1978 İzmir doğumluyum, Uludağ Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Tekstil sektöründe Planlama Yöneticisi olarak uzun yıllar çalıştıktan sonra İlaç sektöründe Proje Koordinatörü olarak çalıştım. Kişisel merakımla başlayan iç dekorasyon ve tadilat işlerinde edindiğim deneyim, Gayrimenkul sektörüne olan ilgimi artırdı ve sektörün öncüsü olan REMAX ailesine katıldım. 2014 yılından beri REMAX çatısı altında müşterilerime profesyonel çözümler sunuyorum.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2021

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu program ile yeni Gayrimenkul Danışmanlarına Tüm Süreçleri Öğretebilmek, Yol Gösterebilmek ve İş Alışkanlığı Kazanmalarını Sağlamak hedeflenir. RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir

2023

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. RE/MAX'in Gayrimenkul Hukuku alanında meydana gelen uyuşmazlıkların çözümünü ve hak kayıplarının önüne geçmeyi amaçladığı eğitimidir. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Hülya Barkın portföyünde 21 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 21 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yusuf Demir

Süper hizmet çok memnun kaldık gerçekten işini profesyonel yapan birisi herkese çok tavsiye ederim.Güler yüzlü sıcakkanlı işini severek yapan birisi.

Aslı Curavcı

Bir satış işlemi için tesadüfen tanıştık Hülya Hanım ile. O günden sonra da farklı bir emlak danışmanı ile çalışmamız artık mümkün değil. İşindeki profesyonelliği, titizliği, genel tavrı ile satış/kiralamada bütün süreçler mükemmel ilerliyor. Özellikle de verdiği güven tartışmasız. İyi ki yolumuz kesişmiş.

Ayşe Atlı

Yazmakla bitiremeyeceğim özellikleri olan bir emlak danışmanı olabileceğini hiç düşünmemiştim. Bütün emlak danışmanları hakkındaki düşünce ve tecrübelerimi ters köşe yapan bir kişidir kendisi. Emlak işi olan herkese sadece tavsiye etmekle kalmıyor yüzde yüz en iyi hizmeti alacaklarını garanti ediyorum. Bol kazançlı işler diliyorum kendisine.

Elif Buse İmamoğlu

Şans eseri ilanlardan karşıma çıkıp iyiki yolum kesiştiği dediğim bir emlakçıdan fazlası.. Tüm sorularıma hatta sorularımdan fazlasına brden fazla çözümler sunup ilgilendiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. En güzel konum en güzel evi bulmama yardımcı olduğu içinde ayrı teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca asistanı Öykü hanımada teşekkür ediyorum. Bol kazançlar iyi çalışmalar dilerimm.

Osman Nuri Tezcan

Hülya, dostlukların maddiyat üzerine kurulu olduğu bu düzende parayı geri planda bırakarak doğru ticareti ve iyi insanları bir araya getirebilmeyi başarabilen İşinde çok iyi bir gayrimenkul danışmanıdır. İşini çok severek yaptığını karşısındakine koşulsuz güven olarak hissettiren özverili, pozitif ve neşeli bir insandır. Onunla ticaret yaptığım için kendimi güvende ve şanslı hissediyorum…

Ö******* O*******

Hülya hanım iyiki sizi tanımışız bu güne kadar gerek alımlarımızda gerekse satışlarımızda bizlere gösterdiğimiz ilgi samimiyet ve özenli çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

U******* Y*******

Bugüne kadar tanıdığımız en profesyonel gayrimenkul danışmanı. emlakçılık hakkında kafamızdaki izlenim ve önyargıların aksine kazandığı paranın son kuruşuna kadar hak eden, muhteşem enerjisi ile işini maxi̇mum verimlilikle sürdüren ve ticarette güven veren bir insan ve dost. allah yolunu açık kazancını bol ve bereketli etsin

İ******* E*******

Enerjisi ve güleryüzü ile sorunsuz bir kiralama süreci yaşadık :)

Erhan Yetim

Hülya hanim sadece izmi̇r i̇çi̇n deği̇l, belki̇ de tüm türki̇ye'de örnek bi̇r emlak danişmani. i̇şi̇m gereği̇ sürekli̇ farkli şehi̇rlerde farkli emlakçilara maruz kaldim ama i̇zmi̇r'deki̇ evleri̇mi̇zi̇ gönül rahatliğiyla hülya hanim sayesi̇nde değerlendi̇ri̇yoruz. ben sadece bana çok sicakkanli saniyordum ortak arkadaşlarimizdan dolayi ama çevremde benden sonra tanişan herkesten hakkinda çok olumlu şeyler duydum. kendi̇si̇ni̇ çok başarili buluyorum ve i̇zmi̇r'de danişmanlik almak i̇steyen herkese öneri̇yorum. hülya hanim si̇ze de kari̇yeri̇ni̇zde başarilar ve tebri̇kler di̇li̇yorum

