-MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMDİR... DÜRÜST BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI ARIYORSANIZ, BURADAYIM....

- PROFESYONEL BİR PROJE UZMANI İLE ÇALIŞMAK İSTİYORSANIZ, - GAYRİMENKULÜNÜZÜN ANAHTARININ GÜVENİLİR BİR ELDE OLMASINI İSTİYORSANIZ, - HIZLI SONUÇLAR ALMAK İSTİYORSANIZ, BURADAYIM.

İstanbul doğumluyum, İşletme mezunuyum. 2 yıl boyunca Londra' da Genel İngilizce ve İş İngilizcesi üzerine eğitimler alarak, Cambridge Universitesi sertifikasını iyi bir derece ile aldım. İngilizce eğitimimin yanı sıra hobi amaçlı Profesyonel Fotoğrafçılık kurslarına da katıldım. İngiltere, Almanya, Fransa, Avusturya, İtalya, Hollanda, Belçika, Çek Cumhuriyeti, U.A.E Dubai, Sharm El Sheikh...gibi... kültürel amaçlı bir çok ülkeye seyahat ettim. 20 yıllık iş hayatıma Tekstilbank ' ta Muhabir Bankalar Hesap Kontrolleri Bölümünde başlayıp, OYAK Bank ve en son ING Bank ' ta Uluslararası Müşteri Analiz Bölüm Müdürü olarak Bankacılık hayatıma veda ettim. Evliyim ve 14 yaşında bir oğlum var. Bir süre ara verdiğim iş hayatında, sektöründe hizmet kalitesiyle, vizyonuyla rakipsiz olan, dünyanın en iyi Gayrimenkul danışmanlarından oluşan RE/MAX ailesine katılarak, bireysel girişimci olmaya karar verdim. Gayrimenkulünüzle ilgili, tüm Alım-Satım-Kiralama işlemlerinizde Dürüst, Güvenilir ve Profesyonel Bakış Açısı istiyorsanız her zaman sizlerin yanınızdayım.

UZMANLIK PROJELERİM: NARCITY, NARLIFE, NARKULE, FUAYE TURKUAZ, FUAYE SÜREYYAPAŞA, NISH ADALAR, NUVO DRAGOS, NİDAPARK KÜÇÜKYALI.....
Sevgi ile kalın....

ÖDÜLLERİM:
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Altayçeşme Mah. / Maltepe Başıbüyük Mah. / Maltepe Zümrütevler Mah. / Maltepe Cevizli Mah. / Maltepe

Uzmanlık Alanları

Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2020

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Özlem Kılıç portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Y******* M*******

Tuzla evorada kiralık ev bakmak için özlem hanımla iletişime geçtim.Temiz ferah bir ev istediğimi söyledim gösterdiği ev tam istediğim gibiydi .Çok kısa süre içerisinde evi tuttum bu süreçte kendisine ve eşi mustafa beye çok teşekkür ediyorum.Her şey çok hızlı oldu herkese tavsiye ederim işlerini özveriyle yapan mükemmel bir ekip.

Z******* Ö*******

Özlem Hanımla ilk kez NarLife sitesindeki bir kiralık ev ilanı için aradığımda tanıştık. Kendisiyle görüştüğüm ilk andan itibaren sanki yıllardır tanışıyormuşuz hissiyatı verdi. Çok ilgiliydi ve hem bizi hem de işini önemsediği çok belliydi. İşine çok hakim, iletişimi çok iyi. Netice olarak ev kiralama işimiz 2 gün gibi bir sürede sonuçlandı. Kendisine denk geldiğim ve bu vesile ile tanışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım. İşlerinin profesyonelce ve çok hızlı bir şekilde çözülmesini isteyen herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Özlem Hanım :)

Evrim Menekşe

Evimizin kiralanma sürecinde proaktif ve profesyonel yaklaşımları, ailemizden biriymiş gibi gösterilen içtenlik ve yakınlık, süreçteki şeffaflık ve gösterilen muazzam iletişim. Daha ne söylenebilir bilmiyorum ama ne söylense eksik kalır. Sn.Özlem Kılıç ve Sn.Mustafa Kılıç kısacık bir süre zarfında sadece 3 günde harika bir iş çıkardı. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Sn.Özlem Kılıç hanım ve Sn.Mustafa Kılıç beye sonsuz teşekkürler. Bu kalibre ve donanımdaki kadrosu için RE/MAX üst yönetimine de ayrıca tebrik ve teşekkür ederiz. Saygılarımla.

Zeynep Karaboram

Bu yaşıma kadar birçok gayrimenkul danışmanıyla çalıştım. Türkiye’de bu dinamik sektörün gelişimine yakinen şahit oldum. Hem alım, hem satım hem de kiralama tarafında hizmet aldığımı söyleyebilirim. En son Tuzla’daki gayrimenkulümüzü kiraya verebilmek için Sn. Özlem KILIÇ ve eşi Sn. Mustafa KILIÇ’tan hizmet almak şansına sahip olduk. Bu süreci onlarla birlikte yürütürken karşılaştığımız gerçek anlamda profesyonel yaklaşımdan çok etkilendik. Özlem hanım’ın sürecin başından sonuna kadar “Gayrimenkul Danışmalığı” işinin nasıl bu denli profesyonelce yürütüldüğünü görmek beni inanılmaz etkiledi. Dairemizi çok kısa zamanda kiraya verdik. İmza aşamasına geldiğimizde hazırlanan tüm evrakların düzeni, hukuki sorumlulukların iki taraf nezdinde de gayet açık şekilde beyanı gerçekten kusursuzdu. Bir defa daha teşekkür ediyorum kendilerine.

İ******* K*******

Narlife’ da ki Kiralık daire arayışımızda yıllardır bölge proje uzmanı olarak duyduğumuz Özlem hanımı aradık, kendisine ihtiyaçlarımızı ilettik ve bu çerçevede bize en uygun daireyi sundu. Kiralama sürecinde eşi Mustafa beyle son derece profesyonel destek ile ilerledik. Kendilerine çok teşekkür ediyor ve bu bölgede emlak ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz.

U******* A*******

Daire satın alırken Özlem hanım ve eşinden çok memnun kaldık, son derece profesyonel ve bilinçliler , her sorumuza cevap aldık, sonuç odaklı çalışıyorlar, emlak konusunda ihtiyacı olan herkese gerçekten tavsiye ederiz.

Gokhan Yirtici

özlem Hanım Narcity'deki dairemi satmama yardimci oldu. Kendisiyle calistigim icin kendimi cok sansli hissediyorum. Yurt disinda yasadigim icin hem teknik sorunlarima cok yardimci oldu hem de butun surecte esi Mustafa Bey'le her zaman tam destek oldular. Bu vesile ile boyle iki degerli insani da tanimis olduguma cok memnunum. Bir emlak servisi ve danismanligi nasil yapilir ornek olacak sekilde calisiyorlar. Ozlem Hanim ve Esine bir kez daha burasi araciligi ile cok tesekkur etmek istiyorum, guzel calismalarinin devami ve basarilari dilegimle ...

G******* H*******

Sevgili Özlem Hanım'la Yurtdışında yaşadığım için birebir görüşmeden sadece telefon iletişimi ile dairemizi kiralamasını rica ettim. Kendisi çok profesyonel bir şekilde istediğimiz kiracı profilinde bir kiracı bulmamızı sağladı. Kendisinden çok memnun kaldık ;)

Gülşah Baban

Özlem Hanım'la tanışmak bir ayrıcalık... Çünkü işini bu kadar titizlikle yapan bir emlak danışmanı daha önce hiç görmedim. Her anlamda çok detaycı titiz ve inanılmaz mütevazi ve hoşgörülü biri... En önemlisi ev ararken bize çok güven verdi kibar ve güler yüzlü olması da insanı rahatlatıyor. 🥰😚 Yıllardır tanıyor hissi veriyor ve buradan kendisine teşekkürü borç bilirim.... Sevgiler, bence sadece Özlem Hanım'ı bulun!

S******* T*******

Özlem hanım ve eşi Mustafa bey ile Narlife siresinde bir çok gayrimenkul kiralama ve alış satış işlemimiz oldu, itinalı ve güven veren hizmetlerinden ötürü çok teşekkür ederim.

M******* E*******

İşini son derece titizlikle yapan bir gayrimenkul danışmanı, kendisiyle bir çok kez gayrimenkul işlemleri yaptık ve memnun kaldık. Kesinlikle emlak işleri olan herkese tavsiye ederim.

Nihan Tansu

Daire kiralaması aşamasında Özlem hanım ve eşi Mustafa bey bölge uzmanı olarak profesyonelce çalışma yapıyorlar. Her iki tarafı düşünerek gerekli evrak temini ve prosedürleri uyguluyorlar. Kurumsal bir kimlik aracılığıyla, dürüst ve şeffaf bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak isteyenlere kesinlikle kendilerini tavsiye ederim. 👌🎯

T******* A*******

Ozlem is a professional Real Estate. She understood me clearly and offered me the right appartment, I got glad very much cause she speaks very good English , this was very important for me, thank you ..

B******* C*******

Özlem hanım ile daha önceden de daire bakarken tanışmıştık, kendisiyle komşuyuz iletişimi harika bir insan... Ailem için daire ararken kendisinde ki portföyü tutmaya karar verdik. Süreci son derece profesyonel yönetti. Gayrimenkul işiniz olduğunda hiç düşünmeden kendisiyle iletişime geçebilirsiniz, kesinlikle tavsiye ederim.

Z******* B*******

Maltepe ' de dükkan arayışımızda Özlem hanım ile tanıştık ve portföyünde ki yeri tercih ettik. Mal sahibi ile bizleri son derece profesyonel bir iletişim ile yönetti. Destekleri için kendisine ve eşine çok teşekkür ediyoruz.

A******* E*******

Özlem hanım ile 5 yıldır çalışıyorum, bir çok daire alış, satış ve kiralama işlemleri yaptım. Eşiyle beraber, etik çalışan, doğru ve dürüst bir gayrimenkul danışmanı. En son Nida Park' ta ki dairemi 1 haftada yabancı düzgün bir profile kiraya verdi. Çalışma prensipleri sebebiyle tereddütsüz gayrimenkul işlemlerinde ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

M******* T*******

Dairemin satış aşamasında bölgenin en iyi , en güvenilir emlak danışmanı arayışında Özlem hanımın ismini duydum ve araştırmalarım sonucunda dairemin satış yetkisini kendisine verdim. Çok doğru karar vermişim, zorlu bir kiracımız olmasına rağmen sevgili eşiyle beraber dairemizin satışını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiler. Tekrar kendilerine çok teşekkür ediyorum. Nish Adalar bölgesinde iyi bir emlak danışmanı arayanlara tavsiye ederim.

Rami Ali

Ozlem is professional and know how to make the customer satisfied by finding the suitable apartment within his need in a short time , I am glad that I contact her first and I recommend her to my friends her. Thanks a lot.

B******* A*******

Özlem hanım ile bu 3. çalışmamız oldu. Daha önce de olduğu gibi bu sefer de karşı tarafı çok iyi analiz ederek bize uygun olan kiracıyı çok kısa sürede buldu. İşini hem severek hem de özveri ile yapan birisidir. Burdan da tekrar tüm emekleri için kendisine teşekkür ederim.

N******* M*******

Nish Adalar ' da daire alımında Özlem Hanım'ın portföyünde ki daireye karar verdik. Kiracı ile aramızda ki uzlaştırmayı son derece profesyonel yöneterek ve eşiyle beraber tapu işlemlerinde ki süreci de iyi yöneterek ev sahibi olmamızı sağladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

İ******* Ö*******

Şehir dışından gelip daire tutmak gerçekten zor, bölgeyi bilmemek çok zor, iyi ki karşımıza Özlem Hanım çıktı. Aradığımız özellikleri kendisine anlattık. Üniversite yakınındaki olabilecek en uygun daireyi bize önerdi. Daireyi görmeden kaporayı yatırdık ve Narlife ‘dan ev tutmuş olduk. Kendisine ve sevgili eşine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Didem Tekinalp

Özlem Hanım Narcity C1 bloktaki evimizin kiralanmasında bize yardımcı oldu. Son derece çalışkan, geri dönüşleri hızlı ve titiz bir emlak danışmanı. Bundan sonraki kiralamalarimizda da kendisinden destek istiyor olacağız.

