Merhaba 1976 yılında İstanbulda doğdum. İlk orta öğretimimi İstanbulda bitirdim. Anadolu Üniversitesin"de Emlak ve emlak yönetimi önlisans eğitimi aldım. Evli ve iki kız çocuğu annesiyim. Farklı sektörlerde işlerle uğraştıktan sonra kendimi en mutlu hissedebileceğim emlak sektörüne geçiş yaptım. Bunun içinde en uygun yerin profesyonel hizmet veren RE/MAX olduğunu düşündüm. Böylece siz dostlarımıza en doğru hizmeti sunmak için YALOVA RE/MAX şehir ofisinde çalışmaya karar verdim. Amacım gayrimenkul sektöründe mülkünüzü alırken satarken veya kiralarken en doğru yatırımları ekibim ile birlikte çalışarak sizlere en iyi hizmeti sunmak olacaktır. Gelin HAYALLERİNİZİ BİRLİKTE GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRELİM Uygun fiyata profesyonel hizmet için doğru adrestesiniz. GAYRİMENKULDE DOĞRU SEÇİM SEMA KAHRAMAN

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Sema Kahraman portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Tolga Ergemen

Ev satışı işlemimiz vardı ve Sayın Sema Kahraman ile bu vesile ile tanıştık ve tüm süreçlerde ailemize çok destek oldu, gerçekten hızlı ve kolay şekilde işlemlerimiz tamamlandı sayesinde, sağolsun var olsun, Ofis'deki diğer arkadaşlara da destekleri için teşekkür ederiz,ellerine emeklerine sağlık

V*******

Fazlasıyla güvenilir işin uzmanı ve işini çok severek yapan bir bayan biz çok memnun kaldık teşekkür ediyorum kendisine.

Derya Tastan

Bir çok emlak firması ve yetkilisi ile çalıştım. İlk defa kendimi bu kadar güvende ve rahat hissetim. Güvenirliğiniz, güler yüzünüz ve işinize olan hakimiyetiniz taktiri hak ediyor Sema hanım. Sizinle çalışmak keyifti. Emeğiniz, ilgi alakanız için size tekrar teşekkür ederim.

K*******

Sema hanım her zaman çok ilgili davrandı. Her işimizi kısa sürede çözdü. Yalovadaki en güvenilir hizmeti kendisinden aldık. Teşekkürler.

Berkan Berk Deniz

Denizler İnşaat olarak Sema Hanım’a güvendik, gayrimenkullerimizi emanet ettik ve o da yüzümüzü kara çıkartmadı. İlgi ve tecrübesi için teşekkürler.

Elif Şahan

Merhabalar Yalovada bulunan tarlamı satmak için iletişime geçtim bu kadar ilgili işini bu kadar önemseyen bir emlak firmasıyla çalıştığım için çok mutluyum sonuca kısa sürede ulaşmamı sağlayan süreç tamamlanana kadar profesyonelce her işi yürüten Sema Hanım'a danışman Sibel Hanım'a çok teşekkür ederim tüm nezaketiyle bize destek olan İsmail Bey'e ayrıca teşekkür ederim profesyonel bir ekiple çalışmanın önemini sayenizde bir kere daha anlamış olduk emeğine sağlık bundan sonraki her süreçte Remax ilk ve tek tercihim olacaktır

Turgut Erdağ

Sn Sema Kahraman, işini ciddiyetle yapan, mesleğine hakim, gerek alıcı gerekse satıcının çıkarlarını hassasiyetle koruyan, hızlı ve sonuca yönelik çalışan bir REMAX yetkilisidir. Kendisi ile uyumlu bir çalışma yaptık. Sonuç olarak REMAX a güvenmekle isabetli davrandığımızı gördük, teşekkürler Sema hanım.

Fikret Zaptcioglu

Sema hanim tam bir profesyonel. Is ciddiyeti disiplini ve azmi mükkemel. Şimdiye kadar tanıdığım en iyi emlak profesyoneli. Çok çok memnun kaldım.

