1966 HATAY ANTAKYA doğumluyum. Evli ve 3 çocuk annesiyim. Dünyalar tatlısı iki kız torunum var. 12 yıl finans sektöründe çok başarılı bir iş hayatım olduktan sonra Sevdiğim bir arkadaşımın yönlendirmesiyle gayrimenkul sektörünün marka firması Remax Hills ailesine katıldım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Roza Cemel portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Zafer Ak

Rozi Hanım profesyonel yaklaşımı ve güler yüzü ile ev kiralama sürecimizi çok kolaylaştırdı. Sektörde bu şekilde profesyonel ve etik çalışan danışmanların artması dileğiyle, herşey için teşekkürler.

Zeynep Sena Arslan

Rozi Hanım tüm süreçte çok ilgiliydi ve kendisi oturacakmışcasına her detayla alakadar oldu. Samimiyeti ve sıcaklığı için de ayrıca kendisine teşekkür ediyorum. Hiçbir aksilik yaşanmaması için oldukça özenli davrandılar.

Banu Gelgör

Ev satılalmamıza ait tüm süreçte yapıcı yaklaşımı, ikili ilişkileri, tecrübesi ve bilgisi ile yanımızda olan Roza Hanıma sonsuz teşekkürler

Ş******* U*******

Rozi hanımla çalışmak inanilmaz güzel. Çok teşekkür ederim.

İbrahim Karabekir

Batu bey ve roza hanım öncelikle her şey için çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmaktan çok memnun kaldım çok güzel insanlarsınız sevecen ve sıcak kanlı oluşunuz ve ticarette esnek ve uyumlu oluşunuz benim sizlerle çalışmamda hiç geri adım attırmadı ve geçte olsa hayırlısı ile sayenizde ev sahıbı olduk tekrar her şey için teşekkürler iyi çalişmalar diliyorum.inşallah tekrar görüşmek ve çalışmak dileğiyle sağlıklı günler diliyorum.🙏🏻

Bora Özbekler

Her zaman güler yüzlü hizmetiniz icin teşekkür ederim.

Sema Demircioğlu

Vermiş olduğunuz hizmet için teşekkür ediyorum.

Ertuğrul Işık

Rozi Hanım ile sağlıklı bir kiralama süreci geçirdik. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Deniz Özerik

İşin başından sonuna kadar son derece ilgili ve destekleyici olan, güler yüzlü işini hakkıyla yapan Roza Hanıma sonsuz teşekkürler ediyorum.

Sinan Altunsoy

Çok ilgili, çok nazik, ayrıntıları önemseyen işinin ehli, iletişimi kuvvetli ve sürekli işinin arkasında duran hem mal sahibinin hem de kiracının hakkını gözeten bir hanımefendi. Biz kendisinden çok memnun kaldık. Soranlara da tavsiye etmeyi düşünüyoruz Rozi Hanım'ı, dolayısıyla da RE/MAX'ı..

Barış Özbilen

Kiralama sürecimdeki desteği için roza hanıma teşekkür ederim

Cihan Özyurt

Rozi hanıma özverili yaklaşımı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ebru Varol Taşkın

Güleryüzlü muhteşem bir hanımefendi. birlikte çalışmak çok keyifliydi.Aynı zamanda çözüm odaklı ve işbitirici bir danışman.

Yasemin Sakarya

Kendisine çok teşekkür ederim; süper ilgi, alaka ve çözüm odaklı iletişim.