M******* A*******

Özlem hanım ve değerli eşi Mustafa bey evimizi kiraladığımı süreçte çok yardımcı oldular. İnş yolları açık olur kendilerine çok teşekkür ediyorum

A******* T*******

Özlem hanım, Fuaye Turkuaz ‘daki dairemi iyi bir profille ve istediğim rakama kiraya verdi. Profesyonel yardımları için hem kendisine hem de eşine çok teşekkür ediyorum.

M******* U*******

Maltepe Üniversitesi’ni kazanmıştım şehir dışından yaptığım araştırmada, bu bölgenin en iyi gayrimenkul danışmanı olan RE/MAX Özlem Kılıç‘a ulaştım, şehir dışından daireyi görmeden kaporayı yatırdım. Ailemle birlikte geldiğimizde ilandaki daireyi ve Özlem Hanım'ın anlattığı bilgilerle güzel bir daire kiralamış olduk, Özlem Hanım ve sevgili eşi son derece iyi olarak işlerini yapıyorlar. Bu bölgede profesyonel çalışan gayrimenkul danışmanı arayan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

N******* Ö*******

Özlem Hanım'a çok teşekkür ederiz her sorumu özenle yanıtladı çok profesyonel şekilde ilerlediler. Bize her şekilde yardımcı oldular hızlı bir şekilde evi kiraladık çok teşekkür ediyoruz. 🤗

S******* G*******

Narcity ‘ de ki daire alımımızda Proje Uzmanı Özlem hanım ile iletişime geçtik, portföyünde bulunan daireyi ve site hakk vermiş olduğu tüm doğru bilgiler doğrultusunda içimiz rahat ve profesyonel bir danışmanla ilerlemenin en doğru karar olduğunu anladık. Tapu sürecinde sevgili eşi Mustafa beyin desteği ile evimizi satın almış olduk ve kendileri ile komşu olduk. Tekrar çok teşekkür ediyoruz.

N******* İ*******

Özlem hanımla Fuaye Turkuaz' da ki dairemin kiralanması ile ilgili bir çok kez çalıştım, kendisi profesyonel, sonuç odaklı, hızlı sonuçlar alan, iyi profilde kiracı seçimi olan, güler yüzlü, pozitif bir gayrimenkul danışmanı, dairemi 10 günde kiraya verdi kendisine çok teşekkür ediyorum.

Y******* T*******

Narlife'taki dairemizin kiralanmasında bölge uzmanı Özlem Hanım ile 2.kez çalıştık. Kendisi eşi ile birlikte son derece titiz ve profesyonel çalışıyor. Bölgede gayrimenkul işi olan herkese tavsiye ederim.

Dilek Yoleri

Özlem hanımla 3. Ev kiralayımışımız ve hepsinde sorunsuz ve profesyonel yaklaşımı sayesinde mutlu ayrıldık , tekrar tekrar teşekkürler

E******* E*******

Narcity’deki evimin kiralanmasında özlem hanımla çalıştık. evi alırken de yine kendisi yardımcı olmuştu. evi göstermeye getirdiği ilk kişi ile anlaşıp, 1 haftadan kısa bir sürede sözleşmeyi yaptık. özlem hanım her konuda doğrudan kendi sorumluluğu olmasa da bize yardımcı oldu. zaten çok titiz ve özenli çalışıyor

M******* M*******

Very supportive, precise and punctual lady. she accompanied my in all processes and helped i was a foreigner and not familiar with native language.Thank you very much ozlem hanim.🌸

S******* K*******

Özlem kılıç hanıma ilgi ve alakasından dolayı cok tesekkur ederim. ev kiralama veya satın almada hic suphesiz ve güvenli bir sekilde isleminizi özlem hanım ile halledebilirsiniz.

Hakan Urhan

Çok uzun süre evimizin satışı ile farklı emlak danışmanları ile çalıştık. Hem komşumuz olması (aynı sitede yaşadığımız için) hem de çevreden duyumlarımız nedeni ile bir de şansımızı emlak danışmanları Özlem Kılıç ve eşi Mustafa Kılıç ile deneyelim dedik. İyi ki de denemişiz. Çok kısa sürede evimizi sattık. Hem bize komşu olacak (yan evde oturduğumuz için) yeni ev sahibi seçiminde, hem de satış sürecini yönetmede son derece mutlu olduk. 4-4'lük bir süreçti. Tapuda bankanın kaldırmadığı ipotek şerhi işlemleri dahil tüm süreci profesyonelce çok kısa sürede sorunsuz olarak yönettik. Teşekkürler Özlem Hanım teşekkürler Mustafa Bey.

G******* D*******

Özlem hanıma her şey için çok teşekkür ediyoruz 🙏🙏

R******* T*******

Ozlem hanima, evimizi kiraya verirken bizlere vermis oldugu hizmetten ve isini icra ederken ki professiyonelliginden dolayi tesekkur ederiz. kendisi bir emlak danismaninim gorev taniminin uzerine cikmis ve bizlere evimizin boya ve badanasinin, temizliginin yaptirilmasi gibi konularda da yardimci olmustur. cok tesekkurler ozlem hanim.

Atilla Derman

Hem Özlem Hanım hem de eşi Mustafa Bey tüm satış ve alış süreçleri sırasında profesyonel yaklaşımları ile yanımızda oldular. Emlak komisyon hizmetinin ne demek olduğunu olumlu anlamda bu insanlardan öğrenmiş olduk

B******* T*******

Özlem hanım’a yardımları için çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldu bizlere.

B******* C*******

Sevgli komşum 🌸özlem hmcığım emeğinize yüreğinize o güzel gönlünüze güler yüzünüze sabrınıza sağlık 🍀yolumuz iyiki kesilmiş 😊 sevgili eşinizle nice yuvalara imza atın sağolun varolun 🤍🌸

K******* Ş*******

Daire kiralama aşamasına özlem hanımın elindeki portföyü çok beğenmiştim, kendisi ile iletişime geçtim, kiralama süreci boyunca oldukça yardımcı oldu mal sahibi ile köprü görevini son derece düzgün yaptı, dürüst, şeffaf ve iyi bir gayrimenkul danışmanı bulmak zor, kendisine çok teşekkür ediyorum.

E******* A*******

Ozlem hanim ve mustafa bey e ev satın alma sürecimizin başından sonuna kadar ilgili ve özenli tutumları icin çok teşekkür ederiz.

İbrahim Kara

Özlem Hanım ve eşi Mustafa Bey ile evimi kiraya vermek için internetten tanıştık. hemen randevu verdiler, hızlı bir şekilde geldiler anlaştık yine hızlıca kiracı buldular kiraya verdiler çok profesyonelce çalışıyorlar. Her şeyi iyi düşünüp bir şey atlamıyorlar. Özlem Hanım ve eşi Mustafa Bey'den ilgi ve alakaları çok teşekkür ederim. Tekrar Özlem Hanım ve eşi Mustafa Bey'i seçerim çok teşekkür ederim.

F******* A*******

Kars ilinden 2 yaşında cocuğumuzun dil gelişimi için istanbul ilinde 3 ay kalmamız gerekti ev arayısı içindeyken özlem hanımla tanıstık bizi önce telefonda cok güzel yönlendirerek seçenekleri sundu sonrasında yüz yüze bizim ve cocukların rahatı ve güvenliği için belirttiği seçenekleri göstererek güzel güvenli ve rahat bir ortam sağlayan evi tutmamızda yardımcı oldu narlife da güzel bir konutta 3 ay kiralayarak hem cocugumuzm eğitimi için hem de kendı ve diğer çocuklarımızın rahatı güvenliğini sağlamıs oldu kendısıne ve eşine tüm destekleri için cok teşekkür ediyoru eğer şehir dısından geliyorsanız mutlaka yardım ve destek alabileceğiniz mükemmel bir insan :)

Özlem Barlok

Senelerden beri narcity'deki evimi özlem hanim aracılığıyla kiraya veriyorum. inanilmaz çalışkan bir insan. ayni dili konustugumuz icin cok rahat anlasiyoruz. evi her zaman muthis kisa surede ve cok iyi kiracılara vermemi sağlıyor. surec boyunca her seyle ilgileniyor ve sonuc odakli calisiyor. kendisinden muthis memnunum. her zaman onunla calismaya devam edecegim.

E******* D*******

Özlem hanım ve mustafa bey`in hızlı ve profesyonel yaklaşımı, ev kiralama sürecini sorunsuz ve hızlı şekilde tamamlamamızı sağladı. yorum ve tavsiyeleri ile ev kiralayan için güvenilir bir hizmet sundular. teşekkürler

C******* D*******

Özlem hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine çalışma fırsatımız oldu. yüksek iş disiplini ve ahlakı, yardımseverliği, piyasa ve mevzuata olan hakimiyeti ile ilk andan itibaren güvenli ellerde olduğumuzu hissettirdi. özlem hanım emlak konusunda her zaman çalışmak isteyeceğimiz işinin uzmanı bir profesyoneldir. teşekkürler özlem hanım.

M******* Ö*******

Özlem Hanım ile portföyündeki bir ilanın sunumu sırasında tanıştık, ilgi alakası ve ilk anda verdiği güven sayesinde satmayı düşündüğüm Narcity’deki 1+1 dairemin satışı için kendisiyle çalışmaya karar verdim. 2 hafta gibi çok kısa bir sürede satışı yaptık. Kendisine ve eşi Mustafa beye çok teşekkür ediyorum

E******* N*******

Daire arayışımızda Özlem hanımın portföyündeki satılık bir daireyi almaya karar verdik, kendisinin video anlatımını ilk sunumunu izledik ve içindeki kiracının durumu, mal sahibi ile ilgili tüm bilgi alışverişlerini şeffaf bir şekilde bize aktardı, kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık.

K******* S*******

Daire satışımızda Özlem hn ve Mustafa bey süreci son derece profesyonel ve hızlı yönettiler. Son derece şeffaf ve net bilgi akışı sağladılar. Her şey için kendilerine çok teşekkür ediyor, güvenilir gayrimenkul danışmanı arayan kişilere tavsiye ediyoruz.

E******* E*******

Özlem Hn ve Mustafa Beyler ile bu ikinci çalışmamız.Çalışma bölgelerinden biraz daha uzak bir yerde evimizi satma çabamıza dahil ettiğimizde yine bizi şaşırtmadan hızlı ve doğru rakam ile satışımızı tamamladılar.Aşırı güvenilir ve candan yaklaşımları için ayrıca teşekkür ederiz.

E******* K*******

Özlem Hanım ve eşi Mustafa Bey sayesinde dairemizi keyifle ve kolaylıkla satın aldık. Dostluk ve samimiyetleri ile süreci bizim için her aşamada net ve hızlı şekilde ilerlettiler. Özellikle tapu aşamasında Mustafa Bey gece gündüz demeden aksiyon aldı ve hızlı şekilde işlemleri tamamlamıza yardımcı oldu. Kendileriyle yeniden çalışmayı umarız :)

Derya Keleş

Özlem hanım ve Mustafa beyle evimizi satma sürecinde tanıştık 2 evimizi de sorunsuz ve hızlı bir şekilde sattılar bizi hiç yormadılar güler yüzlü çözüm odaklı profesyonel çalışma şekilleriyle bizi çok memnun ettiler güvenilir ve iletişimleri kuvvetli her ikisine de çok teşekkürler ederim herkese tercih etmelerini tavsiye ederim

B******* K*******

Narcity’ de ki daire arayışınızda Özlem hanımın portföyü ndeki daireyi tercih ettik. Kendisinin de sitede oturması sebebiyle, tüm sorularımızı şeffaflıkla ve samimi bir şekilde cevapladı. Kendisini ve eşini tanıdığınız için çok memnunuz , ilk komşumuz oldular :) Bu bölgede daire arayış olan herkese samimiyetle tavsiye ederiz.

