ATİLLA İLE HER ŞEY ÇOK DAHA KOLAY

1978 Iğdır doğumluyum. 
15 yıl kuyumculuk sektöründe faaliyet gösterdikten sonra 10 yıl da otomotivin dünyaca ünlü kurumsal firmalarında satış ve servis yöneteciliği yaptım.
Karşımdaki insanları anlamam ve dinlemem ayrıca sonuç odaklı olmam en büyük farklarımdandır.
25 yıllık tecrübem siz değerli müşterilerimize de hayallerinizi gerçekleştirmekte faydalı olacağını düşünüyorum.
En güzel hayallerinizi birlikte gerçekleştirmek üzere....
2018 Yıldızlar Kulüp Üyeliği
2019 Ofis Ciro Birinciliği
2019 Ofis İşlem Birinciliği
2019 %100 Kulüp Üyeliği
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Atilla Arslantürk portföyünde 60 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 60 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Çağrı Önçek

Emlak Danışmanlığı konusunda dört dörtlük hizmet veren, sorunları yılmadan çöze çöze sonuca ulaştıran, güler yüzlü hizmet anlayışıyla bizleri bu hizmetlerinden dolayı onurlandıran Atilla Bey ve değerli ekibine teşekkürlerimi sunarım.

Alişan Taş

Atilla Bey İşini hakkıyla yapan sayılı kişilerden, arazimizi çabucak temiz bir şekilde satmamıza vesile oldu. Yardımları için kendisine ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederiz.

M******* A*******

Atilla Bey ve ekibine satış sürecinde ve sonrasında bize vermiş oldukları destek ve güvenden dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

S******* K*******

Atilla Bey'in tecrübesine ilgisine son dakikaya kadar olan iletişim ve özverisine çok teşekkür ediyorum. Kendisi ve ekibi şahaneler

Koca Erdoğan

Atilla Bey ve ekibinin satış sürecinde gösterdiği çabukluk, titizlik ve etkin çalışma için çok teşekkür ederim. Ayrıca kısa sürede satışı tamamlaması da bizi çok memnun etti.

D******* T*******

Atilla Bey ile Aydın'da ki zeytinliğin satın alımı ile ilgili yollarımız kesişti. Harika bir iletişim kurduk, mükemmel bir diyalogla devam ettik ve muhteşem bir sonuçla kısa sürede zeytinliğin sahibi olduk. Bu süreçte bizlere olan destekleri sebebi ile kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ederiz.

M******* T*******

Son derece güvenilir, mesleğini aşkla yapan, bilmediğimiz konuları da defalarca sormamıza rağmen aynı sabır ve kibarlıkla anlatan, hızına yetişmekte zorlandığımız Atilla Bey'e ve muhteşem ekibine arazimizi kısa sürede sattıkları için teşekkür eder, başarılarının katlanarak devam etmesini dileriz.

E******* Y*******

Atilla bey işinin ehli, dürüst, pratik ve sonuç odaklı bir yatırım danışmanı, bu tarz biriyle bu piyasada karşılaşmak ve çalışmak çok zor. Bana aldığım tarlada çok destek verdi, kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim. Kendisiyle çalışmanızı sizlere de tavsiye ederim.

Mehmet Akif Güveli

Atilla Bey ve ekibi tek kelime ile şahane. Kendileri tapu sürecimizdeki her aşamada bizlere inanılmaz destek oldular. Sayelerinde çok doğru bir yere yatırımımızı yaptık. Bundan sonraki tüm emlak işlerimizde kendileri ile çalışacağız. Başarılarınız daim olsun.

Didem Dilara Selli

Atilla Bey sürecin başlangıcından neticelendiği güne kadar ki ilgi alakanızdan, sıcak yaklaşımınızdan, özellikle de üst düzeyde kurduğumuz diyalog için siz ve değerli ekibinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bizim için güzel bir başlangıç olduğunu düşünüyor işbirliğimizin artarak devam etmesini temenni ediyorum. Saygılar, iyi çalışmalar, tüm ekibe selamlar.

Vahap Döş

Şans eseri tanıdığımız Atilla Bey ,bu süreçte en büyük şansımız oldu , İzmir dikili de şahane bir arsaya sahip olduk. Her adımda bilgilendirildik .Her aradığımızda ulaştık. Bilgi birikimi ve tecrübesiyle sorularımıza verdiği cevaplar bizi tereddütte bırakmadı. İyi ki tanıdık , teşekkür ederiz.

S******* Ö*******

Satın alma sürecimizde işlerimizi kolaylaştıran, çözüm odaklı ve her daim pozitif olan bu ekibe (Arslan Team) sonsuz teşekkürler. İyi ki yollarımız kesişti.

