İLKNUR DOĞAN SATAR KİRALAR 

Sakarya doğumluyum, evliyim, iki oğlum var ..
Anadolu Üniversitesi İşletme  mezunuyum .
1998 -1999 Hyundai Otomotiv Muhasebe 
2002-2004 Beyhekim Hastanesi Halkla İlişkiler -Muhasebe
2007-2012 Acıbadem Sağlık Grubu Sakarya Bölge Satış Sorumlusu 
2013-2015 Şehir Palas/ Moonlight Otel, Otel Müdürü
2015 -2017 Dünya Göz Sağlık Grubu   İş Geliştirme Sorumlusu 
2017 -         Remax  olarak devam etmekteyim.
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar. RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2020

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
İlknur Doğan portföyünde 18 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

A*******

İlknur Hanım sayesinde aradığımız eve kavuştuk. .İşlem süresince mükemmel bir hizmet aldım .İlgi alaka ve bilgilendirmeleri harika .Başarılarının devamını dilerim.Teşekkürler İlknur Doğan Remax

N*******

İlanı görüp aradığımiz andan itibaren güleryüzü ve profesyonel duruşuyla her süreçte yanımizda olan İlknur hanıma bir kez daha teşekkür etmek istiyorum..alıcı ve satıcının mağdur olmaması adına gerekli tüm şartları sağladığınız, aradaki güven köprüsünü kurduğunuz için ayrıca teşekkürler iyi ki sizinle çalıştık başarı ve güler yüzünüz daim olsun 😊

Melek Saner Sargın

İlknur hanım, gercekten güleryüzlü işini profesyonel yapan, süreci cok iyi yöneten, sektöre hakim bir emlakçı, kesinlikle bundan sonrada gözü kapalı Sakarya da çalışılacağım tek kişi ve herkesede tavsiye edeceğim bir emlakçıdır, kendısıne cok teşekkür ediyoruz.

M*******

İlknur Hanımla yaptığım tüm yatırımlarda güvenilir ve profesyonel hizmet almak beni çok mutlu etti . Daha önce yaşadığım emlakçı tecrübelerimden sonra kimseye güvenmiyordum . Düşüncelerim tamamen değişti .. Eşim dostum kim varsa İlknur hanımı önereceğim.. Tüm detayları düşünerek hiç kimseyi mağdur etmeden güleryüzlü , kendinden emin bir şekilde bitiriyor işi .. çok teşekkür ederim

N*******

İlknur Hanım ın çabası ,olumlu yaklaşımı ve dürüstlüğü sayesinde çok güzel bir ev satın aldım.. Süreci son derece profosyonel yönetti. İşine hakimiyeti tecrübesiyle bir danışmanda aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz.

Murat Şengün

İş yeri kiralamamızda İlknur Hanım la çalıştık. Bizim denemelerimiz oldu sonuç alamadık. Geldi baktı ilgilendi ve çok kısa sürede istediğimiz gibi kiracı buldu . kiracı adayları hakkında bizi yönlendirerek sorun yaşamaktan kurtardı. sadece para kazanmak İçin bu işi yapmıyor . Güven veriyor hizmet veriyor . Teşekkürler

Nihal Akçay

İlknur Hanım sayesinde aradığımız evi bulduk..Bize çok yardımcı oldu.Daha önce bir çok emlak firmasıyla görüştüm. Söylenen başka ev başka çıkıyordu.Kendisi tahmin edemeyeceğimiz kadar profosyonel çalışıyor...Dediği saatte geldi bekletmedi, son derece güven verici..Tekrar teşekkürler..