Mina Turgal

Rozi Hanımla annem aracılığıyla tanıştım ve iyiki de tanışmışım.Gerek iş tecrübesi ve gerekse iletişim becerisi ile işimizi çok kolaylaştırdı.Dairemizde çok kısa sürede satıldı.Emlakla ilgili bir konu olduğunda kesinlikle tekrar Rozi hanımla çalışmak isterim

Hertsel Murat

Rozi hanım ile önceki danışmanımızın şehirden ayrılması ile tanıştım ; 2 projede çalışma fırsatımız oldu ve her ikisine de yakın ilgi ve takibi ile çok iyi bir şekilde kısa sürede sonuçlandırdı.Teşekkür ediyorum

F******* Y*******

Ev arayışımızın uzun süredir devam ettiği zor bir süreçte, istediğimiz gibi bir evi hızlıca tutmamıza Roza Hanım yardımcı oldu. Kendisinin desteği, iletişimi çok pozitifti ve bize kendimizi çok iyi hissettirdi. Çok teşekkür ediyoruz :)

Haluk Kerim Karakullukcu

Bu zamana kadar çalıştığım emlakçılar arasında iş disiplini ve iş ahlakı en iyi olan kişi Rozi hanımdır. Bir daha ev tutar ya da ev alırsam ilk onlarla iletişime geçeceğim.

Şermin Zoralioğlu

Özellikle insan ilişkileri süper ,aradığınız her an telefonla ulaşılabiliyor kendisine sonsuz teşekkürler.

M******* S*******

Roza hanim ile daha once kendisi ile calismis olan bir tanidigim in tavsiyesi uzerine tanistik. Guvenilir,nazik ve en onemlisi son derece profesyonel bir danisman.

Koray İşbaşaran

Profesyonel, kaliteli,ilgili ve güven veren tam bir gayrimenkul danışmanı.

Sibel Bildik Yakut

Bu karmaşık emşak ortamında böyle düzgün işine saygılı bir emlak danışmanı bulmak zor emeğinize sağlık.

Milad Paviz

Mrs. Rozi is very kind and sweet, she helped us alot to rent our new house. It was our pleasuve to met her. We highly recommend remax Hills agancy.

Kemal Ünlü

Sn. Rozi Cemel'i tanıdığım ilk günden itibaren emlak danışmanlığı konusunda çok büyük yardım ve desteklerini gördüm. İlgili, nazikti hiç bir olumsuz yaklaşımına şahit olmadım. İnsanlarla ilişkilerinde ve insanlara yaklaşımında son derece pozitif ve yapıcı olduğunu bizzat defalarca yaşadım. Kendisine çok güvenir ve inanırım.

Orkun Sani

Rozi Hanım ile görüşmelerimden oldukça memnun kaldım. Kendisi bütün süreç boyunca son derece ilgili davrandı. Bütün sorularımın cevabını en kısa sürede aldım. Ve konut arayışımı çok kısa bir zaman içerisinde sonuçlandırdı. Çok teşekkürler..

F. Sühendan Kargı

Rozi Hanım'ın gösterdiği ilgiden ve yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.. Daireme çok kısa sürede kiracı buldu.

E. Levent Yeten

Kıymetli Rozi Hanım, Bunca zaman göstermiş olduğunuz tüm emekleriniz için size çok teşekkür ederim. Çok Memnun kaldım. Bir dahaki sefere umarım sizinle çalışmak nasip olur. Sevgiler&Saygılar.

Hüseyin Arslan

Rozi Hanım ile kiralık daire arayışımız döneminde tanışma fırsatı bulduk. Daha sonra memnuniyetimiz doğrultusunda kendilerinden; ticari bir mülkümüzün kiralanması ve bir dairemizin satılması için de yardım alma şansımız oldu. Türkiye’de artık örneğine çok az rastlanır nitelikte; özverili ve hızlı hizmet, sözünün eri ve ahlaklı ticaret ve nezaketli saygın iletişim özelliklerini aynı anda hizmetlerine yansıttıkları ve bu konudaki şaşmaz istikrarları nedeniyle; uzun vadede emlak projelerinde desteklerine talip olacağız.

Sertaç Aydın

Kadıköy'deki ev satınalma arayışlarımızda karşılaştığımız Roza Hn. sayesinde istediğimiz özelliklere sahip bir konutun sahibi olabildik. Kurumsal bir yaklaşımın ve tam anlamıyla güvenilir ve profesyonel bir kişiyle çalışmanın rahatlığıyla işlemlerimiz haloldu. Teşekkür ederim.

