1973 Gölcük doğumluyum.
1990 yılında Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulundan mezun oldum.27 yıl Deniz Kuvvetlerinin çeşitli yüzer/ kara unsurlarında görev yaptıktan sonra Şubat 2017 de kendi isteğim ile emekliye ayrıldım.Askerlik hayatım boyunca aldığım eğitim ve edindiğim tecrübelerimi birleştirerek emlak sektöründe kariyer yapmak ve kalıcı olmak için RE/MAX'ın doğru adres olduğunu düşünerek RE/MAX Sonuç ailesine katıldım.
HEDEFİM
Gayrimenkul konusunda ihtiyacınız olan her türlü desteği ve arayışınızı profesyonelce bireysel ve çözüm ortaklarımız ile en kısa sürede ihtiyacınızı karşılamaktır.
ALDIĞIM EĞİTİMLER
Remax Power Start
Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Burak Boyacı portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bülent Ondur

Ülkemizde,iş ciddiyeti problemi olduğu kanaatindeyim.Burak bey bu konuda bence tam not alacak bir beyefendidir.Profesyonelliği ve işini ciddi yapması alkışı hak ediyor.Saygılarımla

İdil Alcal

İstanbul dışında oturmamıza rağmen;3.defadır dairemin kiralama sürecinde göstermiş olduğu gayretlerden dolayı çok memnunum.Tekrar tekrar çalışmak ümidiyle.

İ******* T*******

Tanıştığımız günden bugüne kadar her türlü kiralama ve gayrimenkul ihtiyaçlarınızda,vermiş olduğu danışmanlık ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bundan sonrada çalışmaya devam edeceğim. Tanıdıklarıma mutlaka önereceğim.

G******* Y*******

Acil olarak kiralık daire arayışım sırasında kendisiyle tanıştık.Dairenin kiralama sırasında vermiş olduğu bilgiler,şeffaf ve sonuç odaklı yaklaşımından dolayı içim çok rahat.Kendisine çok teşekkür ederim.

M******* O*******

Kızım için daire arayışımız sırasında tanıştık.Bize sunmuş olduğu alternatifler,bölge expertiz bilgisi sayesinde doğru evi bulacağımızsan eminim.Kesinlikle çalışmaya devam edeceğiz.

Seval Öztonga

Başka firmada 6 aydır satamadığımız evimizi 27 günde satan güzel yürekli insan Burak Boyacı ve eşine teşekkür ederiz. Gerçekten çok presyonelce yönettiler süreci. Elinize emeğinize sağlık

S******* S*******

Burak Bey’le ev aramamız sırasın tesadüfen iletişime geçtik. Sayesinde uygun fiyatla, istediğimiz yerden ev sahibi olduk. Üstün iletişim, planlama ve yönlendirmesi sayesinde hiçbir güçlükle karşılaşmadan, çok kısa zamanda işlemlerinizi tamamladı. Her türlü övgüyü hak ediyor.

A******* Ö*******

Burak bey'e vermiş olduğu bölge ve ekpertiz bilgisi için teşekkür eder başarılar dilerim

B******* A*******

Dairemizin sunumundan itibaren satış işlemi tamamlanıncaya kadar geçen sürede hizmetleriden dolayı teşekür ederz.

Erkin Koray Gülbaş

Kiralık daire arayışımız süresince Burak bey'in iletişimi,yönlendirmeleri ve işlemi sonuçlandırma becerisi çok iyiydi.Teşekkür ederiz.

Ercan Yurtman

Erenköy'de bulunan dairemin kiralanması sürecinde vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Kaan Disan

Burak bey ile yer arayışımız sırasında yolumuz kesişti.Portföy sunumu,detaylı bilgilendirmesi ve hızlı bir şekilde sonuçlandırması bizi fazlasıyla memnun etti.Tekrar çalışmak ümidiyle.

İbrahim Öztel

Verilen hizmet ile çok kısa sürede sonuca ulaşıldığı için çok memnunum;profesyonel çalışma,güler yüz,anlaşılır ve düzenli bilgilendirme için Burak beye çok teşekkür ederim.

Dr. Abdülkerim Oğuzhan Ayparçası

Gayrimenkül yatırım danışmanı burak beyle mutlaka tanışmalısınız tanıştığım için çok şanşlıyım her türlü yatırım ve emlakçılık hizmetleri için görüşmeniz gereken kişidir kendisi, işini güleryüz ve emin adımlarla yapan değerli bir insan. Saygılarımla..

