten

Güvenilir danışman ve ofisi sayesinde evimizi 1 haftada güzel bir aileye tekrar kiraya verdik. Tüm yardımlarınız İçin teşekkür ederiz.

Gülşah Barbaros Gedikli

YASEMİN HANIM İŞİNİ ÇOK SEVEN VE DÖRT DÖRTLÜK YAPAN BİR DANIŞMAN. 5 AY GİBİ UZUN SÜREN EV ARAYIŞIMIZI SABIR, SAMİMİYET, GÜLERYÜZ EN ÖNEMLİSİ GÜVENİRLİLİĞİ VE İŞ BİTİRİCİLİĞİYLE SONUÇLANDIRDI. KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILARININ DAİM OLMASINI DİLERİZ.

Gülay Öz

Yasemin Hanımla yıllardır çalışıyorum. Profesyonel tutumu, iş disiplini ve güler yüzü ile evimi 4. kez kiraladı. Gerçekten bir kez daha çok memnun kaldım.

Erkan Erdem

Samimi yaklaşımı, enerjisi ve güler yüzü ile evimizi doğru kiracısıyla hızlıca buluşturdu. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle başarılar dilerim.

Ayşe Bilgin

Ailemizin danışmanı Yasemin Hanımla uzun zamandır birlikte çalışıyoruz. Biz ve yakınlarımızın emanet ettiğimiz mülkleri profesyonelliği ve disiplinli çalışmaları sonucunda Yasemin Hanım hızla sonuçlandırıyor. Kendisine tekrar teşekkür eder başarılar dileriz.

Tuncay Özkan

Kısa sürede çözüm odaklı yaklaşımı ile evimizi bulmamıza yardımcı oldu, teşekkür ederiz.

Afşar Tuna Akşen

Yasemin Hanım’ın profesyonelliğine hayran kaldık. İşine olan ilgisi ve alakası mükemmel. Samimiyeti ve bizlere olan ilgisi için teşekkür ediyoruz.

Elif Başaran

Yasemin Hanım tam aradığım özelliklerdeki evi bize gösterdi. Her sorumuza ve tüm aramalarımıza çok hızlı ve ilgili geri dönüşler aldık. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Haşim İnanç Cansunar

Kiralama sürecinde bizlerinde haklarını koruyarak yardımlarından dolayı Yasemin Hanım’a çok teşekkür ederiz.

Ahmet Cengiz Toksoy

Yasemin Hanım sizinle çalışmak gerçekten şans oldu. Her zaman ki gibi evimizi en hızlı şekilde kiraladınız, teşekkürler.

Nesrin Kılınçoğlu

Yasemin Hanımı tanımış olmaktan ve onunla çalışmaktan çok mutluyum. Kızıltopraktaki eşyalı evimizi bir kez daha güvenilir kişilere kiraladı, başarılarının daim olmasını dilerim.

Tuğçe Yazbahar

Ev arayışımızda bize son derece güven vererek, güleryüzle ve samimi yardımlarından dolayı Yasemin Hanım’a çok teşekkür ederiz.

Mustafa Sarı

YASEMIN HN. ev arayış sürecimde çok yardımcı olmuştur. Kendisine teşekkürü borç bilirim.

Gülay Öz

Yasemin Hanım işini severek yapan, insan ilişkileri çok güçlü, sistemli, sevecen ve ilgili bir kişi. Kendisini çok başarılı buluyorum.

Metin Aksoy

EV ARAYIŞ SÜRECİMİZDE YASEMİN HANIMLA BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK DUYDUK, ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Cengiz Toksoy

ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIMINIZI, İŞ TAKİBİNİZİ ÇOK TAKDİR EDİYORUM. BAŞARILARINIZIN TAKİBİNİ DİLİYORUM.

Fatma Yurtseven

Uzun zamandır aradığım özelliklerdeki daireyi sayenizde çok kolay buldum. Müşteri analiziniz harika. Güvenilirliliğiniz ve dostluğunuz için ayrıca teşekkürler.

Mehmet Ayfer

Sayın Yasemin Özkan dairemi 12. gününde güvenirliliği ve iş ciddiyetiyle hızlıca kiraladı. Sonsuz başarılar dilerim.