L******* Y*******

Rozi hanım ve Remax Hills ekibi Etiler'de yer alan dairemin kiralanmasında çok profesyonelce ve çok odaklı bir şekilde dairemin kiralanması konusunda yardımcı oldu. Kurumsal bir firma ile çalışmanın farkını görmem açısından çok memnuniyet verici bir deneyim oldu. Kendisine teşekkür ederim.

Saed Alghorani

ı had the pleaser to work with miss rozi where she helped us to find a nice place for our family. Thank you your efforts

Gizem Kıvanç

Rozi hanım ev ile ilgili tüm süreçte ve kiralama işlemlerinde profesyonelce bizlere yardımcı olmuş olup bizim yeni yuvamıza kavuşmamızı sağladı kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz

C******* S*******

Rozi Hanım satın alma sürecinin her aşamasında bize en iyi şekilde destek oldu. Mesleğine olan sevgisi ve profesyonel yaklaşımı bize emin ellerde olduğumuzu hissettirdi. Ben ve eşim kendisiyle çalışmış olmaktan çok memnunuz, çok teşekkür ediyoruz.

Hüseyin Arslan

Rozi Hanım'ın hızlı, pratik, nezaketli, güven veren hizmetinden dolayı umut duydum. Uzun vadede istikrarlı bir hizmet olacağına dair umutluyum. Tekrar teşekkür ediyorum.

Kemal Ünlü

Polat Piyalepaşa yerleşkesinden satın aldığım konutun kiralanması amacı ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Sn Rozi Cemel Hanımla temasa geçtim. Görüşme ve ilk iletişim anından şu ana kadar son derece güven veren, ilgili, sempatik bir yaklaşım gördüm kendisinden. Bugün Kendisi ve kiracımız ile aynı masa etrafında çok pozitif bir diyalog ortamı yaşadık. Sözleşmemizi imzaladık. Rozi Hanıma ilgi alakası için teşekkür ediyorum.

İnci Tüysüz

Rozi Hanım ve Altemur Bey'in mülkümüzün pazarlanmasından, satış sürecine kadar göstermiş oldukları profesyonel yaklaşımları ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Çok başarılısınız.

Bota Hocabayeva

Rozi Hanım kiralamış olduğum daire için çok yardımcı oldu. İyi ki tanımışım bütün destekleri için çok teşekkürler .

Ramazan Kaya

Şimdiye kadar ki kiralık ve satılık bütün işlemlerimizde Rozi Hanım ilgilendi. Süreçlerin her aşamasını profesyonelliğiyle ustaca yönetip her defasında ''İyi ki'' dememizi sağladı. Teşekkürler ..

Murat Nahmias

Roza Hanım'ın kiralık ev arayışımızda göstermiş olduğu emek, profesyonel yaklaşım, güler yüz ve destek için çok teşekkürler .

Prof. Dr. Pınar Ergün

Vadi Koru Sitesinde kiraladığımız dairemizin işlemleri sırasında her konuda bize yardımcı olan Remax Hills danışmanı sayın Rozi Cemel'e içten teşekkürlerimi belirtmek isterim. Farklı projelerde tekrar birlikte çalışmak dileği ile.

Nur Çalışkan

Rozi Hanım dan geçtiğimiz hafta ev kiraladım. Pozitif enerjisi, güler yüzü, işine olan saygısı ve yardımseverliği için çok teşekkür ediyorum. Son zamanlarda tanışmış olduğum işini severek yapan nadir insanlardan birisi.

Bedran Ülgen

Rozi Hanım'dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Gerek iş tecrübesi ve gerekse güleryüzü ile işimizi çok kolaylaştırdı. Dairemize tam da istediğimiz gibi, içimize sinen bir kiracı buldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Barış Üregül

Rozi Hanım'ın ilgisi, alakası ve hızından dolayı kendisinden oldukça memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını dilerim.

Nurhan

Randevularına son derece sadık kalıp, dürüst ve güvenilir bilgi vererek ev almam konusunda hızlı karar vermemi sağlayan Roza Hanım'a sonsuz teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.