Merhaba İsmim Aykut Albayrak. Trakya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 8 yıl boyunca prestijli firmalarda üst düzey projelerde görev alarak mühendislik mesleğimi yaptım. 2015 yılından beri de uluslararası bir firmada Satış ve Tüketim ağı organizasyonunu kurmayı yönetiyorum. Yıllardır aldığım eğitimler sayesinde İletişim Becerileri, Satış Teknikleri, Zaman Yönetimi, Nlp, Takip ve Satış Sonlandırma vb. gibi konularda uzmanlaştım. Tüm bilgi birikimim ve Mühendislik deneyimlerimi Re/Max ailesinin gücü ile birleştirerek daha başarılı adımlar atma kararı verdim. Gayrimenkul konusundaki ihtiyaçlarınızda profesyonel bir danışmanınızın olmasını ve tüm süreçlerde doğru bilgilendirilip hızlı sonuç almak istiyorsanız benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2019

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2022

RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir.
Aykut Albayrak portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S******* K*******

Aykut bey ile işlem süremizde başarılı, güvenilir, ve hızlı bir süreç geçirdik. Her şey için teşekkür ediyoruz kendisine.

H******* A*******

Aykut beye her şey için çok teşekkür ederiz.

Bahar Parvizi

son derece dürüst ve güvenilir bir insandır. onunla tanıştığıma memnun oldum

Y******* A*******

Aykut bey çok iyi bir danışman, yardımları için çok teşekkürler.

S******* Y*******

emekleri için Aykut beye çok teşekkürler.

S******* D*******

Aykut Bey sadece bir danışman değil, aynı zamanda bir dost. Kendisiyle çalışmak, gayrimenkul işlemlerini anlamamıza ve başarıya ulaşmamıza yardımcı oldu. Tavsiye ederim.

B******* Ş*******

Aykut bey gerçekten bilinçli ve bilgili bir danışman. süreci tamamen kendisine bıraktım ve istediğim şartlarda harika bir işlem gerçekleştirdi. kendisine çok teşekkür ederim

Y******* A*******

Aykut bey profesyonelliği, ve donanımıyla çok kısa zamanda hayallerime ulaşmamı sağladı. kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

Sefa Yıldız

Aykut bey evimizi satma ve alma sürecini gayet güzel yönetti ve bir gün arayla satıp almamıza vesile oldu. gayet güvenilir ve dürüst yaklaştığı için işlerimiz sorunsuz gerçekleşti. teşekkürler

H******* E*******

Çok iyi bir emlak danışmanı Aykut. Bey her şey ile ilgilendi ve dükkanı hemen tuttuk her şey için. Teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum hayırlı işler

Ayşegül Erdoğan

Aykut bey ile evimizin kiralanması konusunda çalıştık. Gerçekten çok profesyonel ve sizin ne istediğinizi anlayarak aynı zamanda farklı bir bakış açısı da katarak ilerlemeyi kolaylaştıran biri. Sorumluluğunu bilen, adım adım bilgilendirme yapan biriyle çalışmak gerçekten hem keyifli hem de içinizi rahat ettiriyor. Biz çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederiz.

M******* A*******

Çözüm odaklı olarak, hızlıca ilerledik. Kendisi oldukça kibar ve çok yardımcı oldu.Çok teşekkür eder, kendisine başarılar dilerim.

Cihat Akman

Aykut Bey çok kibar, nazik ve işbilir bir kişi. Tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim. Böyle bir danışmana sahip olduğunuz için firmanızı da tebrik ederim.

Levent Ülkü

Aykut Albayrak arkadaşın göstermiş olduğu ilgi alaka ve sohbeti bizi çok çok memnun etti ve güzel bir dostluğun olacağına samimiyetimle inanıyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Yavuz Çelik

Emlak için başvurduğumuz andan itibaren göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldık. İşlemlerimizi hızlı şekilde hallettik. Aykut Beye çok teşekkür ediyoruz. Saygılar

Gülden Özmeral

Aykut beyin evimizi satma sürecimizde bize gösterdiği rehberlik ,doğru yönlendirme ve yardımları için teşekkür ederiz. Bundan sonraki iş süreçlerimizde kendisiyle çalışmak istediğimizi iletir başarılar dilerim.

Şükrü Işık

Aykut beyle gayrimenkul satın alımı nedeniyle tanıştık. İşlemlerin her aşamasında detayı yönlendirmesi ve iletişimi çok iyiydi. Sorunsuz bir süreç yönettiği için teşekkür ederim.

