-Anahtarınız güvenilir elde..!2019 Mayıs Ayı Türkiye Geneli 3450 Danışman arasında Ciro 10.luğu
2019 Ocak Şubat Mart Nisan Ciro 1.si
2018 Temmuz Ağustos Eylül Ciro 1.siAmacım;
Müşterilerimi hayallerindeki gayrimenkullerine kavuşturarak yada satışlarını gerçekleştirerek onları mutlu ev sahipleri yada mutlu yatırımcılara dönüştürmek.
Yöntemim;
• Müşterilerimi tanıyarak ve onlara en doğru soruları sorarak beklentilerini titizlikle analiz etmek.
• Gayrimenkul alımında/satımında; müşterilerimin bütçelerini, isteklerini, ihtiyaçlarını ve diğer özel taleplerini göz önünde bulundurarak, uygun fiyat aralıkları ile alternatifleri sunmak.
• Alım/satım süreçleri boyunca müşterilerim ile direk ve sürekli iletişim halinde olup onları süreç hakkında bilgilendirmek, onların fikirlerini almak ve sektörle ilgili her konuda onları güncel tutmak.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2021

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Şükrü Balcı portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yasemin Tırtıl

Uzun zamandır ev bakıyorduk, Şükrü Beyden 30 dakikada tüm sorularımıza cevap bulduk. Kendimi sözleşme imzalarken buldum. 3 gün içinde tapumuzu aldık. Net, güvenilir, teşekkürler.

Ö*******

Ben ev satın aldım bana çok yardımcı oldu. Güvenilir ve bilgili bir emlak danışmanı.

M*******

Şükrü bey ve arkadaşı bana verdiği guvenden dolayı arsa alacaktım ben görmeden bana arsa aldılar kendilerinden memnunum teşekkür ediyorum

İbrahim Bakış

İlk satın alma deneyiminde Şükrü bey ile karşılaşmam gerçekten büyük şanstı. Emlak danışmanı değil tüm satın alım ve karar süreçlerinde bizzat kendisi konuya vakıf ve elinden gelen desteği veriyor. Teşekkür ederim.

Tolga Uzuncaova

Hizmetten çok memnun kaldım. Hem kiralama öncesi dönemde hem de kiralama sonrasında her konuda yardım almakta zorlanmadık. Sürecin içerisine benim de daha fazla dahil olmam açısından ciddi bir ilgiyle karşılaştık. Ev kiralarken gözünüz kapalı bir şekilde destek alabileceğinizin garantisini verebilirim.

I*******

Şükrü Bey 360 derece müşteri memnuniyeti yaklaşımını benimseyen, işini hakkıyla ve tutkuyla yapan çok-yönlü bir DANIŞMAN. Geleneksel ve yeni nesil iletişim araçlarını ustalıkla harmanlayıp, teknolojiyi pazarlama ve satış süreçlerine entegre ederek pozitif müşteri deneyimi yolculuğunu optimize edebilen bir PAZARLAMA UZMANI. Tüm sürece her yönüyle sahip çıkan, ev sahibi-kiracı dengesini koruyabilen, her iki tarafa da destek olan, durumun gerektiği şekilde kararlı ve esnek davranabilen, takipçi, vazgeçmeyen ve güvenilir bir SATIŞÇI.

Volkan Tahmazoğlu

Hizmetin kalitesi, güvenirliği, dürüstlüğü ve tarafsızlığından çok memnun kaldık. Güvenilir bir danışman. Emekleri için teşekkür ederiz..

Berk Evren Angun

Bu 4. işlemimiz kendisi ile Hiçbir zaman güvenimi boşa çıkartmadı kısa sürede hızlıca pratik bir şekilde hep çözüme kavuşturdu. Hazırladığı kontrata bakmadım bile imzayı attım geçtim. Tekrar teşekkür ederim.