U******* A*******

Dairemiz ile ilgili kendisinden almış olduğumuz ekspertiz ve piyasa bilgisi için teşekkür ediyorum.

Deniz Koç

Burak bey ve Rasime hanıma vermiş oldukları danısmanlık ve bilgilendirmeler için çok teşekkür ediyorum.

Ercan Yurtman

Rasime hanım ve Burak bey'e vermiş oldukları tüm desteklerden dolayı teşekkür ederim.

Sena Buket Gülşen

Burak bey ve Rasime hanım' a ilgileri ve emekleri için teşekkür ederiz.

Sema Burcu Gülşen

Burak bey ve Rasime hanımın çabaları , ilgileri ve iş şekillerinden çok memnun kaldık. Yeniden çalışmaktan keyif aldık. Çok teşekkürler!!!

Yusuf Karadaş

Gerçekten çok mütevazi ve iş bitiricilği ile ön plana çıkarak işini keyifle yapan ve hakkıyla yerine getirebilmekle . Böyle işinde güzel ve başarılı insanla çalışmaktan memnun oldum Teşekkürler...

Berrin Eroğlu

Herşey için çok teşekkür ediyorum. istediğimiz standartlarda içimize sinen yeri bulabilmek için büyük bir emek sarfeden Burak bey , Deniz bey Ve Rasime hanım' a ayrıca çok teşekkür ediyorum.

Adalet Karakaş

Bu şekilde devam edilmesi kendimizi çok güvende hissettik. Bize destekler vr öneriler için sonsuz teşekkürler.

Azime Gürsoy

Kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum

Melek Arslan

Hizmetinizden çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Duruer Öztürk

Burak bey her konuda bizimle gayet iyi ilgilendi. Kendisine teşekkür ederim.

Ahmet Haluk Tozan

Sayın Burak Boyacının gösterdigi alakadan çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Emre Köroğlu

Verilen hizmeten memnun kaldım. İlgileri için çok teşekkür ediyorum.

C******* A*******

Tanıştıgımız günden itibaren ilgili ve alakalı sadık ve ilişkilerinde güven verici olarak degerlendirdim. Remax Sonuç ve Burak Boyacı 'ya teşekkür ederim.

Adnan Aksu

İstedigim zaman ve fiatta pazarlamasını yapmak için can siperhane çalıştı. Kendisine hayat boyu başarılar dilerim.

Keziban Kartoğlu

Her yönden çok iyiler. Burak Boyacı ve hanımefendi Rasime Boyacı işinde çok profesyonel. Herzaman çalışmak isterim.

Yasemin Özzorlu

Danışmanımız Burak Bey'in tüm süreçteki profesyonel, samimi ve güven veren iletişiminden çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

S******* K*******

Yatırım amaçlı gayrimenkul arayışım sırasında Burak bey referansları ve tavsiyeleri sayesinde doğru adımlar atmamı sağladı. Planlı, prensipli, çalışmalarıyla kısa süreçte en iyi yatırımı yaptım.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Hami Akyazı

Burak bey' in güleryüzlü ve samimi iletişimi için çok teşekkür ediyorum.

Elif Gezer

Burak bey oldukça nazik, işini yapan, saygı çerçevesinde hareket eden bir emlak danışmanı. Sorularına bıkmadan usanmadan cevapladığından dolayı teşekkür ediyorum kendisine.

Meral Hür

Çok hızlı bir şekilde sürecimiz sonlandırıldı.Teşekkür ederiz.

Sevim Aytürk

Hizmetleri için Burak beye çok teşekkür ederiz. Çok seviyeli ilişkiler dahilinde işlemlerimiz tamamlandı.

Roozbeh Nazarı

The best perfonmance. Thanks Brak bey and his wife.

İdil Alcal

Çok ilgili, işbitirici, hızlı, samimi ve saygılı çalışma disiplininen dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. Farklı bir şehirde oturuyor olmamıza rağmen 2 defadır evimiz hiç boş kalmadan güvenilir bir şekilde bize danışmanlık yapmış ve hizmet vermiştir.

Mısra Ülger

İşlemler hızlı ve düzenli gerçekleşti. Samimi ve çok ilgilenildi.

Burak Yılmaz

Hızlı dönüş ve hizmet için teşekkür ederiz.

Ayşe Karaman

Güler yüzlü. Bilgilendirici, paylaşımcı bir kişi memnun kaldım.

Ümit Topal

İlgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz.