Eray Ökten

Görmeden ilk dairemi satin aldim, okadar güven verdi bana ilknur hanim. Sonra birkac kez daha alisverisimiz oldu ve dahada olacak. Isini severek yapan, para kazanmakdan cok güven ve dostluk kazanmak mantigi ile yapiyor isini. Hertürlü tavsiye ederim, beni hep en iyi sekilde yönlendirdi. Dedigim gibi tanimiyordum ve sözüne güvenip görmeden telefon üzeri yurtdisindan satin aldim! Allah yolunuzu her daim acik etsin Saygilarimla Eray ökten

Emre Güngördü

İlknur hanımla tavsiye üzerine tanıştık iyi ki de tanışmışız çünkü kendisi çok samimi ve işinde tam olarak profesyonel mülkümüzün kiralamasında bizlere fazlasıyla yardımcı oldu kısa sürede kiralamamız gerçekleşti kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

A*******

İşinde göstermiş olduğu titizlik güler yüz ve samimi olması her iki taraf içinde adaletli davranması insanın kendini güvende hissetmesini sağlıyor.Evimizin satilmasinda emeğiniz için çok teşekkürler.

Harun Yüksel

ilgi, alakaniz ve surecin her asamasinda guven verdiginiz icin tesekkurler.

Vildan Tezer

Bu zorlu süreci Remax İlknur Doğan sayesinde çok kolay tamamladık sonrasında da tercihimiz kendisi olacaktır.

Nagihan Elele

İkinci kez İlknur Hanım'la çalışma fırsatı buldum. Yine olsa tercihim Remax İlknur Doğan olacaktır. İlginiz için sonsuz teşekkürler.

Şaban Uzman

İlginiz için teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim, teşekkürler.

H*******

Bilgilendirme ve iş akışı gayet iyi teşekkürler.

M*******

İlknur Hanımdan ev satın almıştık bu hafta sonu da taşındık.. Katkısı ilgisi takibi her şeyiyle iyi ki tanışmışız diyoruz . Kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş tam bir profesyonel.Kendinizi güvende hissediyorsunuz daha ne olsun . Çok teşekkürler . Remax gerçekten çok şanslı

Hilmi Elele

İlknur Doğan'a ilgi ve özverili çalışmalarından ötürü teşekkürlerimi iletmek isterim. Süreç boyunca konutumuzun satışındaki gayreti, iletişimi takdire şayan. Remax Ailesinin, bünyesinde böylesi seçkin çalışanlarla ilerlemesi başarısına büyük katkı sağlamaktadır. Her şey için İlknur Hanıma tekrar teşekkür ediyorum.

B*******

Aynı fiyattan denedik başka emlakçılar da çalıştılar bir yılda satamadık, İlknur hanım kısa sürede sattı ! İlknur Hanımı daha önce yaptığı işler de çok başarılı bir satışçı olduğunu duymuştuk . İyi ki tanışmışız emlak işimizde bize yardımcı oldu.. Kendisine ve Remax e teşekkürler

Sümeyye Yanmış

Öncelikle ilgisi alakası için İlknur hanıma çok teşekkür ediyoruz. Bu kadar hızlı bir şekilde evimizin satılabileceğini düşünmemiştik. Profesyonel çalışma şekli iki tarafıda da düşünüyor olması satıcı olduğumuz halde bizi mutlu etti.İlknur hanımı seçerek çok doğru bir tercih yapmışız. Teşekkürler tekrar

Hakan Çalışkan

Gösterimiz olduğunuz hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Daha önce çalıştığım emlakçılar yanında Remax farkını bize fazlasıyla hissettirdiniz .

H*******

İlknur Hanım la yaptığımız ticarette her şey olması gerektiği gibi profesyonelce yürütüldü.. Sürekli ve doğru bilgilendirmesi, yönlendirmesiyle hiç bir sorun yaşamadık . Bundan sonra her türlü gayrimenkul işimizde İlknur Hanım layız ..

Barış Yangın

İlknur hanıma ve Remax ailesine yapmış olduğumuz yatırımda bizlere verdikleri hizmet ve alakadan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum . Sakaryada emlak gayrimenkul dalında gördüğümüz tanıdığımız en başarılı bir iş kadını. kendisini tebrik eder iş hayatında başarılar diliyorum..