Kenan Erdoğan

Şükrü Bey ile 2018 yılında kiralık ev arayışım ile tanıştım. Kiralık ev arayışım süresince oldukça profesyonel bir şekilde davrandı. Ev satın alma sürecinde kendisinden sonrasında destek aldım. Her an bilgilendirme yaptı. Sektör bilgisi ve güvenilirliği ile takdire şayandır. Şu an Şükrü Bey'in değerli yardımlarıyla ev sahibi oldum. Her adımda bilgilendirdi ve artı / eksi tüm olabilecek risk ve fırsatları anlattı. Tüm kategorilerde en yüksek puanı haletmektedir.

Abdurrahman Yağcı

Şükrü bey işinin ehli. İkinci deneyimimizi gerçekleştirdik. Güvenilir ve ne yapacağını biliyor. Başarılarının devamını diyorum.

T*******

İlgi ve alaka mükemmel hizmet

Kaan Yiğit

Şua Elite Concept ten daire tuttuk. Şükrü Bey çok ilgiliydi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Konut işlemleri için bundan sonra ilk adresimiz Şükrü Bey.

Serhat Taşova

Şükrü Bey ile boş bir dairede gördüğüm Şükrü Balcı'dan Satılık ilanını aramam ile tanıştım. Bana dairedeki gördüğüm göremediğim ne varsa söyleyince güvenilir biri olduğunu anladım. Bizim tam aradığımız özelliklerde başka bir daire gösterdi ve orayı satın aldık. Daireyi beğenmemizden tapu işlemlerine kadar yanımızdaydı ve olması gereken uyarı/bilgilendirme/usül ne varsa bizi detaylı bir şekilde yönlendirdi. Şükrü Bey'den çok memnun kaldık. Yaz aylarında bir daire daha alacağız Şükrü Bey ile yolumuza devam etmek isterim.

M*******

Kendisi çok ilgili, sözünün eri, bilgili ve yol gösterici. Tam bir profesyonel. Vakfımızın dükkanlarının kiralanmasında bize yardımcı oldu. Çok memnun kaldık. Bundan sonraki alım, satım, kiralama işlemlerimizde onunla devam etmeyi düşünüyoruz. Teşekkürler Şükrü bey.

Taner Görgülü

Şükrü bey işini özenle yapan, alıcı ve satıcı arasındaki ilişkileri güzel yöneten ve sonuca hızlı giden iş anlayışıyla emlak alım satım ve kiralama konusunda yardım alabileceğimiz doğru insan olduğunu kanıtlayan bir arkadaşımız olmuştur. Kısa zaman içinde kendisinden 1 adet konut alıp 3 adet de konutumuzun kiralanmasında yaralandık. Son derece memnumuz. Bundan sonra da emlak danışmanımız olarak kendisiyle ilişkimiz sürdürmek isteriz.

Esin & Efe Çınar

İlk telefon görüşmemizde hissettirdiğiniz samimiyet, güven duygusu ve ilginizi satış öncesine olduğu kadar satış sonrasında da devam ettirdiğiniz için sizinle tanışmaktan oldukça memnunuz. İnternetteki ilan ve telefondaki betimlemeniz gördüğümüz daire ile birebir örtüştüğü için, daire sahibi ile anlaşmamızı uyum içerisinde sağlarken her iki tarafa eşit mesafede durarak titiz ve çözüm odaklı yaklaşımlarınız için ve ev sahibimiz olan güzel insanlarla tanışmamıza vesile olduğunuz için teşekkür ederiz. Yolunuz açık olsun.

Şengūl Gökdemir

Teşekkürler Şükrü bey, kararlı ve.güven veren duruşunuz, bizleri yormadan pıratikçe çözümleriniz soncunda beklentilerimiz fazlasıyla karşılandı.Saglıklı huzurlu çalışmalar diliyoruz.

Baran Bülbül

Şükrü bey her zamanki gibi en kısa sürede en uygun kiracıyı bulmayı ve her iki tarafı da memnun etmeyi başardı. Kiralama veya satmayı düşündüğünüz mülkünüz varsa en doğru adres Şükrü bey.

