"GAYRİMENKUL ALIŞVERİŞİNİZDE UZMAN DOST"

Kazandıran Gayrimenkul Yatırımları İçin..

1981 İstanbul Kadıköy doğumlu olan Barış Uçan, Sakarya Üniversitesi İnşaat ve Anadolu Üniversitesi "Emlak ve Emlak Yönetimi" mezunudur.

Mezun olduktan sonra özel sektörde 12 yıl boyunca çeşitli inşaat proje ve uygulama alanlarında bulunmuştur.

Özel inşaatların pazarlamasındaki karmaşık düzen, gayrimenkul pazarlama sektörünün lideri Remax ile 2017 yılında tanışmasını sağlamıştır.

İşine verdiği önem sebebiyle Anadolu Üniversitesi "Emlak ve Emlak Yönetimi" bölümüne 2019 yılında kayıt olmuş ve mezun olmuştur.

Güven, samimiyet ve çözüm odaklı Gayrimenkul Yatırım Danışmanı olarak “İnsanın değeri sahip olduklarıyla değil kazandırdıklarıyla ölçülür”

ilkesiyle danışanlarına ve müşterilerine en yüksek seviyede hizmet vermek için Remax Cadde ofisinde çalışmalarına devam etmektedir.Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Caddebostan Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Barış Uçan portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

akasya Kömürcüoğlu Hotman

Satış dönemimizde gösterdiğiniz ilginiz, yardımlarınız, özeniniz ve bize verdiğiniz güven için sonsuz teşekkürler.

Hakan Bayram

İyi ki sizi tanımışız Barış bey kardeşim. Yönlendirmeleriniz sayesinde ileriye dönük doğru bir hamle yapmış olduk.. Dürüst, çalışkan, işine ve bölgeye hakim, iyi niyetli, güvenilir bir uzmansınız. Bundan sonra da sizinle çalışmaya devam edeceğiz..

Burak Sarıca

Barış bey; konuya yaklaşımınız ve istediğimiz gibi kiracı bulmanızdan dolayı çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Tülin Özdemir

Profesyonelliğini ve işine hakimiyetini her adımda hissettik. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Pala Mehmet Tezer

Barış kardeşim gerçekten dost canlısı. Alışverişten öte insanlığı ve hizmeti ile bizlerin gönlünde taht kurdu. Kişilik olarak mükemmel. Başarılarının devamını diliyoruz canım kardeşim..

Mehmet Bayar

Müzakere ve pazarlık yeteneği süper bir danışman, sayesinde işlerim kolaylıkla ilerledi, sağol varol Barış bey..

Baran Kızıltan

Ev alma sürecimizin başından sonuna kadar Barış Bey hep yanımızda oldu ve bizi yönlendirdi. Sayesinde hem ev sahibi olduk hem de bütçemize göre en iyi seçimi yaptık.

Duygu Akoguz

Barış bey, sadece kendisinden hizmet alırken değil sürecin sonrasında da ne zaman ihtiyaç duyup kendisine danışsam her zaman bana yardımcı oldu. İşini oldukça profesyonel yapan birisidir.

Ayşenur Albayrak

Barış Bey, güvenilir, çözüm odaklı hizmet anlayışıyla ev kiralama sürecimiz de destek oldu.

Elçin Kivanc

Sektöre hakim cok donanımlı ve güvenilir hızlı geri dönüş aldığım profesyonel bir emlak danışmanı 🙌🏻

Ayşe Kösebalaban

Dairemizi satmamıza yardımcı oldu. Disiplinli,dakik,samimi ve içten birisi. İşlerini ciddiyetle yapan Remax çalışanı olan Barış Bey'e çabalarından ötürü teşekkürlerimizi iletiyoruz.

M******* Y*******

Güvenilir insan, güvenli iş, güvenli alışveriş, güvenli yaşam. Teşekkürler BARIŞ UÇAN..!

Selen Bilgici

Tüm olumlu enerjisiyle yeni ev almanıza yardımcı her şekilde size yardımcı olan bir danışman .. Ev alıp satarken fikir danıştığımız tek kişi ..

