HIZLI PRATİK SIRADIŞI ÇÖZÜM VE SONUÇ ODAKLI Ankara doğumlu evli ve iki çocuk annesidir.
Basın Yayın alanında faaliyet gösteren Şirketiyle Gazete ve Dergi sahibi olarak Parlamento ve Yerel Yönetimler alanında gazetecilik yaptı. Yalnız Ankara"yı değil Türkiye"yi en ücra köşelerine kadar tanıdı.
Başkent"te ki en üst düzey yöneticiden taşradaki muhtarlara kadar iletişim kurdu.
Bu tecrübe ve deneyimlerini şimdi sektörün öncüsü REMAX da değerlendiriyor.
REMAX gibi kendi alanında uzman bir kuruluşta çalışmanın anlamını da biliyor.
www.selvierdoganturgut.com.tr
ALDIĞI EĞİTİMLER
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, Arapça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.

2020

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.
Selvi Erdoğan Turgut portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Nevroz Özka

Selvi hanim Next Level Cayyolu konutlarindaki dairemin satis danismanligimi yapti. Uzun suredir ilanda olup bir turlu satilamayan evimi pozitif enerjisi, guler yuzlulugu, caliskanligi ve isine olan hakimiyeti sayesinde kisa surede satabildik. Isindeki gayreti, becerileri ve guvenilirligi cok etkileyici. Kendisi ile tanistigim icin cok sevindim ve bundan sonraki gayrimenkul islerimde de mutlaka kendisiyle calisacagim.

Özlem Özkaya

Sevgili Selvi Turgut Erdoğan a gerek şirketlerimizin gerek ise ailemizin şahsi taşınmaz alım satım, kiralama kiraya verme ihtiyaçlarımıza sabırla ve güleryüzü ile verdiği verdiği hizmetlerinden ötürü sonsuz teşekkür ediyorum. Müşterisinin ihtiyaç ve kriterlerini anında algılayıp uygun kişlerle bir araya getirmeniz işinizde tecrübenizin ve profesyonelliğinizin göstergesi olup bu sayede ihtiyaçlarımızı kısa zamanda çözüme ulaştırmış ayrıntılarla bizleri uğraştırmadan hayatımızı kolaylaştırdığınız , zamanımıza kıymet verdiğiniz için ayrıca minnettarız.Yeni çalışmalarda buluşmak üzere…

Gökhan Gökdemir

Selvi hanıma ilgisi alakası ve emekleri için teşekkür ederiz.

Ahmet Kaslıoğlu

Selvi hanım ile işlemimiz çok hızlı ilerledi. Sektör bilgisi, güven veren kişiliği bizleri çok memnun bıraktı Teşekkür ederiz.

Ümit Ateş

Çok memnun kaldık kendisine çok Teşekkür Ederiz.

Tohid Mahmoodpour

İranlı bir aileye ve bize istediğimiz evi, huzur ve güvenlik verdiği için Sayın Salvi Erdoğan'a çok teşekkür ederiz.

Esin Sönmez

Selvi hanım, kişiliği ve başarısı mükemmel bir danışman. Kendisinden çok memnun kaldık. Tekrar gayrimenkul işimiz olduğunda, mutlaka kendisi ile çalışmak isteriz. Sevgiler...

Esin Özkök

Yürüttüğümüz süreç boyunca her konuda çok yardımcı oldu. Her zaman ulaşılabilir ve ilgiliydi. Selvi Hanımdan almış olduğumuz yardım ve destekler için çok Teşekkür Ederiz çok memnun kaldık.

Önder Yazlık

Gerçekten çok mutlu ayrıldığım bir işlem oldu. Selvi Hanımın Profesyonel çalışması sayesinde kısa sürede işimizi bitirdi. Kendisine çok Teşekkür ederim.

Ammar Albarazi

I would like to relay our deepest thankfulness for Mrs. Selvi Erdogan Turgut, despite the fact that there was curfew in Ankara, she came to our home took us and assisted us finding a flat. I would say that, by this gesture, we decided to take the house. I would not say that she is only professional in her job, moreover she has a great heart and soul which reflect on her behavior and act. We are really very thankful that we met her, thank you again and again.

Rimah Albarazi

Selvi Hanıma her şey için teşekkür ederiz. Hizmetinizden çok memnun kaldık.

Erdal İpek

Selvi hanımın tecrübesi bilgisi ve öz verisi sayesinde evimizi istediğimiz şekil ve şartlarda satmış bulunmaktayız. Almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Tekrardan Teşekkür ediyorum.

