RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

cert
Ayla Reis portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Gürhan Yüksel

Emlak kiralama yada satınalma benim için zor bir durum Fakat Ayla Reis hanımefendi sayesinde sağolsun çok kolay bir durum oldu benim için..Çok güvenilir çok çalışkan sonuç odaklı çalışan işini de seven değerli bir hanımefendi..Bundan sonrada evim kendisine emanet... Teşekkür ederim tekrar ..

İlhan Süzer

Şu anda oturduğumuz daireyi Ayla hanım aracılığı ile kiraladık. En başından kiralama sürecine kadar, güleryüzü ve çözüm odaklı yaklaşımıyla bize çok yardımcı oldu. Kiralamadan sonra bile zaman zaman halimizi hatırımızı sorar. Kendisine çok teşekkür ederim.

Burcu Şener Güllü

Ayla hanımla çalıştığımız süreçte çok memnun kaldık. Kendisi çözüm odaklı, hızlı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, alıcı satıcının çıkarlarını gözeten samimi tavrıyla bundan sonra da emlak işimiz olduğunda danışacagımız tek kişidir. Teşekkür ederiz.

Cemal Yıldırım

Kendisi son derece titiz ve özenli çalışarak ilgili desteği sunmuştur. Özverili çalışması için ayrıca teşekkür ederim.

Kübra Tavacı Gemici

Ev almak hiç aklımızda yokken bir anda karşımıza ayla hanım çıktı.öylesine bakalım fikrimşz olsun derken eve bakmaya gittiğimizde kendimizi pazarlık aşamasında bulduk:)Yoğun iş tempomuzda zamanımızın az olması Ayla hanım'ın bilgisi, işini severek yapması bizleri satın alma sürecinde de o kadar rahatlattı.Kendisine ilgisi ve tecrübesi için çok teşekkür ederiz. Bol satışlı güzel bir yıl olması dileğiyle.

Işıl Çam

Ayla hanım daire arayışım sürecinde danışmanlık konusunda gerçekten çok ilgiliydi. Daire bakmamız da, daire sahibi ve biz arasındaki iletişimde, fiyat konusunda orta yolu bulma da çok çok yardımı oldu. Gerçekten profesyonel, aynı zamanda güvenilir ve vicdanlı biri. Aldıktan sonra da iletişimi kesmedi ve ev ile ilgili konularda kendisine kolaylıkla ulaşabildik. Iyi ki tanışmışız. Yolumuz inşallah tekrar kesişir.

Tuğçe Savaş

Istanbul anadolu yakasindaki evimi 1 hafta icerisinde sorunsuz bir sekilde kiraya veren Ayla hanim harika is cikardi dogrusu. Kesinlikle isini en dogru sekilde yapan bir profesyonel. Sonsuzkere sonsuz tavsiye ederim.

Oruç Tümel

Ayla hn ile yaptığımız süreçte ; son derece ilgili, zaman yönetimi olarak bizleri yormadan . üstelik en önemlisi işindeki hakimiyeti ile oldukça mutlu etmiştir. Güleryüzlü ve sıcak yaklaşımı ile birlikte hem yatırım olarak hemde uzun zamandır arayışımız ile bundan sonraki süreçte de daimi danışmanımız olacaktır.

Ercan Solhan

Süper ilgi/hız ve çözüm, , teşekkürler Ayla hanım...

Meltem Yarkent

Ayla Hanım'ın ev konusunda verdiği ayrıntılı ve düzgün bilgiler sayesinde içtenliği ve samimiyeti bize çok güven verdi. Dürüstlüğü, işindeki titizliği ve nezaketinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. İlk gördüğümüz andan itibaren güleryüzü, güvenilirliği, samimiyeti ve ile gayrimenkul danışmanlığının ötesinde dedirttirdi ve bize her türlü yardımları ve desteği için kendisine tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Filiz Şahin

Evimizi kiralama aşamasında Ayla hanım çok yardımcı oldu, çok ilgiliydi. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Hıdır Beydilli

Ayla hanıma, dairemi kiralamaya hızlı bir şekilde profesyonelce bana yardımcı oldu buradan kendisine memnuniyetini bildiriyorum çok teşekkür ederim

Hülya Varol

Ayla Hanım ev kiralama aşamasında bize çok yardımcı oldu. Dakikliğinin yanında tüm sorularımıza net cevaplar verdi. Güleryüzlü ve müşteri ile iletişimi noktasında çok başarılı. Çok teşekkür ediyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.