B******* Ö*******

Barış bey kişisel ve kurumsal emlak danışmanımız olarak uzum süredir birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz uzmanımızdır. Profesyonel iş yapış anlayışı, dürüstlüğü, çözüm odaklı yaklaşımları onunla çalışmamızı sağlamaktadır.

Tugba Uzun Yalçın

Barış Bey samimi içten çözüm odaklı bir insan bizede emlak ile ilgili tüm işlerle alakadar oldu sağolsun.İşinde profesyonel en doğru yatırımı size sunacağından şüpheniz olmasın.Bizede desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Y******* E*******

Üniversite öğrencisi kızına İstanbulda ev bulmakta güçlük çeken bir arkadaşımıza çok yardımcı oldu. İşini büyük özveriyle yapan bir Bey.

Fedai Erguven

Sayın Danışmanım Barış Ucan Bey'i 12 yil' dan bu yana tanimaktayim.Herseyden önce çok çok düzgün bir insan.Konusunda çok bilgili ve fikir sahibi karsisindakine karakteriyle ve güzel türkçesiyle konuşmasıyla güven veren, kendisini sosyal ve teknik konularda cagimiza uygun geliştiren, konusuyla ilgilili güncellenmiş kanunları, yönetmelikler takip eden , Allah nazardan korusun çok iyi bir aile babası mükemmel bir insan, çok başarılı bir danışman olduğu gorusundeyim.Saygilarimla.Fedai Erguven.

Aysu Selin

Barış Bey ev bulma konusunda oldukça yardımsever ve profosyeneldi. Sayesinde çok hızlı bir şekilde evimizi bulduk. Teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyoruz.

M******* A*******

Dürüst, ilgili ve güven duyduran bilgilendirme ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkürler.

Serhat Erkan

Gerçek bir profesyonelle çalışmak istiyorsanız, kesinlikle Barış bey… Her aşamada çok doğru yönlendirdi, satışımızı sayesinde çok kazançlı şekilde yaptık.

Barış Akalan

Aklımızda takılan bütün soru işaretlerini, tedirginlik ve korku duyduğumuz, acaba diye tereddüt de kaldığımız da bütün bu duygu yüklemerini: İçtenlik ve güven verici duruş ve konuşmalarınız ile kazandırdınız. İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim Barış Bey. Sizi tanımak güzeldi. Bundan sonra daha çok görüşürüz İnşAllah. Yer arayışımız olduğumuz da ilk irtibat Sağlayacağımız kişi sizsiniz. Çünkü memnuniyet önemli.

K******* T*******

Başarı işini takip eden dürüstlük ve doğruluk yolundan şaşmayan Barış kardeşim yolun açık olsun

Bülent Tunç

Emlakçılık hizmeti almanın en doğru adresi olduğunuz için teşekkür ederiz. Kaliteli hizmet anlayışı ve hızlı dönüşleri olan bir danışmanlığı vardır

Şaban Çam

Profesyonel

F******* M*******

Barış bey güler yüzlü işinde titiz, ofiside işinde olduğu gibi temiz ve özenli 👍

Serkan Peker

Barış Bey emlak bulmamız ve satış sonrası hizmet ve destek konularında çok yardımcı oldu. Tekrar teşekkür ediyoruz

Serdar Süalp

Kizim icin kiralık ev bulmamiza yardımcı oldu. Tum beklentilerimizi anlayarak arzubetrigimiz daireyi buldu. Bu surec sırasında ev sahibi ile aramizda dengeli ve güzel bir ilişki kurulmasında ozel gayret gösterdi. Kontrat imzalandiginda herkes cok mutlu oldu. Eve tasindiktan sonra da bizleri yalnız bırakmayıp her yardıma ihtiyacımız olduğunda yanımızda oldu. Danışmanlık hizmetinden cok memnun kaldik.

Ramazan Taşpınar

İşinde uzman ve güvenilir başarılarının devamını dilerim

Filiz Aydin

Kalite herzaman bağımlılık yapar . Bizlere vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Serdar Gözler

Muhteşem bilgilendirmeler, doğru yatırım tavsiyeleri, sizi tanıdığımız çok memnunuz. Teşekkürler.