Çağrı Çz

Öncelikle emlak sektöründe en önemli unsurlardan birisi olan Güven duygusunu bizlere yaşattırdığı için kendisine teşekkür ederiz. Ev satımı için kendisiyle yaptığımız iş birliğinde bütün aşamalarda sabırla ve ilgiyle bizlere yardımcı oldu. Piyasada bulunan birçok emlak çalışanı, gerçek olmayan fiyatlarla mülkünüzü yüksek fiyatlara satmayı size vaad edip satamayacakken; İlknur Hanım gerçekçi fiyat hedefiyle mülkünüzü satacaktır. Hem alıcı hem de satıcıyı düşündüğünü her fırsatta hissettirdiği için teşekkür ediyor ve şiddetle tavsiye ediyorum.

Ümit Gedik

Ankara’da yaşıyorken işim dolayısıyla Sakarya’ya taşınmam gerekti. İlknur Hanım sayesinde hayallerimizden eve kavuştuk. Bizim için en doğru olan evi bizimle en kısa sürede buluşturduğu için teşekkür ederim. Remax bünyesinde müşterisini bir aile gibi gören çalışanlar görmek bizi ayrıca mutlu etti. Teşekkür ederiz.

Fatih Arslan

Sakarya'da ev alacaksanız önce İlknur Doğan hanım a danisacaksiniz. Çok emlakçı ile çalıştım böylesini görmedim helal olsun.Gece gündüz demeden tüm sorularıma cevap verdi.Bilgilendirmeleri yerinde ve yol gösterici.İlknur hanım bı emlakçı dan daha fazlasıdır.işinin hakkını vermektedir.Allah razı olsun.

Sedat Yasar

Ilknur hanim basindan beri profesyonel bir yaklasimla her iki tarafin( alici-satici) haklarini koruyarak guzel bir satis gerceklestirdi. cok tesekkur ederim.

Mihriban Bilgili

İlknur Hanımla beraber evimizin satışını yaptık.Tanıştığımıza çok memnun kaldım bizimle bu süreçte çok ilgilendi, hep yanımızdaydı.Mümkün olan en kısa sürede satışımızı gerçekleştirdi.Çok teşekkürler

İlker Sezer

İlknur Hanımdan ev satın aldık kısa sürede tüm işlemlerimizi halletti .Saygısı, işine bağlılığı, özverisiyle tam anlamıyla işinin uzmanı her an gece gündüz demeden sabırla bize cevap verdi..Güler yüzüne samimiyetine zaten diyecek bir şey yok

Okan Kutlu

İlk ev yatırımımı İlknur Hanım sayesinde yaptım.. Bir çok ev gezdik aynı evleri birden fazla emlakçıda gördük bir çok kişiyle konuştuk Her biri farklı konuştu, güvenemedik para kolay kazanılmıyor . Ta ki İlknur hanım la tanışıncaya kadar..Bize sunduğu daireyi o kadar iyi anlattı ve Sevdirdi ki burayı kaçırmayalım dedik .. Her şey şeffaf, sözleşmeler yapılıyor kafanızda soru işareti kalmıyor her süreçte bize destek oldu. gayrimenkul danışmanı olmak için gelmiş dünyaya tam bir profosyonel..Sakarya da İlknur Hm var başka emlakçı aramayın

Ömer Yıldırım

Deyinmeden geçemeyeceğim. İlknur hanıma evimi satmak için başvurduğumda en başından sonuna kadar her konuyla ilgilendi. İşinizi sahiplenişiniz ve sürekli irtibat halinde oluşunuz gözümüzün arkada kalmamasına sebep oldu. Nice başarılı işleriniz olsun..

Asuman Aylı

Pozitif enerjisiyle Gülen yüzü ve tatlı diliyle Güvenilir tam bir profesyonel. Kısacası muhteşem bir danışman .Her şey için teşekkür ederim Asuman Aylı

Bahar Uyar

İşinde titiz güvenilir samimi bir danışman

Kader Doğan

iknur hanim evi almaya niyetlendigim gūnden taki satisi tapuyu alana kadar bizimle cok ilgilendi kendisini ilgisinden dolayi tekrar desekkur ederim.