Tülay İnci

Ev almaya karar verdiğimizde Özlem hanım ve Mustafa beyle tanıştık.Onların dostluğu, samimiyeti ve bize karşı olan alakaları bizleri evsahibi yaptı. Ev her zaman alınır ama böyle güzel insanlarla tanışmak bizleri çok memnun etti.Bundan sonra da dostluğumuz daim olacak ev konusunda profesyonel yardım almak isteyen herkesi Özlem hanım ve Mustafa beyle tanışmalarını öneriyorum .İlgilerinden dolayı ailecek kendilerine teşekkür eder , başarılarının devamını dilerim.

G******* D*******

Canım Özlem Hanımcım evimi kiralama sürecinde bana yakınbir arkadaş oldu. Eşyalı evimi hazırlarken bana çok destek oldu. Şehir dışında olduğum için tüm detayları kendi eviymişçesine eşi Mustafa Bey ile birlikte takip etti. Kendisine müteşekkirim. Çok tavsiye ederim.

İ******* A*******

Daire satın alırken Özlem hanım ve eşi Mustafa Bey’in profesyonelce yardımlarından dolayı çok memnun kaldım, kendilerine çok teşekkür ediyorum.

S******* G*******

Kiralık daire arayışımızda Özlem hanım ve eşi Mustafa Bey’in yardımları ile 1 günde Fuaye Turkuaz sitesinde dairemizi tuttuk. Kendilerinin profesyonel kurumsal yaklaşımları ve çalışmaları sebebiyle çok memnun kaldık, kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ederiz...

H******* İ*******

Fuaye Turkuaz da ki dairem için, kiracı adayı bulma konusunda 3.kez Özlem hanım ile çalışıyorum. Titiz çalışmaları için kendisine çok teşekkür ediyorum.

M******* A*******

Özlem hn ve eşi Mustafa beye referans ile ulaştık. Dairemizi 1 hafta gibi çok kısa bir sürede sattılar. Enerjileri, sektöre dair bilgileri , süreç boyunca titiz çalışma ve tapu süreci de dahil takiplerinden dolayı çok memnun kaldık. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederiz.

Burçak Kayhan

Sevgili Özlem Hanımcım, bize ilk tanıştığımız andan sürecin sonuna kadar etkin, ilgili, çözüm odaklı yaklaşımınız için teşekkür ediyorum. Sorunsuz, akışın istediğimiz gibi ilerlediği bir satın alma süreciydi. Daha güzel satışlarda tekrar karşılaşmak çok isterim.

F******* Y*******

Özlem Hanım aracılığıyla daire kiraladık. Süreci Mustafa Kılıç Bey ve Özlem Hanım çok iyi yönettiler. Kafamızda hiç bir soru işareti bırakmadan süreci tamamladık. Herşeyiyle yardımcı oldular. İşlemleriniz için kesinlikle tavsiye ederim. Tekrar görüşmek üzere

E******* G*******

Tüm süreçte çok yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

A******* Ö*******

Daire kiralaması aşamasında Özlem hanım ve eşi Mustafa bey süreci son derece profesyonel yönettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve gayrimenkul profesyoneli arayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Seldağ Güven

İnternet üzerinden bulduğumuz Narcity kiralık ev için Özlem hanım ile irtibatta bulundum..İşini gerçekten çok profesyonelce yaptığını belirtmek isterim..İlk görüşmemizden itibaren çok kısa süre içinde tüm işlemlerimiz için hızlı ve çözümleyici davrandı..Güleryüzü,ilgisi,çözüm odaklı yaklaşımı için tekrar teşekkür ediyorum..

O******* M*******

İletişimi çok güçlü, sağlıklı iletişim kurabilen, son derece profesyonel ve güvenilir bir emlak danışmanı Özlem Hn. Süreç boyunca aklımızda soru işareti kalmadan tamamladık ve Özlem Hn aracılığı ile olduğu için de ayrıca memnun kaldık. Umarım daha başarılı olur, kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ayla Demirtaş Yamanlıca

Narcity'deki dairemizin kiralanması için çalıştığımız Özlem hanıma süreç boyunca göstermiş olduğu yakın ilgi, titizlik, samimiyet, pozitif ve profesyonel yaklaşımı için sonsuz teşekkür ederiz. İsteklerinizi aktarın, beklentilerinizi dile getirin, anahtarınızı teslim edin ve aradan çekilin. Sonrası güven içinde iç huzuru ile tamam olacaktır. Herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim. Tanımaktan ve çalışmaktan keyif alacağınızı garanti ederim. Sevgiler

Ü******* Ö*******

Özlem hn 3 hafta gibi kısa bir sürede Narcity’ de ki dairemin satışını gerçekleştirdi. Hem pozitif yaklaşımı hem de profesyonel iş anlayışı ile sorunsuz bir satış gerçekleştirdik. Hem kendisine hem de eşine yardımları için çok teşekkür ediyor. gayrimenkul işi olan herkese tavsiye ediyorum.

F******* G*******

Ev kiralama sürecimizdeki yardımların ötürü kendisine ve Mustafa Bey 'e çok teşekkür ediyorum. Bilgilendirmesi ve hızlı yardımları sayesinde sorunsuz bir şekilde evimizi kiraladık. Özlem hanım ve Mustafa bey' in sektör bilgisi kendilerin ile çalışırken bizlere çok güven verdi. Kendilerine çok teşekkür ederim.

G******* Ö*******

Özlem Hanımla çalışırken bize karşı hep samimi, dürüst, güler yüzlü ve çözüm odaklıydı. Elinde ki portföyü satmak değil bir komşu bir dost edinmek için çalıştı. Emekleri için çok teşekkür ederiz.

G******* Y*******

Ozlem Hanim, gercekten isini titizlikle yapan, iletisimi cok iyi olan, istedigimiz dogru profillerle gorusturen cok iyi bir emlak danismani, evimizin. Kiralanmasi konusundaki cabalari icin cok tesekkurler. Herkese tavsiye ederim.

F******* G*******

Fuaye konutlarında ev kiralamada kendisi ile çalıştık ve tanıdığımıza çok memnun olduk. Profesyonel deneyimlerinin ve düzenli bilgilendirmelerinin çok faydasını gördük. Mustafa Bey ile kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık

Hilal Kazanbey

Ev tutma sürecimizde gösterdiği profesyonel yaklaşım,ilgi ve çaba için Özlem Hanım ve eşine teşekkür ederiz. Aldığımız hizmet profesyonel ve hızlıydı. Sorularınıza hızlı yanıt ve aksiyon aldık. Gözümüz kapalı tavsiye ederiz. Teşekkürler

Sedat Yıldız

Dairemizin kiralanmasında gösterdikleri profesyonel yaklaşım,ilgi ve çaba için Özlem Hanım ve eşi Mustafa Bey'e teşekkür ederim. Kendilerinden aldığımız hizmetten fazlasıyla memnun kaldık.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

A******* G*******

Narcity'de kiralamış olduğumuz dairede Özlem Hanım'ın göstermiş olduğu ilgi ve alakaya ve hatta kiralama sonrasında bile göstermiş olduğu destekten dolayı kendisine içten teşekkür ediyoruz. Gerçekten kendisi Narcity bölgesinin Proje Uzmanı olarak çalışmakta. Kiralama sürecinde her türlü sorularımıza çok net ve doğru bir şekilde cevap vermiştir. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunuz, aynı zamanda artık komşuyuz :))

B******* R*******

Maltepe' de Satın aldığımız dairede Özlem Hanım ve eşi Mustafa beyin yardımlarıyla sorunsuz bir şekilde satış ve tapu sürecini hızla sonuçlandırdık. Güvenilir gayrimenkul danışmanı arayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

M******* K*******

Özlem Hanımla iyiki karşılaştık. İşini çok titiz yapan, her aşamada çok yardımcı olan bir emlakçı. Kendisine gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.

A******* O*******

Özlem Hanım işini tam anlamıyla sahiplenen ve sonuna kadar takip eden bir profesyönel. Gereken özeni fazlasıyla gösteriyor. Her türlü gayrimenkul işlemi için kendisiyle memnuniyetle çalışmaya devam edeceğiz. Tüm destekleri için çok teşekkür ediyoruz.

E******* A*******

Özlem hanım ile daha önceden de çalıştığım için, çalışma prensiplerini bildiğimden, hiç düşünmeden dairemin anahtarını kendisine teslim ettim. Dairemi hızlıca kiraya verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Güvenilir gayrimenkul danismani arayan herkese tavsiye ederim.

R******* D*******

Daire arayışımızı Özlem hanımın portföyünde ki bir daire ile sonuçlandırdık. Mal Sahibi ve Kiracı arasında ki diyaloğu profesyonelce yönetti. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

N******* A*******

Özlem hanim öncelikle size çok teşekkür ederim. Narlife ta bulunan evimin kiralanması için kendisi ile temas kurduğumuz günden 1 gün sonra evimiz kiralanmıştı. Her konuda çok ilgili, ayrıca olumlu veya olumsuz bütün ayrıntıları net olarak konusabileceginiz kesinlikle çözüm odaklı bir danışman.Emlak danışmanlığı için kesinlikle çok iyi ve bundan sonra tek tercihim olacaklarını gönülden belirtmek isterim. Tekrardan çok tesekkurler...

M******* Y*******

Maltepe Narlife Sitesinde daire kiralama sürecinde bizlere göstermiş olduğu yakın ilgisinden çok memnun kaldık.Ve bu yakin ilgi kendisine guven duymamizi sagladı.Bu süreçte her konuda ve aşamada bizi detaylı bilgilendirmesi de işini ne kadar iyi yaptığının bir gostergesi. Hersey için çok teşekkürler Remax Ikon Özlem Kılıç

E******* G*******

Dairemizin Kiralanmasında Özlem hn ve eşi Mustafa beyin özenle seçmiş olduğu kiracı adayı ile ilerledik. Profesyonel olarak gerçekten kendilerinden çok güzel hizmet aldık. Kendilerine bir de buradan teşekkür eder, ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

Dilek Yoleri

Merhaba , Ozlem hn ‘la bu ikinci calismamiz oldu ve tekrardan profesyonel yaklasimi ve yonlendirmesiyle bizi cok memnun etti , cabalari ve ilgisi icin burdan da tesekkur etmek istedim.

İbrahim Uğur

Dairemi kiralarken Özlem hanım ve eşi Mustafa bey son derece profesyonel bir şekilde yardımcı oldular her şey için çok teşekkür eder ve herkese tavsiye ederim

O******* C*******

Daire kiralama aşamasında Özlem Hanım ve eşi Mustafa Bey'e göstermiş oldukları ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum . İşlerini son derece profesyonel yapıyorlar, gerçekten herkese tavsiye ederim.

Dilek Elevit

Özlem Hanım ve eşi Mustafa Kılıç'a çok teşekkür ederiz. Evimizin kiralanması konusunda gösterdikleri özen, ilgi ve alaka çok iyiydi. Kiracı seçiminde çok hassas olduğumuz için bize bu konuda çok titizlikle yaklaşıp yardımcı oldular. Islerini severek ve zevk alarak yapan Özlem Hanım ve Mustafa Bey'e gönülden teşekkür ederiz.