Güliz Abdikoğlu

Çözüm ortağı

Batuhan Erkol

Gayrimenkul sektörü hakkında kendisine, bilgisine ve tecrübesine güveniyorum

G******* A*******

Kendisini Güler yüźüyle Çalışmayı seven , işini iyi yapan evraklarini hazirlar sunumunu karşi tarafa ince detaylarinina kadar bilgilerini disiplinli bir sekilde işinin deneyimĺidir.Her ķonumda donanımlidir sevilen arkadasimizdir.

Göksu Kepçeli Bolel

Barış bey ihtiyacımıza en uygun olan evi bulmamıza çok yardımcı oldu. sorularıma her zaman net cevaplar ile dönüş sağladığı için kendisine çok teşekkür ederiz

Hayri Çağla Karakullukcu

Her gayrimenkul ihtiyacımızın için güvenerek danıştığımız, güler yüzlü tavrı ve yüksek bilgi birikimiyle en kararsız olduğumuz zamanlarda bile sabrı ve samimiyeti ile hizmet aldığımız kişi.

Mustafa Beyaz

Emlak piyasasında işini özverili ve titizlikle yapan nadir insanlardandır.Başarılarının devamını diliyorum.

Özgül Sağlam

Barış Bey ne zaman işim düşse çok kısa zamanda geri dönüş yapar. Bu benim için çok önemli. Sektör bilgisine ve deneyimine çok güveniyorum. Detaylı sorularımı sabırla yanıtlar :) Onun gibi işine saygısı olan insanlara ben de çok saygı duyuyorum. Tşk Ederim 🌺

E******* K*******

Profesyonellik Ve Sempati Ile Isteklerimizi Yerine Getirme Tercihinizi Takdir Ediyoruz. Sizin Gibi Bir Danışmana Sahip Olmak Bizim için Şanstır 🙏 ESKA KONUT

K******* G*******

Tecrübesiyle ve uzmanlığıyla çok başarılı bulduğum bir yatırım danışmanı. Her zaman yatırımlarım konusunda etrafımada tavsiye ediyorum.

B******* D*******

Bilgili ve tecrübeli birisinden profesyonel emlak danışmanlığı hizmeti almak istersiniz Barış Bey doğru kişidir.

İsmail Kıran

Barış Bey, Gayrimenkul alış verişlerimizde bizlere dürüst, güvenilir ve iyi davranışınızdan dolayı sizlere teşekkür etmek isterim. İşinizi sevdiğiniz için işinizi iyi yapıyorsunuz. Tebrik ederim.

H******* D*******

Profesyonel, bilgili, çözüm üreten çalışmaları için teşekkürler.

M******* S*******

İnsan ilişkilerindeki samimiyeti ve işindeki özverisi ile muhteşem birisi kendisine çok teşekkür ederim

N******* A*******

Bizim apartlarımıza hızlı bir şekilde müşteri buluyor. Çalışmasından ve müşteri ilişkilerinden çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim.

E******* Ç*******

Prensipli, disipli ve profesyonel çalışan bir emlak danışmanı evimizi satmamıza yardımcı oldu istediğimiz zamanda satışımızı gerçekleştitdik kendisine çok teşekkür ederim

C******* C*******

Sağladığı profesyonel hizmet için çok teşekkür ederiz. Kendisi ile çalışmamız süresince, iletişim halindeydik her zaman gerekli bilgi desteği ve hizmeti kesintisiz ve sınırsız olarak bize sağladı. İstenen zamanda istediğimiz gayrimenkulü destekleri ile almış olduk. Başarılar dileriz...

S******* A*******

İki gayrimenkulüm için tanıştık. Süreçte samimi, profesyonel ve gerçekçi yorumlarıyla işimizi kolaylıkla halletmemizi sağladı. Gerçekten kaliteli biri, işine bunu çok iyi yansıtıyor, artı daha önemlisi güven veriyor. Umarım yine çalışırız.

Oğuzhan Dumankaya

Hızlı ve mantıklı çözümler üreten, tüm süreci özen ve gizlilik için sürdüren vazgeçilmez danışmanımız Barış beye çok teşekkür ederiz.