1******* K*******

Kurumsal kiralama sürecimizde bizlere her konuda destek olan, her aradığımızda çözümlerle ilerlediğimiz, profesyonel, güvenilir ve işinde uzman danışmanlarla çalışmak bizim için harika bir tecrübeydi. Bu süreçte tüm destekleri için Atilla Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Teoman Toksöz

Atilla Bey uzun yıllardır çalıştığım bir danışmandır. Kendisine sonsuz güvendiğim için tavsiyesi üzerine yatırımımı hiç görmeden bir arsa alarak değerlendirdim. Yine beni yanıltmadı ve çok kazançlı deniz manzaralı imarlı bir arsa sahibi oldum. Atilla Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

O******* E*******

Atilla Bey'e hızlı ve sorunsuz bir süreç yürüterek arsamı sattığı için çok teşekkür ederim.

Nizamettin Taşbağ

İnciraltı'nda 2 dükkanım vardı. Atilla Bey ve ekibinden kiralanması konusunda destek istedim. Kendileri kısa sürede kurumsal müşteriler bularak dükkanlarımı kiraya verdiler. Arslan Team' a hızları, analitik yaklaşımları, çözüm odaklı düşünceleri ve en önemlisi pozitif olmalarından ötürü çok teşekkür ederim. Sizler de güvenle bu ekibi tercih edebilirsiniz.

Fatma Meral Öncel

Ayvalık'ta ki villamın tam satılmasından umutsuzluğa kapıldığım dönemde tanıştığımız Atilla bey ve ekibi çok profesyonel bir şekilde mülkümle ilgilendi ve gerçekten olağanüstü bir gayretle pazarlayarak 2 aydan kısa bir sürede umduğumdan daha yüksek bir fiyatla satışı ve tapu sürecini tamamladılar. Kendilerine bu süreçte gösterdikleri özverili ve dayanışmalı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Yiğit Akçe

Gerek profesyonelliği gerek sektör bilgisiyle bize yol gösterdi. Hızlı bir şekilde arsamızı satmamızda yardımcı oldu kendisine teşekkür ediyoruz.

Tahir Sever

Güvenli ve hızlı bir şekilde işlemimizi halletmemizde yardımcı oldu. Kendisi cana yakın ve içten biridir işlemimizde yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.

Omer Urmuc

Atilla bey e tesekkur ederim. Satis surecinin basindan sonuna kadar cok ilgilendi ve kendisinden gayet memnun kaldik.

Çetin Kınazoğlu

Atilla bey ve ekibine çok teşekkür ederim.Hızlı ve güvenli bir şekilde ev alıp satmak istiyorsanız Atilla bey ve ekibini tavsiye ederim çok kısa zamanda yerimi sattı ...

G******* K*******

Profesyonel hızlı samimi ve güvenilir biri ile çalışmak istiyorsanız Atilla Arslantürk herkese tavsiye ederim

A******* K*******

Atilla Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Tam 15 gün sabırla bana katlandıkları için gece bili aradığımda telefonlarımı açtıkları için satış gerçekleştikten sonra bile abonelik işlemlerimde yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim. İyi ki varsınız.

H******* Ö*******

Atilla bey ve ekibine teşekkür ederim 1 yılda başka emlakcıların satamadığı evimi 1 ayda sattılar herkese tavsiye ederim...

Tayfun Budak

Atilla abiye çok teşekkür ederim bize verdiği güven dostluk arkadaşlık için iyi ki tanımışım satış öncesi ve sonrası tüm işlemlerimizi gerçekleştirdikleri için teşekkürler herkese tavsiye ederim Atilla abiyi ve ekibini.

Sibel Tuncer

Saygi değer atilla bey hurmetlerimi saygılarımı sunar işinizdeki başarısının bir ömür boyu devamını içtenlikle dilerim ve bütün avrupa'daki insanların ve turkiyedeki insanla gonul rahatlığıyla supesiz sizinle çalışmasını dilerim ben almanyadan size güvenerek geldim mutlu bir şekilde geri dönüyorum cokkk tskler kim yatırım yapmak istyorsa gonul rahatlığıyla ailesinden birisiyim gibi butun hakları korumak ev sahibi yapararak sevinçle aslan team çok teşekkürler

Ufuk Sentürk

Atila bey işini çok profesyonel yapan ve aynı zamanda çok ilgili ve canayakın o bir kişi. tanıştığımatila bey işini çok profesyonel yapan ve aynı zamanda çok ilgili ve canayakın o bir kişi. tanıştığımız ilk andan itibaren içimdeki endişe ve çekinceleri tamamile ortadan kaldırıp çok güvenli bir alım yapmama neden oldu. kendisine bize göstermiş olduğu ilgi ve alaka‘dan dolayı çok teşekkür ediyorum. gönül rahatlığı ile çalışmayı tavsiye ederim.