Elif Tarcan

Yasemin Hanım oldukça hızlı, başarılı ve güven veren bir danışman, çok teşekkürler.

Hande Yalçın

Geri dönüş, ilgi alaka çok samimi ve güven içindeydi. Bize bu evi kiralamamızda yardımları için çok teşekkür ederiz.

Nuran Ünal

Harikulade bir hanım. Bize hitabıyla, ilgisiyle, çalışkanlığı ile çok yardımcı oldu. Yasemin Hanım çok harika bir danışman.

S.neslihan Pembecioğlu

Bize verdiği güven ve göstermiş olduğu ilgi sayesinde ev arayışımızı hızlıca çözdük

Taşkın Zeki Saral

Aradığımız evi Yasemin Hanım sayesinde kısa sürede bulduk. Güleryüz ve yardımsever tavrıyla bize çok yardımcı oldu. Teşekkür eder, başarılar dileriz.

Cengiz Toksoy

İşini iyi takip eden, başarılı ve hırslı kişiliğe sahip olup kendisinden çok memnun kaldık.

Nazan Tirkeş

Profesyonelliği ve güvenirliliği ile bir kez daha evimizi çok kısa sürece kiracılarıyla buluşturan, ailemizin parçası Yasemin Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Nazantirkeş

Ailemizin gayrımenkul danışmanlığının çok ötesinde dostumuz, arkadaşımız Yasemin Özkan evimizi tekrar güzel bir aileye kiralayarak güvenirliliğini bir kez daha kanıtladı. Başarılarının daim olmasını diliyoruz.

Hatice Zorlu

İşini iyi yapan, güleryüzlü ve samimi kişiliğiyle Yasemin Hanım ev kiralama konusunda bize çok yardımcı oldu, emekleri için çok teşekkür ederiz.

Çiğdem A. Erduran

Sevgili Yasemin hanım ailemin emlak danışmanı olmanın dışında; güven, sevgi, saygı ve mesleki ahlaki ile herzaman çalışmaktan çok memnun kalmışızdır. Teşekkürler Yasemin hanım

Çiğdem Erduran

Yasemin Hanım içtenliği ve güvenirliliği ile ailemizin gayrımenkul danışmanı olarak dairemizi ikinci kez kiraladı. Kendisine emekleri için teşekkür eder, başarılar dileriz.

Fatih Demircan

İlgilerinden ve doğru yönlendirmelerinden dolayı Yasemin Hanım ve Lale Hanım'a tekrar çok teşekkür ederiz.

Tunç Sertataş

Yasemin Hanım ev kiralama sürecinde başından sonuna oldukça ilgili, bilgili ve çok sıcakkanlıydı. Bu süreçte kendisinin yardımlarıyla hiçbir problem yaşamadan işimizi hallettik, çok teşekkür ederiz.

M.tahir Cengil

Evimizin kiralanmasında hızlı ve güleryüzlü çalışmalarından dolayı Yasemin Hanım'a çok teşekkür ederim.

Didem Gökay

Yasemin Hanım ile telefonda görüştüğümüz ilk andan itibaren hissettiğim duygu GÜVEN idi. Yüzyüze ilk görüşmemizde profilimden tam olarak ne istediğimi hemen anladı ve dilediğim evi kiralamam çok hızlı oldu. Onunla çalışmaktan mutluluk duydum, dilerim hep başarılı olsun.

Çeşminaz Türkkan

Güleryüzlü, samimi, ilgili ve saygılı tavrıyla Yasemin Hanım ile keyifli bir ev arayış deneyimimiz oldu. Çok olumlu ve rahatlatıcı yaklaşımı ile hızlıca sonuçlandırdık. Böyle bir dost kazandığım için mutluyum.

Av. Murat Cano

Sayın Yasemin Özkan güvenirliliği, hanımefendiliği ve çalışkan kişiliğiyle ile dairemizi mükemmel bir aileye kiraladı. Emekleri için teşekkür ederiz.

Seval Dinçer

Öncelikle içten ve dürüst yaklaşımınız sonrasında çözüm odaklı tutumunuzla işimi sonuçlandırdınız. Değerli emeğinize çok teşekkür ederim.

