Danışmanınız İnşaat Mühendisi ise farkı hissedeceksiniz...1971 Elazığ doğumluyum. E.M.U. İnşaat Mühendisliği mezunuyum. Uzun süre villa, konut, işyeri dekorasyonu işlerinde Ankara"nın başarılı mimarları ile çalıştıktan sonra Hitit Mermer"de imalat, satış ve pazarlama işi ile uğraştım. İnşaat sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimimi emlak sektöründe remax Can firması ile buluşturuyorum. Sosyal hayatta ise, Scuba diving  eğitmeniyim.  Gemi kaptanlığı ehliyeti, EFR  ilkyardım sertifikası, Altın Cankuran sertifikası sahibiyim.  Sualtı Fotoğrafçılığı ve Başkent Tavla derneği kurucu üyesiyim. Tüm iş ve sosyal hayattaki tecrübe ve mesleki birikimimi, emlak sektörünün lideri REMAX kalitesi ile Ümitköy"ün en eski ve tecrübeli ofisi Remax-Can ofisindeyim.  Kenan KARAKAYA- 05333635353

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, İtalyanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

U*******

Mühtiş bir insan.

Zeynep Nil Karakaya

Remax Can ofisinden Kenan Karakaya ya çok kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirdiği için teşekkür ederim.

Erhan Kocabıyık

Kenan Karakaya'ya kiralama sürecinde bizi tam bilgilendirdiği, kibar ve anlayışlı bir şekilde süreci yönettiği için tebrik ediyorum..

Ebru Binnaz Diren

Kenan bey çok nazik ve bizimle canla başla ilgilendiler. Ayrıca ofis ziyaretimizde diğer çalışanlar da son derece yardımcı ilgili ve güzler yüzlüler. Çok teşekkür ederiz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Abdrrrahman Ayhan

Remax/Can'dan Kenan KARAKAYA'nın kiralama sürecindeki kibarlığı, tarafsız tutumu dolayısıyla kendisine çok teşekkür ederim.

Sibel Öter

Remax /Can ofisinde çalışan Kenan Karakaya'ya evimizi kiralamadan önce evdeki eksikleri tespit edip bu eksiklerin nasıl giderileceği gerektiği konusunda bizi başarı ve ilgiyle yönlendirdi. kiracı ile ev sahibi olan bizim aramızı bularak evin kiralanmasını sağladı. evimizin neredeyse bayram hariç bir hafta gibi bir sürede kiralanmasını sağladığı için çok teşekkür ederiz.

Can Erözden

Evimizi kiraya verirken gösterilen ilgi alakadan ötürü Kenan bey ve Remax Can ekibine teşekkür ediyoruz.

Nuri Yiğit

İlgi alaka ve hizmet olarak her bakımdan çok faydalı hizmet aldık ve son derece müşteri odaklı güler yüzlü bir yaklaşım sergilendi. Kenan beye çok teşekkür ediyoruz.

Erhan Yoğurtçuoğlu

Remax Can'a verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Zeynep Nil Karakaya

Kenan Karakaya ve Remax Can çalışanlarının verdiği hizmetten memnun kaldım.Çok teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.