Bedirhan Erol Çakır

Atilla bey, çok profesyonel ve çok ilgili ve işin uzmanı bir beyefendi . bizimle her dakika ilgilendi, kendisi her konuda çok şeffaf ve açıklayıcı. gönül rahatlığıyla evimizi aldık. i̇yi ki tanıdık kendisini her şey için çok teşekkür ederiz 🙏🏻

İbrahim Çalışkan

Merhabalar atilla bey sayesinde hisar mahallesin'de binanım satışını sıkıntısız hızlı şekilde satışını yaptık kendisine çok teşekkür ederim

Oğuz Kara

3 defadır atilla beyle hem yatagan hem milasdaki gayrimenkul yatirimlarimda bana destek oldu umarim uzun vadede çalışma devam ediceğiz çok teşekkur ederim

T******* S*******

Merhabalar istanbuldan didim'e sağlık personeli olarak atamam çıktı 5 gün kendim gezdim uygun bir ev bulamadım Atilla beyin asistanı ceyda hanımla tanıştım aynı gün aradıgım evi buldu ve kiraladım yardımlarından ve güler yüzünden samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

Adil Bulut

Merhaba Atilla Arslantürk sayesinde köyceğiz'den Meyve Bahçesi satın aldım Hızlı Güvenilir samimi Güler Yüzlü olduğu için teşekkür ederim.

Niyazi Çetinkaya

Merhabalar Atilla Arslantürk sayesinde köyceğizdeki meyve Bahçemi hızlı güvenli bir şekilde sattım profesyonel davranışları güler yüzü samimi içten davranışları için çok teşekkür ederim Başarılarının davamını dilerim Herkese tavsiye ederim.

A******* Y*******

İlgisi alakası anlayışı ve kibarlığı için bizatihi Atilla Beye ve onun nezdinde tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim.

Nurten Göçmen

Merhaba Atilla bey sayesin'de yeşilkentteki villamızın satışını hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirdik. kendisine çok teşekkür ederiz

Serap Konyalı

Serap ben Avusturya dan. Atilla Arslantürk saygılı, hoşgörülü, sempatik, karizmatik, güler yüzlü, konuşkan, sevecen, sımsıcak güzel yürekli, tatlı dilli, müthiiilşş girişimci ve profesyonel, güvenli ve sağlamcı, pozitif bir insan . 💜 İkna kabiliyeti yüksek olduğu için yaklaşık 30 dakikanın içinde Akbük ten ev almama yardımcı oldu .😁🥰🧿 Herşey için tekrar çookk teşekkürler Atillacım🙏💙 Ceydacım sana da cookk teşekkür ederim💙🌷 Ceyda saygılı, sevimli, sempatik, güler yüzlü, tatlı dilli, pozitif , Şeker gibi insansın💜 Yolunuz her daim açık olsun gençler seviyorum sizleri sağlıcakla kalın …. Tekrar yeniden en kısa zaman da görüşmek dileğiyle… Alplerden bitimsiiizz sevgiler❤️

Emel Turan

Atilla Beyin yardimci olmasıyla evimizin satışını bir haftada sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Samimi, guleryuzlu ve kesinlikle guvenebileceginiz birisi. Ayrıca Ceyda Hanıma da desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.. Alım veya satış yapacaksanız bu ekibi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ali Solhan

Atilla bey ile 5 sene önce tanıştım. Gerek evimi alırken gerekse satarken sorunsuz bir şekilde, kısa bir zaman da bütün süreçleri başarıyla yönetti. Samimi, güven veren yapısıyla çok daha büyük başarılara imza atacağından hiç şüphrm yok. Bu arada Ceyda hanıma da Remax ailesine de sonsuz teşekkürler.

Ali Solhan

Atilla Bey ile 5 sene önce tanıştım. İşinde gayet iyi bir insan. Bütün süreç boyunca hep pozitif olan ve daima güven veren yapısıyla çok daha başarılı olacağına inanıyorum. Hem evimi alırken hem de satarken göstermiş olduğu ilgi alaka için tekrar tekrar teşekkür ediyorum. İyi ki sizinle tanışmışım.Atilla Bey ile işler gerçekten çok kolay. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Remax ailesi.

Dawn Longhurst

Bana cok yardim ve guvenli hizmet verdinz ve ben sizi her arkadasima, aileme tavsiye ederim. Bana mukemmel bir servis verdiniz

Mehmet Ali Keskin

Atilla bey yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim güvenli ve hızlı tapu oldu iyi ki sizi tanıdım.