Siren Toksoy

Yasemin Hanım sıkı takip sonucu evimizi hızlı bir şekilde kiraladı, teşekkürler.

Gökay Erim

Yasemin Hanım profesyonelliği ile kısa süre içerisine ev kiralamamıza çok yardımcı oldu. Herşey için teşekkürler, başarılar dileriz.

Arzu Köprülü

Yasemin Hanım'ın çok müşterisi var ve bilgilendirme konusunda çok hassas. Piyasanın uygun olmaması nedeniyle evin satışı biraz uzadı fakat başarıyla sonuçlandı.

Leyla Baykoç

Tek cümle ile daire satın alışımızda Yasemin Hanım ile herşey başından sonuna mükemmeldi.

Nermin Müftüoğulları

Yasemin Hanım'ı bana bir arkadaşım tavsiye etmişti. İyikide etmiş. Suadiye'deki dairemi bu kadar rekabetin yoğun olduğu(kentsel dönüşüm nedeniyle) zorlu bir ortamda ve zamanda son derece titiz, azimli, disiplinli, gece gündüz demeden, son derece saygılı olarak çalışarak kiracı bulmuş ve de bugün kontratımızı yapmıştır.Kendisine çok teşekkür ederim

Can Ceylan

Yasemin Hanım sürecin başından itibaren yakın takip ve destek ile karar almamıza çok yardımcı olmuştur. Teşekkür ederiz.

Can Ceylan

Yasemin Hanım sürecin başından itibaren yakın takip ve destek ile karar almamıza çok yardımcı olmuştur. Teşekkür ederiz.

Füsun Okyar

Ailemizin gayrımenkul danışmanı Yasemin Hanım'la uzun zamandır çalışıyoruz. Her zamanki gibi evimizi çok kısa süre içerisinde mükemmel kiracısıyla buluşturdu. Başarılar dileğiyle teşekkür ediyoruz.

Refik

Yasemin Hanım, gördüğüm işi en hakim, en güleryüzlü en çalışkan gayrimenkul danışmanı. Sorduğum her soruya cevap vermenin yanı sıra kendisi de bilgi verip yardımcı olmaktan asla geri kalmadı. Kendisi sayesinde evi çok çok hızlı bir şekilde kiraladım. Kendisine tekrardan teşekkür ederim.

Fatma Hasanoğlu

Kartal konsklarındaki evimi 3.gününde kiraladı. Nazik yaklaşımı, profesyonel tutumu en önemlisi güvenirliliği ile daima danışmanım olarak tercihim ve tavsiyemdir.

Dilan Mutlu Tunç

Yasemin Hanım bize profesyonelce son derece yardımcı oldu, hayalimizdeki eve kavuşturdu. Pozitifliği ve yardımseverliği ile bizi ikna etti.

Solmaz Ersan

Yasemin hanım evimizi çok profesyonelce çalışarak kısa zamanda kiraladı. Güleryüzlü ve çok çalışkan olması, sık sık bilgilendirme yaparak her duruma hakim olmasından dolayı huzurlu bir kiralama süreci geçirdik. Tekrar Teşekkürler Yasemin hanım.

Sema Nejat Gökçel

Yasemin Hanım'ı tanıdığımız andan itibaren çok güvendik, sağolsun güvenimizi boşa çıkartmadı. 2 yıldır satmaya çalıştığımız dairemize sabır ve özveriyle çalışarak imkansızı başardı ve sattı. Teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Ali Yaver

Ev almamda dürüstlüğü, güvenirliliği ve işine olan bağlılığı ile beni hızlıca sonuca götürdüğü için Yasemin Hanım'a takdir ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Azize İnci Kutel

Yasemin Hanım çok güler yüzlü, iyi eğitim almış, işinde çalışkan ve başarılı. Dairemin satışı için kendisine sonsuz teşekkürler.