Yusuf Tunç

Selvi Hanım'ın gerek süreci yönetmesi, gerek de güvenilir ve iş bitiriciliği ile çok başarılı bir performans gösterdi. Her şey için çok teşekkür ederiz Selvi Hanım.

Ayşe Yenice

Selvi Hanım pratik, kesin çözüm odaklı, müşterinin halinden anlayan profesyonel bir danışman. Nezaketi ve güler yüzü ile iş bitiren kaliteli bir Hanım. Teşekkürler Selvi Hanım

Selay Doğan

Sergilediği profesyonel ve Samimi tutum neticesinde yarattığı güvenilirlik hissi kararımızı hızlandırdı. İşlemlere dair süreçte sunduğu hizmetin kalitesi de tarafımızda büyük memnuniyet yarattı. Çok Teşekkürler Selvi Hanım.

Y*******

Selvi hanımla tanışmamız bir tavsiye üzerine oldu. Ankara dışında yaşıyoruz, emlak satışı konusunda da deneyimimiz olmadığından, profesyonel bir satış temsilcisine çok ihtiyacımız vardı. Selvi hanım bu iş için doğru bir seçim oldu.Hızlı, titiz ve profesyonelce çalışıyor. Kendisini tanıdığım için çok memnunum.

Z*******

Selvi Hanım Rönesans Neva Konaklarındaki çatı dubleksi dairemin satışı sırasında Satış Danışmanlığımı yaptı. Kendisi ile bu vesile ile tanıştım ve profesyonelliğine, işindeki ustalığına ve uzmanlığına müşteri İlişkileri yönetimi bilgi ve becerisine, olağanüstü Çalışkan ve gayretli sebatkar ve azimli duruşuna ve tuttuğunu koparan iş bitirici ve hızlı satışçı özelliklerine hayran kaldım. Evimin tapuda tam bedelle tapu harçları ödenerek 4, 5 milyon TL tutar üzerinden satılması hedefini 10 gün içerisinde rekor bir sürede mükemmellen gerçekleştirdi.

Gizem Alagöz Mocan

Selvi Hanım'la birkaç ay önce yeni bir ev arayışına girdiğimiz zaman yollarımız kesişti. Kendisi sizin kriterlerinizi en ince detayına kadar anlayıp size en uygun alternatifleri sunan, calışkan, candan, işine hakim, profesyonelliğini her aşama bize yansıtan son derece basarılı bir danışman. Selvi Hanım, tarafları kırmadan, incitmeden, en zarif şekilde orta yolun bulunması konusunda gerçekten profesyonel bir şekilde süreçte ilerlemistir. Kendisini tanımış olmaktan büyük mutluluk duyduğumu ve bundan sonra da kendisiyle çalışacağımı belirtirim.

Serkan Deniz

Selvi hanıma gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür ederim.

Abdussamet Şenol Gül

Son derece pozitif bir yaklaşımla ve kurumsal anlayışla işini yapmıştır. En ufak bir sorun yaşamadım. Selvi hanıma teşekkür ederim.

Akın Gürses

Mülk sahibi olarak Selvi hanıma danıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Benim bile sonradan haberim olan ve Selvi hanımın tek tek resmi kurumları gezerek bilgi ve belge toplayarak bilgilendirdiği dairem ile ilgili sıkıntıları masaya koydu. Ümitsizliğe kapılmıştım. Bir hafta içinde tüm bu sıkıntıları bilerek, yazılı taahhüt vererek dairemi alabilecek bir alıcı buldu. Her iki tarafın imza ve rızasını alan teklifleri hazırlayarak bizi sonuca götürdü işlemi tamamladı. Dürüstlüğüne, disiplinine hayran oldum. İyiki vardınız.

E*******

Selvi hanımla yıllardır tanışırız, gazetecilikte başarılıydı. Danışmanlık dada oldukça iyi, hiç şaşırtmadı bizi. Yeşilöz ün havasından suyundan olsa gerek, hangi işe girersek girelim, en iyisini, en güzelini, daha daha başarılı olmayı hedefleriz. Selvi hanımı yaşamı boyunca takip etme imkanı bulduk, yıllarca istikrarlı çizgisinden, duruşundan hiç şaşmadı, hep net, sert ve dürüst tü.Şimdi kendisine tüm mülklerimizi emanet ettik, ilgileniyor. Çok kısa sürede sonuca götürdüğü mülklerimiz oldu. Selvi artık şirketlerimizin Gayrimenkul Danışmanıdır.