Emine Memiş

İlknur hanımla tanıştığımda güleryüzlü samimi ve içten kişiliği doğru bir yerde olduğumu hissettirdi bana, Evimi kiraya vermemdeki hassasiyeti ilgisi ve titiz çalışması sonucu evimin yeni misafirinle tanıştırdı ve güzel bi sonuca ulaştık..... Kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum.

Vasviye Kiraz

İlknur hanım evimizin satışıyla ilgilendi . Sağolsun kendi evini satıyor gibi ilgilendi . Hakkaniyetli ve adil olması İçin elinden geleni yapıyor . Gözünüz arkada kalmadan güvenebilirsiniz.Eski dostluğumuz da vardı güvenerek tercih ettim ve çok memnun kaldım kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

Selma Öztürk

İlknur hanım ile evimi kiraya vermek için görüşmüştüm.Anahtarımızı teslim ettik. Birkaç kişi evi tutmak istedi.İnsanlarla ilgili gözlemleri çok iyiydi ve mükemmel bir aileyle bizleri tanıştırdı evi tuttular. Güvenilir. Teşekkür ederim kendisine

Aysun Aslan

Yurtdışında yaşıyorum ve her kiralamamda İlknur hanım ilgileniyor . Evimi de İlknur hanım la satın almıştık ..Anahtarımı kendisine bırakıyorum ve gözüm hiç arkada kalmıyor . Bugüne kadar hiç bir sorunlu kiracımız olmadı . Seçim yaparken kendi evi gibi özen gösteriyor .Gayrimenkullerimizde hayatımızı kolaylaştıran ailemizin danışmanı Yurtdışında ki hizmet kalitesinin Türkiye de de olduğunu sizinle bizzat gördük .. İyi ki varsınız. Çok teşekkür ederim

Şükran Yerli Karayazı

İlknur Hanım işini ciddiye alarak, empatik, samimi, nazik ve son derece insancıl davranışları ile önce güvenimizi kazandı sonra hayallerimize ulaşmamız için bize elinden gelen tüm özverisiyle yardımcı oldu. Daha önce emlakçı deneyimimiz olmamıştı açıkçası güvenmekte biraz kararsızdık ancak şimdi iyi ki İlknur Hanım diyoruz. Teşekkür ederiz, sevgilerimizle

Güler Tekcan

İşinizde çok bilgili, başarılı, disiplinli olabilirsiniz ama yüzünüzde bir tebessüm kalbinizde iyi niyet yoksa eksik kalır o başarı diye düşünüyorum.Evimin anahtarını İlknur hanıma teslim edip Sakarya dan ayrılırken içim son derece rahattı.Başarısını güler yüzüyle taçlandıran İlknur hanıma çok çok teşekkür ederim.İlknur hanımla tanıştıysanız güvendesiniz merak etmeyin.

Murat Akçay

İlknur hanım işinde uzman, her iki tarafın haklarını koruyan ve adil davranan biri .. Tüm süreçlerde yanımızda oldu..Onun verdiği fiyatlar ve piyasa bilgisiyle yatırımımızı en doğru şekilde değerlendirmiş olduk . İlknur hanım la alan da satan da kazanır .Her şey için kendisine çok teşekkür ediyoruz

Ahmet Akgün

İlknur Hanım müşterinin ne istediğini bilen, tavrı ve tarzıyla insana güven veren tam bir profosyonel .Gayrimenkul işi güvene dayalı ve kendisinde bunu fazlasıyla gördük .İşinin ehli .

Şenay Merey

İlknur hanımla ilk tanıştıktan itibaren dukkan kiralama ve sonrasını baz alacak olursak eğer mükemmel bir ilgi alaka güler yüz. Daha önce hiç bir danışmanın bukadar ilgili olduğunu görmemiştim kendisi güven veriyor ve her sıkıntımla ilgilendi sabırla gülen yüzünü eksik etmeden. Böyle bir danışan kaybedilmemelidir kendisi tatildeyken bile arayıp bilgilendirme aldı ve ufak bir yaşadığım sıkıntının üzüntüsünü bile benimle yaşadı ve kısa sürede de çözdü problemi cok teşekkür ederim yola sizle cıktıgım için.