E******* Ö*******

Yurtdışında yaşadığımız için gayrimenkullerimizin tamamının kiralama, tadilat vb. süreçlerinin yönetimlerinde Aykut Bey'i yetkilendirdik. Kiracı adaylarıyla kendisi görüşüp uygun şartları sağlayan kiracılarımızı bize haber verir ve kontratlarını yaparız. Kiracılarımızın hiçbiriyle yüzyüze tanışmadık, herkesle Aykut bey iletişime geçti. Bize sadece keyifle kontrat yapmak kaldı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ediyoruz.

E******* G*******

Aykut Bey ile daire kiralama sürecimizde tanıştık. Kendisi çok profesyonel. Bizi gerçekten dinleyip doğru anladı ve kendisinin yönlendirmesiyle dairemizi tuttuk. Çok memnunuz. Herkese Aykut Beyle çalışmayı tavsiye ederim.

Y******* K*******

Kiralık daire ararken Aykut Beyle tanıştık. Kendisi bize bütçe ve beğeni olarak en uygun daireyi buldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

İ******* U*******

Aykut Bey çok profesyonel, iletişimi ve sorun çözme becerisi çok iyi. Daire arayışımızda bizi çok doğru yönlendirdi ve tüm süreci çok güzel yönetti. Daireye taşındıktan sonra bile yaşadığımız problemlerde hemen yetişti ve hızlıca çözdü. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

S******* Ö*******

Dairemizin satış sürecinde Aykut Bey bizi çok doğru ve profesyonelce yönlendirdi. Dairemiz kiracılı olarak satıldı. Tüm süreçlerde yanımızda olduğunu hissettirdi ve gayet hızlı ve sorunsuz şekilde dairemizi sattık. Aykut Bey'in verdiği hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkürler

Akif Bilge

Aykut beyin özverili, sabırlı destekleri ve profesyonel yönlendirmeleri sayesinde çok kısa bir sürede istediğim evime konuştum herkese referans olacağım tam bir profesyonel tüm yardımlarınız için teşekkürler.

Fuad Pasiyev

Aykut beyin sayesinde nezih bir sitede kiracı olduk.profesyonel güleryüzlü kiracının halinden anlayan bir gayrimenkul danışmanı .eve taşındıktan sonra da sorularımıza özenle sabırla dönüş yaptı. kendisine tüm ailemiz adından teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.saygılarla fuad pasiyev

Aykut Eyuboğlu

Kendisi ile ilk iletişime geçtiğim andan itibaren çok kibar ve bilgilendirici şekilde yaklaştı. Ev sahibi ile olan süreçte alakadar yaklaşımı beni çok memnun etti. Onunla tanışmak ve çalışmak çok keyifliydi, kendisine teşekkür ediyorum.

Mert Serçeöz

Aykut Bey ile kiralık ev arayışı sürecimiz tanışma fırsatı bulduk. Evi gezdiğimiz ilk günden kiralama sürecine, taşınma aşamasından kiracılığımızın ilerleyen aylarına kadar hem gayet profesyonel hem de dostça yaklaşarak yardımcı oldu. Bu vesileyle tekrar teşekkür ederim.

Selim Oral

Aykut bey'in bilgi birikimi yüksek, detaycı ve yönlendirici, samimiyetle çözüm üreten, konusuna son derece hakim biri . Kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyduk. Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum

İlker Şahin

Göztepe Merdivenköy de Kiralık İşyeri arayışımıza Aykut beyin ilgili ve mülk sahibi kiracı ilişkilerini dengeli yönetebilen yaklaşımı ile sonlandırdık. Pratik ve sorunsuz şekilde kiralama işlemini bitirdik, kontrat imzaladık. Teşekkür ederiz, tarzını koruyabilmesi dileği ile kariyerinde başarılar.

Filiz Burmali

Aykut Bey Alıcı adaylarıyla ilgili tüm süreçleri, Pandemiye uygun hassasiyetle yönetti bizi bilgilendirdi ve resmi işlemleri kısa sürede çözüme ulaştırdı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz..

Bulut Karayaka

Evimizi satmaya karar verdiğimiz an çalışmaya başladığımız ilk ve tek danışman Aykut Beydi. Kendisi işine 4 elle sarılan, sorumluluklarının farkında olan, aktif olarak bilgilendirme yapan, sorulan sorulara hızlı ve şeffaf cevaplar veren bir danışman. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun olduk, başarılarının devamını diliyoruz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.