Furkan Yücel

Emlakçılara karşı kötü olan bakış açımı değiştiren Gayrimenkul Danışmanı Selvi hanıma çok teşekkür ediyorum. Bizleri Ev sahibi yapma noktasında bilgilendirmekle kalmadı aynı zamanda dürüst, hızlı ve güvenilir, ticaret nasıl yapılır öğretti. Her aradığımızda telefonu açtı ve net bilgilerle zaman ayırdı. Kendisini ve Remax firmasını şiddetle tavsiye ediyorum. İnşallah en kısa zamanda ev sahibi yapacak. Buna inancımız tam.

Mehmet Çevik

Selvi hanımdan yeni evimizi alırken, Emeği, Özverisi ve yardımları için çok teşekkür ederiz. Söylediği dışında hiçbir olumsuz sürpriz ile karşılaşmadık. Dürüst, açık, net, anlaşılır, samimi, bilgili, planlı bir satış süreci yaşattı bize. Güven içinde işlemlerimiz tamamlandı. Sevgide Saygıda bizden size olsun Selvi hanım.

Arif Mert Eker

Selvi Hanımla kiralama vasıtasıyla tanıştım. İyiki de tanımışım. Sonraki yıllarda da devam etti, evimi kiraya verdi. Şimdide evimi sattı. Dört dörtlük bir hizmet sundu desem doğru olur. Herşeyi kendisine bıraktım, iyiki de bırakmışım.Yalnızca imzaya gittim. Alıcılarla olan koordinasyon, sakin, huzurlu, hoş sohbetli bir süreç sonrasında helalleşmek, hepsi muhteşemdi. Güven demek, Selvi hanım demek.Güvenimin karşılığını aldım. Selvi hanımı çevreme, dostlarıma öneriyorum, önermeyede devam edeceğim. Sağolun, varolun.

Ceren Gözen

Çayyolu Alacaatlı mevkiinde bulunan dairelerimin kiralanmasında; ihtiyaçlarımı anlayarak, beni farkında olamadığım seçeneklere yönlendirdiği ve en önemlisi doğru insanlarla karşılaşmamı sağladığı için Selvi Hanım'a sonsuz teşekkür ederim.Ayrıca gayrimenkul sektöründe alışılagelmişin dışında bir hizmet almış olmaktan çok mutlu oldum. Keza piyasa ve sektör bilgisinin yanında, hızlı, pratik ve çözümcül olmak, ihtiyaçları anlamak, arz ve talepte doğru insanları birbirleriyle buluşturmak ayrı bir yetenektir. Başarılarınız daim olsun Selvi hanım.

Yusuf Emre Parlar

Selvi Hanım sayesinde üç aydır boş olan işyerini çok kısa zamanda kiralama işlemini gerçekleştirdik . Gerek pozitif yaklaşımı, gerek ise uzmanlığı ile son derece güven verici bir süreçti . Çok teşekkürler

Bilimçağ Eğitim

Dükkanımın kiraya verilmesi sürecinde Selvi Hanıma gösterdiği ilgi, alaka ve çabadan ötürü çok teşekkür ederim. İşini profesyonelce yapmakta.Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerinde de kendisi ile çalışmaya devam edeceğim.Teşekkürler.

Satılmış Kulaksız

Çankaya mebusevleri mahallesinde daire almama aracı oldu.Daire görüp selvi hn ulaşmak ve daireyi almaya karar vermem 45 dak. sürdü. düzgün bilgi samimi yaklaşımından dolayı teşşekkür ederim

Ü*******

Aelvi Hanım’a çok teşekkür ediyoruz, 5 aydır satılamayan evimizi 5 günde sattı. İşinde oldukça profesyonel, açık sözlü, sonuç odaklı, sorun çözücü...başarıları daim olsun...

Emrah Ekmekçiler

Selvi Hanım gerek bilgisi gerek ilgisi ile bize çok yardımcı oldu. Güven verici tavrı sayesinde içimize sinen güzel bir ofis sahibi olduk. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz.

Şeyda Bulut

İşinde gerekli Bilgi ve donanıma sahip olmakla kalmayıp bunları en üst seviyede yorumlama becerisine de sahiptir. Kendisi ile çalışmak kendinizi güvende hissettirir .Birikimlerinizi karlı yatırımlara dönüştürme yolculuğunda karşınıza çalabilecek olası problemleri çözmemin bir yolunu mutlaka bulur .