Sonita Vaziri

Ben bir müşteri olarak hanım efendi İlknur çok memnun kaldım ve işine çok iyi ilgililerinde ve hep güler yüzlü...

Arzu Güngör İsik

İlknur Hanım'ın titiz calismasi, sürekli bilgilendirmesi ve özverisi sayesinde evimizi kiraya verdik .Sorunsuz ve hızlı süreç için kendisine teşekkür ederiz

Recep Özkaycı

Son derece kaliteli ve profosyonel bir hizmet aldık çok teşekkürler . İyi ki tanışmışız.

Nuri Ertürk

Ilknur Hanım tam bir emlak danışmanı, çalışkan, disiplinli ve prensipli. Kendisi ile çalışma fırsatı bulduğum için mutluyum.

Halit Alkın

İlknur hanım göstermiş olduğunuz bu üstün performanstan dolayı size teşekkür ederim Sizdeki bu Güler yüz ve çalişma azminiz olduğu sürece elinizde elinizde satacak emlak kalmaz sanırım teşekkürler

Aybüke Özlem

İlknur Hanım ın güleryüzlü olması ve ne zaman istesek ulaşılabilir olması her sorumuzda sıkılmadan destek vermesi ve karlı bir iş çıkarması sayesinde çok memnun kaldık çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum

Ahmet Ballı

Son derece memnun kaldık çok teşekkür ederim

Ömer İçöz

gayet işini önemseyen ve profosyonel

Burak Yanar

Evimizin satış sürecinde İlknur hanım’ın bize hissettirdiği en önemli duygu güven duygusuydu. Detaylı ve düzenli bilgilendirmesi, profesyonelliği ve konuya hakimiyeti bizi çok memnun etti. Açıkcası evimizin satılmasını beklemiyorduk. Samimiyetle söylüyorum, satışın gerçekleşmesi tamamen İlknur hanım’ın kişisel çabası sayesinde gerçekleşmiştir. TŞK.

Murat Büyük

Gayrimenkullerimin değerlemesinde İlknur hanımla görüştüm. Gösterdiği profesyonel yaklaşım ve destek adına çok teşekkür ediyorum Tüm çevreme tavsiye ediyorum

İbrahim Çağdaş Yanmaz

İlknur Hanım çok ilgili ve yardımseverdi. Her konuda çok ilgili davrandı. Sonuç olarak ev sahibi olduk. Teşekkürler

Osman Atlı

Uzun zamandır ev arıyorduk, ilknur hanım ev sahibi ile aramızda uygun anlaşma platformunu oluşturarak ev sahibi olmamıza büyük katkısı olmuştur.

Hakan Aydın

Konusunda uzman ve gayrimenkul konusunda çok tecrübeli.Alım-Satım ve Yatırımda ilk tercihimdir.Başta Sayın İlknur DOĞAN hanımefendi olmak üzere, Remax ailesine teşekkürlerimi sunar Başarılarının devamını dilerim.

Mustafa Sunmaz

Tesadüfen denk geldiğim gayrimenkulün danışmanı İlknur hanımdı .Gayrimenkulun piyasa bilgisi yatırım amortisman süresi gibi bir çok konuda İlknur hanımın muazzam desteğiyle yatırım yaptım . İlknur hanıma çok teşekkürler

Gülsevil Zorlu

Adapazarı’ndaki mülkümü satmak İçin Profosyonel bir kurum ararken İlknur hanımla tanıştım . Mülkün değerlendirme süreci ve müşteriye gösterdiği nezaket mükemmeldi . Kendisinden ve Remax den çok memnun kaldım hersey için teşekkürler

Eray Ökten

İlknur hanım a çok tesekkür ediyorum. Çok zor bir müşteri olduğum halde hiç pes etmedi. O kadar güven verdi ki evi görmeden sattığı evi aldım. Allah razı olsun

Duygu Kaboglu

Ilknur hanim Sakaryada bulunan dairemiz icin profosyonel olarak net aciklamalariyla ozverisi ile bu süreci güven ve kısa sürede atlattik kendisine cok tesekkur eder basarilarinin devamini dilerim

K Metin

İlknur hanım ilgili ve alâkalı. İlk evimiz i alırken bize her aşamada bilgi verdi. Soru ve sorunlarımiz hakkinda doğru ve net bilgiler verdi. Kendisini tanıdığımız için memnunuz. TeseTeşekkü İlknur hanım. Teşekkürler Remax.

