-ZORU YAPARIM İMKANSIZ ZAMAN ALIR1991 yılında Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldum. Bankacılık sektöründe, para piyasalarında 21 yıl yatırım danışmanı ve yönetici olarak çalıştıktan sonra tüm tecrübe ve bilgimi gayrimenkul sektöründe değerlendirmeye karar verdim. Bir profesyonel olarak, gayrimenkul sektörü ile 21 yıllık yatırım danışmanlığı deneyimi ve muhasebe bilgimi harmanlayarak yatırımcılara en avantajlı seçenekleri yaratarak fark yaratmak amacındayım. Özellikle alıcıların tercihlerini anlamak ve mutlaka onların istediği veya en yakın seçeneği bulmak konusunda iddialıyım. Zoru yaparım, imkansız zaman alır.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.
Melda Çınar portföyünde 18 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M*******

Melda hanım ile bu süreçte çok güzel, olumlu, başarılı bir satış işlemi gerçekleştirdik. Kendisine ve Remax ailesine teşekkür ederim

M*******

Melda hanımın istediğimiz kriterlere uygun evi bize sunması ve bütün sürecin içimize sinmesi konusunda çok yardımcı oldu kendisine ilgi ve alakasından ötürü çok teşekkürler

B*******

Herşey için çok teşekkür ederiz tekrar sizinle çalışmak isteriz iyi ki siz melda çınar

D*******

Mesleğinde gerçek profesyonel çalışmalar yapan, kibar, güvenilir, dürüst, çalışkan, iletişim konusunda uzman, çok yetenekli ve başarılı bir danışman.

A*******

Melda hanıma ev alım sürecimizde destek ve güvenilirliği için teşekkürü borç bilir hayatında başarılar dileriz.

C*******

İşini düzgün yapan eşine az rastlanır bir danışman, herşey için sağolun melda hanım

N*******

İşinde ilgili ve çok kibar bir insan.Geri dönüşleri uzaktan süreci yönetmesine rağmen kira işlemimizin istediğimiz gün de yapılması ve her sorumuza cevap vermesinden dolayı çok memnun kaldık.

M*******

Melda hanım dairemizi satış konusunda çok yardımcı oldu kendisinin bilgi ve süreç yönetiminden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

K*******

Melda hanım evimizi satış sürecinde ki desteklerinden şeffaflığından ötürü çok teşekkür ederiz.

F*******

İlgi alaka, düzenli çalışma, disiplin ve hoşgörü çerçevesinde mutlu bir süreç geçirdiğimiz için kendisine teşekkür eder çalışma hayatında başarılar dileriz melda hanım .

G*******

Kiralama işimizi hızlı ve güvenli bir şekilde çözüme kavuşturdunuz. İşinizde bir numarasınız. Teşekkürler emeğiniz için.

Ş*******

Ev alımımızda ki süreçte kendisinin ilgi ve alasından ötürü çok teşekkür ederiz.

Cem Yakışıklı

Kendisi ile görüştükten itibaren 5 gün içinde satış gerçekleşti.Tüm çevremeMelda Hanım ile çalışmalarını şiddetle tavsiye ederim.

Ömer Altundaş

Konusunda hakim, takipçi ve hızlı bir danışman.

E*******

kiralama sürecinde ev sahibi ve kiracıya eşit mesafede ve adil duruşu, işini tam bir profesyonel olarak yapması nedeni ile kendisine çok teşekkür ediyoruz

Uğur Renklibay

Kiralam sürecinde yardımları için çok teşekkür ederim. Tüm emlak işlerimde kendisi ile çalışacağım ve yakın çevreme de güvenle tavsiyede bulunacağım.

E*******

Tüm yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz.

Lale Çarkçı

Yaptığı işe duyduğu saygıyı bizimle iletişimine yansıtarak, verdiği tüm bilgilerdeki şeffaf ve samimi yaklaşımı için teşekkür ederiz.

Nurgül Baybaş

Melda Hanım ın doğru yönlendirmesi ve tavsiyeleri ile evimizi aldık. Bize verdiği fikirler için teşekkür ediyoruz.. Alış işleminde olmadı fakat evimizi satarken mutlaka kendisi ile çalışacağız.

Y*******

Yakın çevreme her türlü gayrimenkul işlemi için tavsiye edeceğim

Hacer Dokel

Gayrimenkul alış satışlarının Melda hanımla yapılmasını herkese tavsiye ederim.

Ü*******

Çok hızlı ve şeffaf hizmet için kendisine teşekkür ederiz.

S*******

Tüm Türkiye'deki gayrimenkulerimin satış ve pazarlamasında Melda Hanım dışında kimse ile çalışmam

B*******

Sorunsuz ve hızlı işlem için tek adres. Profesyonel bir danışman ve süreç içinde her şey çok şeffaftı.