I*******

Sema Hanımı internette araştırmam neticesinde buldum ve hemen irtibata geçtim. Yalovadaki dairemi kiralamak için anlaştık ve çok hızlı bir şekilde bunu gerçekleştirdi. Dairedeki tüm eksikleri Sema Hanım tamamladı, çünkü ben yurtdışında yaşıyorum. Tadilat işleri, tamir ve tüm temizlik işlerini dilediğim gibi yaptırdı. Gerçekten de çok güvenilir, profesyonel ve dürüst bir insan. İlk kez Türkiyede profesyonel ve dürüst bir insan ile çalıştım. Bana yenilikler hakkında her daim haber verdi ve onayım olmayan hiç bir işlem yapılmadı. IK

Gülen Eray

Yalovadaki arsamın satış sürecinde tanışmış olduğum Sema hanımın hizmetinden, güleryüzlülüğünden, cana yakınlılığından, insana güven vermesinden, iş disiplininden ve çalışkan olmasından çok etkilendim. Her şey için çok teşekkür ederim .

Serdal Gülübay

İlgi alaka harika . Çok teşekkür ederim

Tülin Kaçar İpek

Sema hanım ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim ️ bizimle çok iyi ilgilendi . Yalovanın yabancısıyız hiç sayesinde yabancılık çekmedik. Aile sıcaklı ve Güler yüzü için çok teşekkür ediyoruz

Recep Kastan

Sema hanıma çok teşekkür ederim.Iki dairemizi kiraya verdi.Tüm işlemlerimizle candan ve samimi şekilde ilgilendi.Işini en iyi şekilde yapan Sema hanıma tekrar teşekkür ederim. Selamlar.

Abdi Aydoğdu

Sema hanım ile telefonda tanıştık. Gerek evin kiraya verme sürecinde gererekse de satış sürecinde sağlıklı ve hızlı bilgilendirme yapması dikkat çekiciydi. Aramızda 400km mesafe olmasına rağmen evin kiralanma sürecinde her türlü işlemleri yaptıktan sonra bildirmesi, her türlü sorunu çözmesi, satış sürecinde de bürokratik işlemlerin hepsini hızlı bir şekilde yapması diğer bir deyişle bana hiç bir sorun bırakmaması Sema hanımın gerçek bir profesyonel olduğunu göstermiştir. İşini severek yaptığını gördüğüm Sema Hanıma teşekkürlerimi sunarım.

Kübra Akkaya

Sema Hanım çok ilgili çok yardımsever birisi. Ev işlerimizde her konuda yardımcı oldu. Evi bulduk verdik bitti olayı asla yok. En başından en sonuna kadar tüm sorunlarla ilgileniyor. Emlakçımı değil aile dostumu bulmuş gibiyim. Tüm yardımları için çok teşekkür ederim. Bundan sonra hep yanımda olduklarını biliyorum.

Emine Sade

Sema hanım profesyonel bir şekilde bana yardımcı oldu. Uzakta olmama rağmen kiralama süreci kısa ve sorunsuz tamamlandı.sanki kendi evine kiracı bulur gibi ilgilendi. Nazik, işini severek yapan, yaptığı işlerin sonucunu getiren iş ahlakı olan ve işinde başarılı bir danışman.kendisi ile karşılaştığım İçin kendimi şanslı sayıyorum.kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ediyorum .

Tutku Öztürk

Gayrimenkul satışımız da Remax Yalova Şubesinde görev alan Sema Kahraman hanımefendiyle tanıştım.Sema hanımın samimi, içten, güler yüzlü tavrı beni ve ailemi çok etkiledi. Satışımız müddetince göstermiş olduğu performansı, titizliği, ve iyi niyeti taktire şayendir. Biz Sema hanımı Ailemizin bir ferdi olarak kabul ettik. Bundan sonraki yapacağımız her türlü alım-satım işlemlerimizde gözü kapalı Sema hanıma guvenebiliriz. Başarılarınızın herzaman böyle olmasını temenni ederek sağlık ve mutluluklar dileriz.