Yalçın Gökçebağ

Yasemin Hanım daha ilk telefon görüşmemizde olumlu davranışlarıyla bizimle yakın dialog kurmuş; gerek çalışkanlığıyla gerek dürüstlüğüyle daire satın almamızda bize fevkalade yardımcı olmuştur

Ece Tolga An

Ev alma sürecinde Yasemin Hanim ve Hasan Bey’in bize profesyonel ve nezaketli yaklasimlari sayesinde istedigimiz evi cok kisa bir zaman icerisinde bulduk.Bize göstermis olduklari sicacik yaklasimlari ile dogru karar verdik.Yasemin Hanim ve Hasan Bey’e sonsuz tesekkürler.Sevgi ve saygilarimizla

Ekrem Şimşek

Ticari arayışımızı Yasemin Hanım ve Hasan Beyin profesyonel yaklaşımı sayesinde hızlıca sonuçlandırdık. Onlara ve Remax Cadde Ofisine çok teşekkür ederiz.

Muzaffer Ekşi

3 aydıri ilanda olan dükkanımı 10 gün içerisinde büyük gayret ve özenle çalışarak kiraya verdiğiniz için teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun.

Başak Öztamur

Yasemin Hanım çok ilgili ve güleryüzlüydü. İşlemleri çok profesyonelce halletti.

Canan Hergin

Bir hafta içerisinde kiracı bulunması bixi çok mutlu etti, teşekkürler.

Özlem Özbay

Yasemin Hanım artık aileden biri gibi oldu. Evi satın almamda ve yaptığımız kiralama işleminde tam bir profesyonel olarak bana sonsuz destek verdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Dilara Ulucan

Kiralamayla ilgili Yasemin Hanım'dan baştan sona çok memnun kaldım. Bilgilendirme ve ilgi için teşekkür ederim.

Başak Parlak

Yasemin Hanım ile daire gezintim gayet faydalı ve keyifli idi. Karar verdikten sonra işlemlerin halledilme hızı da çok tatmin ediciydi. Çok teşekkürler...

Sevgi Tomruk

Yasemin Hanım dairemizi jet hızıyla kiraladı. Kendisine çok teşekkür ederim, bsşarılarının devamını dilerim.

Filiz Hökelek

Yasemin Hanım''dan her anlamda mükemmel servis aldık. Teşekkürler...

Ülkün Kırşan

Yasemin Hanım çok ilgili ve işini çok ciddiye alan biri, tekrar teşekkürler. Kiralık işemimiz çok hızlı bir şekilde halledildi.

Hande Başaran

Yasemin Hanım çok kısa bir süre içerisinde evimizin çok uygun bir çifte kiralanmasını sağladı. Kendisi bizi her aşamada çok düzenli olarak bilgilendirdi. Gayretleri için çok teşekkür ediyoruz.

Mustafa Tahir Cengil

Güler yüzlü ve nazik hitabıyla, profesyonel çalışması için Yasemin Hanım'a teşekkürler.

Gözde Çetin

İlgi ve alakanız için teşekkürler. Hem hızlı, hemde güleryüzlü bir ilgilenişiniz oldu. İletişim ve zamanlamanız harikaydı, size ve ekibinize canı gönülden teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Atilla Eminoğlu

Yasemin Hanım çok ilgili ve yardımcıydı. Çok teşekkür ederiz.

Mustafa Tahir Cengil

Yasemin Hanım ve arkadaşları ofise girdiğim andan itibaren güler yüzlü ve samimi bir şekilde, profesyonelce ve ivedilikle işlerimi bitirdiler. Hem daire almamda hem de satarken çok yardımcı oldular. Teşekkürler...

Engin Aydogan

Lale eren ve Yasemin Özkan tarafından hızlı ve net bilgilendirildim ve hizmetten çok memnun kaldım.

Sancar Karaaslan

Lale Eren ve Yasemin Özkan çok teşekkürler. Başka bir emlakçıda 3 ay bekleyen işimi 3 hafta içinde bitirdiler.

Atakan Ata

Yasemin Hanıma Evimizi Kirala dedik.Mükemmel bir hizmet yaptı.Harika bir Kiracı tuttu. Yasemin Hanıma Arkadaşımın Gayrimenkulleri var satarmısın dedim.Satılamaz yerlere müşteri buldu sattı.Doğru, Dürüst iş yaptı.Çalışmanızı tüm samimiyetimle öneriyorum.

Gülay Öz

Yasemin hanım, işini severek yapan, müşterisi ile iyi bir iletişim kuran çok başarılı satış temsilcisi, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.