E******* K*******

Barış bey, benim gibi emlak satışında çok deneyimsiz birisine sağlanabilecek bütün destekleri verdi ve ulaşılabilecek en olumlu sonucu almamı sağladı. Tereddüt etmeden, herkese önereceğim bir danışman.

D******* G*******

tüm katkılarınız için teşekkürler barış bey

Eren Çevik

Çalıştığı bölgelerdeki muhteşem fırsat paylaşımları ile işini layığıyla yapan, profesyonel ama bir o kadar da dost bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız, arayışınıza artık son verebilirsiniz. Barış Uçan gayrimenkul konusunda herbtürlü ihtiyacınız için tek adres.

M.bora Alp

Çanakkale bölgesi uygun fiyatli Yer gösterilmesi ve seçenrklerin Hızlıca sunulması sektördeki deneyimi sektörel bilgisi için Teşekkür ederim Bizi Arsa sahibi yapacak İleride değeri kat kat artacak Yatırımlık Yelere bir yenisini daha katacağina inanıyor Yeni hanerler bekliyoruz

Yusuf Kösebaşkan

İlgisi alakası ve doğru bilgilendirme ile barış beye çok teşekkür ederim. Kendisi ile yaptığımız görüşmeler çok verimli oldu. Doğru Gayrimenkul uzmanı ile kısa sürede ihtiyacınızı karşılıyorsunuz. Çok teşekkür ederim

Hatice Turhan

Barış bey her süreçte destek oldu tum sorunlarımizi sorularimizi sabirla dinledi ve çözdü. Güvenle calisabileceginiz nazik biri :)

Serkan Karaca

Barış Beye hiç düşünmeden gayrimenkullerinizi emanet edebilirsiniz. Kendimizin ve yönlendirme yaptığımız kişilerin işlerini çok başarılı bir şekilde sonuca ulaştırdığı için Barış Beye teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.

E******* K*******

Sevgili Baris Bey’in bizi hiç yormadan tam istediğimiz bütçe ve konumda hem ev hem de ofis tutmamızdaki özeni ve çabası için çok teşekkür ederiz. Siz yeter ki ihtiyaçlarınızı söyleyin, Barış Bey çözsün.

H******* Ü*******

Gayrimenkul alırken satarken Barış Beye sormadan hareket etmeyiz. Görüşleri ve tespitleri bizim için çok önemlidir, isteğimizi anlatırız ve en iyisini hesaplısını bizim için bulur. Teşekkürler başkan..

Medih Dizdar

Sn. Barış Uçan son derece güvenilir ve işinin erbabı bir danışmandır

Damla Kunt

İlginiz ve doğru hizmetiniz için çok teşekkür ederim:)

P******* E*******

Barış bey mesleki bilgisi ve güvenilirliği ile işinde çok başarılı bir emlak danışmanı. Profesyonelliği ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ederiz.

Mehmet Pala

Emlak ve İnşaat konusunda hem alaylı hem mektepli, bilgili ve akılcı çözümler üreten, pratik zekalı danışmanımız Barış Uçan.. Emeklerin için teşekkür ederim. Tanıdıklarıma tavsiye etmeye devam edeceğim..

B******* T*******

Evimin satışını gerçekleştirdik. Sürecin en başında evin satış fiyatının konulmasından satış gününe kadar bizi oldukça hızlı ve doğru bir şekilde yönlendirdi. Satışın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasında oldukça etkili oldu ve potansiyel sorunları da sektördeki hakimiyeti ve profesyonelliği ile hızlıca çözebildi, güvenilirliği ve deneyimiyle hepimizin takdirini kazandı.

A******* H*******

Yollarımız kesişti. İyi ki tanıdım kendisini... Her zaman olumlu, güleryüzlü, çözüm üreten, çalışkan, takipçi.... Başarısıda bu özelliklerinden geliyor. Bir kere çalıştım yine kendisi ile çalışırım ve tavsiye edebileceğim gayrimenkul danışmanı.