Orhan Boran

Etkin pazarlama süreci, üslubu ve teknolojiyi mesleğinde ustalıkla kullanması sayesinde (kaliteli fotoğraf çekimi, drone çekimi, 360 derece çekimler gibi) daire satışımızı gerçekleştiren ve güvenimizi boşa çıkarmayan Şükrü Bey’e teşekkür ederim.

Sinan Ağrı

tüm süreçlerde sonuna kadar yanımızda oldu . Bilgi ve becerisi üst seviyede. Remax, Şükrü beye sahip olduğu için çok şanslı. Empatik kişiliği ile daha çok kişiye ulaşacaktır.

E*******

aklımızda olan fikri Şükrü bey ile paylaştık ve onun sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Evimizi sattik. İlgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Berk Evren Angun

Tek kelime ile muhteşem sunum muhteşem hizmet. Evimiz boşa çıkınca tereddüt etmeden eski arkadaşım olan Şükrüyü aradım Emlakçılığa başka boyut kazandıran tek düze değil teknoloji ve emlakçılığı harmanlayan nadir insanlardan biri evimiz 1 gün içinde kiraladı içiniz rahat olsun tekrar teşekkürler sükrücüm

S*******

İnsanin yaptigi iste basarili olmasi icin once isini sevmesi gerek.. Sukru Beyin basarisi da buradan geliyor bizce. Sektordeki bilgisi, tecrubesi, is bitiriciligi ve hiziyla ev alim surecinde ve hatta sonrasinda da ilgiyi hem maksimumda tuttu. Cok tesekkur ederiz..

Yakup Yar

Avukatlık ofisi için satılık yer arıyordum Şükrü Beye denk geldim. Güler yüzlü ve güven veren davranışları karşısında çalınmaya karar verdim. Satıcı ile Bizi bir araya getirdi. İki günde hem taşınmazın mevcut kredisini hem de bu yoğunlukta tapuyu halletti. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye edeceğim.

A*******

Merhaba, Emlakçılığın ötesinde bir hizmet yaklaşımıyla karşılaştığım Şükrü beyi tanımaktan çok memnunum. Uzun zamandır aradığım daireyi Şükrü beyle sonuçlandırdık. Kiralama sürecimizdeki ilgisi için tekrar teşekkür ederim... Daire sahibi ile karşılıklı uyum içerisinde anlaşmamızı ve tüm hassasiyetlerimizi düşünerek, her iki taraf içinde çözümsel yaklaşımı, içtenlikle ve titizlikle sonuca varışı beni çok memnun etti. Ben kiraladığım dairemi de, sahiplerinide Çok sevdim :) İyi çalışmalar Şükrü bey...

Bilal Vargün

Şükrü bey ile yaklaşık 1 yıl önce bir daire satın almak vasıtası ile tanıştık almak nasip olmadı ama Şükrü Bey'in bizimle ilgisi alakası işine gösterdiği özen ve titizlik bizde çok iyi bir izlenim bıraktı ve kendisine bu sefer satış konusunda yardımları için ulaştım. Sağolsun kendisi herşeyi şeffaf, güvenilir ve profesyonelce anlatıp kafamızda hiçbir soru işareti bırakmadı. Dairemizi bugün sadece 2 saat içinde tüm tapu işlemlerini hallederek satışını gerceklestidik. Sizlerde temiz ve güvenilir bir pazarlama için Şükrü beye güvenebilirsiniz.

Göktan Konuralp

Pek çok gayrimenkül sahibiyiz ve işlemlerimizi bu zamana kadar hep danışmanlık almadan hallettik.Bunda en büyük etken etraftaki bu işlerle uğraşan kişilerin tutumları ve duyduğumuz olaylar oldu.Şükrü bey gönlümüzü hoş ederek bizi yormadan üzmeden iyi kaliteli bir kiracı ile tanışmamıza vesile oldu.Yaklaşımı ve hassas olduğumuz konulardaki tutumu bizi çok memnun etti.Hayatımızda ilk defa mülkümüzün anahtarını teslim edip şehir dışına çıktık.Şükrü bey emlakçı değil, gayrimenkül ve taşınmaz varlık danışmanı.Teşekkürler Şükrü Balcı