Gabris Torikoğlu

Göstermiş oldukları ilgi ve alakası için kendisine teşekkür ederiz.

Güngör Yılmaz

İşlemlerde danışmanlarınızın sundugu portföy sunumu, çözüm sunumu güzeldi. İşlem takibi ve sonuçlandırmada mükemmel yardımınız oldu. Herşey için teşekkürler.

Garbis Torikoğlu

Burak Beyler Kiralama işlemimizi en çabuk sürede bitirdiler. İyi ve başarılı bir ekip. Çok teşekkür ederiz.

Arden Artur Torikoğlu

Remax ile çalışmak bize gurur ve güven getirdi.Çalışanlar çok çalışkan ve saygılılar. Her zaman Remax ile çalışmak için hazırım.

Ragıp Talha Uzun

Burak bey be eşi bize çok yardımcı oldu, yardımları için çok minnettarım, teşekkür ederim.

N******* A*******

Harika bir danışman. İlgili, güler yüzlü, dakik ve isini iyi yapan kişi.Daire arayışımıza çok kısa sürede reaksiyon gösterdi.Süreç hakkında bizi sürekli bilgilendirdi ve kısa sürede sonuca ulaştık.Çok memnun kaldık.Tekrar çalışmak ümidiyle.

Bilal Yeter

Burak Bey ve Rasime Hanımdan çok memnun kaldım.Gayet saygılı, güler yüzlü, profesyonel ve çözüm odaklı destekleri için çok teşekkür ederiz.

Alper Yaşar

Burak Bey ve Rasime Hanımın işlem boyunca özverisi kuvvetli iletişimleri için çok teşekkür ederim.

İlkay Ilıca

Burak bey gerek yarattığı alternatif sayısının çokluğu gerekse de alternatiflerin olumlu yönlerini anlattığı kadar olumsuz yönlerine de değinmesiyle tüm süreç boyunca bize profesyonel ve güvenilir bir firma ile çalıştığımızı hissettirdi. Gelecekte de mutlaka ihtiyaçlarımız doğrultusunda kendisine danışıyor olacağız.Başarılar dileriz.

Anadolu Panel Ajans İnş. Ve Tic. Ltd. Şti.

Satış temsilcimiz Burak Bey Rasime Hanım bir senedir satmaya uğraştığımız ve istediğimiz fiyata müşteri bulamadığımız dairenin satışını istediğimiz fiyattan ve bir ay bile olmadan satış işlemini yapmıştır.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Elif Altuntaş

Burak Bey ve eşine ilgileri ve hizmetleri için çok teşekkür ederiz.

Ö******* T*******

Yaklaşık 4 aydır arayışta olduğumuz daireyi 2 gün gibi çok kısa bir sürede bize sunan Burak bey ve eşi Rasime Hanıma çok teşekkür ediyorum. Kendilerinden almış olduğumuz profesyonel hizmet ve destek takdire şayandır . Bu güzel ekibin başarılarının devamını diliyorum.

Deniz Koç

Samimi, sorumluluk, ilgi, iş takibi sayesinde son derece mükemmel bir iş çıkardı. Hizmetleri ve yardımlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Tam istediğimiz eve kavuşmamızı sağladınız.

Emre Erdem

Almış olduğumuz kaliteli ve özenli hizmet için Sn. Burak Boyacı ve değerli eşine çok teşekkür ederiz.

Serdar Uyan

Bu zorlu süreçte çat kapı gittiğimiz Remax Sonuç ofisinde aradığımız özellikte daireyi bularak bizimle buluşturan Burak Bey ve Rasime Hanıma çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Ümit Alyanak

Burak Bey'e dairemin kiralama sürecinde göstermiş olduğu ilgi, alaka ve profesyonel yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.Pandemi dönemi olmasına rağmen kısa sürede ve aradığım özellikte kiracıyla beni buluşturduğu için çok memnunum.Kendisine başarılar dilerim

Sultan Şahin

Her soruma, aramalarıma ve mesajlarıma gece gündüz demeden anında cevap vererek tek tek açıklama yaparak kızım için istediğim daireyi bize bir gün zarfında bulan Burak bey gerçekten bu işte güvenilir ve tecrübe sahibidir. Kendisine teşekkür ederim.

İdil Alcal

Burak Bey çok Beyefendi bir kişi ve evimin kiralanması için çok hızlı kiracı buldu. Kendisine teşekkür ederim.

Özcan Türkmen

Burak Beyden tüm sorularımıza anında geri dönüş aldık.Kendisiyle ilgili gayet olumlu izlenimlerimiz oldu. Teşekkür ederiz.