Ferda Öz

Sayın Barış Uçan bey'in evim kiralamasında bana göstermiş olduğu alaka ve profesyonellik için çok teşekkür ederim. Kendisi çok hızlı bir şekilde hizmet verip, uygun bir kiracı adayı ile karşılaşmamı sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ederim. Tekrar çalışmak dileğiyle, başarılar dilerim..

Zoomlıon Cıfa Makıne Sanayı Ve Tıcaret Aş. Korhan Yeşil Satış Ve Pazarlama Müdürü İstanbul

Merhaba Sayın Barış UÇAN ZOOMLION CIFA Türkiye olarak , Tuzla Aydıntepe Mahallesi' ndeki, E5 karayolu cepheli, 15.000 m² sahalı tesisimizin kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz profesyonel yaklaşım, öncesinde şirketimizin ihtiyaçlarını tam olarak analiz edip, ona göre alan yönlendirmesi, mal sahibi ile yapılan müzakerelerdeki profesyonel yaklaşımınız ve teklif edilen rekabetçi kiralama bedeli için tarafım ve şirketim adına size çok teşekkür eder, şahsım olarak da sizleri tüm iletişim kanallarıma olumlu referans vereceğimizi bilgilerinize sunarım. Saygılarımla..

K******* Y*******

Umulmadık anlarda, umulmadık işlerin sana zafer yolundan dönmesi dileğiyle, başarılar. Teşekkür ederiz.

E.demet Sagcan

Bariş bey, dört dörtlük bir profesyonel, dürüst, sektor bilgili ve güven verici ornek bir Gayrimenkul Danişmanı. Tüm gayrimenkul işlemlerinizde herkese tavsiye ederim. Basarilarinizin devami dilekleriyle cok tesekkurler.

E******* G*******

Barış bey işini çok iyi yapan bir danışman. Müşterilerine verdiği önem, bilgi birikimi, piyasaya hakimiyeti ve gördüğümüz kadarıyla bir çok konuda tam donanımlı. Kendisini tebrik eder, başarılar dileriz. Tanıdıklarımızı kendisine yönlendireceğiz..

Erhan Onbaş

Barış Beyin göstermiş olduğu ilgisi için öncelikle kendisine teşekkür ederim. Diğer Emlakçılara göre bilgi birikimi ve sizi yönlendirmesi sayesinde kafanızda herhangi bir sorun kalmamasına sebep oluyor.

Enes Uyar

Barış bey, güvenilirliği, mesleki bilgi ve becerisi, tecrübesi, konuya yaklaşımı ile bölgenin en iyi gayrımenkul danışmanlarındandır. Barış beyle çalışmanızı ve danışmanızı tavsiye ederim. Eğer bir yerde satacağınız ya da kiralayacağınız bir gayrimenkul varsa gözünüz kapalı Barış Beyle çalışabilirsiniz.

Sedat Yaver

Barış bey işinde deneyimli uzman ve donanımlıdır

Y******* Y*******

Yatırım yapmayı düşünüyorsanız kesinlikle kendisi ile iletişime gecmeniz gerekir, doğru fiyatlı, doğru yatırıma ulaştırma konusunda çok iyidir. Kesinlikle gönül rahatlığı ile Baris bey ile çalışabilirsiniz...

Şahin Işıklı

Ihtiyaçlarınıza hızlı, karlı çözümler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Barış Bey ile Sohbetimiz yaklaşık 1 saat sürdü. Emeklilik sonrası için yaptığımız planları anlattık, herkesin hayalidir ya sahil kasabalarının birinde bir ara azalıp orada yaşlanmak Tabii ki hayalden ibaret Çünkü çoğu insan aradığı şartlarda yer bulamaz. Barış Bey bu sohbetin sonrasında 24 saat geçmeden aradığımız araziyi çok uygun fiyatlara bize sundu. Önce çok şanslıyız diye düşündük Ama sonra Barış Bey tanıyınca fark ettik ki Aslında bizim şansımız Barış Beyi bulmak mış. Hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere tavsiyemdir.