Mert Kahya

Sanırım su zamana kadar tanıştığım en iyi emlakçı diyebilirim. Hatta kendisine tanıştığımızda keşke tüm emlakçılar sizin gibi olsa bile dedim. Kendisini tanıdığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız fakat özetlemek gerekirse , neye ihtiyacımın olduğunu en iyi şekilde belirlemek için elinden geleni yaptı. Asla bir evi kiralama derdinde değildi tam tersi bizim için uygun olan evi bulmak için en iyi şekilde bize yardımcı oldu. Çalışabileceğiniz en doğru kişi olduğuna emin olabilirsiniz 🙏🏻

Arzu Pakdemir

Sadece bir emlak danışmanı değil, ayni zamanda, güvenilir, dürüst, sözünün eri, dakik, çalışkan, hızlı aksiyon alan, çözüm odaklı, son derece nazik ve guleryuzlu bir DOST ariyorsaniz, Hülya Hanım ile çalışmanızı tavsiye ederim...Emlak satışlarının durma noktasında olduğu bir dönemde, birkaç hafta içinde satışımızı sonuclandirdigi için kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum...

Tayfun Eyileten

Hülya hanımla tanışmamız ve yurt dışında yaşayan ağabeyimin evini satış için kendisine yetki vermemiz bizim için çok büyük şanstı. Evin satışa çıkarılması ve satış aşamasında karşımıza çıkan bütün alışılmış dışı problemleri olağan üstü çabayla halletti. Normal de bu problemleri bizim halletmemiz mümkün değildi.Avusturalyadaki ağabeyimin gelmesini beklemekten başka çaremiz yoktu. Tam bir profesyonelce yaklaşımla tüm problemleri çözdü ve bize sadece tapuya gidip imza atmak kaldı. Satış öncesi ve sonrası bizi hiç yalnız bırakmadı sağolsun. Minnetarız.

Kadir Arbuş

Hülya hanım aldığımız evin oldukça problemleri vardı. Sizin çabalarınız ve profesyonelce birikimimizle bu işin üstesinden geldiniz. Sizi Her Aradığımızda Sabırla Kaygılsrımızı Giderdininiz. Ayrıca güler yüzünüz ve dostça davranışlarınız için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Sibel Özdilbudak

Sektördeki üstün bilginiz ve bize gösterdiğiniz ilgi, güleryüz için size minnettarız Hülya hanım. Profesyonelliğinizle ve iş ahlakınızla çalışma şeklinizi takdir ediyorum.

Sevil Sevinç

Hülya hanımın pazarlama yöntemine hayran kaldım. İşini gayet ciddi ve kendinden emin yönetiyor. Gayrimenkul konusunda güvenebileceğim tek danışman.

Tuğba Boztepe

Profesyonel bir hizmet alırken, dostluk ve yardım gördüğüm, sektöründe sayılı insanlardan birisiniz. 3 aylık bebeğimle taşınırken uzanan dost eli 🙏 Melek mi desem Hızır mı? 🙏🙏

Füeda Avcı

Kendiniz gibi işinizi yapma şeklinizde çok güzeldi , tanıdığım en iyi gayrimenkul danışmanısınız. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Mete Dinçer

Hülya Hanım'la bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım, evimi kiraya vermek istiyordum. Tek kelimeyle mükemmel. İnsandan anlamak olsun, evin durumu ve uyabilecek müşteriyi belirlemek olsun, ilanı çıkma zamanlaması, sürekli takip etmesi, daha anlatılabilecek çok şey var. Kendi çektiğim fotoğrafları beğenmeyip daha iyilerini çekmesi ne kadar titiz olduğunu da gösteriyor. Tüm çevreme önerdim, ne zaman emlak alım satım ya da kiralama işim olsa aklıma başka kimse gelmiyor. Her şehire her bölgeye bir Hülya hanım lazım. Yorumdaki tüm puanları fazlasıyla hakediyor

Önder Bakdık

Hülya hanım ile telefonda irtibata geçtik. İlgilendiğimiz evler ile ilgili yüz yüze gelemesek de bize çok yardımcı oldu. Güvenerek yatırım tercihlerinizi danışabileceğiniz biri.

Engin Tapucu

Bugüne kadar tanıştığım ve çalıştığım, en profesyonel portföy yöneticisi. Yaptığım bütün ticari ve bireysel yatırımlarımda en kazançlı yolu bana göstererek vakit kaybetmeden sonuça ulaşmamı sağladığınız için teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.