Furkan Güzel

Selvi hanım işinde mükemmel ve olağan üstü koordinasyon a sahip rahatlıkla dediklerine güvene bilirsiniz realist düşüncelerine inana bilirsiniz

F*******

Selvi hnm bu işin duayeni kendisiyle tanışmam ve bir ev sahibi olmam inanın çok kısa sürdü 1hafta içinde yeni bir ev sahibi olduk.inanıyorumki bundan sonraki emlak işlerimde kendisinden başka bir danışmanla çalışmayı düşünmüyorum...bizim gerçek anlamda kazanç sağlamamıza yardımcı olduğu için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...güler yüzü pratik zekası iş bitirici hamleleri sempatik tavırları ve profesyonel meslek bilgileriyle karşılaşmamızın tesadüf olmadığını düşünüyorum buda bizim şansımız herhalde..kendisine tekrar teşekkürler.....

A*******

Selvi Hanım, Gerek bilgi birikimi, güler yüzlülüğü ve güvenilirliği ile kısa zamanda evimin satışında son derece yardımcı oldu. İlgi ve alakasına teşekkür ederim.

Hande Gözüm

Selvi hanımla bir referans aracılığı ile tanıştım.İyikide tanımışım. İki yorumu birden yazmak istiyorum. . Bir satış ve bir kiralama .Mülkümün satışında ki prosedürleri takip etme ve sonuçlandırma konusunda oldukça iyiydi. Tecrübesi, Dürüstlüğü, açık sözlülüğü, her konuda eksiksiz bilgi aktarımı titizliği, samimiyeti ve Sonrasında kendime ev kiralama konusunda, hızlıydı ve zamanlamasıda iyiydi..Tam istediğim gibi, gönlüme göre bir ev kiralamamı sağladı.Sektörde Tecrübeli ve profesyonel bir danışmanla çalışmak çok keyifliydi.

S*******

Küçük bir villa arsası aldım Selvi hanımın danışmanlığı sayesinde. Takibi, bilgilendirmesi, işlem sürecindeki hassasiyetinden ve sonuca götürmesinden memnun kaldım. Güvenilirliği, iş tecrübesi, her şeyi yazıp çizmesi, tüm süreçte söz uçar yazı kalır demesi, hele sabrı inanılmaz. Teşekkür ederim.

E*******

Yurt dışımdaydım ailemle, acilen bir villa kiralamamız gerekiyordu.Önce ne istediğimizi dinledi, anladı ve villayı buldum diye haber verdi. Görüntülü olarak sunum yaptı.sunum çok iyiydi. Kendisine güvendim ve tuttuk. tüm evrak, ödeme işlemlerini tıkır tıkır yurtdışından gelmeden tamamladı. Yardımcımla temasa geçerek, evimin taşınmasında, site yönetimi koordinasyonunu sağladı evimi ben gelmeden taşıdılar. Geldim gördüm evimi çok beğendim. Canlı canlı görmeden bu kadar isabetli bir iş yapılırdı. Selvi hanım tam bir profesyonel.Teşekkürler Selvi

Y.emre Parlar

Selvi Hanım, gerek profesyonelliği, gerek bilgi birikimi ve güzenilirliği ile son derece yardımcı oldu.

K*******

Tarihi bir satış öyküsüdür bu.Selvi hanımın satış stratejisi, sabrı, dayanıklılığı, inanılmazdı. İkna gücü yüksek.Çok meşakkatli süreç, başarıyla bitti. Kah güldük, kah üzüldük, ama sonuçta Rönesans Neva Konakları daireyi bana sattı.Kendi bünyemde Remax açsam kesinlikle ekibimde isteyeceğim ilk insan olur.Ve bir mülk satılacaksa Selvi hanımı yüzde yüz tercih ederim.Ticari yaşamımda tanıdığım en ilginç oniki insan arasında ilk üçe girmeyi başardı.Tek danışman değil, aynı zamanda iyi bir dost kazandık. Kalbindekini pat diye söyleyiveren danışman...!

Nazife Tunç

Selvi hanımın evimin satılmasında ki gayreti, hızı, sabrı çok iyiydi.Yetkiyi verdim, müşterileri getirdi, teklifleri aldı, kaporayı yatırttı ve tapuya götürdü. hepsi üç gün içinde oldu bitti.Disiplinli, programlı, sürekli bilgilendirmesi, takibi çok ama çok iyiydi.Kendisi daha önce oğlumun işyerini kiraya verdi, kızımında evini sattı.Şimdi inşallah bana güzel bir ev bulup almamıda sağlayacak. Ailecek Selvi hanımla çalışmayı tercih ediyoruz. Teşekkür ederim.