Fırat Yeşildağ

Burak Beyden süreç başından beri saygılı, kibar tavrıyla ve güçlü iletişimiyle güzel sonuçlar aldık. Teşekkür ederiz.

Burak Azmanoğlu

Burak Beyler 2.defa evimi kiraya vriyorlar. Çok memnun kaldım. Her zaman çalışmak dileğiyle . Teşekkür ederim.

Şebnem Alemdar

Burak Bey çok profesyonel ve hızlı çözüm üretti. Meslek hayatında başarılar diler, teşekkür ederiz.

S******* Ü*******

Teşekkür ederim.Uzun zamandır kiralanamayan tücari mülkümü pandemi döneminde başarıyla sonuçlandırdınız.Çok memnun kaldık

Asil Selçuk Ötegen

Güler yüzlü, çözüm odaklı bir ekip.Anlayışlı ve tatlı dilli olmalarını çok sevdik.Daha sonra da çalışma dileğiyle teşekkür eder, başarılar dilerim.

Alper Özzorlu

Burak Bey ile tanışmadan önce emlak danışmanlarına karşı ön yargılıydım. Burak Bey sayesinde tüm fikirlerim değişti.Mükemmel bir insan.iletişimi, anlayışı, sabrı ve güler yüzlülüğü için sonsuz teşekkürler. Bundan sonra emlak danışmanı olarak çalışacağım tek kişidir. Teşekkür eder, başarılar dilerim.

Cüneyt Ergun

Burak Boyacı ve Rasime Boyacı çok ilgili, kibar ve profesyonel yaklaşımlarından memnun kaldım. Kendilerine başarılar diler, teşekkkür ederim.

Dilek Güceyü

17 yıldır çok sevdiğimiz binada bizi ev sahibi yaptıkları için Rasime Hanım ve Burak Beye çok teşekkür eder, başarılar dileriz.

Şebnem İmert Alkın

Burak Bey ve Rasime Hanıma titiz, özverili, çalışmaları için iş bitirici olup, hızlı bir şekilde ve çok kısa zamanda satışı gerçekleştirdikleri için çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

Asuman Çırnak

Burak Bey' e bizim fazlasıyla titizlenmemiz sonucunda gösterdiği sabırlar ve ayrıca tüm emekleri için çok teşekkür ediyorum.

Alper Hamza Demirel

Kendisi işini çok profesyonal yapan bir emlakçı. İşimizi bu kadar kısa sürede hallettiği için teşekkür ederiz. Çok memnun kaldım. Kendisine ve tatlı ailesine bol şans diliyorum. İlerde birlikte tekrar çalışmak isteriz...

Fatih Umdu

Remax'in Kurumsal kimliği ve hizmetleri ile çalışan Burak Bey ve Rasime Hanımın bizimle kurdukları iletişimde gayet memnun kaldığımızı ifade etmek isterim. Tüm emekleri için teşekkür ederim.

Özal Yıldız

Güleryüzlü, yardımsever, iş bitirici yaklaşımı ve güvenilir hizmet anlayışı için kendisine çok teşekkür ederim.

Recep Aydın

Ev kiralama gibi zor bir süreci eğlenceli hale dönüştüren, arayışımızı hızlı bir şekilde sonuca ulaştıran Burak bey' sonsuz teşekkürler.

Burak Azmanoğlu

Burak Beyden aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Süreç bundan daha hızlı olamazdı. Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Necip Çalışkan

Burak bey, Kurtköy/Yenişehir bölgesinde kiralık daire arayışıma 2 gün gibi çok kısa sürede cevap vermiştir.Arayış sürecimi hızlı ve profesyonelce yönetmiş, hayalimdeki evi bulmamda çok yardımcı olmuştur.Kendisine çok teşekkür ederim.

Deren Yazıcıoğlu

Dairemin hem kiralama, hem de satış sürecinde kendisinden danışmanlık hizmeti aldığım Burak beyden, tüm bu süre zarfında aldığım hizmetlerden son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim.Kendisine bir kez daha teşekkür ederim

Ali Emre Arpacı

Kendisi aracılığıyla yaşadığımız kiralama deneyiminde yaşanan sıkıntıları giderme konusunda hızlı ve güvenilir hareket ettiği için kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Güvenilir emlak danışmanlığı için çalışmanızı öneririm.