E******* E*******

Emlak danışmanımız Özlem Hn için sadece memnun olduğumuz bir ev satışı diyerek bu yorumu noktalarsak inanın haksızlık etmiş oluruz .Bir ev satışından cok daha fazlası..Doğru rakamı belirlerken üstün bir eforla tüm piyasayı sürekli takip etmesi iletişime geçtiği müşterileri anlık haftalık bilgilendirmesi ve özellikle alıcıyı ve satıcıyı doğru rakamlar ile buluşturmadaki samimi aynı zamanda profesyonel yaklaşımı ile alanında kesinlikle mükemmel biri.Ayrı ve özel bir teşekkür de ; özellikle satışın gerçekleşme aşamasında beşeri tüm bilgi birikim ve çevresiyle banka işlemleri ,bürokratik işlemler,tapu işlemeleri gibi aşamaları sıkı takibi ile hızlandıran eşi Mustafa Bey'e iletmek isterim... Profesyonel Remax Ailesi ve böylesine güzel insanlar iyi varsınız..

B******* A*******

Özlem hanım ile bu ikinci çalışmamız. Daha önce ki gibi bu sefer de tüm titizliği ile çalıştı. İçimize sinen, istediğimiz şekilde kısa sürede kiralamamız gerçekleşti. Emeği, ilgisi, alakası ve çabası için tekrardan çok teşekkürler.

Cengiz Özçelik

Özlem Hanım ve Değerli Eşi Mustafa Kılıç, Öncelikle sizlere çok teşekkür ederim. Evimizin kiralanması konusunda gösterdikleri performans muhteşemdi. Kendileri ile temas kurduğumuz günün 1 gün sonrasında evimiz kiralanmıştı. Çok ilgililer. Her konuda çok açıklar. Olumlu veya olumsuz bütün ayrıntıları önümüze net olarak koydular, biz de kararımızı buna göre verdik. Emlak danışmanlığı için çok iyi bir tercih olacaklarını gönülden belirtmek isterim. Kendilerine tekrar teşekkür ediyoruz…

Nurcan Bayir

İki aydır kiralık ev aramaktan tam umudumu kaybettiğimi düşünürken karşıma Remax ikon Özlem hanım,karşıma çıktı, telefon görüşmelerimiz, ev görmemiz derken on gün içinde evi kiraladim,bu süreçte ev sahibim ve benimle öylesine ilgili ve alakalı ve sabırla bu süreçte bizimle öyle güzel ilgilendi,her konuda titizlikle sorunsuz süreç geçirdik,burda kendisine ve eşine bu koşusturma sürecinde ilgi ve alakalarındandolayı çok teşekkür ederim.Ev kiralamak ve satın almak için bana soranlara ısrarla Özlem hanıma yönlendiricem ,herşey için çok sağolun

G******* Ö*******

İstanbul Maltepe Narlife sitesinden kiraladığım evim için Özlem Hanım'a ailece çok teşekkür ediyoruz. İstanbul'da bize ilk gösterdiği ve bizim ilk baktığımız evdi. İstanbul gibi bir şehirde bize son derece güven sağlayıp evi kolayca tutmamızı sağladı. Evin manzarasıyla,ulaşım kolaylığıyla bize gerçekten herşeyin doğrusunu; artılarını eksilerini anlattı. Teşekkürler Özlem Hanım. Teşekkürler Remax Ailesi...

Salih Öz

Dragos love da daire satışı için göstermiş olduğu ilgi ve alaka takdire şayan. İlgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz.

Galip Koçyiğit

Nish Adalar' da kiraladigim dairede Özlem Hanım ve eşi Mustafa beyin ilgi , alakasından ve profesyonel yaklaşımlarından dolayı çok memnun kaldım, kendilerine çok teşekkür ederim.

O******* B*******

NARCITY ' de almış olduğum dairede Özlem hanım' ın ilgisi, proje bilgisi ve gayrimenkul işlemlerinde sunmuş olduğu profesyonel yardımdan dolayı çok memnun kaldım. Kendisine hem teşekkür ediyorum, hem de ihtiyacı olan kişilere tavsiye ediyorum.

Müge Tamkan

Remax Ikon emlak danışmanı Özlem Hanım’a Narlife’taki evimizin kiralanması için göstermiş olduğu yakın ilgi ve çözüm odaklı yaklaşımı için çok teşekkür ederiz.

Çağatay Kestir

Remaxikon emlak danışmanı Özlem Hanıma Narlife sitesinde daire kiralama sırasında göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Ne istediğimizi tam olarak anlamış ve bize en uygun daireyi kiralamamızı sağlamıştır. Yeniden teşekkür ederiz.

Deniz Güç

Narcity'deki evimin satışını gerçekleştirdi Özlem hanım , çok emek verdi çok ilgilendi , özverili ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum

B******* Ö*******

Narlife ' da kızım için kiralamış olduğum dairede Özlem Hanım' ın göstermiş olduğu ilgi alakadan ve bölge bilgisi sayesinde edindiğimiz bilgilerden dolayı, kendisinden çok memnun kaldık şehir dışından gelmemiz sebebiyle bazı tedirginliklerimiz vardı sayesunde içimiz rahat bir şekilde kızımıza daire tutmuş olduk kendisine tekrar bu vesileyle teşekkür etmek isterim.

S******* T*******

Narlife sitesindeki evimin kiralanması sürecinde verdiği destekten dolayı kendisine teşekkür ediyorum, çok memnun oldum. Güvenilir ve güleryüzlü bir hizmet aldım.

D******* Ç*******

Özlem hna ve Mustafa beye Nish Adalar da ki evimizin kiralanması sürecinde gösterdiği titiz ve takipçi yaklaşımı için teşekkür ederim. Kendileri ne istediğimizi doğru anlayıp,doğru profil ile kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirdi. Kendilerine teşekkürlerimizi borç biliriz

Erdem Kaya

İlk kez gerçekleştirdiğim ev kiralama işlemimde çalışma fırsatı bulduğum, sürecin başından sonuna kadar özenle ilgilenen başta Mustafa Kılıç bey ve eşi Özlem Kılıç hanıma gösterdikleri titizlik, özveri ve yaklaşımcı tavırlarından ötürü kendilerine teşekkür ediyorum. Kafamdaki tüm soruları profesyonel bir yaklaşımla giderdiler. Kendimi hep güvende hissettim. Teşekkürler.

K******* V*******

Narcity' den satın almış olduğum dairede Özlem hanim' in göstermiş olduğu ilgi ve alakadan son derece memnun kaldım. Kendisine bir kez de buradan teşekkür etmek isterim.

S******* K*******

Özlem hanim ve Mustafa bey evimizi kiralarken bize cok yardimci oldular. Pozitif iletisimleriyle en iyi karari vermemiz icin cok titiz bir sekilde ve sabirla sureci yonettiler.Kendilerine tum cabalari icin sahsim ve esim adina tesekkurlerimizi iletiyorum.

Muzaffer Özkan

Narcitydeki dairemizi büyük bir titizlikle düzgün bir kiraciye kiraladı. Hiç bir sorun yaşamadık. Ne öncesinde ne de sonrasında. Daha sonra satma kararı aldık narcity deki dairemizi. Özlem hanım bizim isteklerimiz doğrultusunda en uygun şekilde satışı gerçekleştirdi. Bizi bürokrasiyle meşgul etmeden tüm satış işlemleriyle bizzat ilgilendi. Kendisini buradan herkese tavsiye eder hassasiyetli davranışlarından dolayı teşekkür ederim.

Seyda Korkmaz

Ozlem Hanim’la tanismadan ve onun araciligi ile evimizi satin almadan once baska bir emlakci tarafindan buyuk bir hayal kirikligina ugratilmis ve yari yolda birakilmis idik. Sonrasinda Ozlem Hanim ilac gibi geldi. Guler yuzlu, pozitif, her ulasmak istedigimizde sevkle yardimci olmaya calisti ve oldu da. Bundan sonra Narcity ve civarinda emlak isi olan butun tanidiklarimi kendisine gozum kapali yonlendirecegim. Her sey icin cok tesekkur ederim.

S******* K*******

İlginize alakanıza çok teşekkür ediyoruz. Samimiyet ve titizlikle bu süreçte hiçbir sıkıntı çekmeden ev sahibi olmamıza önderlik ettiniz. Teşekkürler Özlem Hanım.....

Neşe Can Billi

Narcitydeki evimin satış işleminden henüz döndüm ve ayağımın tozuyla yazıyorum ☺ Özlem hanım yaptığı işte gerçekten prima👍.. Satış öncesi ufak tefek aksilikler yaşadık ama Özlem hanım sagolsun ivedilikle üstesinden geldi..İşini çok severek ve titizlikle yaptığı için her aradığımda gecenin saat kaçı olursa olsun büyük bir nezaket ve sabirla yanıtladigi ve anında çözüm bulduğu için bu süreçte işimi çok kolaylaştırdı...Kendisine buradan şükranlarımı sunarım.. Evimi satışa cikardigimin 2. günde ilk götürdüğü müşteriye evimi sattık.. Bu inanılmaz bir başarı....Gönül rahatlığıyla kendinizi Özlem hanıma teslim edin gerisini merak etmeyin.....Çok teşekkürler Özlem hanım çok teşekkürler Remax İkon 👏👏👏😘

Z******* Ö*******

Özlem Hanım’a iki hisseli evimin satışı için başvurduğumda vaziyet şöyleydi: sorunlu bir kiracı, hissedarlardan biri ile iletişimsizlik, evi istenilen zamanda alıcıya gösterememe. Özlem Hanım’ın gerçekten işi zordu. Bu şartlarda alıcı bulmak, bu dörtgeni yönetmek, kiracıyla iletişimi kurmak, sonra iki hissedar sonra alıcılar… Yazarken yoruldum ama Özlem Hanım yorulmadı. Bu dörtgeni büyük bir hünerle yönetti. Enerjisi ve güçlü iletişim becerisi ile 10 gün kadar kısa sürede dairemizi iyi bir aileye satmış oldu. Satış işlemlerinin gerçekleştiği gün ise hem banka hem tapuda güçlü iletişimi ile tüm bürokrasiyi kolayca halletti. Özlem Hanım’ın uzlaştırıcı yönü gerçekten çok güçlü. Bizim örnekteki gibi problemli satışların üstesinden gelebilecek nadir insanlardan biri olduğunu düşünüyorum. Kendisine şahsen çok teşekkür ederim.

H******* Ö*******

Özlem Hanım aracılığı ile alış verişimiz oldu, sürecin en başından itibaren oldukça nazik titiz ve tarafların tüm menfaatini en küçük detaya kadar koruyarak sorunsuz bir şekilde tamamladık. Kendisine yardımları İçin çok teşekkür ederim, bundan sonra da öncelikle kendisine danışacağımız bir kişiyi tanımaktan dolayı çok memnun oldum

A******* A*******

Özlem Hanım ile daha önceden de çalışmıştık ve memnun kalmıştık, çalışma prensibini bildiğimiz için dairemizin kiralama aşamasında da tekrar kendisi ile çalıştık. Işini son derece profesyonel yapan , iletişimi düzgün Narcity , Narlife, Fuaye bölgesinde birçok işlemleri olan bir profesyonel gayrimenkul danışmanı ile çalışmak isterseniz Özlem Hanım'a Kesinlikle tavsiye ederim. Kendisi de Narcity de oturduğu için komşularını özenle seçmektedir :))

T******* K*******

Ev kiralama aşamasında Özlem Hanım'ın portföyündeki bir dairede karar kıldık , kendisi süreç boyunca Mal sahibi ile aramızda köprü görevi yaparken, son derece titiz davrandı kendisinden çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz.