Oktay Orhan

Yalova'da ki gayrimenkulümüzü yine Sema Hanım aracılığıyla, sorunsuz bir şekilde satışını gerçekleştirdik. Kendisi, iş ahlakı çok yüksek, dürüst, çalışkan ve işinin uzmanıdır. Emekleri için çok teşekkür ederiz.

Mehmet Feyizoğlu

Size, bizi memnuniyet içinde bırakan tüm davranışlarınız için teşekkür ediyorum. Söylediklerinizin pratikte karşılık bulup sizinle yapmış olduğumuz bu alış veriş sürecindeki aksaklıkların olmaması bizi oldukça da memnun etti. Yolunuz ve bahtınız açık olsun ve Allah sizi sevsin. Mehmet Feyizoğlu

Ayşe Berrin Çelebi

Rahmetli anne ve babamın Yalova daki 40 yıllık evini satmak beni hüzünlendirse de Sema Hanımın gayretli ve profesyonelce çalışması işimizi kolaylaştırdı..Güvenilir, becerikli, başarılı, işini severek yapan bir hanım Sema Hanım.. Teşekkür ve tebriklerimi iletirken, işlerinde kolaylık ve başarılarının devamını diliyorum... Ayşe Berrin Çelebi 10. Aralık .2020

Yılmaz Arslan

Kendim Ankara ilinde ikamet ediyor olmama rağmen, Yalova ilinde bulunan gayrimenkulümüm satışı konusunda aracılık hizmeti aldığım SEMA Hanımın samimi gayreti, çabası ve sorun çözme kabiliyetini her türlü takdirin üzerinde gördüğümü ifade etmek isterim.

Orhan Akkaya

Son derece dürüst samimi ve güleryüzlü bir hanımefendi... Konutu satın alma sürecinde sergilemiş olduğu profesyonel güven dolu yaklaşımı, tapudaki son imzaya kadar çözüm odaklı çaba özveri ve süreci yönetme becerisinden dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.

Melih Güneş

Emlak sektöründe aranan güven ve deneyimi birebir hissettiren Sema Hanıma çok teşekkür ediyorum. Güleryüz ve iş bitirciliği ise ayrı bir artı.

Fatma Nuran Avcı

Sema Hanım satış süreci boyunca bizi en iyi şekilde bilgilendirdi, hizmet verdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mohammad Khuja

Çok memnun oldum tesekkur ederim

Gökhan Hoşgör

Emlak danışmanı olarak birlikte işbirliği yaptıgımız Sema hanımın; içtenliği, samimiyeti, ilgi alakası ve iş disiplini bizleri o kadar fazla süreç konusunda memnun bıraktı ki, hiç tereddüt etmeden Remax ailesinde Sema hanım ile çalışma şansına sahip olacak kişilere net bir şekilde kendisini tavsiyede bulunabiliriz. Olumsuz diye düşündüğümüz her konuda bizi rahatlatıp, motivasyonumuzu arttırması bize ne kadar dogru bir seçim yaptıgımızı kanıtlar nitelikteydi.İyi ki yollarımız kesişmiş, tekrardan çok ama çok teşekkür ederiz .

Emre Yılmaz

normal alıcı-satıcı ilişkisinden öte aileden biriymiş gibi davrandı. gayet güler yüzlü cana yakın birisi. evi aldıktan sonrada elektrik su gibi bütün işlemlerde yanımızdaydı kendine çok teşekkür ederiz :)

Mustafa

Sema hanım emlak danışmanı gibi değil, 40 yıllık aile dostumuz gibiydi. Alacağımız evle ilgili olarak, bizi sürekli bilgilendirdi.Satış sürecinde ( tapuda-belediyede ) bizi hep özel hissettirdi. Güler yüzlülüğü, cana yakınlığı, dürüstlüğü bizi çok etkiledi. Çoğu vatandaş gibi emlakçıları aradan çıkartmak isteriz. Şaşırtıcı bir şekilde Sema hanım vermiş olduğu aşırı güvenle bu düşüncemizi tamamen ortadan kaldırdı. Gönül rahatlığıyla dairemizi aldık. Zaten artık emlak danışmanımız değil aile dostumuz. Teşekkürler Sema hanım, teşekkürler REMAX.