G*******

Bizim İstediğimiz ev ile ilgili tüm taleplerimizi karşılayan seçenekleri çok kısa sürede buldu.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Dilek Yanık

Çok sistemli ve hızlı işlem için teşekkürler...

Okan Ilgar

Kendisi ile iletişime geçtiğim gün kiralamam gerçekleşti.Çok güvenle ve titiz çalışması, hızı için teşekkürler.

Kıymet Çınar

Bizim adımıza gerekli her işlemi sorunsuz şekilde halletti .Dürüst, şeffaf ve çok güvenilir.Bundan sonra çalışacağım tek gayrimenkul danışmanı

Bülent Karakaş

Kısa sürede sorunsuz ve hızlı işlem yaptığı için teşekkür ederiz.

Nursel Öncel

Süper destek, tam güven, çok pratik ve hızlı işlem.Melda hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Mehmet Yılmaz

Her türlü gayrimenkul işimde artık tek adresim.

Abdülkadir Öztürk

Çok kısa sürede sorunsuz kiralama için yardımcı oldu.Sitede bilmemiz gereken tüm teknik ve sosyal kullanım konuları hakkında bilgilendirme yaptı.

Gözde Algün Doğu

Satın alma süreci hızlı ve olumluydu.İş takibinden çok memnun kaldık.Kendisine teşekkür ederiz

Kamil Çetinkaya

Kendisi işinde çok ciddi ve oldukça profesyonel desteği ile bize çok yardımcı oldu.Taraflara eşit mesafeli ve objektif duruşu ile çok adildi.Her türlü gayrimenkul işimizde artık tek adresimiz.

Ayşin Arıkan

İşlemimizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik.Kendisi konuya hakim ve profosyonel bir yaklaşım sergiledi.Sürecin takibinden çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz.

Kemal Külbay

Melda hanımı; bilgi edinme, değerlendirme ve karar verme süreçlerinde doğru bilginin doğru zamanda sağlanması, her iki tarafa da eşit mesafede şeffaf ve dürüst olması ve şimdiye kadar bildiğimiz profil olan ''emlak danışmanının başarısı her koşulda evi pazarlaması ve satması ile ölçülür'' tezini değiştiren ve bu konuda bilgi desteği sunan ancak kararlarda yardımcı olan fakat kesin yönlendirici olmayan özelliklerinden dolayı tercih ettik ve diğer alıcılara da tavsiye ediyoruz. teşekkürler Melda hanım.

Kemal Külbay

İlgi ve alakasından dolayı Melda hanıma çok teşekkür ederim.

Günay Külbay

Ev görme sürecinde ve sonrasında çok memnun kaldık.Bir sonraki işlemimizi ve bundan sonraki tüm alım-satım işlemlerimizi kendisi ile yapmak isteriz

Reyhan A. Stark Oğuz

Ev almak için yola çıktığımızda bir çok emlak ofisi ve sorumlusuyla karşılaştık. Ancak Melda hn. gibi bizi doğru anlayıp, bizleri hiç sıkmadan, daraltmadan ve yormadan en doğru portföylere yönlendiren bir ikinci kişi ile karşılaşmadık. Hem satıcıyı hem bütçeyi, hem de alıcı olarak bizleri en iyi analiz eden kendisi oldu. Bu yolda kendisinden bir bankacı olarak da çok şey öğrendim. Melda hn el sıkışıldıktan sonra da desteğini esirgemedi. Resmi evrak, işlem, beyan ve takipte hep yanımızdaydı ve doğru yönlendirmeyi yaptı. Çok teşekkür ederiz!

Numan Eraslan

Bize çok yardımcı oldu.İşlemler bitene kadar desteğini bizden eksik etmedi.

Bayram Gencan

sn melda hanım sizden ev almak nasip olmadı fakat ev alma zamanında bana ve eşime gösterdiğiniz ilgi ve yardımlarınız için size tsk bıle edemedik hakkınızı helal edin emlak danışmanlığı konusunda hem yeterli bilgi ve en önemlisii k arşı tarafa güven veren bir insan olduğunuzu hissettik tsk ediyoruz gorusmek uzere

Tarık Karşı

Yaklaşımı çok iyi niyetliydi, müşteri ilişkilerinde sonderecede başarılı

Semra Kır

Satın alma işlemimiz sırasında çok ilgili davrandı. Söyledikleriniz zamanında gerçekleştirdi. İşlem takibi ve bilgilendirmesinden çok memnun kaldık

Gamze Aydın

evimizi kiralama aşamasında kendisinden çok memnun kaldık, çok ilgili ve iyi niyetli davrandı teşekkür ederiz.

Selehattin Yılmaz

Melda Hanım 1 numara, kendisine çok teşekkür ederim, son derecede profesyonel ve ilgili biri

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.