Eren Çevik

Gayrimenkulünüzün gerçek değerini mi öğrenmek istiyorsunuz? Doğru adres. Hızlı ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsunuz? Doğru adres. Gayrimenkul konusunda kafanızın rahat olmasını mı istiyorsunuz? Doğru adres. Barış bey konusunda uzman ve sizi doğru bilgilendirecek ve yönlendirecek kişidir. Verdiği hizmetlerden ve sunduğu çözümlerden memnun kaldım, kesinlikle öneririm.

Hatice Turhan

Baris Bey, bizim icin harika bir yatirim firsati yaratti surekli arastiran ve iletisim yetenekleri yuksek bir danisman gonul rahatligiyla calisabilirsiniz.

Ümit Erkan

Barış bey gayrimenkul yatırım konusunda çok pratik bilgiler sunuyor ayrıca yatırımcıyı mutlu eden fikirler üretiyor..

Murat Soylu

Barış Beyin işine olan saygısı ve profesyonel yaklaşımından çok memnun kaldık. Müşterisinin hakkını sonuna kadar savunduğu için kendisine sonsuz teşekkürler ederiz.

Muhammed Emre Aydın

Barış Bey gerek gayrimenkul kiralama taleplerimizde gerekse de gayrimenkulümüzü kiraya verme taleplerimizde bizlere ve yöblendirdiklerimize çok sabır ve profesyonellikle yaklaştı. Kendisini tebrik ve takdir ediyoruz.

Ali Can Zeyfeoğlu

Analitik bakışı, talebi analizi, piyasa hakimiyeti ile hem alırken hem satarken danışacak, beraber hareket edilecek kişi. Bir gayrimenkul danışmanının nasıl olması gerektiğini bize gösterdiği için teşekkürler.

Adnan Selçuk Bayfidan

Barış Uçan Bey en donanımlı emlakçılarin başında geliyor.Ongoruleri ve sezgileri, bilgisi müşterilerin bir adım önde yatırım yapmasına olanak sağlıyor.Bundan sonraki tercihimiz de Barış Bey

Aydın Kalkan

Kiralık daire bulmamda hızlı ve güvenilir bir şekilde yardımcı olan Barış bey, emlak konusunda her zaman önereceğim danışmanlardan olacaktır, tekrar teşekkürler

Ömer Faruk

Barış Ucan beye kiralaması için evimizi söylemesinden çok zaman geçmeden kiraya verip süreçler konusunda herşeyi önümüze koydu ilgi alakası için teşekkürler...

Berrak Adalet Demircioğlu

... Barış bey, uzlaştırıcı bir formül bularak her iki tarafı da memnun eden, daha sonra da iletişimini kesmeyerek yardımcı olan güvenilir bir emlakçı. Evimizin kısa sürede kiraya verilmesinde çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Ş******* G*******

Gayrimenkul Danışmanı Barış Uçan vasıtasıyla konut alım sürecini çok kolay ve güven içinde gerçekleştirdik. Kendisi gerçek anlamda bir profesyonel, tekrar teşekkür ediyoruz.

H******* T*******

Danışmanımız Barış Uçan sayesinde istediğimiz daireyi alırken sorunsuz bir alışveriş yaptık, konusunda uzman, teknik bilgiye fazlasıyla sahip, inşaat ve imar yönetmeliği konusunda son derece bilgili.. Gayrimenkul almak ve satmak isteyen herkese tavsiye edeceğim.

A******* G*******

Aradığımın konutu bulmamızda ve sonrasında sunduğu akılcı ve güvenilir danışmanlık hizmetinden dolayı Sayın Barış Uçan 'a çok teşekkür ederim. Umarım herkes bu deneyimi yaşar.

H******* T*******

Dairemin satışı ile ilgili verdiği hizmetten dolayı Barış Uçan 'a teşekkür ederim. Kendisinden çok memnun kaldık, bilgi, ilgi, iletişim konusunda çok iyi bir deneyim yaşadım. Bundan sonra tüm satışlarda Barış Uçan ile çalışmaya devam edeceğim.

