Güven, Güleryüz, Profesyonel Hizmet -Önce Güven
-Doğru Fiyat, Hızlı Satış İstanbul doğumluyum. Lise öğrenimimi Kadıköy Kız Lisesinde, yüksek öğrenimimi ise, İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünde tamamladım. 34 yıl Kadıköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde çalıştım. Emekli olup, Bodrum"a yerleştim. Yoğun iş yaşamımdan sonra dinlenmeyle geçen, yaklaşık 1, 5 yıllık bir süreç, bana iş hayatına erken veda ettiğimi gösterdi.

Bodrum Belediyesi ile Halk Eğitim Merkezinin ortaklaşa açtığı Emlak Danışmanlığı Kursunu tamamlayarak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikamı aldım. Tüm çalışma yaşamımda birlikten kuvvet doğar inancını ilke edindiğimden tercihim kurumsal bir firmadan yana oldu ve Türkiye gayrimenkul sektöründe önemli bir yeri olan RE/MAX ile yollarımız kesişti.

Bugün yılların birikimi ve gayrimenkul danışmanlığı konusunda aldığım eğitimler ile sizlere en iyi hizmeti profesyonelce vermek için her zaman yanınızdayım.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

cert cert

2020

cert
Tülin Adsanver portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kıvanç Aykın

Her şeyle en ince ayrıntısına kadar ilgilenip evimizin satılmasına yardımcı olan tülin hanıma çok teşekkür ediyorum.Güvenilir, samimi, güler yüzlü bir hizmet sunuyor ve kendi eviymiş gibi ilgileniyor. Çok teşekkürler.

Nilüfer Agan

Sevgili Tülin Adsanver, Bu zamana kadar karşılaştığım en güvenilir, en yardımsever, en pozitif emlak danışmanı..ailemden biri gibi karşıma çıktınız..sizi tanımak ve güvenle iş yapmak mutluluk verici..Bodrum'un ve Remax'ın sektördeki kazancı..güven, güleryüz ve yardımseverlik tanımına tamamen uygun..herşey için teşekkürler

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.