Oğuz Akkaya

Şükrü Bey ev alma sürecinde son derece profesyoneldi. İşlemleri kolaylıkla hallettik ve evimize kavuştuk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Yavuz Çelebi

Şükrü Bey sayesinde dairemi çok hızlı bir şekilde kiraya verdim. Kriterlerimi karşılayan, doğru kiracı ile beni kısa zamanda buluşturdu. Her hafta düzenli olarak bana durum bilgilendirmesi yaptı. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun oldum. Bir insanın kendi malı olsa bu şekilde kiracı bulurdu. Şükrü Bey çok titiz, disiplinli, son derece saygılı, beyefendi, dürüst ve güvenilir birisi. Anahtarınız kesinlikle güvende. Teşekkürler Şükrü Balcı. Teşekkürler Remax.

İsmail Doğan

Çok dürüst vede saygılı bir hizmet aldım arkadaşların emeğine sağlık herşey için çok teşekkürler yolunuz hep açık olsun.hayirli çalışmalar

Dilara Nur Uğur

1buçuk yıl boyunca satamadığımız dairemizi doğru bi planlama ve organizasyonla 1 ay içinde istediğimiz rakama verebildik. Süreçteki hızı, ilgi alakası, düzenli bilgilendirmesi için Şükrü Bey’e ayrıca teşekkür ederim.

Handan Yamaç

Şükrü Bey’e göstermiş olduğu yardım ve destekleri için çok teşekkür ederim.

Volkan Güney

Şükrü bey gördüğüm kadarıyla işinde gayet net ve dürüst bir şekilde artı ve eksileriyle ev sahibiyle müşteri arasında her iki tarafında çıkarlarını kendi önceliklerinin üstünde tutan bir yapıya sahip olmasıyla piyasadaki diğer tanıdığım meslektaşları arasında az bulunur bir örnek, teşekkür ediyorum kendisine, başarılar diliyorum...

Semra Mandalli

Yazacağım cümleler bir film karesi gibi gelebilir ama gercek Satılığa koyduğumuz ev kartal Uğurmumcuda tam 2 sene ilanda kaldi pes etmek uzereyken son olarak eşim bu evin satışıni şükrü beye verelim o da yapamazsa zaten kimsede satamaz dememizle şükrü beyle tanıştık.Ilandan 10 gün sonra 2 sene uğraş verdiğimiz ev satildi. Şükrü bey emlak danışmanlığıni hakkiyla yapan, cok dürüst cok net, işine cok saygili, alacağı emeğin küçük büyük miktarina bakmadan işini hakkiyla yapan, müşteriye hitabı mükemmel çok profesyonel bir danışman.

Baran Bülbül

Anahtarınızı Şükrü Balcıya teslim ettiyseniz ihtiyacınızın en kısa zamanda, en kaliteli şekilde çözüme ulaştırılacağından emin olabilirsiniz. Teşekkürler...

İsmail Ertan

Uzun soluklu ve ararlıklı olarak farklı seçeneklerde araştırdığınız satın alma amaçlı dairemizi sonunda Şükrü beyin yardımlarıyla sahip olduk.Kendisi bize uygun portföyü yarattiği için samimi ve dürüst rehberliği için çok teşekkür ederim, ve kendisini tüm dost ve yakınlarıma her acıdan tavsiye ederim.

N*******

Başarılı bir alış veriş oldu istediğimiz bölgeden ve yerden Şükrü beyin sayesinde bir ev sahibi olduk .teşekkürler.

Buharı Kacan

Şükrü bey ile şu ana kadar yapmış olduğum 4 iş oldu ve her seferinde doğru bir kişi ile çalışmanın memnuniyetli sonlandı, hem tekrar çalışmak, hemde soran cevreme çok rahatlıkla tavisye edebileceğim güvenilir ve bilgi birikimi olan bir kişi, cok teşekküler. Tekrar çalışmak dileğiyle.