Orhan Yılmaz

Mahal Ankara daki daire alımı sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve bilgilendirmeniz iyiydi.Aklımızda hiç bir şüphe kalmadan almaya karar verdik.En önemlisi verilen bilgilerle, karşılaştığımız durumlar birebir örtüşüyordu. Bunun içinde ayrıca teşekkür ederim.

Ferhan Tunç Özgen

Evimi satma sürecinde Selvi Hanıma gösterdiği ilgi, alaka ve çabadan ötürü çok teşekkür ederim. 2 gün içinde evimi sattı, işini hakkı ile profesyonelce yapmakta.Çok teşekkür ederim.

Serdar Gamze Kapusuzoğlu

Selvi Hanım mülk alımımızda aktif bir şekilde yanımızda oldu ve bizi çok doğru bir karar verdiğimiz konusunda ikna etti.Bilgilendirme süreci yeterli, işini severek ve çok iyi yapan bir danışman.Alıcı ve Satıcı arasında kurmuş olduğu köprü her iki taraf içinde güven verici.Son aşamaya kadar takibi gayet iyiydi. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldık.İnşallah tekrar çalışmak dileğiyle.Herşey için çok teşekkür ederiz Selvi Hanım.

Esin Dedeoğlu

Selvi hanım’a satış işlemleri sırasında, süreci sorunsuz bir şekilde sonuçlandırmak adına göstermiş olduğu çaba ve ilgi için çok teşekkür ediyorum.

Hakim Kaya

Selvi hanım iyikivarsınız. Cok kısa sürede evimi sattınız. Tam istediğim zamanda İzmire taşınmadan, İşinizi çok severek yaptığınızı gördüm. Size referansla geldim, tanıdım. Referansın beni size yönlendirmekle çok doğru yaptığını gördüm., mükemmel bir iş çıkardınız. Kredili bir satışta süreci başından sonuna kadar kusursuz bir şekilde sonuçlandırdınız.Her zaman sizi ve Remax 'ı tercih edeceğim. Ayrıca Remax Lot'a da çok teşekkür ediyorum.

V*******

Selvi hanım, görüp görebileceğimiz en güler yüzlü işine saygılı, verdiği randevuya sadık, çok başarılı bir İŞ KADINI dır.Kendine başarılar diliyorum. Mülkümü 15 gün gibi kısa bir sürede doğru alıcılara ulaşarak gerçekleştirdi. Satmayı planladığımız diğer mülklerimin satış ve pazarlama yetkisinide akabinde kendisine verdik. Selvi hanım gibi işini seven bir danışmanla tanıştığımız için şanslıyız.

Gönül Gündoğdu

samimiyeti ve güler yüzüyle aile gibi hissettiren Selvi hanıma evimizin şatışın da gösterdiği emek, güleryüz ve disiplin için çok teşekkür ederim. satış öncesi ve satış sırasında hem mülk sahibine hem de alıcıya uygun çözüm yolları üretebilmesi iki taraflı memnuniyetin temelini oluşturuyor. işini böyle severek ve sahiplenerek yapan çok az insanla karşılaştım.kendisini bu konuda çok takdir ediyorum işini sevmek en iyisini yapmaktır. profesyonel danışmanlığın layığını en iyi şekilde yaptığı için teşekkür ederim.

Asım Kocaoğlu

Selvi Hanımın satışa sunduğu bir daireye talip olmam üzerine kendisiyle tanışma fırsatı buldum. Emekli olduğum kurumda hizmet ederken kazandığım ve hep uyguladığım disipli çalışma, sorun çözme, çözumü hızlandirma, karşindakini anlama ve onu rahatlatma, huzur ve guven içinde ilişki tesis etme ve nezaket gibi değerlerin bir emlak danışmanında da olabileceğini kendisinde gördüm. Dairenin sorunlarını çözerken bizleri her safhada bilgilendirerek güvenli yol yürümemizi sağladı. Bundan sonrada kendi işim olursa ona danışacağım. Yakınlarıma önereceğim.

Zehrakarapınar

İlgi ve alakanizdan çok memnun kaldım. Hızlıve pratik çözümleriniz için çok teşekkür ederim.

Mehmet Ali Cevheri

Değerli Remax Yetkilileri, TBMM'ye ilk adım attığım günden itibaren, gazeteci olarak tanıştığım Sayın Selvi ERDOĞAN TURGUT ile meclis faaliyetlerimiz sırasında abi-kardeş olarak çalışmalar yürütmenin yanında kendisinin fikirleri bizim için değerli olduğu kadar, bunlardan ziyade inandığımız ve güvendiğimiz bir insan olarak çok değerli kardeşimizin Siz'in camianıza katıılmış olması, önemli bir kazanımınızdır.Yakın tarihte maliki bulunduğumuz bir konutun satışında göstermiş olduğu, azami gayret, duyarlılık, ve titizlik her türlü takdirin üzerindedir.

