1983-Gaziantep Doğumluyum.Gaziantep Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme bölümü mezunuyum.2006 yılından bu yana Antalya'da yaşamaktayım. Kariyerime özel bir bankada satış temsilcisi olarak başladım.7 yılın sonunda Bölge Satış Yönetmeni olarak doğum sebebiyle bankadan ayrıldım.2 yıl çalışma hayatıma ara verdikten sonra Ev yemekleri sektöründe 2 yıl, kendi iş yerimde esnaflık yaptım.Bu esnaflık sürecinde anladım ki pazarlama benim ruhuma işlemiş, başka işler beni mutlu etmiyor...Gayrimenkul sektörüne merakım beni REMAX ile buluşturdu:) Geçmiş Bilgi birikimimi ve Satış -Pazarlama ile ilgili İş tecrübelerimi REMAX Kurumsal çatısı altında birleştirerek sizlere Gayrimenkul yatırımlarınızda yardımcı olmaya hazırım. Gayrimenkul Alanında Aldığım Eğitimler: -REMAX Power Start Eğitimi -REMAX Power Camp Eğitimi -Tapu Okuma Eğitimi -Dijital Pazarlama Eğitimi -Piyasa Analizi ve Gayrimenkul Değerleme Eğitimi -Satışın Şifreleri -Lüks Konut Eğitimi

Uzmanlık Bölgesi

Gürsu Mah. / Konyaaltı Liman Mah. / Konyaaltı Molla Yusuf Mah. / Konyaaltı Uluç Mah. / Konyaaltı Uncalı Mah. / Konyaaltı

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2019

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2023

Bu eğitim katılımcısı, Angelo Fradera'nın gerçekleştirdiği 4 farklı oturumdan oluşan Successful Strategies Masterclass (SSM) eğitimini tamamlamıştır.
Elmas Özkan portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hüsnü Zeybekoğlu

Elmas hanım Öncelikle işinde deneyimli güler yüzlü kiralama yaparken her sorumuzu cevaplayıp aydınlattı bizleri kısa sürede kiralama sürecini gerçekleştirdi teşekkür ediyoruz.

Mohsen Yaghoubi

Elmas Hanım'a çok teşekkür ederim. Başarıları daim olsun.

Nurhan Kaur

Elmas hanım tüm gün boyunca alım işlemim ile ilgili her konuyu çok güzel halletti. Sabah havaalanından alıp, tüm işlemleri gayet profesyonelce halledip beni gideceğim yere kadar bıraktı. Şanslıydım Elmas hanım ile çalıştığım için.

Muradiye Yılmaz

Kendisiyle çalışmakdan oldukça memnun kaldım. İşinde gerçekden iyi. Aklımda hiç bir soru işareti bırakmadı. Gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Serkan Tünay

işlemlerimizi oldukça hızlı halletti. işinde oldukça deneyimli ve güler yüzlü. teşekkür ederim

Seda Sana

güvenilir ve deneyimli. işini bilerek yapıyor.

Berna Bilici

Elmas hanım isinde profesyonel güler yüzlü ve güven verici teşekkürler

Ferayi Köse

Emlak işlerim olduğu zaman arayacağım kişi Elmas Hanım ❤️

Gökhan Kantar

Elmas Hanım'ın ilgi alaka ve işlemlere dair hizmeti gayet memnun edici düzeyde RE/MAX için güzel bir kazanım kendileri.

Derya Koyuncuoğlu

İşine hakim, güven verici ve profesyonel bir personel, teşekkürler

Arzu Türbedar

Uzun zaman satışta bekleyen evimizi Elmas hanım 15-20 gün gibi kısa bir sürede sattı. Satış esnasında hiç bir sıkıntı yaşamadık. Alıcı ile aramızda çok güzel bir koordinasyon sağladı. Ailece kendisine çok teşekkür ederiz.

Orhan Akbıyık

Elmas Hanım ile çalışmak baştan sonra kusursuzdu. Kiralama sürecimiz eksiksiz tamamlandı. evimize kavuştuk. Teşekkürlerimi sunuyorum.

Murat Yörük

İlgisinden dolayı teşekkür ederim. Tekrar çalışmak isterim.