Şerif Türkel

Tutarlı samimi konuşma ve hitap tarzı ile genel anlamdaki emlakçı bilincini kafamizdan atan güzel bir insansınız... Alıcı ve satıcı arasındaki uzlaşmayı sabırla ve itina ile halletiginiz için emekleriniz için teşekkürler.

Ridvan Aydoğmuş

Yıllar öncesinden tanidigim Şükrü kardesimin emlak sektöründe çalıştığını duydum ve çok memnun oldum.Yeni bir dairemin kiralamasini kendisine verdim saolsun 15 günde çok iyi bir kiracı ile kontrat yaptırdı.Daha önceden hiç bir emlakçı ya anahtar vermedim ama şimdi anahtarlarımızı gönül rahatlığı ile teslim edeceğim bir emlak danışmanımız var, dürüst, güvenilir ve işini çok iyi takip eden bir insandır.Tesekkurler Sukru bey

Ali Ekber Yirmibeş

Yaklaşık 30 yıldır tanıdığım Şükrü Balcı'ya samimiyet ve içtenlik anlamında tam puan veriyorum. Ona olan güveninizi boşa çıkarmaz. Güvenilir düzgün insanın az olduğu bir sektörde yol arkadaşınız olacaktır.

Nilüfer Apker

Istanbul Maltepe ADATEPE de bulunan evimizi kiraya vermenizde bize inanılmaz profesyonel yaklaşımı güler yüzü ve sıcaklığı ile herşeyden önce güven veren iletişimi için Şükrü beye çok teşekkür ederiz.. Başarılarının devamını dileriz. Remax ve Şükrü bey ile çalışmak com ayrıcalıklı idi..

Fatma Filiz Ergüneş

MÜŞFİK, SEVECEN, İŞİNE SAYGILI, MÜŞTERİYE HİTABI MÜKEMMEL, BEYEFENDİ SAYIN ŞÜKRÜ BALCI BEYDEN COK MEMNUN KALDIM.

Pelin Öner

Şükrü Bey sürecin başından sonuna kadar güven sağlayan bir danışman olarak bana çok destek oldu. Her türlü soru işaretinin giderilmesi, iletişim, yerinde bilgilendirme başta olmak üzere çok kaliteli bir hizmet sağladı. Hatta satış sonrasında bile hala samimiyetle yardımcı olduğu konular oldu bunu unutmam mümkün değil. Her şekilde ihtiyacınızı anlayan ve size doğru çözümü sağlayan bir danışman olarak kendisiyle çalışılmasını gönül rahatlığıyla öneririm.

Taner Görgülü

İhtiyaçlarımızın en kısa vadede, sorunsuz bir şekilde çözülmesi bizleri çok memnun etmiştir.Tüm gayrimenkul işlemlerimiz için güvenli adres.

Eren Bolat

Şükrü bey her yönü ile çok ilgili ve çok profesyonel bir danışman. Ev arayışımız sayesinde kısa sürede sonuçlanmış bulunmakta. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

H.yasin Coşkun

Şükrü bey piyasada bilinen emlakçı profili dışında gerçek bir emlak danışmanı rolünde doğru tavsiyelerle ev alan ve satan kişiler arasında iyi bir köprü olmuştur.

Yıldırım Beceren

Şükrü kardeşim aileden biri gibi ilgili, mesleğini her aşamada üstün performansı ile ifa eden, samimi dürüst pozitif bir arkadaşımız.Çabaları için çok teşekkür ediyoruz.Artik aileden biri

Esat Ulusoy

Hizmetinizden memnun kaldık, son derece ilgiliydiniz. Uygun ve cesitli önerilerinizle aradığımızı kısa sürede bulabildik, teşekkürler .

