Artvin doğumluyum ve uzun yıllardır Sarıyerde yaşıyorum.

Öğrenim hayatımı tamamladıktan sonra özel sektörde Muhasebe departmanında 5 yıl çalıştım. Girişimci ruhum Re/Max Ahenk ile karşılaşınca 2017 yılında Sarıyer bölgesinde ve sektöründe lider gayrimenkulde sonuç odaklı müşteri memnuniyeti öncelikli emlak ofisi olarak bilinen Re/Max Ahenk'e katıldım.

Sırasıyla ofis asistanlığı ve Broker asistanlığı birimlerinde çalıştım. Gayrimenkul Danışmanlığını yakından takip ettim ve her sürecinde yer aldım. Meraklıyım insan ilişkilerim kuvvetli sarıyeri çok iyi tanıyor ve biliyorum.

Gayrimenkul işini en iyilerinden öğrendim/öğreniyorum. İnançlıyım. Sizlerin gayrimenkul alım satım, kiralama ve yatırım işlemlerinizde güvenebileceğiniz bir isim olarak hizmetinizdeyim Şahsım ve 15 yıllık deneyimli Re/Max Ahenk yanınızda.

Saygılarımla

Uzmanlık Bölgesi

Zekeriyaköy Mah. / Sarıyer Uskumruköy Mah. / Sarıyer Demirciköy Mah. / Sarıyer Maden Mah. / Sarıyer Sarıyer Merkez Mah. / Sarıyer

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Gamze Yıldırım portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

T*******

Gamze Hanım huzurlu, bir o kadar da sonuç odaklı yaklaşımı sayesinde, kısa sürede dairemin değerlendirilmesini sağladı. Emlak işlerimde bundan böyle hep onunla çalışmaya devam edeceğim ve önereceğim.

@satesbulut Selma Bulut

İşini görev gibi değil büyük bir istekle yapan böyle genç arkadaskarimuzi gördükçe,gerçekten hala bizden sonraki nesil için azalan umutlarım çoğalıyor Çok ilgili,guketyuzku ve acil çözümler bulabilen yeteneğe sahip Gamze arkadaşımızla herzaman çalışırım.Artik emlak hakkında herşeyi sorabilecegim değerli bir arkadaşımız var.Sevgikerimle başarıların daim olsun.Selma Bulut

M*******

Gamze Hanima konut alimimiz konusunda tum destegi isleyis hakkindaki yonlendirmesi ve sicak kanli tarzi icin cok tesekkur ediyoruz. Tekrar alim satim konusunda birlikte calismaktan mutluluk duyariz

Selman Akçay

Gamze hanım evimizin satışını çok kısa sürede gerçekleştirdiği ve satış öncesi ve sonrası tüm detaylarla ilgili titiz çalışmasından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Ş*******

Gamza Hanım konusunda çok bilgili, ve dinamik, iş bitirici satış konusunda.

Ali Demir

Sariyerdeki arsamızın satışında bize yardımcı oldu. İlgisi alakası güleryüzü için kendisine çok teşekkür ediyorum

Ş*******

Gamze hanımla evimizi satarken tanıştık ve çok memnun kaldık. Kendisi olağanüstü bir performans sergiledi, çok çalışkan ve işinde deneyimli birisi.

Pınar Akçay

Sayın danışmanımız Gamze hanım ilginiz ve güleryüzünüz için çok teşekkür ederim sayenizde hayalimdeki evime kavuştum başarılarınızın devamını dilerim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.