- 1975 İstanbul doğumluyum.
- Bakırköy Ticaret Lisesi mezunuyum.
- Uzun yıllar tekstil sektöründe aile şirketimizde Finans Yöneticiliği yaptım. Kariyerime önemli bir yatırım aracı olan gayrimenkul alanında devam etme kararı verdim. Yolum hep ilklere imza atan Remax Müjde ile kesişti. Remax Müjde ailesi ile birlikte siz değerli müşterilerimin tüm yatırım kararlarında yanındayım. İnandığım sektörde doğru yerde işimi tutkuyla yapıyorum.
- AYSUN YAVUZ 4 YILDIR RE/MAX profesyonelleri arasındadır.
- RE/MAX MÜJDE ve RE/MAX MÜJDE 2, toplam 2 ofis ve 60 kişilik ekibi ile İstanbul' un hem Avrupa hem Anadolu yakasında farklı uzmanlık bölgeleri ve farklı uzmanlık alanlarında (konut - ticari - arsa) faaliyet gösteren RE/MAX franchise ofisleridir.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2023

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Girişimcilik eğitimi, hayallerinizi gerçekleştirmenin ve iş dünyasında başarılı olmanın kapısını açan bir fırsattır. Bu eğitim, işletme yönetimi, pazarlama stratejileri, finansal planlama ve liderlik becerileri gibi konularda size kapsamlı bir bilgi sağlar.
Aysun Yavuz portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.