Anil Taşdemir

Baştan sona her anımızda yanımızda oldu. Herseyle ilgilendi. Hatta evi tuttuktan sonraki süreçte bile ilgisini kesmedi. Digerleri gibi 3 kuruş hesabı yapmak yerine bizi dost edinip rahat etmemizi sağlaması büyük adamlık göstergesi

Nazan

Şükrü Bey, bilgilendirme ve geri dönüşlerinde son derece hızlı, aynı zamanda son derece güvenilirdir. Müşterisinin ihtiyacını doğru analiz eden ve bu doğrultuda sınırsız hizmet veren bir profesyonel. Yardımları için kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz

Cenap Akgun

Avukat, emlakci, muhasebeci dediklerinde dediklerinde, dogru insani bulmak icin 3 kere, 5 kere dusunun derler. Oysa Sukru beyi tanidiginizda, isine karsi olan saygisini ve tecrubesini kisa surede anliyorsunuz.Hizli hareket ederek hem mal sahibi icin, hem karsi taraf icin en kisa surede fayda sagliyor.Sukru beyi tanirsaniz, bunda sonraki ihtiyaclarinizda da kendisini tercih edeceginize eminim.Tesekkurler Sukru bey.

Ilhan Elevli

Sayın şükrü BALCIkardesim ailem ve şahsım size cok teşekkür ederiz .Evimizi almanın her aşamasında güler yüzünüzü bizden hic eksik etmediniz .Sizi iyiki tanımışım iyiki varsınız

Ayhan Elevli

Kardeşim İlhan Elevli’yi Adatepe de ev sahibi yapmak bağlamında bizlerden emlak danışmanlığı dışında dostluğunu esirgemeyen Şükrü Balcı beye teşekkürlerimizi borç biliriz

Ümit

Şükrü Bey, hem mesleki hem de kişisel olarak kendisini çok iyi geliştirmiş bir emlak danışmanı. Verdiği hizmet açısından değerlendirmek gerekirse bağlı olduğu emlak ofisinin ismine yakışır bir çalışan; “Perfect”... hem bize hem de alıcılara yaklaşımı, nezaketi ve müzakereci tavrı en öne çıkan davranış özellikleri. Tüm süreç boyunca, kendi evini satıyormuşçasına, özenli ve titiz davrandı. Kısa denilebilecek bir zaman içerisinde konutumuzun değerinde satışını yaptığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Nevin Öner

Şükrü Bey çok kısa sürede evimizi satarak bizi memnun etti.Evimizin satılmasına kadar olan süreçte profesyonelce davranıp bizim isteklerimizi net bir şekilde algılayıp ona göre müşteri getirdi.İşine olan sevgisi, azmi, insan ilişkileri ve iletişimdeki uzmanlığı, istikrarlı bir şekilde çalışmasıyla sürecin bizim açımızdan olumlu sonuçlanmasına neden oldu.Yerel emlakçılarla değil de kurumsal bir firmayla ve doğru insanla çalışmanın bizi kısa sürede sonuca götürdüğünü deneyimledik.

Buharı Kacan

Güvenilir, hızlı, işini ciddiye alan, sorumluluk sahibi bir profesyonel. Çalışmaya karar verirseniz emin olun ki anahtarınız kesinlikle güvenilir ellerde...

Kenan Bülbül

Şükrü bey gerçekten çok ilgilendi bizimle. Sürecin başından sonuna kadar her konuda yardımcı oldu. Teşekkür ediyorum.

Buharı Kacan

Güvenilir, hızlı, işini ciddiye alan, sorumluluk sahibi bir profesyonel. Çalışmaya karar verirseniz emin olun ki anahtarınız kesinlikle güvenilir ellerde

Özer Özsu

Şükrü bey'e nasıl bir ev istediğimizi özellikleri, konumu anlattık.Sadece 3 haftada istediğimiz evi buldu.Bu 3 haftalık süreç içerisinde en önemli şey sadece bizim istediğimiz özelliklerde evi gösterdi.Boşuna zaman kaybı bize hiç yaşatmadı.

Kenan

Şükrü bey, ihtiyaçlarınıza çok hızlı çözüm buluyor. Bir hafta içinde ev buldum ve taşındım.