İbrahim Küçük

:Arsamın satışında İlknur hanım’ı ve Remax i araştırdım, güvenilir olduğunu öğrenince tereddüt etmeden yetki verdim İyiki İLKNUR hanım gibi biriyle tanıştım sundukları hizmette herşey şeffaf ve profesyonelce insan odaklı GÜVEN odaklı bir yardım aldım kendisine teşekkür ediyorum.

Kürşat Göker

Öncelikle aldığım hizmet boyunca daima güler yüz ve samimiyet gördüm. İstediğim her dakika arayıp bilgi alma durumum oldu, hizmet alacağım saati dahil ben belirledim. Kendisine teşekkür ediyorum bu yoğunlukta dahil ilgilendiği için.

Gürkan Çay

Yorum yazma amacım ilk önce güven sonrasında memnuniyet.Uzun süredir işyeri arıyordum ve gezmediğim site cadde kalmazken REMAX İLKNUR HANIMA ulaştım ve aradığım dükkan biçimini anlattım ve İlknur Hanım sayesinde hem işime hemde bütçeme uygun işyerini buldum.Profesyonelliği ve müşteri memnuniyetine verdiği önem nedeniyle İLKNUR DOĞAN'A teşekkürler

Erkan Deşiş

Enerjisi yüksek Güler yüzlü güvenilir ve samimi sayesinde aldığım hizmetten çok memnun kaldım kendisine iyi çalışmalar diliyorum

Hüseyin Can

Öncelikle iyki sizi tanidim ilknur hanim ve sizle calıstıgima memnun oldum be bundan sonrada sizle calisirim zaten musterisine karsi dayima güler yüzlü ve tatli dilli bufa insan ogluna yeter tekrar görüsmek dilegiyle aygılarımla

Ekrem Tiryaki

İlknur Hanım öncelikle sizlere çok teşekkür ederim. Gayrimenkulümü kısa sürede istenilen piyasa koşulların satiş yapmanızdan dolayı sizleri tebrik ederim. ayrıca azminiz ve çalışkanlığınız da sizleri tercih edenler için artı bir değer olacaktır.

Huriye Acar

İlknur hanım ilk görüşte güler yüzlü, samimi ve güven veren bir izlenim verdi.Remax bürosuna geldiğimizde de doğru düşündüğüme inandım.Emlak alımı için karar verdim.Ve tüm işlemlerimi dedikleri zamanda gerçekleştirdiler.İlknur hanım ve Remax sayesinde güzel bir 2+1 apart almak kısmet oldu.İlknur hanıma çok teşekkür ediyorum.

Huriye Acar

Dürüst, güvenilir ve güler yüzlü samimi bir kişi.Remax Hür firmasıyla bütünleşmiş bir hizmet anlayışıyla birleşmiş.Tüm işlemlerimi sorunsuz gerçekleştirdi.İlknur hanıma ve Remax’a çok teşekkür ediyorum.Başarıları daim olsun.

Ali Faruk Yaşar

Gerçekten güvenle çalışılabilecek kişidir. Herzamn dürüst doğru bilgilendirme yaparak gayrimenkul alan kişininde satan kişininde kazanması için uğraşan değerli bir remax çalışanıdır. Remax ve kndisinin başarılarının dewamını dilerim. Kurumsal firma ile çalışan kaybetmez...

Ali Faruk Yaşar

Gerçekten dürüst güvenilir bir kişi. Gayrimenkul alan kişininde gayrimenkul satan kişininde kazanması için elinden geleni yapan biridir. Dürüst firmanın dürüst ve güvenilir çalışanı hersey için teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.