Kezban Doğru

Ben istanbul macerama özlem hanımla başladım…ve dedim ki , ben şimdi bu koca şehirde ne yapar ne ederim !!! bizim bir aile yakınımız özlem hanımı önerdi, ve o gün bu gündür özlem hanım benim gayri menkul danışmanımdır… Bir garimenkul danışmanın da aranan tüm özeliklere sahip.. güvenilir,güler yüzlü, anlaşılabilir bir türkçe, ilgili ve en önemlisi samimi …. ÖZLEM hanım size çok teşekkür ediyorum… başarılarınızın devamını diliyorum 🧿🧿🧿🧿

C******* D*******

Evi satmaya karar verdiğim andan satıldığı ana kadar her adımı beraber attığımız, gece gündüz demeden alıcı ve satıcı tarafı buluşturan, son derece pozitif ve güler yüzlü Özlem hanıma burdan da teşekkür etmek istedim. Başından sonuna kadar kusursuz bir deneyim oldu benim için. Teşekkürler

E******* E*******

Özlem Hanım’ın yardımıyla Maltepe Narcity’de bir daire satın aldık. Özlem Hanım bütün süreci çok şeffaf bir şekilde yönetti. Hem satıcı ile anlaşma sürecinde hem de tapu sürecinde bize çok yardımcı oldu. Sayesinde çok hızlı bir şekilde satın almayı sonuçlandırdık. O civarda emlak ile ilgili bir işimiz olursa yine Özlem Hanım’la çalışırız

Selvin Köroğlu

Ev arayışına girdiğimiz süreçte özlem hanımla karşılaştık ve kendisinin ilgisi alakası sayesinde bir ev sahibi olduk. Çok çok teşekkür ederiz. Bundan sonra her zaman Özlem hanımla çalışmayı düşünüyoruz. İşini gerçekten en iyi şekilde yapan bir insan. Gözününüz kapalı güvenebilirsiniz

İ******* G*******

Özlem Hanım kiralama sürecinin her aşamasında çok yardımcı oldu. Çalışma şekli son derece profesyonelce ve iletişimi çok iyi. Evimizi kendisi aracılığıyla tuttuğumuz için mutluyum, herhangi bir sorun yaşamadım. Tekrar teşekkürler.

Ersoy Demir

Sancaktepedeki dairemi satmaya karar verdigimizde eşimde bende daha önce yaşadığımız kötü tecrübeden dolayı çok tedirgin ve endişeliyidik ki Özlem hanımla tanışana kadar Özlem hem çok ilgili,hemde o kadar çok çabuk dairemizi sattiki bundan sonra da tek emlak danışmanımız olmasına karar verdik, Teşekkürler sonsuz saygılar.

Egemen Özmeriç

Özlem Hanım la Aralık 2021 de evimi satmak istemem üzerine tanıştım. Kendisi benim 4 ay içinde yaşadığım satalım-kiralayalım gelgitlerime ragmen,profesyonel yaklaşımından hiçbir zaman ödün vermemiş ve herhangi bir motivasyon düşüklüğü yaşamdan performans gösterebilmiştir. Her zaman olaylara sakin ve nezaket içinde yaklaşımını gerçekten çok takdir etmişimdir. Güvenilir ve gayretli bir emlak danışmanı arıyorsanız kendisiyle ivedilikle iletişime geçmenizi öneririm.

Ebru Gürbüz

Özlem hanım ile kiralık ev arayışımda tanıştık. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum, her adımda yanımda oldu, her türlü kafa karışıklığımda bana yol gösterdi. Son derece adil, her iki tarafında menfaatlerini koruyan, işini titizlikle yapan bir gayri menkul danışmanı. Ayrıca çok sıcak kanlı, çok enerjik ve çok güvenilir bir insan olduğunu da gördüm. Tüm yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum. İyi ki yolumuz sizinle kesişti. Sevgiler

T******* A*******

Kiralama ve satış konusunda profesyonel, her zaman anlayışlı ve dakik. Kendisiyle çalışmaktan ve kendisini tanımaktan çok memnunum. Kendisine çok teşekkür ederim

C******* G*******

Maltepe'de Satın almış olduğumuz dairede Özlem Hanım'ın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldık , tapu sürecinde hep yanımızdaydı sorunsuz bir şekilde işlemlerimizi hallettik , kendisine buradan da teşekkür etmek istedim

S******* Ç*******

Maltepe'deki evimi satarken Özlem Hanım ile çalışmaya karar verdim. Kendisi iletişimi çok güçlü ve bilgili bir gayrimenkul danışmanı. Emlak ile ilgili herhangi bir işleriniz olursa kendisi ile çalışmanızı tavsiye ederim.

A******* V*******

Maltepe Narcity ' de Satin almış olduğum dairede Özlem hn gostermis olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldım. Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Nurhan Aslan

Narcitydeki dairemin satisindaki ilgisi,yardimi icin cok tsk ediyorum.Her an ulasilabilir olması,verdiği güven duygusu paha biçilemez.

Ö******* K*******

Evora İstanbul Tuzla' da ki dairemin kiralanmasında Özlem hanımın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Özge Ural

Özlem hanım ve eşiyle tuzla evora daki kiralik stüdyo daire için görüştük. Anlayışlı güleryüzlü olmaları, sorularımın her zaman cevap bulması beni mutlu etti. Çevremdeki arkadaşlarıma da memnuniyetle tavsiye ediyorum. Kendilerine burdan da bi kez daha teşekkür ederim.

D******* E*******

Pendik' te Site içinde yer alan evimi satarken Özlem Kılıç ve eşi Mustafa bey ile anlaştık. Her süreçte yardımcı oldular, beni tüm süreç boyunca bilgilendirdiler ve Satışı gerçekleştirdik. İşinde uzman ve düzgün insanlarla çalışmak beni mutlu etti. Gayrimenkulle ilgili işim olduğunda tekrar onlarla çalışacağım. Arkadaşlarıma ve çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bu iki değerli insana Özlem hanıma ve Mustafa beye tekrar teşekkür ederim.

Yasin Çelenk

Uzun süren ev arayışımızda birçok gayrimenkul danışmanı ile karşılaştık ancak tüm samimiyetimle söylüyorum ki, Özlem Hanım gerek ilgisi, gerek desteği gerekse hakkaniyetli yaklaşımı ile bu mesleği iyi yapan ender insanlardan birisi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Alım sürecimizin başından sonuna kadar tüm desteğini eşi Mustafa Bey ile üzerimizde hissettirdi. Buradan da tekrar kendisine ve eşi Mustafa Bey ‘e de çok teşekkür ederim. İşini hakkıyla yapan insanların olduğunu görmek gerçekten güzel. 👏

S******* M*******

Özlem Hanım Narcitydeki konutumun kiraya verilmesi sürecinde son derece titiz bir şekilde özveriyle çalıştı. Kibar ve güvenilir yaklaşımı, sürekli bilgi paylaşımı ve değerlendirmeleri ile çok yardımcı oldu. Özlem Hanım işini severek yapan ve en doğru şekilde sürecin ilerlemesini sağlayan güvenilir bir emlak danışmanı. Kendisine çok teşekkür ediyor, tanışmış olmaktan memnuniyet duyuyorum.

Can Özyörük

Özlem Hanım gayrimenkul piyasasında ender rastlanan dürüstlükte ve profesyonellikte bir danışman. Kendisini iyi ki tanıdık. Tamamen empati yaparak, ihtiyaçlarımızı göz önünde bulundurarak bizi en doğru şekilde yönlendirdi. Nar City'de kiraladığımız yeni evimize güven ve keyifle taşınmamızın başlıca nedenidir. Tüm destekleri için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

V******* B*******

Nida Park Küçükyalı Projesinden kiralamış olduğum dairede Özlem Hanım'ın göstermiş olduğu ilgi alakadan memnun kaldım. Kendisine teşekkür ederim.

A******* E*******

Nida Park Küçükyalı' da ki dairemi özen ve titizlikle seçmiş olduğu kiracıya verdik. Özlem Hanım ile bir çok kez çalıştığımız için, profesyonel yaklaşımı ve bilgisi ile bizleri yormadan işini düzgün yapan bir gayrimenkul danışmanı olduğunu net söyleyebilirim. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

A******* E*******

Özlem hanım, Ailemizin Gayrimenkul Danışmanıdır. Doğru ve dürüst çalışan nadir bir emlak danışmanıdır kendisi, çalışınca bunu çok net görüyorsunuz, herkese tavsiye ederim. Nuvo Dragos' da bulunan gayrimenkulümü hızla ve profesyonelce satmıştır. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

N******* G*******

Özlem hanım Narcity Konutlarından ev kiralama sürecinde hem profesyonel anlamda hem de bir çok konuda çok yardımcı oldu. Kendisi evi kiralarken hep iletişimdeydi. Çok kibar, profesyonel ve ilgiliydi. Evi kiraladıktan sonra ki dönemde de hep iletişimde kalması, problemlere çözüm üretmesi beni çok mutlu etti. İşlemleri en hızlı şekilde halletmesi, sorularıma aynı hızla bilgilendirici dönüşler yaptığı içinde, kendisine burdan da bir kez daha teşekkür etmiş olayım. İlginiz, kibarlığınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim Özlem hanım.

Fatma Duyar

Maltepe de satın almış olduğumuz daire için sürecin başından sonuna kadar herşeyi ile ilgilenip gereken herşeyi yaptılar hizmetleri ve ilgileri için çok teşekkür ederiz.Bundan sonrada herhangi bir işlem için kendilerinden hizmet almak için hiç şüphe etmiyeceğiz.

Özlem Barlok

Narcity'deki bahçeli dairemi kiraya vermek istediğimde tekrar Özlem Kılıç hanımla çalışmaya karar verdim çünkü ilk çalışmamızda çok memnun kalmıştım. Öncelikle nasıl bir kiracı istediğimi net olarak anlamak için dikkatle beni dinledi. Pek çok kiracı adayı çıkmasına rağmen bunların çoğu ile beni muhatap bile etmeyerek kendisi eledi. Gerçekten doğru bir kiracı bulmam için sanki kendi evine kiracı arıyormuş gibi titizlikle uzun süre uğraştı. Olabilecek en kısa sürede en doğru kiracıyı bulmami sağladı. Cok teşekkür ediyorum.

E******* A*******

Özlem hanımın yardımlarıyla oturmak amaçlı satın aldığımız dairenin, süreçlerinde göstermiş olduğu profesyonel yardım için kendisine teşekkür ederiz. Daha önceden kendisinden daire kiralamiştık, şimdi ise ev sahibi olduk :)

E******* E*******

Ataman Karina Konutlarında ki dairemizi hızla satan Özlem hn'a içten teşekkürler. Ailecek tüm Gayrimenkul işimiz olduğunda kendisi ile çalışıyoruz. Son derece güvenilir, şeffaf ve dürüst çalışma sistemi olduğu için gayrimenkul işleriniz olduğunda kendisi ile siz de güvenle çalışabilirsiniz.

C******* T*******

Ataman Karina Pendik' te Yatırımlık daire arayışımızda Özlem hn' ın bize sunduğu dairede karar kıldık. Kendisi işinde son derece profesyonel bir hizmet sundu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

N******* İ*******

Fuaye Turkuaz da ki dairemin kiralanması ile ilgili Özlem hanım ile 2. kez çalışıyorum. Kendisi bölgeye ve projeye son derece hakim olmakla beraber, çok özenle kiracı seçmektedir. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum ve tavsiye ederim.

Nagihan Barut

Fuaye Turkuaz sitesinde ki daire arayışımda Özlem hanım ' ın göstermiş olduğu ilgi alakadan çok memnun kaldım. Kendisi hem bu projeye hem de çevredeki diğer projelere çok hakim. Tüm sorularımızı net bir bilgi ile yanıtladı. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

Dilek Yoleri

Yatırımlık ev arayımışız süresince özlem Kılıç danışmanlığında güzel yönetimiyle ve danışmanlığıyla güzel bir ev sahibi olduk, burdan da ayrıca kendisine yoğun ilgi ve akası için teşekkür etmek istedim.

Alihan Küçükyılmaz

Özlem Hanım Narlife'daki dairemizin satışında bize destek oldu. Son derece profesyonel, çözüm odaklı ve proaktifti. Evi belirttiği fiyat aralığında ve sürede sattık. Teşekkürler

Vedat Turan

Özlem hanımdan ikinci kez Kartal' da bulunan başka bir dairemin Kiralanması için danışmanlık hizmeti aldım. Kendisinin profesyonel yaklaşımı ve titiz çalışması sebebiyle çok memnun kaldım. Tüm Gayrimenkul işlemlerimi kendisi ile sürdürmekten dolayı müteşekkirim.