Lütfullah Olcaş

Gayrimenkul Danışmanımız Burak Boyacı Bey'den tüm desteklerinden ötürü teşekkürlerimi sunarım.Vermiş olduğu emek ve harcamış olduğu zamandan dolayı da ayrıca memnun kaldığımı iletmek isterim. Bundan sonraki süreçte tüm iyi dileklerim kendisiyle beraber olacak. Remax Ailesi ve Burak Bey'e saygılarımla..

Mehmet Naim Kara

Optimum Garden sitesinde daire kiralamam da Remax Gold'dan Burak Bey işin başından sonuna kadar ilgili davrandığı için çok memnun kaldım..

Selman Dal

Burak bey;Çamlık mahallesinde bulunan dairemin 2.defa kiralamasında göstermiş olduğu hızlı reaksiyon sayesinde 3 günde sonuca ulaştırmıştır.Kendisine vermiş olduğu hizmet için teşekkür ederim.

Metin Eşiyok

Kiralık daire arayışımız da, Remax Gold Gayrimenkul Danışmanı Burak bey'in profosyonel yaklaşımı ve alakası için çok teşekkür ederim.

Çağdaş Erol

Burak Bey Yenişehir'deki dairemin kiralanması sürecinde aktif, profesyonel ve hizmet vermiş kısa sürede aradığım özellikte bir kiracı profili ile sonuç almamıza yardımcı olmuştur. oldugu Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Almış oldugum profesyonel ve kaliteli hizmet için teşekkür ederim.

Tuğçe Şahin

ince düşünceli çalışmaları aynı zamanda güler yüzlü. teşekkür ederiz.

Muammer

Kiraladığımız daire için bize çok yardımcı oldu.Kiracımızı iyice araştırıp, her konuda bizi aydınlattı.Herşey için teşekkür ederiz.

Murat Sezgin

Yenişehirde daire arayışımızda, Burak Bey bize en uygun ve en güzel daireyi kazandrdığı için kendisine çok teşekkür ederim..

Lütfullah Olcaş

Temsilciniz Burak Boyacı Bey'in ilgi ve alakasından gayet memnun kaldım, herşey için teşekkür ederim.

Özlem Diri

Gayrimenkulu kiralama sürecinde Burak Bey kapsamllı bir şekilde her konuda bizi aydınlattı.. Bu süreçte gerek güler yüz, gerekse profesyonel duruşundan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz..

Özlem Diri

Gayrimenkulu kiralama sürecinde Burak bey, kapsamlı bir şekilde her konuda bizi aydınlattı.. Bu süreçte gerek güler yüz, gerekse profosyenel duruşundan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz..

Mehmet Emin Öner

Düzeyli duruş sergilemesi ile oluşan güven sayesinde şu an mutlu bir şekilde evimde yaşıyorum.İtiraf etmeliyim mülk sahibi ile olan görüşmeleri bukadar seri olarak sonlandırması adeta beni şok etmişti.Heriki tarafla da adaletli, samimi ancak düzeyli ilişkiler kurması ile çok büyük bir saygıyı hakediyor olduğunu düşünmekteyim.

Murat Seçkin

Burak Bey Yenişehir'deki dairemin kiralanması sürecinde aktif, profesyonel ve dürüst bir hizmet vererek en kısa sürede sonuç almamıza yardımcı oldu.Uzman oldugu bölgelerde kendisini kesinlikle tavsiye eder, almış oldugum kaliteli hizmet için teşekkür ederim.

M.serhat Ekmekçi

Yenişehir'de kiralık daire arayışımızda Burak Boyacı bey, ev bulma sürecinde ve kiralama sürecinde çok yardımcı oldu ve tam istediğimiz gibi bir evi kiraladık ilgi ve alakasından, samimi davranışından dolayı çok teşekkür ederim..

Selman Dal

Burak Bey İşinde ciddi ve dürüst birisidir. Kesinlikle tavsiye ederim.

Asuman

Burak bey istediğim evi kiralamamda bana çok yardımcı olmuştur kendisi işinin ciddiyetinin yanında, karşılaşabileceğimiz tüm sıkıntılar konusunda da bize kolaylık sağlayarak diğer emlakçılardan farklı yaklaşımıyla işlemlerimizi kolaylıkla halletmemizi sağlamıştır Burak beye yardımlarından dolayı çok ama çok teşekkür ediyoruz ...

Kemal Mertler

Burak Bey kiralama sürecinde bana çok yardımcı oldu. Kendisi işinde son derece profesyonel, çözümcü ve dürüst birisi. İlgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.