Ümit Yusuf Öztürk

Selvi hanım ile bir yakınımız aracılığıyla tanıştık. Kendisi bize sanki aileden biri gibi yardımcı olup sürekli yanımızda oldu. İlk defa gayrimenkul alan birisi olarak kendisi olmadan çok zor bu işlerin altından kalkabilirdim. İşine bağlı güvenilir ve destekleyici birisi. Ben kendisi ile çalışmaktan çok mutlu oldum. Bu vesile ile kendisine de teşekkürü bir borç bilirim.

Ender Cakir

selvi hanım güleryüzlü deneyimli ve güven veren bir yapıya sahip. selvi hanım olmasa idi remax ile hiç bir işlem yapmak gibi bir niyetim yoktu. (daha önceki remaxtan edindiğimiz kötü deneyimler den kaynaklanan.) kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim

Cihat Ercan

Bir hafta kadar kısa bir sürede gayrimenkulümüzün satışını gerçekleştirdiğiniz için memnun kaldım ilginize alakanıza çok teşekkür ederim.Bir dahaki alış satışlarımda sizi tercih edeceğim ve tavsiye edeceğim.

Duran Alaçam

Selvi hanıma ilgisi için teşekkür ederim. Akşam saatlerinde bir yakınımın İncek'te bulunan evinin kiralanması için yardımcı olmasını rica ettim. Ertesi gün saat. 09.00'da ev kiralanmış daha ne olsun. Eline, emeğine sağlık Selvi hanım.

Aykut Manav

Selvi hanım ev kiralamamızda bizi şaşırtacak kadar yardımcı oldu.profesyonel danışmanlığı ile, işini hakkıyla yapan güleryüzlü, anlayışlı, yardımsever yapısıyla bizi memnun etti. evimizi tuttuk ve hala bize eksiklerimiz olup olmadığını sorarak ilgisini, desteğini devam ettiriyor, teşekkür ederiz Selvi hanıma ve remaxa.

Selin Fakıbaba

Selvi Hanım, evimin kiralanması süresinde bana çok yardımcı oldu.Açıkcası daha önce işini bu kadar titiz, profesyonel ve layığı ile yapan bir emlak danışmanı ile hiç çalışmamıştım.Selvi Hanıma verdiği güleryüzlü ve dört dörtlük hizmet için çok teşekkür ederim.

Merve Hatipoğlu

Yoğun ev arama sürecimde karşıma çıktı. Yüksek gayretiyle kısa sürede işlemlerin bitmesini sağladı. İl dışından bu süreci yönetebilmek benim için güçtü fakat ancak bu kadar profesyonel olunabilirdi. Emeklerinize teşekkür ederim Selvi Hanım

Mert Arif

Evimi güvenli ellere teslim edip, süreci sadece izledim.Beni hayal kırıklığına uğratmadığınız ve özellikle özveriniz için çok teşekkür ederim.

Aylin Civan Erdogan

Selvi hanım profesyonel bir biçimde beğendiğimiz evi kısa bir süre içerisinde tutmamızı sağladı. Kendisi her daim ulaşılabilir, bilgili ve oldukça samimiydi. Oluşturduğu güven ortamı sayesinde aklımızda hiç bir şüphe kalmadan yeni evimizi tuttuk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mehmet Ali Cevheri

Selvi Hanım, mülkümle ilgili sonuca ulaşmadaki gayretine hiç şaşırmadım desem yerinde olur. Gazetecilik de ki başarısını gayrimenkul sektörün de de göstereceğine inancım tam. Yeni mesleğin de çok iddialı işlere imza atacağını düşünüyorum.Selvi hanım la çalışmaya devam…..

Anıl Murat Arısoy

Selvi Hanım' ın satış öncesi ve sürecinde anlayışı, güleryüzü, profösyonelliği nedeniyle teşekkür ederiz. Sektörde kendisi gibi uzman, dürüst ve işini seven profesyonellerin artmasını temenni ediyorum. İlerleyen zamanlarda da kendisiyle çalışmak için umarım fırsatımız olur. Anlayışı ve samimiyeti için tekrar teşekkür ederim.