H******* E*******

Kartal' da kiraladığımız dairede Özlem hanım' dan çok yardım gördük. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Gökmen Ökmen

Özlem Hanım'ın gayrimenkul alım sürecinde ki destekleri için kendisine çok teşekkür ederiz. Bu süreçte merak ettiğimiz tüm konuları en ince ayrıntısına kadar bize bilgi verdi ve İçimiz rahat bir şekilde evimizi satın aldık. Bundan sonraki süreçlerde ilk tercihimiz kesinlikle kendisi olacaktır.

Gamze Aydın

Özlem Hanım sayesinde evimizi 10 gün gibi kısa bir sürede sattık.En başından sonuna kadar her konuda ilgili, yardımcı ve profesyoneldi.Bundan sonra ailemizin emlak danışmanı Özlem Hanımdır kesinlikle.

Aslı Alan

Özlem Hanım çok nazik ve ilgiliydi. Kendisi sayesinde evimi hızlıca kiraya verebildim.

Sinem Serhan

Özlem hanımın samimiyeti ve verdiği güvenle ilk baktığımız evi tuttuk. Ev sahibimiz arasında güvenilir bir köprü olup, işini titizlikle yaptı. Kendisine çok teşekkür ederim. Pandemi ortamında beni büyük bir sıkıntıdan en basında kurtardı.

Efrahim Şeker

Özlem Hanım iş disiplini ve takibi, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ile üst düzey bir profesyonel. Aynı zamanda içtenliği, samimiyeti ve dürüstlüğü ile sürekli baglanti halinde kalmak isteyeceģiniz bir danısman. Narcity'deki kiralama sürecindeki yaklaşımınız ve kiralama tamamlandıktan sonraki ilgi ve alakaniz için teşekkür ediyorum.

Necip Yalçın

Özlem Hanım'ın tecrübesi ve anlayışı sayesinde hiç zorlanmadan, aradığım evi buldum ve huzurla yerleştim. Teşekkürü borç bilirim.

Sema Özçelik

Özlem Hanımın vermiş olduğu güven ve samimiyetinden dolayı hiç düşünmeden evimin kiralanması için kendisine başvurdum. Özlem Hanım ve eşi Mustafa Bey e göstermiş oldukları her türlü ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürler. Uygun bir kiracı bulduğumuza inanıyorum. Yoğun çalışma temposunda olduğum için pek çok konuda yardımcı olan Mustafa Bey e de ayrıca teşekkür etmek istedim. Ben de Narcıty de oturuyorum. Böyle komşularımız olduğu için ayrıca çok şanslıyız. Tüm destekleri için kendilerine çok teşekkür ederim.

Ergin Demir

Kendisinden 3.kez hizmet aldık. Tekrar teşekkür ederiz...

Çiğdem Menceloğlu

Özlem Hanım harika bir danışman 1 günde sayesinde evimi kiraladım ve bütün süreçlerde tarafıma yardımcı olmuş her şeyi takip etmiştir. Evimi kiraladıktan sonrasında bile konfor alanımın nasıl olduğu konusunda ilgilenmiştir. Remaxı onun sayesinde tanıdım diyebilirim. Böyle bir danışmanla tanıştığım için çok şanslıyım kesinlikle herkesin Özlem hanıma danışarak doğru mutlu huzurlu olacakları evi bulabileceklerine eminim kendisine çok teşekkür ederim bundan sonra tek adresim Özlem Hanım

S******* T*******

Özlem Hanım ile Narlife sitesindeki evimizin kiralanması sürecinde çalıştık, kendisi çok hızlı ve uygun profil ile olumlu bir kiralama sağladı, bölgeye ve detaylara hakimiyeti ile güven veren bir hizmet aldık, ayrıca pandemi şartlarında işlemleri kolaylaştıran bir çok teknoloji ile de tamamen temassız olarak süreci bitirdik, çok teşekkür ediyoruz :)

Güler Ektas

Özlem Hanım la Nar Cıty deki dairemi alırken tanıştım.aslında bu yola çıkarken biraz kararsızdım ve Çevreden duyduğumuz bir sürü hikaye nedeni ile oldukça da şüpheliydim. Özlem Hanımın ıik andan itibaren samimi ve güvenilir yaklaşımı işindeki tecrübesi ve konuya hakimiyeti beni gerçekten rahatlattı. Süreç boyunca ve sonrasında ki çözümcü ve yardımcı tavrı mükemmeldi . Özlem Hnma hersey için çok teşekkür ediyorum

T******* A*******

Evimizin satışında profesyonel desteğine başvurduğumuz Özlem Hanım satışı başarı ile sonuçlandırmıştır. Teşekkür ederiz.

S******* T*******

Daire kiralama aşamasında Özlem Hanım'ın portföyünde ki bir daireye karar verdik . Kendisinin göstermiş olduğu, profesyonel yaklaşım, ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz.

Eda Yenigül

Kiraya vermeyi düşündüğümüz dairemizi sevgili Özlem hanıma ilettik. Ve çok çok kısa bir süre içinde bize uygun bir kiracı bularak ve bizleri hiç yormadan 2 haftada süper bir iş çıkardığı için gönülden kutluyoruz. Bundan sonra tek Emlakçımız kendisi iyi ki tanınmışız sizi varolun Özlem hanım

O******* A*******

Narcity’ den ev alım sürecinde yardımlarınız için teşekkür ederim. Bu bölgede emlak alım, satım veya kiralama yapacaklara Özlem Hanım’la çalışmalarını şiddetle tavsiye ederim.

Sermin Karadeniz

Özlem hanım’ ın portföyünde olan bir evi kiraladık, her aşamada bize çok yardımcı oldu. Sayesinde şehir dışından gelmemize rağmen bir hafta gibi kısa bir sürede NARLIFE sitesinde istediğimiz gibi bir ev tuttuk. Kendi konusu dışındaki yerleşimle ilgili konularda bile çok yardımcı oldu. Kendi adıma çok teşekkür ederim .Bu bölgede profesyonel emlak hizmeti almak isteyen herkese de tavsiye ederim. Sermin Karadeniz

Eda Aktug

Özlem hnm ile evimizi kısa sürede ve değerinde sattık. Süreç boyunca gösterdiği profesyonel ve dürüst yaklasimindan dolayi tesekkur ederiz.Narcity de daire satmayi yada kiralamayi dusunen herkese kesinlikle tavsiye ediyoruz.

B******* A*******

Narlife’ ta bulunan 2+1 dairemizin kiralanma sürecinde Özlem hanım ile iletişime geçme fırsatı bulduk. İlgi ve alakası ile birlikte, özenle seçtiği kiracı profiliyle, çok kısa bir zaman diliminde, istediğimiz değerde kiraladık. Kendisini gönül rahatlığıyla öneririm ve şahsım adına da herşey için tekrardan teşekkür ederim.

Emine Öztekin

Dairemin kısa sürede kiralanması sürecinde, danışmanım sayın Özlem Elevit hanımın göstermiş olduğu mesleki bilgisi, başarılı iletişimi, müşteri profil hassasiyeti kısacası profosyenel yaklaşımından dolayı önce şahsina çok teşekkür ederim. Kısa zamanda evimin kiraya verilmesinde kurumunuzun kurumsal başarısındaki tercih edilme sebebinden dolayı sizlere teşekkür ederim..Gelecek zamanda yeniden sizlerle çalışmak ümidiyle.. -işlerinizde kolaylıklar ve başarilar dilerim.

Baris Arslan

Taleplerim dogrultusunda tum ihtiyaclarimi karsilayacak evi bulmama yardimci oldugu icin Ozlem Hanima en icten tesekkurlerimi sunarim :)

Ö******* Y*******

İşine olan saygısı ve göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım ile sektöründe fark yaratan bir isim. Kendisiyle çalışmaktan gerçekten çok memnun kaldık. Çalışınca farkı siz de anlayacaksınız. Kendisine başarılar diliyoruz...

E******* K*******

Daire arayışımı Özlem Hanımın portföyündeki 1+1 daire ile kısa sürede sonuçlandırdım.Kendisi çok ilgili ve güvenilir. Çok yardımcı oldu.

Hasan Oylum

Narcity Projesinde ki 4+1 Teraslı dairemin anahtarını gönül rahatlığı ile teslim ettiğim Özlem hn' ın, göstermiş olduğu profesyonel iş ahlakı, dürüst ve güvenilir yaklaşımı ile sayesinde, 1 ay gibi kısa bir sürede ve değerinde sattım. Kesinlikle Özlem hn çalışılabilecek iyi bir gayrimenkul danışmadır.

R******* D*******

Evora İstanbul Tuzla projesinde ki daire kiralama aşamasında Özlem hanımın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan memnun kaldım. Kendisini tavsiye ederim.

O******* Y*******

Özlem hanıma hiç düşünmeden Tual Adalar' da ki tüm konutlarımın anahtarlarını teslim ettim. O da sağolun çok seçici davranarak bize harika kiracılar kazandırdı. Kendisine bu titiz çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Ç******* L*******

Daire arayışımızı Özlem hn' ın portföyünde bulunan Narcity' deki daire ile sonuçlandırdık. Sorularımıza verdiği şeffaf yanıtlar, ilgi, alakası ve süreç yönetimi için çok teşekkür ederiz.

M******* A*******

Dear Ozlem Hanim I would like to thank you for rent Apartment in Nuvo Dragos from you. Thanks for all of your support and coorporation. Regards

Ahmet Erkek

Nuvo Dragos' da ki dairemin hızla kiralanması ve sonrasında ki tüm takip ve işlemler aşamasında göstermiş olduğu ilgi alakadan dolayı Özlem hn 'a çok teşekkür ederim. Kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Irmak Çiçek

İlk karşılaşmadan itibaren samimiyeti ve profesyonelliği ile iyi ki dediğim bir tanışma sonucu bizi hiç yormadan yıpratmadan uygun portföyü bize gösterdiği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Hem samimiyetinden bir şey kaybetmeden hem de kurumsallık çizgisinden çıkmadan işini layığıyla yapan ender insanlardan Özlem hanım. Hatta işlemler bitmiş olmasına rağmen arayıp hatırımızı sorması ayrıca büyük nezaketti. İyi ki yolumuz kesişti başarılarınız daim olsun dilerim.

A******* C*******

Tual Adalar' dan kiraladığımız 3+1 daire ile ilgili Özlem hn gösterdiği ilgi alakadan çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Elif Kavasoğlu

Fuaye Turkuaz Sitesinde ki dairemizin Satış aşamasında Özlem hanım'ın göstermiş olduğu ilgi, alaka ve profesyonel gayrimenkul danışmanlığından ailecek çok memnun kaldık. Kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Vedat Turan

Tual Adalardaki daire kiralamamda oldukça samimi ve açık sözlüluguyle uygun müşteriyle buluşturdu ve işimizi çözdü. Şahsen bir abla edasıyla kendisine hürmetlerimi sunarım. Daima Siz ve Mustafa Beyle calışmaya devam. Teşekkürler...

Aydın

Narcity de şu an oturduğum dairenin kira sürecindeki ilgi ve alakası sebebiyle Özlem hanıma çok teşekkür ediyorum.Sürecin tüm aşamasındaki açık, net ve samimi iletişimi büyük bir alkışı hak ediyor.Daire satışı ya da kiralama konusunda kendisine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Özkan Yaman

TUAL ADALAR projesinde ki dairemin kiralanması aşamasında Özlem hanımın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.

Arcan Erciş

Özlem Hanım' a Fuaye Turkuaz ' da ki dairemi çok kısa sürede kiraladığı için ve göstermiş olduğu mentorlük için çok teşekkür ederim.