Ali Topmulu

Kiralama yaparken aklımızdaki tüm soruları içtenlikle yanıtladı. Kısa sürede işlemi tamamladık. Teşekkür ederiz.

Ayşe Doğru

Kiralama işleminde güvenilir, hızlı çözüm. Çok başarılı bir süreçti. Teşekkür ederiz. Emeğine sağlık

Kübra Cansoy

Elmas hanım son derece güleryüzlü karşıladı bizi. Samimi ve güvenilir olduğunu daha ilk konuşmada anlayabiliyorsunuz. Güzel bir sunum deneyimi gerçekleştirdik. Teşekkür ederiz

Muradiye Yılmaz

Elmas Hanım güleryüzlü, pozitif birisi. İşlemlerimizi kısa sürede sonuca ulaştırdı. Teşekkür ederiz.

Sedat Serdar Abacıoğlu

Elmas hanım çok profesyoneldi. İmza aşamasına kadar her sorumuzu samimiyetle cevapladı. Çok teşekkür ederiz.

Sevgi Tuğçe Büyüközer

Güleryüzü, samimiyeti, güven verici yaklaşımıyla bize doğru adreste olduğumuzu son ana kadar hissettirdi Elmas Hanım. Çok teşekkür ederiz tüm desteği ve ilgisine🙏

Ahmet Toprak

Elmas Hanım a göstermiş olduğu ilgi için çok teşekkür ederim Gerçekten işine çok hakim insana güven veren bir anlayışa sahip olduğunu belirtmek isterim

Halit Can Doğu

Benim ev satışında Gizem Hanım ve Elmas Hanım ilgilendi . Kendilerine çok teşekkür ederim . Gayrimenkul danışmanı olarak kesinlikle tavsiye edebilirim . Hiç bir sorunuz cevapsız kalmıyor ve cevaplarda açıklamalı oluyor kendilerine tekrar teşekkür ederim.

Karina Taylan

Отличная работа. За 2 дня сдали квартиру. Все супер

Demet Melen

Satış öncesi ve sonrasında yanımızda olup verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim.

Melda Küçük

Her şeyden önce sabırlı ve güvenilir kimliğiyle, ailemizin danışmanı olan ve işini titizlikle yapan Elmas Hanım'a tekrar teşekkür ediyorum.. Başarılarının devamlı olacağı inancıyla sevgi ve saygılarımı iletmek istiyorum.

Sebahat Gözüm

Göstermiş olduğu profesyonel ilgi için teşekkür ederim. Elmas Hanım’la tekrar çalışmayı düşünüyorum.

Büşra Sevinir

Kibar, dürüst ve anlayışlı yaklaşımınız için teşekkür ederim. Gerçekten işini layığıyla yapan bir kişisiniz.

Mustafa Hatip

Kibar ve açık iletişimleri için teşekkürler Elmas Hanım

Şefika Şamlıoğlu

Çok kibar ve donanımlı. Yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ederiz

Ahmet Oğuz

Kendisine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Yasemin Okudan

Kendisine teşekkür ederim ihtiyacımıza zevkimize en uygun daireleri gösterdi , çok memnun kaldım kendisine teşekkür ederim herkese tavsiye edeceğim

Ada Karacan

Bize gerçekten çok yardımcı oldu her şey için teşekkürler

Gaye Bek

Sabrı ve anlayışıyla tüm sorularımıza cevap buldu. kendisine çok teşekkür ederiz.

Deniz Yılmaz

Elmas hanim, bilgi birikimi ve tecrübesi ile bu sektörün duayenlerindendir, kendisine destekleri ve emekleri için çok teşekkür ederim.

Ayşim Balcı

Taktire şayan bilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederiz

Ozan Culcu

Sizinle çalıştığımız için çok mutluyuz. enerjiniz ve gayretleriniz den dolayı tebrik ederim

Sultan Ayas

İşinde profesyonel olmasının dışında harika bir insan mükemmel bir kişilik ❤️

Serhat Sucu

Elmas hanım, isinde profesyonel, bilgi sahibi ve oldukça donanımlı bir gayrimenkul danışmanı. Yardimlari icin tesekkurler kendisine.