Medih Dizdar

Barış bey, güvenilirliği, mesleki bilgi ve becerisi, tecrübesi, konuya yaklaşımı ile işinin ehli, örnek bir gayrımenkul danışmanıdır. İhtiyacınız olduğunda Barış beyle çalışmanızı hararetle tavsiye ederim

Nihan İşyar Çapari

Satın almak istediğimiz evi defalarca görmek istememize rağmen bir kez bile itiraz etmeyen, işlemlerimizi çok hızlı ve sorunsuz yürüten Barış Bey'e teşekkür ediyorum.

Deniz Karaoğlu

Barış Bey gerçekten çok iyi niyetli, samimi ve özverili bir danışman. İşini severek yaptığını kolaylıkla anlıyorsunuz. Kendisine rastladığımız için şanslıydık ve sürecimiz son derece pürüzsüz bir şekilde ilerledi. Hizmet almanızı gönülden tavsiye ederim.

A******* K*******

Hem satış öncesi ve satış sürecinde bilgilendirme ve satış organizasyonundaki planlamasından dolayı çok teşekkürler.

T******* T*******

Barış Uçan bey kisa surede, en güvenilir sekilde gerek satış öncesi gerekse satis sonrasi gösterdiği ilgi ve mesleki beceri ile, evimi sorunsuz degerlendirip satılmasına yardımcı olmustur.. Herşey için teşekkürler..

Tolga Basan

Paramı değerlendirecek bir yatırım için Barış Bey ile irtibata geçtim. Yönlendirdiği seçenekler sayesinde çok doğru bir yatırım yapmış oldum. İşine hakimiyeti üst düzeydeydi.

Hasan Emre Eken

Keşke bütün gayrimenkul satiş ve kiralama işleri Barış Uçan'da olsa. Hak ediyor..

Ali Torun

Kiralık ev ihtiyacımıza çok hızlı yanıt verdi ve sonuna kadar işimizi takip etti. Emlak konusunda gerçek bir uzman diyebilirim.

Tuğçe Yılmaz

Sadece satış üzerine ve sırf satmak için danışmanlık yapmayan, yatırımın doğruluğunu, kazancını, artısını, eksisini anlatan, arayınca ulaşabildiğiniz, kibar bir gayrimenkul danışmanı .

Selcan Kılıç Moral

Ev arama sürecimizde ihtiyacımıza uygun daireyi bulmamız ve süreci hızlı biçimde sonuca bağlamamız konusunda Barış Bey'in profesyonel yaklaşımı çok yardımcı oldu. Süreç boyunca her daim iletişimde olduk ve kendisinden bir sonraki adıma dair bilgilendirmeyi net biçimde edindik. Nezaketi ve bu stresli süreçteki sabrı için teşekkür ederiz.

Mert Moral

Barış Bey, satın aldığımız daireyi bize gezdirdiği ilk günden satın aldığımız süre ve hatta sonrasında dahi eşim ve benim her soru ve sorunumuzu içtenlik ve profesyonelce yanıtladı ve çözüme kavuşturdu.Bu süreçteki yardımları ve iyi niyeti için kendisine teşekkür ediyoruz.

Nursel Esenman

Bir tanıdığım vasıtası ile tanımış olduğum Sn. Barış Uçan 'ın isine hakimiyeti, güleryüzü, dürüstlüğü, çalışkanlığı ve saygısı ile ev alım sürecimiz son derece sorunsuz ve huzurlu geçti, kendisine katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Sevgili Barış bey işini yüreği ile yapan bir insan, tanıdığım için çok mutluyum, evimizin kiralama işinide Barış bey ile beraber gerçekleştireceğiz, içim son derece rahat ve verdiği güven duygusundan dolayı tekrar teşekkür ederim.

Rahime Gür

İşinde çok başarılı iyi bir emlak danışmanı, kendisine çok teşekkür ederim

Selma Özilhan

Her şey çok seri ve düzenli. Teşekkürler...

Gizem Girgin

Desteğiniz ve yardımınız için teşekkürler.

Hatice Zehra Muslu

Olması gereken profesyonellikte çalışmaktadır.

Damla Demirel

Barış beyin ev bulma sürecindeki hızlı desteği ve yardımcı tavrı ile işimiz çok kolaylaştı.Tekrar teşekkürler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.