Nejla Seçilmiş

Almanyadan didim'e ev sahibi olmak için geldik ve Atilla Arslantürk ve ceyda hanım sayesin'de istedigimiz evi aldık ve sonrasinda da bize çok yardımcı oldular her türlü işimize koştular çok teşekkür ederim iyi ki varlar.

Şükrü Pehlivan

Iyiki sizi tanidik hersey icin cok tesekkur ediyoruz.Sayenizde umit etmeyi biraktigim bir ev sahibi olduk.Artik Didimde de bir oglumuz ve birde kizimiz var.Atilla Arslantürk ceyda kınazoglu

Bülent Çimen

Merhabalar, Atilla kardeşim ile bir ortak dostumuzun aracılığıyla tanıştık çok sıcak kanlı dürüst güvenilir ve tecrübeli. Kendisininde yazdığı gibi hayallerimizi gercekleştirmemiz 3 gün sürdü şu an yeni yuvamızın keyfini çıkarıyoruz. Tekrardan herşey için teşekkür ederim güzel kardeşim. Yolun açık olsun

Barış Keskin

Teşekkürler Atilla beyBirgün bütün ığdırlılar didimli olacak

Ender Ankara

Atilla Bey ve Ceyda Hanımın güleryüzlü yardımlarıyla , arsa ve ev konulu emlak işlemlerimizde oldukça hızlı ilerleme sağlamış bulunuyoruz. Çok teşekkürler

Mihtat Atam

Gayrimenkul aldığınızda güvenilir birinin olması çok önemli bu konuda Atilla Aslantürk ten başka tanımam sonrası da her konuda çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorum sagolsun var olsun

Maryam Toran

Atilla Aslantürk,e teşekkür ediyorum dürüst işinin ustası yardım sever değerli bir insan yardımların için teşekkür ediyorum

Çağrı Akyüz

Uzak mesafede olmama ragmen işimle gayet ilgilenildi..20 yıllik dost gibi karşılandım. İşini severek yapan insanlar...tesekkurler...

Suna Güller

Atilla Arslantürk bizim şansımız oldu kendisi bizimle çok koşturdu zaman harcadı ama istedigimiz evi bize bularak yeni ev sahibi olmamızı sağladı hızlı ve güvenilir bir şekildi ev almak ve satmak istiyorsanız Atilla Arslantürk'ü tavsiye ediyorum kendisine çok teşekkür ediyorum satış sonrası tüm yardımları içinde

Mihtat Atam

Selam emlak işinde güven,e çok ihtiyacımız oluyor. Ve istediğimizi Atila Arslantürk sayesinde çok rahat aldık ve tabu işlemleri bittikten sonra bile her konuda yardımını esirgemeyen dürüst değerli bir insan herşey için Atilla Aslantürk,e çok Teşekkürler

Levent Çakır

Remax Fresh ofisinden Ahmet beyle birlikte kendimize uygun nitelikte ev arama sırasında bize sundugu ikinci evin bize uygun oldugunu gördükden sonra teklifimiz verdik. Kredi ve satış aşamasının tamamında kendisinin bize sunmuş oldugu profesyonel desteklerinden dolayı kendesine teeşkkür ederiz.

Metin Yaldır

Merhaba. Ben Metin, 49 yaşındayım. Emlak almak için 06 Mayıs 2020 tarihinde Didim RE/MAX Zeytine başvurduk. Öncelikle tüm personel güleryüzlü tavırlarla bizi karşıladılar. Aynı gün beğendiğimiz 3 farklı evi inceleme fırsatı sundular. Kısa süredeki yardımlarından dolayı, Kararlaştırdığımız evi almak için özverili çalışmalarıyla bize destek olan ve tüm süreçte özellikle teknik konularda yanımızda olan başta alım danışmanımız Atilla bey olmak üzere alacağımız evin satış danışmanı Meral hanıma teşekkür ederiz.

Şükrü Altay

Atilla Aslantürk. .. Harika bir insan, aradığım yeri bulduğumda beğeniden satışa kadar süreci yönetmedeki tecrübesi ile doğru yeri aldığıma emin oldum. Tüm bu süreçlerde yönlendirmeleri için kendisine teşekkür ediyorum

Nejdet Çizmeci

Harika bir alışveriş oldu Atilla Aslantürk ve Gülçiçek hanıma teşekür ediyoruz.Onları tanıdık ve olağan üstü güzellikle iletişim kuruldu ne söylesek duygularımızı ifade edemiyoruz.Eşim ve ben bu alışverişte yüreğimizde sevgi ve coşku ile ayrılıyoruz.