N******* K*******

Narcity deki dairenizin satış aşamasında Özlem Hanım'ın göstermiş olduğu ilgi ve alakaya Çok teşekkür ederim, kendisinin de 10 yıldır sitede yaşaması sebebiyle sitemize oldukca hakimdir, kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

Ekin Çapanoğlu

Özlem hanım ilk tanıştığımız andan itibaren bilgisi ile, güler yüzlü ve cana yakın tavrıyla bizi çok etkiledi.yaşadığımız problemli durumlara rağmen bize sonsuz destek oldu.kendisi hızlı, çözüm üreten, işini büyük bir dikkat ve titizlikle yapan biri.karşılaşmamış bizim açımızdan büyük şans oldu.bu zorlu ve yıpratıcı süreçte bizi hiç yalnız bırakmadığı için kendisine sonsuz teşekkürler.sevgilerimizle...

Ergin Demir

Özlem hanımdan daha önce ev kiralamışken, bu sefer evimizi kiralattık. Kendisi bölgeye olan hakimiyeti ile hem kiralayanın hem de kiracının beklentisini karşılamayı başardı... Kendisine teşekkür ediyor, herkese tavsiye ediyoruz...

Sedat Temel

İş yönetimi ve idaresi kısmında profesyonel desteğinden ötürü minnettarım. Duygusal zekasını ön planda tutması, isteklerinizin doğrultusunda ailenizden biri gibi de davranarak sizi doğru tercih yapmanızda yardımcı olduğunu söyleyebilirim. Hem iş tecrübesine hemde düşünce olgunluğuna hayran kaldığım bir danışmanlık aldım. Memnuniyetimi burada sözlü ifade etme fırsatım oldu tekrar her şey için çok teşekkür ederim. Saygılarımla Özlem hanım

İ******* B*******

Dürüst, sözüne sadık ve işine dört elle sarılan güvenilir bir emlakçının az bulunur olduğunu düşünüyordum.Özlem hanım beceri ve içtenliğiyle sizdede aynı etkiyi yaratacaktır.Teşekkürlerimle..

Zuhal Karan

Narcity' de ki dairemin 1 haftada hızla kiralanmasında emeği geçen Özlem hanıma, titiz çalışmalarından dolayı içten teşekkür ederim. Kendisinin de Narcity' de oturması sebebiyle, süreç yönetiminden çok memnun kaldım. Kendisini tavsiye ederim.

Gülfem Tanrıverdi

Özlem Hanım'la kiralık daire arayışımız sırasında tanıştık. Dürüstlüğü, mesleğine olan saygısı, herşeyi hakkını vererek, büyük bir özenle gerçekleştirmesi sayesinde, hem çok beğendiğimiz bir ev kiralamış olduk hem de, güzel bir tesadüf olarak Özlem Hanım'la komşu olduk. Kendisiyle tanıştığımız için kendimizi şanslı hissediyorum, sayesinde işlerimiz sorunsuz ve hızla gerçekleşti. Tekrar teşekkür ederim.

Özlem Yağcı

Özlem Hanım a pozitif enerjisi, bir sıkıntımız olduğunda elinden gelen yardımı yapması, süreç boyunca yanımızda olması, sorularımıza her zaman yanıt bulması dolayısı ile teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

F******* A*******

Dairemizin Satış aşamasında Özlem hanımın göstermiş olduğu ilgi ve alaka için kendisine teşekkür ederiz.

Ö******* S*******

Özlem hanım işini çok severek yapan, çalışkan ve başarılı bir iş kadını. Çok içime sinerek iş yaptım kendisiyle. Teşekkür ederim.

M******* D*******

Özlem hanım ile Narcity deki evimin satış sürecini beraber ilerlettik. Kendisi çok ilgili, tüm sorularınızı hızlı bir şekilde samimiyet ve titizlikle ile cvp layan ve pozitif enerjisi ile fark yaratan bir emlak danışmanı. Kendisinden hizmet aldığım için çok memnun oldum. Başarılarının devamını dilerim. Teşekkürler

Şükran Özada

Özlem hanımın NARCITY' de ki dairemizin satış aşamasında göstermiş olduğu ilgi, alakası için çok teşekkür ederim. Kendisini çok seviyorum, mükemmel bir gayrimenkul danışmanı, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum .

İ******* U*******

Kızımızın Üniversitesi sebebiyle arayışta olduğumuz dairemize Özlem hn' ın portföyünde ki Narcity' de bulunan bir daire ile sonuçlandırdık. Kendisinin de Narcity' de oturması sebebiyle, tüm sorularımıza samimiyeti ile yanıtladı. En önemlisi güler yüzlü pozitif bir kişiliğe sahip olması ve başından sonuna kadar ilgili alakalı olması sebebiyle, çok memnun kaldık. Kendisine ailecek çok teşekkür ederiz.

Mert Ünsal

Narcity deki 4+1 dairemin satışında sürecin tamamında verdiği hizmet gerçekten çok profesyonelce ve başarılıydı. Periyodik raporlama ve bilgilendirmeleri eksiksiz yaptı. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Gül Gönül Akan

Özlem hanımla tanıştıktan sonra başka bir emlakçıyla görüşmek istemedim. Tamamen güven ilişkisi.Güler yüzlü, halden anlayan tavrı. Narcity’in en güzel evlerinden birini satın almamıza yardımcı oldu.Çok teşekkür ederim kendisine.

Özkan Yaman

Tual Adalar Projemizdeki dairemin kiralanması aşamasında kiracı seçiminde göstermiş olduğu özen, ilgi ve alaka için kendisine çok teşekkür ederim.2 hafta da profosyonel bir çalışma ile sonuca ulaşıldı.Özlem hanımı kesinlikle tavsiye ederiz.

N******* K*******

Ev arayışımız esnasında şans eseri ilan üzerinden tanıştığımız Özlem hanım bu süreçte bize her konuda yardımcı oldu. Kendisine güler yüzlü ve profesyonel yaklaşımı için teşekkür ederiz. Gün ve saat gözetmeksizin kendisiyle iletişim kurabilmek, detaylı taleplerimiz konusunda hassasiyetle yardımcı olması bize tercihimiz konusunda yanılmadığımızı gösterdi. Gayrimenkul konusunda ileride ihtiyaç olması durumunda hiç düşünmeden iletişime geçeceğimiz bir bağlantımız oldu diye düşünüyorum.

S******* T*******

Özlem Hanıma yardımları ve desteklerinden dolayı çok çok teşekkür ederim. İşinde gayet başarılı, güvenilir ve profesyonel, Güler yüzlü, ilgili ve alakalı. Tüm sorularıma bıkmadan usanmadan cevap aldım. Danışmanlığından çok memnun kaldım. İleride tekrar emlak danışmanı gerektiğinde arayacağım tek kişi olduğunu belirtmek isterim. İş hayatınızda başarılar dilerim. Sevgilerimle ...

Mustafa Yöney

Özlem hanım en zor zamanımızda yaşlılarımıza aradığımız evi bize bulunca bir mucize gibi sevindik.İlginize samimiyetli yaklaşımınıza çok teşekkür ederiz

Mehmet Fakıoğlu

Gayrimenkullerimin en iyi şekilde değerlendirilmiş olması bir yana, her konuda gösterdiğiniz yakın ilgi güler yüz ve dostluk için teşekkür ederim Özlem Hanım.

Hüsamettin Atik

Teşekkürler Özlem hanım.

Ismail Orak

Bu süreçte Özlem Hanım ile çalışmak çok güzeldi kiraladım evi bulmam da ilgilendiği için ve Güler yüzüyle sevecen olduğu için teşekkür ederim hep bu şekilde başarılı olmanız dileğiyle......

Gökhan Bostan

Özlem Hanıma ilk günden itibaren bizlere göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.İletişimi, aktifliği pozitifliği sayesinde bu zor dönemde normal süreçlerle bize oldukça yardımcı oldu. Başarılarının devamını diliyorum

Fatma Sezin

Son derece güler yüzlü, işini çok güzel takip eden, sevecen ve profesyonel buldum.Bu arada çok tatlı bir ilişki kuruldu aramızda, artık çok tatlı bir arkadaşım oldu diyebilirim.

Petek Arıcı

Özlem hanımla çalışmak bu süreçte çok keyifliydi.Kendisi duruma hakim ve çözüm odaklı kendisine çok teşekkür ederim.Bu süreçte iyi bir komşu edindiğimi düşünüyorum.

Sebahat Erdemli

Özlem hanım mesleğinin gereklerini özenle ve titizlikle yerine getiriyor. Evimin kiralanması sürecinde gösterdiği başarılı performans nedeniyle kendisine teşekkür ediyorum.

Ahmet Erkek

Özlem Hanım Narcity’de ki daire arayışıma 1 günde çözüm bularak bizlere yardımcı oldu.Göstermiş olduğu yoğun ilgi ve çalışma için kendisine çok teşekkür ederiz.Tanıdığım en güvenilir danışmanlardan.

Erman Ozada

Ozlem Kilic Hanim’i profesyonelligi ve detaylara onem verdigi servisi nedeniyle herkese tavsiye ederim. Ilk gunden beri her konuda beni duzenli olarak bilgilendirdi. Kendisine cok tesekkur ediyorum.

Özlem Barlok

Komşum, arkadaşım ve Narcity bölge uzmanı olması nedeniyle gözüm kapalı güvendiğim Özlem hanım, Narcity' de bulunan bahçeli eşyalı dairemi son derece kısa bir surede çok iyi bir kiracıya kiralamamı sağladı. Dairemi boyatirken gidip kendi evi gibi ilgilenerek boyacinin eksiklerini gosterip duzelttirdi benim ugrasmama gerek kalmadı. Temizlikçiye kapıyı açtı, yapmasi gerekmeyen her seyi de gonulden yapti. Her zaman guler yuzlu, kibar, son derece nazik şekilde davrandı. Son derece guvenilir bir insan, cok tesekkur ediyorum.

Tünay Karatekin

Özlem Hanım'ın en etkili tarafı iletişimin çok kuvvetli olması. Karşılanması oldukça zor olan talepleri çok pratik bir şekilde çözüme kavuşturdu. Teşekkür ediyorum.

Hüseyin Gümüş

Özlem KILIÇ hanımla Narcity kiralama işlemimizi çok kısa bir zamanda gerçekleştirdik. Özlem hanıma bu süreçte şeffaflığından, çabukluğundan ve güvenilirliğinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Engin Çakıcı

Daireyi tutana kadarki birkaç günlük süreç ve sonrasında Özlem Hanım saydam ve açık iletişimi ile sağlıklı bilgi akışını sağladı. Ev sahibi ile beklentilerimizin örtüştüğü, hepimizin içine sinen hızlı bir süreç oldu. Süreci güzel yönettiği, güvenilirliği, ilgisi ve desteği için kendisine tekrar teşekkür ederim.

Ozlem Gursrs

Narcitydeki konutum, 1 hafta içinde iyi bir kiraciya kiralandi. . Ozlem hanim, her aşamasında hizli, titiz ve dürüst bir duruş sergiledi. Hem bilgili hem ilgili bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız, kendisini tavsiye ederim.

Kıymet Kaptı

Özlem hn dan hızlı güvenilir ve güler yüzlü olması sebebi ile çok memnun kaldım..evimi 5 günde kiraya verdi..hemde oldukça güvenilir ve elit bir aileye..benim emlak danışmanlarina olan olumsuz bakış acımi değiştirdi..evin kiralanma aşamasinda her kademede bilgi verdi..iletişim gücu gercekten muhtesem..kendisine bu kanalda tekrar tesekkür ederim..

V******* D*******

Narcity den aldığımız daire için özlem hanımın verdiği hizmetlerden, ilandaki resimlerin birebir daireyi yansıtması ve detaylara verdiği önemden dolayı çok teşekkürler...sağlıklı ve mutlu yıllar dileriz ve artık komsuyuz...