Serhan Sultanoglu

Selvi Hanım doğru alıcılara ulaşarak, ofisimizin kısa sürede satışını sağladı. Bütün süreç boyunca alıcıları ve bizleri uzman bir şekilde yönlendirdi. Tamamen profesyonel bir yaklaşımla, doğru fiyata ve zamanında işlemimizi sonuçlandırdı. Son derece planlı çalışmaları, her adımda bilgilendirmesi, yarattığı güven, dürüstlüğü, netliği, enerjisi ve dostluğu için kendisine minnettarız....

Orkun Abalı

Emlak sektöründe bu güne kadar tanıdığım en başarılı, işini en iyi yapan, bütün mevzuata hakim, güvenilir, güler yüzlü, hoş sohbet insan...Kendisi ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum...Teşekkürler Selvi hanım...Başarılarınız daim olsun....

İbrahim Balcı

Satın aldığımız evi kiralama konusunda bize yardımcı olan Selvi hanım; işlemlerdeki hızı, konuyu takibi, tarafsız hakemliği ile memnuniyetimizi kazanmıştır, teşekkür eder başarılarının devamını dikeriz.

Arif Mert Eker

Hızlı bir şekilde işini tamamladı.Profesyonelliği beni etkilediği için dairemin kiralama yetkisini kendisine verdim.Başarılarının devamını diliyorum, teşekkürler.

İrfan Aksu

Selvi hanım sayesinde ev aldım.Ailecek çok mutluyuz, iyiki selvi hanımla tanıştık, huzurun adresi selvi hanım.

Metin Gündoğdu

Dairemin satışındaki performansı ve bilgi aktarımı başarılıydı. Gazetecilik deki başarısını Gayrimenkul sektöründe de gösteren Selvi hanıma ben ve siyasetçi arkadaşlarımın güveni tam.

İrfan

Ben hayatımda güveni, düzeni sizde gördüm .Remax bence çok şanslı çünkü siz bereket getirirsiniz ortamınıza sizin sayenizde ev sahibi olacam çok teşekkürler

Onur Soyler

Selvi hanım vesilesiyle işyerimi kiraladım. Tüm süreçlerde desteğinden dolayı teşekkür ederim.

Gülnur Fakıbaba

Selvi Hanımın güleryüzünden, ilgisinden, alakasından çok memnun kaldık.Diğer işlemlerinde de Selvi Hanım'la çalışmayı düşünüyorum.Teşekkür ederim.

Yusuf Tunç

İş yerimin kiraya verilmesi sürecinde Selvi Hanıma gösterdiği ilgi, alaka ve çabadan ötürü çok teşekkür ederim. İşini hakkı ile profesyonelce yapmakta.Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerinde de kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz.

Yeliz Ünalır

Hayatımda gördüğün güzel gözlü, güler yüzlü, kadından ev kiralamanın keyfini yaşıyorum. Pozitif enerjisi beni çok etkiledi. Kendisini aradık, geldi, evi beğendik ve tuttuk, hepsi bir saat içerisinde gelişti. Selvi hanıma çok teşekkür ediyorum, başarılarının hızla devam etmesini diliyorum.

Yusuf Tunç

İşyerimin kiralanmasında gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum. İşini profesyonelce yapmaktadır. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlerimde kendisi ile çalışmaya devam edeceğim. Teşekkür ederim.

Yekta

Konut satın alma girişimimiz süresince gerek açık sözlülügü, gerek istedigimiz kriterlerde yer bulabilmesi bulabilmek için verdiği çaba, sonrasında tapuda belgeleri detaylı incelemesine, konut hakkinda her türlü bilgiyi satın almadan önce vermesi konuşulanın dışında bir şey çıkmaması ve sanki kendine veya akrabasina aliyormus gibi bir itina ile i

Yekta

Konut satın alma girişimimiz süresince gerek açık sözlülügü gerek istedigimiz kriterlerde yer bulabilmesi bulabilmek için verdiği çaba sonrasında tapuda belgeleri detaylı incelemesine konut hakkinda her türlü bilgiyi satın almadan önce vermesi konuşulanın dışında bir şey çıkmaması ve itina ile ince eleyip sık dokumasına ve cabasina tesekkur ederiz

İbrahim Balcı

Konut satınalma girişimiz sürecinde tanıştığımız Selvi hanım açık sözlülüğü, dürüstlüğü, prosedürlere ve bölgeye hakimiyeti ve sosyal zekasıyla kısa sürede güvenimizi kazanmış ve bir kaç saat içinde şartlarımıza uygun konut satınalma işlemimizi gerçekleştirmemize büyük katkı sağlamıştır. Selvi hanım şahsında Remax ailesine çok teşekkür ederim.

