Hayallerinize giden yol Remax Ahenk^ten geçer ... Ben Gökhan KILIÇBAY ;Boğaz Hattın"da 43 yıllık komşunuzum .Yeniköy"de yaşıyorum.Boğaz Hattı"nın dinamiklerini ve değerlerini çok iyi biliyorum... Mülkünüzü satmak istediğinizde veya Boğaz Hattın'da mülk almak istediğinizde sizleri dinleyen, anlayan, arayışınızlarınıza yerinde çözüm getirebilen ve Boğaz Hattı gayrimenkul hareketlerini yakından bilip, takip eden bir gayrimenkul danışmanıyım. İşte bu noktada 15 yıllık Sarıyer bölgesinin en eski ve 2019 yılı Remax Türkiye Avrupa Yakasının Ciro BİRİNCİSİ ofisim Re/Max Ahenk ve ben Gökhan KILIÇBAY yanınızda ve hizmetinizdeyiz. Biz arayın ve gayrimenkul ile ilgili her türlü konuda yardımcınız olalım . Boğaz Hattın"da Çözüm Ortağınız Olmaya Adayım !!

Uzmanlık Bölgesi

Yeniköy Mah. / Sarıyer

Uzmanlık Alanları

Konut Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Gökhan Kılıçbay portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Serap Turgay

Gökan Beý, büyük özveriyle çalışarak, umduğumdan çok daha kısa sürede, evimize iyi kiracılar buldu. Sistemli ve çok sık bizi bilgilendirerek çalıştı. Gerçekten minnettarım.

Melike Kara

Gökhan Bey'den almış olduğum hizmet konusunda kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Annemiz için aradığımız kiralık daireyi kriterler doğrultusunda bizim önümüze koydu. Böyle işini bilen doğru insanlarla çalışmak sanırım bir ayrıcalık. Teşekkürler RE/MAX Ahenk teşekkürler Gökhan Kılıçbay..

Burak Çağlar

Zekeriyaköy bölgesinde daha önce konut kiralama işlemimi gerçekleştiren danışman arkadaş Gökhan Kılıçbay'a bir kez daha teşekkür ederim.Bu seferki ticari konut kiralama işimde nokta atışı tespiti ile sonuç almamı sağlayan Ahenk'li danışmana çok teşekkür ediyorum.

Şerafettin Özgürtürk

Evimizin kiralanması için yetki verdiğimiz Gökhan Kılıçbay'a teşekkür ederiz. Kiracılarımızla bir araya geldiğimizde ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık. RE/MAX Ahenk ofisi ve danışmanı Gökhan Kılıçbay'a bu süreç ve hizmet kalitelerinden ötürü takdirlerimizi sunarız.

Berna Tepe

Kendisiyle referans üzerine tanıştım.3 günlük gibi kısa bir sürede evimi kiraladılar.Hizmet kalitesinden ,iletişimden çok memnun kaldım.Kiracılarım da çok güzel insanlar.Teşekkür ederim emeği geçen herkese....

Şafak Ay

Gökhan bey’in ulaşılabilir ve işini biliyor olması çok iyi piyasaya hakim ve sürekli bilgilendiriyor hep dediği tarihlerden önce evimize müşteri buldu kendisine teşekkür ederim

L******* B*******

Gokhan Bey'den aldigimiz hizmetten cok memnun kaldik. Tum satis sureci boyunca ozverili, samimi ve profesyoneldi. Sorunsuz bir sekilde sureci tamamladik. Kendisine cok tesekkur ederiz.

B******* K*******

Gökhan Bey'in inanılmaz samimi ve güven veren iletişimi ile yanımızda olup göstermiş olduğu ilgi alakası, sektördeki tecrübesi ile detaylı bilgilendirmeler yapması, her konuda yardımcı olabilmek adına sunduğu çözüm odaklı hizmeti, desteği ve emeği için, bizim ve ailelerimizin yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturduğu için kendisine çok teşekkür ederiz. İlk evimizi kiralama sürecini kendisi sayesinde çok mutlu bir şekilde tamamladık. Ve o evde biriktireceğimiz güzel anılara Gökhan Bey ile başlamış olduk. Her şey için çok teşekkürler Gökhan Bey :)

Rıdvan Özgür

Zekeriyaköy'deki kiralık arayışımıza çok hızlı bir şekilde sonuç getiren RE/MAX Ahenk danışmanı Gökhan Kılıçbay'a çok teşekkür ederiz. Kendileri göstermiş olduğu profesyonel danışmanlık hizmetiyle bizden takdiri almışlardır. RE/MAX Ahenk bünyesindeki danışman arkadaşlardan aldığınız hizmet takdire şayandır..