Abdurrahman Yağcı

İstanbuldaki evimizi birkaç gün içinde kiraya veren şükrü bey net konuşması işinin uzmanı olmasi ve en ufak şeylerde dahi haber verip bilgilendirmesi ile güven vermistir. bundan sonraki süreçlerde de ilk aradigimiz kişi olacaktir. Kendisine teşekkür ediyor basarilar diliyorum.

Baran Bülbül

Güvenilir, hızlı, işini ciddiye alan, sorumluluk sahibi bir profesyonel. Çalışmaya karar verirseniz emin olun ki anahtarınız kesinlikle güvenilir ellerde.

Atak

Tutmak istediğim ev ile alakalı sorularıma tatmin edici yanıtlar verdi ve süreç içerisinde çok yardımcı oldu.Mesleğini severek yapan enerji dolu bir insan.

Salih Balci

Istedigimiz evi cok kisa surede buldugunuz icin cok tesekkur ederim. Kiralama sonrasinda da verdiginiz profesyonel destek icin ayrica tesekkur ederim.

Elifnur Aksu

Tam istedigim evi 12 saat icinde buldugunuz icin, samimi ve is bitirici yaklasiminizdan dolayi cok cok tesekkur ediyorum. Emlakcilara olan kotu bakis acimi degistirdiniz resmen.

Omer Kacan

Şükrü Bey, ikili ilişkilerde gayet iyi ve uyumlu bir yapıya sahip, kibarlık ayrıca tecrube ve bilgi birikimi... Kısa bir surede evimi kiraya verdiginiz icin kendisine tesekkkurler.

Fatma

Şükrü Bey, ilgi alakanız, kibarlığınız için çok teşekkür ederiz. Sürecin sonuna kadar yanımızdaydınız. Ev sahibi ile iletişimimizi hızlı, sorunsuz halletiniz. Çalşmalarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. İyi çalışmalar

Mehmet Ayşegül Balta

İstediğimiz kritere hemen evimizi buldu kendisine çok teşekkür ederiz her şeyi ile yakın ilgilendi

Vedat

Evimi en kısa zamanda kiraya verdiğiniz için teşekkürler.Yaptığınız özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Yakup Tanrıverdi

Sahrayıcedid Atatürk Caddesi üzerindeki bana ait gayrimenkulün satış sürecinde; Reel fiyat analizi, taraflar arasında ki uzlaşmacı yaklaşımı, cözüm odaklı özverili çalışma prensibi ve güven dolu duruşu ile bize doğru zamanda isabetli çözüm sunduğu İçin Şükrü balcı beyin şahsında tüm Remaks ailesine teşekkür ediyorum.

Hüseyin Aykut

Şükrü bey ev arama sürecimde beklentilerimi cok iyi anlayip bıkmadan yorulmadan alternatifler bularak kısa sürede ev sahibi olmamı sağladı.Bundan sonra herkese önereceğim ve ilerde tekrar gayrimenkul ile ilgili planlarım olduğunda ilk arayacağım kişidir kendisi.

Necip

Şükrü Bey’e güvenilir, güler yüzlü ve açık iletişimi için çok teşekkür ederim. Sayesinde 2 gün içerisinde aradığım güzel evi bulup anlaştım. Tavsiye ediyorum

Alper

Şükrü bey ile yeni evimizde hayatımıza başlıyor olacağız... Kendisine süreçte yapmış olduğu destek ve yardımlar için teşekkür ederim. Analiz, karşısındakini anlama, yorum ve seçenek sunmada gayet başarılı bir arkadaşımız aynı zamanda bölgesine hakim ve hem kiracı hemde evsahibini anlayan ve doğru kişileri bir araya getirerek çözüm odaklı çalışiyor

Mustafa Balcı

Şükrü bey öncellikle 1 hafta gibi kısa bir sürede dairemizi kiraya verdiğiniz için, gerçekten ilginiz, alakanız yardımlarınız için gayretleriniz için size ne kadar teşekkür etsem azdır . Sizi yeni tanımamıza rağmen bizde oluşturduğunuz güven ve samimiyetten ötürü sizi ailemiz den biri gibi görüyoruz, tekrar teşekkür ediyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.