DEĞERLİ MÜLKLERİN 1 NUMARALI OFİSİ REMAX 7 TEPE

SİZİ HAYALLERİNİZE KAVUŞTURUYORUZ


SİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ


DOĞRU FİYAT-HIZLI İŞLEM

İstanbul'da doğdum. Evliyim 1 oğlum 1 kızım var. Fatih Ticaret Lisesini bitirdikten sonra İşletme Eğitimi Aldım Paşabahçe mağazaların da satış müdürü olarak çalıştım ve Daha sonra özel kurumsal şirketlerde satış müdürü olarak görev yaptım .Sonra. Emlak gayrı menkul sektörüne geçtim ve Dünya markası olan REMAX TÜRKİYE'NİN REMAX7TEPE ACARKENT OFİSİN'DE Emlak bölge uzmanı olarak ofis arkadaşlarımla beraber Hizmet vermekteyiz. Kalite dürüstlük ilkesine bağlı kalıp işimizi en iyi şekilde yapmağı görev bildik.! Temel Amacım farklı disiplinlerle yoğrulmuş bireyleri anlayabilen, onlarla aynı dili konuşabilen ve dolayısıyla yönetsel becerilerini ve iş yapış şekillerini en uygun şekilde tasarlayabilen, yönetim becerileri yüksek İşletme Programı, süreci ile, daha fazla disiplini programa dahil ederek, bu durumu çok daha iyi gözlemleme şansına sahip olan pazarlama, bankacılık ve finans ağırlıklı çalışmalarda yoğunlaşan bu dönemde bilişim, stratejik planlama ve süreç geliştirme, iş ve sistem analizi, ürün geliştirme, proje yönetimi gibi bilgileri daha fazla kullanabilme alanlarda yoğunlaşabilen. İşletme alanında tecrübeli ve, sosyal yönleri kuvvetli, kendilerine güvenli, daha aktif ve hareketli bir yaşam felsefesi ile yoğrulmuş olarak hayata atılan samimi bir yapısının bulunmasının etkisiyle çok büyük fazla görünmeyen girişimci ruh, İşletme pazarlama satış alanında tecrübesiyle siz değerli.müşterilerimizin memnun etmeyi ilke edinmiştir.Gayrı menkul danışmanınız. Emin Bayrak. UZMANLIK ALANINIM BAKIRKÖY YEŞİLKÖY ATAKÖY BAHÇELİEVLER FLORYA SERTİFİKALARI: BAKIRKÖY MİLLİ EĞİTİM EMLAK DANIŞMALIK KURSU SERTİFİKASI MUSA TURAN HOCANIN EŞLİĞİNDE REMAX EĞİTİM: SEMİNERİ POWER STAR SERTİFİKASI: BARIŞ KILIÇASLAN ÖĞRETİSİNDE 2021 SIRADIŞI BAŞARI EĞİTİMİ SERFİTİKASI EVREN TOPAL HOCADAN DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ BARIŞ KILIÇASLANDAN TOP PRODUCER 8 MODÜL EĞİTİMİ  EMLAK DANIŞMANLIK MYK SEVİYE 5 SERFİTİKASI TİCARET BAKANLIĞI ONAYLI  ÇALIŞMA SERTİFİKASI YABANCI DİL: İNGİLİZCE

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Emin Bayrak portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Antik Fermuar Aksesuar

Tuttuğumuz iş yeri konusunda Emin bey bizlere çok yardımcı oldu memnun kaldık kendisine teşekkür ederiz.

Yıldıray Sayın

Cerrahpaşa'daki dükkanımı kısa sürede kiraya verdi. kendisinden çok memnun kaldım. Başka gayrimenkullerim için kendisiyle çalışmayı düşünüyorum.

Havva Küçükler

İşyerimizin kiralanma aşamasında Emin Bey'den her anlamda çok memnun kaldık. gerek hızlı kiralama, gerek kiracı ile çözüm aşamaları gayet başarılıydı İş takibi anlamında her şey mükemmeldi. Bundan sonrada kendisiyle çalışacağız.

H******* Y*******

Arnavutköy'deki arsa için Satış işleminde çok yardımcı olduğu için Emin Bayrak'a çok teşekkür ederim

D******* C*******

Bahçelievlerden aldığım ofis için Emin Bayrak'a yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim .İşini bilen bir danışman bütün işlemleri kendi yürüttü ve sorunsuz bir şekilde sorunumuzu çözdü kendisine teşekkür ederim.

Hidayet Samimi

fatihteki arsa satışında tecrübesiyle çok yardımcı oldu .herşey için çok teşekkür ederim.başka bir işlemim olsa yine remax 7 tepe emin bayrak beyi tercih ederim

Mustafa Aral

marmara ereğlisinde bir arsamız vardı kendisi çok ilgilendi Emin bey e çok teşekkür ederim

N******* S*******

Emin Bey'e yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Esra Kayalı

Emin Bey kesinlikle güvenilir ve tüm işlemler de çok yardımcı oldu. Tüm yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.