Mustafa Iyılmaz

Selvi Hanım’ın bu satışta her türlü davranış ve tavırları son derece mükemmel. Keşke başka mülklerim olsada onlarıda sattırsam diyecek kadar memnun kaldım.

Kemal Güvenç

Selvi hanım hani derler ya, on numara bir iş yaptı, evet tamda buydu söylenebilecek söz. Düğünümüz var, acil ev kiralamamız gerekiyor, aradık, geldi ve tam istediğimiz özelliklerdeki evi sundu ve tuttuk.İşi bitmesine rağmen, evin v.s teknik işleri ile de halen ilgileniyor, Düğünümüz dede beraberiz, Teşekkürler Selvi hanım..

Ahmet Eşref Fakıbaba

Kızımın evinin kiralanmasında Selvi hanımın gösterdiği çaba çok profesyoneldi. Selvi hanımı Parlamentoda gazetecilikten tanıyorum. Gazetecilik te başarılı olduğu kadar Gayrimenkul Danışmanlığın da da başarılı olacağına inanıyorum. Tüm siyasetçi arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Diğer mülklerimiz id Selvi hanım takip ediyor, Başarılar Selvi hanım

Ahmet Eşref Fakıbaba

Sağ olsun koşturdu, ilgilendi hızlı bir şekilde yardımcı oldu.Kendisinden çok memnun kaldığımızdan ötürü tüm işlemlerimizi yönlendiriyoruz.Çok teşekkür ederiz.

Mümtaz Demir

Allah razı olsun faydası, ilgisi çok dokundu Selvi hanımın, teşekkür ederim.

Güler Demir

Uzun süre birkaç emlakçı uğraşı sonrası kısa sürede evimizi satan selvi hanimi ve Aykut beyi önceden tanisaydik ceske.

Dilek Tunç

Mülkümüz annemizden kalan mirasdı. Satış yetkisini hiçbir emlakçıya vermezken, Selvi hanıma duyduğumuz güven ile satış yetkisini kardeşimle birlikte verdik. Selvi hanım Başarılı bir süreç sonunda payıma düşen miktarı ödeyerek alma fikrini ortaya atınca, çok doğru dedik ve karar verdik. Bağlıca daki dairemin satışında tekrar çalışmak umuduyla...

Hatice Köse

Emek Başkent hastanesi yanı daireyi Selvi hanımdan satın aldık. Alırken ister istemez heyecan ve telaş oluyor. Bu heyecan ve telaşımın yatışmasındaki rolü muazzamdı. Hatırladıkça kendi kendime gülümsüyorum. Sizinle çalışmak çok keyifliydi, teşekkür ederim.

Gökhan Demir

Tarlamızın satış sürecinde gösterdiği çaba bizi çok etkiledi.Miras’dan kalan tarlamızın hissadarı çok, sorunuda bir hayli fazla idi.Tapu yenilemesi, veraseti, intikalleri v.s acil satmamız gerekiyordu ve sattı.Çetrefilli bir süreci idare ediş biçim ve şekli inanılmazdı. Diğer satılması gereken mülklerimizin yetkisini de tekrar Selvi hanıma verdik.

Murat Özçilingir

Mülkümle vekaleten ablam ilgilendi.Selvi hanım hızlı, pratik, samimi, güvenilir, çözüm odaklı yaklaşımı ve bizi sürekli bilgilendirmesi beni ziyadesiyle memnun etti.Sonuç; İyi bir kiracım oldu., Selvi hanım la ablam dost oldular.Selvi hanım artık bizim ailecek Gayrimenkul Danışmanımız .oldu.Sunduğu hizmet çok profesyonel di.. Bol şanslar Selvi hanım

Nurhayat Siyah

Selvi hanımla tanışmak benim için bir şanstı.sorun odaklı çalışarak kısa sürede evimize Kiracı buldu.ayni zamanda sevecen güler yüzlü ve çalışkan .teşekkür ediyorum.

Seda Öztürk

Hayatımı düzene koymaya çabaladığım bu dönemde Selvi hanım ile tanışmak benim için büyük şans oldu. Nazik yaklaşımı, samimiyeti, içtenliği ve candan iletişimi ile kısa zamanda beni anlayıp çözüm odaklı yaklaşımı için teşekkür ederim. Onun sayesinde bu soğuk günlerde sıcak bir evim oldu.

Murat Selam

İşinde bu kadar titiz bir emlakçı ile çalışmak tam anlamıyla bir keyif oldu benim için. Son derece düzgün bir kiracı bularak içime sinmesini sağladınız. çok teşekkür ediyorum Selvi hanıma.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.