Ezgi Polat

Gökhan bey'in iş odaklı yaklaşımları bizleri çok rahatlattı.Kendilerinden çok memnun kaldık.Mesleğine olan saygılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Savaş Demir

Mülkümüzün kiralanmasında büyük emek harcayan Gökhan beye teşekkürü bir borç bilirim.Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık

Ceyhun Selamet

Gökhan Bey’in bize göstermiş olduğu ilgisi alakası ve sektördeki tecrübesi ile dairemizin alışın da bize desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz kendisine 🙏🙏

S. Leyla Ataç

Gökhan bey efendiliği, çözüm odaklı gayreti, ilgisi ve bilgisiyle dairemizin satışına önemli katkı sundu; her zaman ulaşılabilirdi. teşekkürler gökhan bey!

Alkan Zor

Gökhan bey'in anlayışlı ve çözüm odaklı çalışmaları için teşekkür ederim.

Alkan Zor

Gökhan bey'in anlayışlı ve çözüm odaklı çalışmaları için teşekkür ederim.

Nazif Çetin

Maritza sitesinde ev kiralamak için Remax Gökhan Kılıçbay'a ulaştık.Tereddütlerimizin hepsini Gökhan bey giderdi.Çok iyi bir iletişim içinde her türlü işlemleri yaparak kiralama işlemini gerçekleştirdi. Gökhan bey sayesinde bu yeni kiralamada kendisinden çok memnun kaldık ve bundan sonra tüm işlemlerimizi Gökhan bey ile yapacağız.

Murat Şahin

Her şey on numara.İlgi,alaka tam. Kendisine teşekkür ederiz.

Ayfer Ağan

Gökhan beyin aracılığıyla yapmış olduğumuz satış işlemi sırasında göstermiş olduğu profesyonellik sayesinde süreç sorunsuz ilerlemiştir. Kendisi bilgilerini hep güncel tutan, taraflar arasındaki dengeyi sağlayabilen, güvenilir bir gayrimenkul danışmanıdır. Aldığım hizmetten çok memnunum.

Mehtap Savas

Satış işleminde kısa süredeki başarınız ve ilginiz için Teşekkür ederiz.

Arzu Cantekin

Baştan beri Gökhan Bey'in yanımızda olup detaylı bilgilendirmeler yapması, süreci iyi anlayıp rahatlıkla karşılamamızı sağladı. Daha ilk buluşmamızda sunum yapar gibi ciddi ama anlaşılır açıklamaları benim için önemliydi. Ardından düzenli olarak mail yoluyla değerlendirmeleri, raporları aktarması da çok profesyonelce oldu. Hem pazar durumunu ve karşılaştırmaları daha net gördüm, hem başka sorulara gerek duymadan ayrıntıları anlamış oldum. Satış işlemi hiç beklenmedik bir hızla gelişince, Gökhan Bey tüm prosedürü düzgün bir şekilde takip ederek her adımı üstlendi. Bize sadece gelip imza atmak ve hayırlı olsun demek kaldı. Kendisi pek belli etmese de, çok yorulduğundan eminim çünkü kısa sürede işlemlerin tamamlanmasını sağladı. Sunduğu hizmet ve destek oldukça memnuniyet verici. Her şey için çok teşekkürler Gökhan Bey

Didem Demir

Gökhan bey doğru bilgilendirmenin yanı sıra her konuda yardımcı olarak memnuniyeti üst sınıra taşımış kaliteli profesyonel bir hizmet aldığımdan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Tekrar teşekkür ederim.

Kerem Tataroğlu

Gökhan Bey'e çok teşekkür ederim. Kendisinden bir kiralama yaptım. Dataylı bilgi vermesi, kiracıyı ve mal sahibine karşı dengeli ve adaletli arabuluculuğu ile tam profesyonel bir yaklaşım sergiledi. Her zaman emlak konusunda kendisine başvuracağım. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim herkese

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.