ATİLLA İLE HERSEY ÇOK DAHA KOLAY-1978 Iğdır doğumluyum 15 yıl kuyumculuk sektöründe faliyet gösterdikten sonra 10yıl da otomotivin dünyaca ünlü kurumsal firmalarında satış ve servis yöneteciliği yaptım.Karşımdki insanları anlamam ve dinlemem ayrıca sonuç odaklı olmam en buyuk farklarımdandır.25 yıllık tecrübem sizdegerli müşterilerimizede hayallerinizi gerçekleştirmekte faydalı olacağını düşünüyorum.En güzel hayallerinizi birlikte gerçekleştirmek üzere.... 2018 yıldızlar kulup uyeligi 2019 ofis ciro birinciligi 2019 ofis islem birinciligi 2019 %100 kulup uyeligi 2019 ege bolgesi ciro birincisi 2020 % 100 kulüp üyeliği 2020 ofis işlem ve ciro birinciliği

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Atilla Arslantürk portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Levent Çakır

Remax Fresh ofisinden Ahmet beyle birlikte kendimize uygun nitelikte ev arama sırasında bize sundugu ikinci evin bize uygun oldugunu gördükden sonra teklifimiz verdik. Kredi ve satış aşamasının tamamında kendisinin bize sunmuş oldugu profesyonel desteklerinden dolayı kendesine teeşkkür ederiz.

Metin Yaldır

Merhaba. Ben Metin, 49 yaşındayım. Emlak almak için 06 Mayıs 2020 tarihinde Didim RE/MAX Zeytine başvurduk. Öncelikle tüm personel güleryüzlü tavırlarla bizi karşıladılar. Aynı gün beğendiğimiz 3 farklı evi inceleme fırsatı sundular. Kısa süredeki yardımlarından dolayı, Kararlaştırdığımız evi almak için özverili çalışmalarıyla bize destek olan ve tüm süreçte özellikle teknik konularda yanımızda olan başta alım danışmanımız Atilla bey olmak üzere alacağımız evin satış danışmanı Meral hanıma teşekkür ederiz.

Şükrü Altay

Atilla Aslantürk. .. Harika bir insan, aradığım yeri bulduğumda beğeniden satışa kadar süreci yönetmedeki tecrübesi ile doğru yeri aldığıma emin oldum. Tüm bu süreçlerde yönlendirmeleri için kendisine teşekkür ediyorum

Nejdet Çizmeci

Harika bir alışveriş oldu Atilla Aslantürk ve Gülçiçek hanıma teşekür ediyoruz.Onları tanıdık ve olağan üstü güzellikle iletişim kuruldu ne söylesek duygularımızı ifade edemiyoruz.Eşim ve ben bu alışverişte yüreğimizde sevgi ve coşku ile ayrılıyoruz.

Agop Azat Kazar

Remax ailesinin üyelerinden Atilla Arslantürk ve Gülhan Gülçiçek satış yolculuğumuzun başından beri yanımızdaydınız güler yüz profesyönelliğiniz ve sabrınız için teşekür ederiz.Satışlarınızın devamını dileriz.

Selda Ateş

Bir hafta önce Remax'da Atilla beyle tanıştım. Hiç umudum yokken ev sahibi oldum. Atilla beyin profesyonelliğiyle 1 gün içinde tapuyu aldım. Atilla beyin hizmetine ve hürmetine teşekkür ederim.

Güler Kaya

Herşey gönlümce oldu, çok zorlu bir süreçten geçtim. Atilla beyin sayesinde bir ev sahibi oldum.Kurumsal yapı sistem içerisinde Remax ile işlem yapmaktan en kısa sürede ev sahibi oldum. Atilla beye çok teşekkür ederim.

İbrahim Bakırtan

Geçen yıl başlayan tanışma serüvenimiz Atilla beyin iyi takibiyle, istediğim evi fotoğraflarla bana sunup şahsen gelip 3 gün içerisinde tapuyu yaptık. Hayallerimdeki eve kavuştuğum için çok mutluyum. Şahsım adına teşekkür ederim.

Hasan Aktaş

Kurumsal yapı sistem içerisinde Remax ile işlem yapmaktan ve bu süreçte evimizi en kısa sürede satan Atilla Arslantürk'e teşekkür ederiz.

Zahide Böyükbaş

Herşey gönlümüzce oldu. Çok zorlu bir süreçten Atilla beyin profesyonelliğiyle çok iyi bir şekilde atlattık. Herşey için kendisine çok teşekkür ederiz.

Gülseren Polat

Yurt dışında yaşayan birisi olarak güvene çok ihtiyacımız olur. Atilla beyin bizi dinlemesi ve ihtiyacımız olan evi nokta atışı yaparak bize göstermesi gerçekten harikaydı. Teşekkürler...

Muharrem Akış

Görüşmelerimizde bana vermiş olduğu güven ile sadece fotoğraflardan gördüğüm evi almamda ve kredi sürecinde göstermiş olduğu performanstan dolayı teşekkür ederim.

Abdülkadir Erdoğmuş

Remax Didim şubesinde gördüğümüz profesyonel ve yakın ilgiden dolayı çok memnunuz. özellikle Atilla Arslantürk'e çok teşekkür ediyoruz.

Ali Solhan

geçen sene eylül ayında Didim'den ev almaya karar vermiştik. Birçok emlakçıyla çok sayıda ev gezdik. Atilla Arslantürk ile tanıştıktan sonra bir evim olacağına inandım. işinde ciddi ve güven veren biri. Birkaç evden sonra bize en uygun olan evi sayesinde bulduk. Atilla bey gibi işini hakkıyla yapan insanlarla karşılaşmak büyük şans..

Serpil Özgün

Atilla beye çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Kısa zamanda en uygun şekilde arsamız alıcısını buldu. Hızlı ve güvenilir bir alım-satım için adres: Remax Zeytin'den Atilla bey. Tekrar teşekkürler, bol kazançlar...

Resul Özgün

Gayrimenkul alım-satım gibi zorlu bir süreçte bize yardımcı olan Atilla beye çok teşekkür ederim. Profesyonel çalışması için tebrik eder, bol kazançlar dilerim.

Celal Babuş

Ben Hollada'dan geldim. Burada Remax danışmanlık yapan Atilla Aslantürk ile tanıştım. Bana ev almamda yardımcı oldu. yaptığı herşey için teşekkür ederim. Hollada'dan sana bol bol müşteri göndereceğiz. hoşçakal. Celal Babuş

Hatice Ekiz

Didim'e yerleşmeye karar verdik.REMAX sitesinde gördügümüz evler bize çok cazip geldi.REMAX şubesine geldik ve Atilla beyle tanıştık. Atilla bey bizimle bire bir ilgilendi ve evleri gösterdi.Tapudan önce ve sonra bütün işlerimizi itina ile takip edip yaptı.Tamirat ve tadilat işleriyle ilgilenmeleri beni çok memnun etti. Herşey için teşekkür ederiz.

Rıza Akyürek

02.08.2017 tarihinde almış olduğum dairemin işlemlerini Sayın Atilla ARSLANTÜRK ve Derviş KİRAZ beylerin göstermiş olduğu yakınlık ve iş takibine çok teşekkür ederim

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.