Maha Al Ayoob

Sama hanim en iyi insanli kişi, çalışan ve çok kibarli insani ben çok memnun oldum

Kadriye Demirci

Sema hanım iyiki yollarımız kesişmiş dediğim nadir insanlardan biri. İlgisi, güler yüzlü oluşu ve samimiyeti çok güzel. Herşey için çok teşekkür ederim

Cüneyt Yılmaz

Sema hanıma bu süreçte göstermiş olduğu yoğun ilgi ve çabadan dolayı teşekkür ederim. Yalova da ilerki dönemlerde emlakla ilgili olabilecek tüm işlerimde sadece kendilerini arayacağımı bilmesini isterim.

Nermin Erhan

Evimizi kısa sürede satmamızı sağlayan Sema hanıma çok teşekkürler.Güler yüzlü ve içten davranışı alıcıyı da satıcıyı da rahatlatıyor.

Ömer Faruk Kılıç

Uzun süredir satmaya çalıştığımız yeri kısa bir sürede güzel bir organizasyonla satmayı başardınız. Herşey için özellikle yakın ilgi ve alakanız için teşekkürü bir borç bilirim.İyi çalışmalar.

Sevda Kolivar

Sema Hanımın evi tanıtması, bilgilendirmesi, güler yüzü, enerjisi yüksek oluşu karşı tarafa fazlasıyla güvence veriyor. Bize gerçekten çok yardımcı oldu çok teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar dilerim.

Samet Ferman

Daire tanıtımları, satışları ve kiralanmasında başarılı; Müşterilere karşı güleryüzlü, sevecen ve aynı oranda bir o kadarda profesyonel olan sema hanım ile çalışmak çok güzeldi.

Ogün Civan

Dairemizin satışında göstermiş olduğu performanstan dolayı Sema hanımı kutlarım.Gerek hızlı çalışması gerek gösterdiği özveri gerçekten kayda değerdi, tüm dostlarıma kendisi ile çalışılması konusunda tavsiyelerde bulunacağım.Gayretli çalışmalarının devamını dilerim.

Oktay Orhan

Evimizin satışında bize yardımcı olan Sema Hanıma çok teşekkür ediyorum. Kendisi görevini titizlikle yapan, son derece güvenilir ve dürüst biridir.

Neslihangun

Ewimizi sema hanim sayesinde sattik bizimle iletsiimi her ayrıntıyı düşünmesi we ailemizden biri gibi, sanki yakin dostumuz gibi dawranmasi bizleri çok memnun etti kibarlığı we hoşgörüsünden memnun kaldik işini hakkıyla yaptığını dusunuyoruz inşallah yolu açık olur teşekkürler...

Kenan Taçar

Sema Hanım emlakçı gibi değil, ailemizden biri gibi bizimle ilgilendi. Onun sıcakkanlılığından ve verdiği güvenden aşırı memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz.

Hamittekin

0205 2018 tarihinde sema hanımın aracılığıyla gazi osman paşa didem sok c blok kat 1 no 2 yi aldım almadan önce yalovada onlarca emlakla konuştum ama hiç bir sema hanım gibi ilgili anlayışlı davranmadıbenim için herseyden önce bir danışman karşısondaki ne saygı duyacak sema hanımda bu fazlasıyla vardı sonunda sinopda kalkıp gittim ve evi begendim

Beiz Argon Topaı

Saygılı ve her zaman ilgii bir müşteri temsilcisi, teşekkür ederim her şey için.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.