Erhan Zihnioğlu

Konut satışımın hızlı sonuçlandırılması ve her konudaki hızlı ve bilgi dolu açıklamaları için Özlem hanıma çok teşekkür ediyorum

Hasan Ünel

Narcity'de ilgilendiğimiz 4+1 dairenin satışı ve öncesinde gösterdiğiniz ilgi ve pozitif yaklaşımı için Sn. Özlem Kılıça çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hande-Hasan Ünel

Ersin Sayın

Narcity'deki 4+1 dairemin satışı aşamasında gösterdiği ilgi;güler yüzlü ve pozitif yaklaşımı için Sn.Özlem KILIÇ'a çok teşekkür ederim. Bilgilendirme-geri dönüş-yardım ve yönlendirme konularında bir gayrimenkul danışmanından beklemediğim kadar profesyonel bir destek aldım ve bu sayede evimi bu ekonomik ortamda değerinde sattım. Ayrıca Sn. Halim ÇOLAK'a da her konudaki desteği, güler yüzlü yaklaşımı ve konusundaki uzman görüşleri sebebiyle ayrıca teşekkürü borç bilirim. Saygılarımla,

Cihan Kızılkaya

Satın almak istediğimiz konut arayışımızı Özlem Hanım'ın portföyünde bulunan gayrimenkul ile tamamladık. Özlem Hanım'ın karşılıklı yapıcılığı ve özverisi sayesinde satış işlemlerini çok kolay bir şekilde bitirdik. Kendisine Teşekkür Ederiz.

Cansu Özmete

Özlem hanım ile kiralık ev arayışımız için iletişime geçtik.Beğendiğimiz evin her aşamasında ev sahibi ve bizim aramızda iletişimi sağlayarak sürekli bilgilendirmeler ve yönlendirmelerde bulundu.Samimiyetle her konuda yardımcı oldu.İşini özenle yapan nadir insanlardan.Tekrar bu vesile ile çok teşekkür ediyorum.

Ertan Ozturk

Narcity'de kiracımız çıkmak istedi. Yurtdışında yaşadığımızdan evi kiralamak için bir emlak danışmanına ihtiyacımız oldu. Özlem Hanım bizi hiç üzmeden, tüm gerekli şeyleri büyük bir titizlikle ve her aşamada bize haber vererek yaptı. Hem eski kiracı, hem yeni kiracı hem de bizimle sürekli iletişim halindeydi. Çok titiz, işini düzgün yapan ve güvenilir bir insan. Bu dönemde az bulunan bir emlak danışmanı.

Tülay Ekmekçi

Özlem Hanım oldukça ilgili ve işini çok düzgün yapan bir danışman.Daire arayışımızı 1 gün gibi kısa bir zamanda sonlandırdı.İstediğimiz şekilde daireyi bize sunarak kiralamamızda çok yardımcı oldu.Kesinlikle gönül rahatlığı ile çalışabileceğinizi önereceğim gayrimenkul danışmanlarından bir tanesi.İşinde başarılar diliyorum.

Sedat Güney

Çok ilgili ve çok güvenilir bir danışman.Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.Dairemizi 1 günde kiraya verdi.Özlem Hanıma bunun için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Fehmettin İşyapan

Maltepe Zümrütevler, Fullada sitesinde kat malikiyim tavsiye üzerine Özlem Hanım ile tanışmış oldum dairemin profili düzgün aile'ye kiraya verilmesini talep etmiştim. Tahminimden çok daha kısa zamanda Bir gün gibi sürede kiralama sürecini başarılı bir şekilde sonlandırdı. Kurumsal firmalara olan güvenimi pekiştirdi, Kendisine teşekkür eder, başarılarının daim olmasını dilerim.

Büşra Keskin

Özlem hanım bizimle çok güzel ilgilendi ve çok yardımcı oldu. Güleryüzle olduğundan dolayı çok teşekkür ederiz.

Ergin Demir

Özlem hanımla tanışmamızdan itibaren bize gerek bilgisi, gerekse kişisel desteği ile çok yardımcı oldu. Kendisinşn iş takşbi ve tez canlılığı olmasa şu anda hayallerimizdeki eve kavuşamazdık. İlişkilerini ticarete değil, samimiyet üzerine kurulduğunu düşünüyorum. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Bundan sonraki satınalma veya kiralama işlerimizde ilk arayacağımız kişi olacaktır...

Fatih Tamgüney

Özlem Hanımdan aldığım emlak danışmanlığından son derece memnun kaldım. Süreci çok hızlı ve başarılı bir şekilde yönetti. Sürekli doğru bilgilendirmeler ile beni doğru karar alma noktasında iyi bir şekilde yönlendirdi. Tahminimden çok daha bir sürede kiralama sürecini çok başarılı bir şekilde sonlandırdı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ebru Yetim

İlk kez danışman aracılığı ile ev sahibi oldum .Özlem hanımın yönlendirmeleri, yardımları ve her adımda yanımızda oluşu ile İstanbul gibi büyük bir metropolde, işimiz çok kolay tamamlandı .Şehir dışında yaşıyor oluşumun dezavantajlarını sayesinde yaşamadım .İlgisine, güler yüzüne ve sabrına tekrar teşekkür ediyorum .

Murat Akyuz

Ozlem Hanim şu ana kadar çalıştığım en düzenli ve bilgili emlak danışmadı oldu. Narcity bölgesindeki ev satış işleminin her evresinde bana bilgi vererek, tüm yardımseverliliği ile süreci tamamlamamıza yardımcı oldu. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Özdemir Alşan

Özlem hanım tam olarak benim aradığım kriterlerde ki evi bana sundu. 1 haftada karar verdim. Süper hız ve sonuç için kendisine teşekkür ederim.

Şükran Çınar

Özlem Hanım çok pozitif iyi bir danışman . Evimi 1 haftada kiraya verdi . Kafamda ki olumsuz emlak danışmanlığını Pozitif'e çevirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum, ayrıca kendisini dürüst çalışmasından dolayı kesinlikle tavsiye ederim.

Baha Üstünlüoğlu

Özlem Hanım tüm süreç boyunca hep neşeli ve pozitifti. Gayretleri ve gösterdiği sabır için kendisine teşekkür ederim. Kendisini Narcity Bölge Uzmanı Danışmanı olması sebebiyle özenle seçmiştim, kesinlikle tavsiye ederim.

Yakup Kaya Koçyiğit

Özlem Hnm. ile 1 hafta önce tesadüf karşılaştık. Kendisine aradığımız kriterlerde ki, özelliklerde ki evi anlattık. Bize 2 gün içinde portföyünde ki evi sundu. Bu kadar hızlı sonuca ulaşabileceğimizi düşünmüyorduk. Kendisine göstermiş olduğu ilgi, alaka ve pozitif iletişimi ve yaklaşımı için çok teşekkür ederiz.

Esra Ünsal

Gayrimenkul Danışmanımız Özlem KILIÇ 'a çok ilgili ve titiz çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. İşlem takibi ve raporlamasından çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim.

Dilara Demir

Aradığım kriterlerde ki evi bulup, tüm bölge /site ( Fuaye Turkuaz Sitesi / Maltepe) sorularıma cevap bulduğum, enerjisi yüksek, güler yüzlü bir gayrimenkul danışmanı olan Özlem hanımdan son derece memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Gökşin Enki

Özlem hanımın güleryüzü, ilgisi, bölge /site bilgisi ve hakimiyeti (NARCITY), eşimle benim kararımızı oldukça etkiledi. Diğer dairelere bakma gereği bile duymadık. Kendisine tekrar çok teşekkür ediyoruz.

Sevgi Özçelik

Narcity' de aradığım kriterlerde ev bulduğu için, Özlem hanıma ilgisi, güleryüzü ve ayrıca çözüm odaklı olduğu için içten teşekkürler :)

Armağan Aktop

Özlem hanıma Narcity' de ki dairemin kiralama aşamasında gösterdiği ilgi, alaka ve hassasiyeti için teşekkür ederiz.

Didem Atıcı

Özlem hanıma Göstermiş olduğu ilgili ve alaka için çok teşekkür ederiz. Kendisi anlayışlı bir gayrimenkul danışmanı . Ev sahibi ile kiralama aşamasında süreci son derece profesyonel bir şekilde yönetmiştir.

Yüksel Nalbantoğlu

Özlem hanım, gerçekten mesleğinde başarılı, dürüst ve çalışkan kişiliği ile bizi etkiledi. Bu kendisi ile yaptığımız ikinci işlemimizdi. Süreci çok iyi yönetmiştir, bundan sonraki işlerde de kesinlikle kendisi ile çalışmaya devam edeceğim.

Gökhan Erdemer

Kiralama süreci boyunca ev sahibi ile bilgi akışını iyi yönettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum

Elif Özkarslı

Çok kısa sürede dairemi kiraya verdi. Herşey için çok teşekkür ederim.

Elçin Büşra Afacan

Özlem hanım süreç boyunca son derece ilgili ve güler yüzlüydü. Kendisiyle çalıştığım için son derece memnunum.

Ayhan Yalçın

Müşteri profilindeki aday seçimlerinde tam istediğimiz gibi adaylar buldu. Ayrıca içten ve samimi yaklaşımı nedeniyle kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Alican

Özlem Hanım ev kiralama sürecimizde bizimle ilgilendi. Süreci çok profesyonel yönetip sözleşme öncesi ve sonrasında desteğini eksik etmedi. Hala belli aralıklarla sıkıntımız olup olmadığını sorarak yanımızda olduğunu hissettiriyor. Kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.

Emre Fakıoğlu

Narcity’deki 2 dairemizi de hızlı bir şekilde kiraya verdik sayesinde. Süreç öncesi ve sonrasında da ilgisinden memnun kaldık.

Senem

Çok kötü tecrübe yaşadığımız bir dönemde Özlem hanım huzur gibi yetişti. Hem güleryüzü, sıcakkanlımızı, hoş sohbetiyle hem de her türlü sorunun çözümü için yardımcı oluşuyla ev bulma ve yerleşme sürecimizi sıfır sorunla atlatmamızı sağladı.Kendisi taşındıktan sonra dahi arar halimizi hatrımızı bir sıkıntımız olup olmadığını sorar. Başarılar diliyoru

Erdal

Merhaba, öncelikle çok teşekkür ediyorum özlem hanıma.İşinde çok başarılı ve insan olarak da Harika biri Ben kendisine istemiş olduğum evi tarif ettim ve çok kısa bir sürede Harika bir daire tutmama öncü oldu. Teşekkür ederim

Tolga A.

Kendisiyle yaklaşık 1.5 yillik hukukumuz olup bu süre icerisinde gayet caliskan, azimli ve başarılı bir profile sahip, işinde özverili ve realistik sonuçlara imza atmış olan Özlem hanima teşekkür eder, gayri-menkul konularında profesyonel neticeler icin kendisini muhakkak tavsiye ederim.

Merve

1hafta gibi kısa bir sürede. İstediğimiz kriterlerde ki evi bize buldugu için aynı zamanda .oldukça hızlı ve Güler yüzlü bir Gayrimenkul Danışmanıyla çalıştığımız için oldukça mutluyuz .emeğinize sağlık her şey için teşekkür ederiz.

Kezban Doğru

Özlem hanım benim için ilk kez tanışmama rağmen çok kıymetli bir insan. işinde çok başarılı ve çok ilgili işin özeti bütün samimiyeti ilgisi ve güleryüzüne çok teşekkür ederim.

Osman Beyit

Kısa sürede üniversite öğrencisi kızımız için aradığımız kiralık daireyi bulmamıza yardımcı olan ve her türlü desteği bize veren Özlem Hanım'a sonsuz teşekkürler.

Tayfun Aytar

Sayın Özlem Kılıç... Tesekķürler...Süper hız..3 hafta gibi kısa bir sürede..Harka bir sonuç...Benimde artık profesyonel, hızlı, dinamik, Güler yüzlü bir Gayrimenkul Danışmanım var..Emeğinize sağlık.....Başarılarınız hep daim olsun...cundadan selamlar...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.