GAYRİMENKUL MÜ SATIYORSUNUZ ?? EN HIZLI BİZ SATIYORUZ !! GAYRİMENKUL MÜ ARIYORSUNUZ  ?? EN UYGUN BİZ BULUYORUZ !!

1977 İSTANBUL GÖZTEPE DOĞUMLUYUM..İLKOKUL GÖZTEPE, ORTA VE LİSE İSTANBUL FENERBAHÇE LİSESİ MEZUNUYUM.1990-1996 SENELERİNDE FENERBAHÇE SPOR KULUBUNDE SPORCU OLARAK BİRÇOK BAŞARI ALDIM .1996-2001 SENELERİNDE ŞEKERBANK DA BAŞLADIĞIM ÇALIŞMA HAYATIMA 2002-2007 SENELERİNDE ABD ,NEW YORK KINGSBOROUGH COLLEGE'DE İNGİLİZCE EĞİTİMİ ALARAK GÜÇ KATTIM..AMERİKADA BAŞLADIĞIM  ORGANİZASYON İŞİNE TÜRKİYEDE KURDUĞUM EMLAK FİRMAM İLE DEVAM ETMEKTEYİM. BAŞARIYA ODAKLI, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ YAPIM SAYESİNDE  HER GEÇEN YIL GARİMENKUL SEKTÖRÜNDE HIZLI VE ETKİN ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTEYİM..ÜÇ ÇOCUK BABASI OLARAK İNGİLİZCE-RUSÇA DİLLERİNİ KONUŞMAKTAYIM..

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

İngilizce, Rusça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Erol Erdoğar portföyünde 18 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 18 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sevil Mirzayeva

RE/MAX İmza'dan 3 kez hizmet alıyorum, her seferde çok profesyonel çalışma, Erol Erdoğar ve ekibi bilgili, piyasaya hakim, dürüst emlak bürosu , kesinlikle tavsiye ediyorum, hiç tereddüt etmeyin, güvenin, doğru adres emlakta - RE/MAX İmza !

Y******* K*******

Erol Bey işe birlikte dairemizi aldık, sabırlı ve ilgiliydi. Kendisine teşekkür ederiz.

T******* E*******

Emlak alım sürecindeki desteğiniz ve ilginize çok teşekkürler Erol bey. Objektif ve profesyonel yaklaşımınız fark yaratıyor, başarılar diliyorum. Sevgiler.

Tufan Günaydın

Erol Bey, emlak piyasasında müşteri ilişkilerini aile hazzında yaşayan, kazanım ve değer ölçüsünde memnuniyeti ilk sırada tutması işimi büyük özveri içinde yapmasına birebir şahidim. Gayrimenkul yatırım düşüncemdeki ilk adresim olan Erol Bey'e tüm çevre ve dostlarıma ısrarla önerdiğim bir karakterdir. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yuliya Sytaya

Geçen hafta Erol bey sayende çok güzel daire bulup aldım. Satıl alma prosedürü de çok hızlı ve sorunsuz geçti. Çok teşekkür ederim 🙏

Rıdvan Kepenek

İşinde oldukça başarılı çözüm odaklı her koşulda ve her süreçte destek sağlayan ilgi alakasını her zaman ön planda tutan yapmış olduğu işler sonucunda her türlü desteği sağlayan ve yardımcı olan bir gayrımenkul danışmanıdır. Kendisine buradan da teşekkürlerimi iletiyorum her konuda ilgisini alakasını ve desteğini eksik etmediği için. Tüm gayrımenkul alım,satım,kiralama süreçlerinizde sonsuz güvenebileceğiniz tek adres diyebilirim.

Yusuf Çakır

Erol bey ile telefonda görüştük kararsız kaldığım için hızlı karar veremiyordum. Yaklaşık 1 haftalık süreçte telefonla sürekli destek sağladı, hiç sıkılmadan her aramamda yardımcı oldu. sonunda evi tuttum. Satış sonrası ev sahibi ile yaşadığım problemler ile ilgilendi. Ben aramasamda dönem dönem beni arayıp; “Herhangi bir memnuniyetsizliğiniz varm mı ?” diye sordu. Gerçekten satış önceside satış sonrasıda gayet samimi ve ilgili yaklaştı kendisine teşekkür ediyorum…

Sevim Kirazkaya

Erol bey çok kibar biri gerçekten ev tutma sürecimde yanımda olduğu gibi sonraki süreçte evde ne sorun Çıktıysa hemen kendi bizzat ilgilenip gerekli çözümleri buldu . Evi tuttu artık bizi ilgilendirmez diye düşünmedi İşini çok iyi yapan biri güvenilir bu çok önemliydi benim için . Kendisine çok teşekkür ediyorum 🙏🙏 Kendisini şiddetle tavsiye ediyorum..

Hale Bayram

Erol bey işinde tek kelimeyle mükemmel bir danışman.Kendisi iki defa evimi kiraya verdi.Titiz davranmasi musterisine olan nazik davranislari icin kendisine tekrar teşekkür ederim.

Alihan Gültekin

Samimi ve son derece dürüst yaklaşımları bizim için çok değerliydi. İşini titizlikle yapan, profesyonel ve işin bütün inceliklerini bilen biridir. Satış sonrasındaki bütün süreçlerde her türlü konuda yardım sağlayına çok güvenilir danışman… Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.