Agop Azat Kazar

Remax ailesinin üyelerinden Atilla Arslantürk ve Gülhan Gülçiçek satış yolculuğumuzun başından beri yanımızdaydınız güler yüz profesyönelliğiniz ve sabrınız için teşekür ederiz.Satışlarınızın devamını dileriz.

Selda Ateş

Bir hafta önce Remax'da Atilla beyle tanıştım. Hiç umudum yokken ev sahibi oldum. Atilla beyin profesyonelliğiyle 1 gün içinde tapuyu aldım. Atilla beyin hizmetine ve hürmetine teşekkür ederim.

Güler Kaya

Herşey gönlümce oldu, çok zorlu bir süreçten geçtim. Atilla beyin sayesinde bir ev sahibi oldum.Kurumsal yapı sistem içerisinde Remax ile işlem yapmaktan en kısa sürede ev sahibi oldum. Atilla beye çok teşekkür ederim.

İbrahim Bakırtan

Geçen yıl başlayan tanışma serüvenimiz Atilla beyin iyi takibiyle, istediğim evi fotoğraflarla bana sunup şahsen gelip 3 gün içerisinde tapuyu yaptık. Hayallerimdeki eve kavuştuğum için çok mutluyum. Şahsım adına teşekkür ederim.

Hasan Aktaş

Kurumsal yapı sistem içerisinde Remax ile işlem yapmaktan ve bu süreçte evimizi en kısa sürede satan Atilla Arslantürk'e teşekkür ederiz.

Zahide Böyükbaş

Herşey gönlümüzce oldu. Çok zorlu bir süreçten Atilla beyin profesyonelliğiyle çok iyi bir şekilde atlattık. Herşey için kendisine çok teşekkür ederiz.

Muharrem Akış

Görüşmelerimizde bana vermiş olduğu güven ile sadece fotoğraflardan gördüğüm evi almamda ve kredi sürecinde göstermiş olduğu performanstan dolayı teşekkür ederim.

Gülseren Polat

Yurt dışında yaşayan birisi olarak güvene çok ihtiyacımız olur. Atilla beyin bizi dinlemesi ve ihtiyacımız olan evi nokta atışı yaparak bize göstermesi gerçekten harikaydı. Teşekkürler...

Abdülkadir Erdoğmuş

Remax Didim şubesinde gördüğümüz profesyonel ve yakın ilgiden dolayı çok memnunuz. özellikle Atilla Arslantürk'e çok teşekkür ediyoruz.

Ali Solhan

geçen sene eylül ayında Didim'den ev almaya karar vermiştik. Birçok emlakçıyla çok sayıda ev gezdik. Atilla Arslantürk ile tanıştıktan sonra bir evim olacağına inandım. işinde ciddi ve güven veren biri. Birkaç evden sonra bize en uygun olan evi sayesinde bulduk. Atilla bey gibi işini hakkıyla yapan insanlarla karşılaşmak büyük şans..

Serpil Özgün

Atilla beye çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Kısa zamanda en uygun şekilde arsamız alıcısını buldu. Hızlı ve güvenilir bir alım-satım için adres: Remax Zeytin'den Atilla bey. Tekrar teşekkürler, bol kazançlar...

Resul Özgün

Gayrimenkul alım-satım gibi zorlu bir süreçte bize yardımcı olan Atilla beye çok teşekkür ederim. Profesyonel çalışması için tebrik eder, bol kazançlar dilerim.

Celal Babuş

Ben Hollada'dan geldim. Burada Remax danışmanlık yapan Atilla Aslantürk ile tanıştım. Bana ev almamda yardımcı oldu. yaptığı herşey için teşekkür ederim. Hollada'dan sana bol bol müşteri göndereceğiz. hoşçakal. Celal Babuş

Hatice Ekiz

Didim'e yerleşmeye karar verdik.REMAX sitesinde gördügümüz evler bize çok cazip geldi.REMAX şubesine geldik ve Atilla beyle tanıştık. Atilla bey bizimle bire bir ilgilendi ve evleri gösterdi.Tapudan önce ve sonra bütün işlerimizi itina ile takip edip yaptı.Tamirat ve tadilat işleriyle ilgilenmeleri beni çok memnun etti. Herşey için teşekkür ederiz.

Rıza Akyürek

02.08.2017 tarihinde almış olduğum dairemin işlemlerini Sayın Atilla ARSLANTÜRK ve Derviş KİRAZ beylerin göstermiş olduğu yakınlık ve iş takibine çok teşekkür ederim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.