Yasin Şahintürk

İlgili, bilgili ve çözüm odaklıydı. Profesyonelliği ve ilgisi için kendisine teşekkürlerimizi sunarız.

Duygu Öncel

Ayrıntıları düşünebilen oldukça ilgili bir danışman. İşlem boyunca tüm sorularımızı yanıtladı. Çok nazikti hizmetleri ve alakası için kendisine teşekkür ederiz.

ali Gümüş

Elmas hanım profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Hızlı ve güvenilir. Süreç takibi ve raporlamalarından çok memnun kaldık. İlgisi ve samimiyeti için teşekkürlerimizi sunarız. İyi ki AQUA sizinle çalışıyor.

Galip Neşet Cerit

Elmas hanım ile çalıştığımız için şanslıydık. Hızlı, güvenilir ve profesyonel bir emlak danışmanı. Teşekkürler Elmas hanım.

Gülsüm Osmanağaoğlu

Elmas hanım çok güzel ve nazik bir hanımefendi. Bizimle çok içten ilgilendi. Sayesinde doğru yatırım nedir biliyoruz. Teşekkürler Elmas hanım

Lütfi Ünver

Elmas Hanım emlak konusunda oldukça profesyonel bir danışman. Kendisinin tavsiye ve yönlendirmelerinden çok memnunuz. Başarılarının devamını diler umarız yeni işlerde birlikte oluruz.

Serdar Asgarov

The best agent I've ever worked with!

Cem Şimşek

İnsan ilişkileri kuvvetli, profesyonel bir danışman. İşini layıkıyla yapıyor çok güvenilir biri.

Aysel Doğru

Elmas hanım mükemmel ötesi bir beceriye sahip. Çok başarılı insan ilişkileri olağanüstü dürüst ilkeli çalışkan bir hanım başarılarının devamını diliyorum böyle bir çalışanınız olduğu için çok şanslısınız teşekkürler.

Musa Taşkın

Çok donanımlı, yardımsever, konusuna hakim, ilgili, sözü özü bir birisi. Teşekkürler

İsmail İrfan Eşsiz

Harika ve çok yardımcı olan bir insan

Kemal Korkmaz

Elmas ÖZKAN Hanımefendi Müşterilerinizin Size Olan Güveni Bana Şu Cümleyi Hatırlattı '' HİÇ BİR ŞEYE CESARET ETMEYEN, HİÇBİR ŞEY BEKLEMESİN '' Sizi Başarılarınızdan Dolayı Ve Güvenilir Kişiliğinizden Dolayı Sizi Ve Ekibinizi Tebrik Eder Başarılarınızın Bol Bol Olmasını Allah ' tan Diliyorum Selam Ve Saygılarımla

Süleyman Şimşek

İşini hakkı ile yapan, meslek etiğine çok dikkat eden, kaliteli, dürüst bir hizmet sunan Elmas Özkan hanımefendiye ve Remax grubuna çok teşekkür ederim.

Erkan Aydın

Güleryüzlü, çok ilgili, tüm sorulara cevap aldığım emlak danışmanı. Çok teşekkür ederim.

Alper Turan

Evimi 4 gün gibi kısa bir sürede beklediğim fiyata satmayı başardı Elmas Hanım. Aldığım servisten çok memnunum.

Hampar Akkaya

Bir emlak danışmanı güvenilir olmalı, sadece satıcıyı değil alıcıyı da aynı şekilde korumalı. İşini iyi bilmeli ve severek yapmalı. Bir müşteriye belli bir süre opsiyon tanıdıysa son anına kadar beklemeli, yani mülk satışı yapmalı, ancak müşterisini satmamalı. Daha da önemlisi iyi niyetli ve insancıl olmalı… Samimiyetimle söylüyorum ki Elmas Hanımda gerçekten bunların hepsini gördüğüm için belirttim. İşini severek yapıyor olması zaten her şeye yansıyor. Çok teşekkürler Elmas Hanım bizi yeni ve güzel bir ev sahibi yaptınız.

Erdinç Çatalcalı

Bu kadar kararsız kalan benim gibi bir adama. İyi bir zamanda evimi satması harika bir olay oldu. Elmas hn. Sizin gibi profosyanellere ihtiyacımız var. Herşey için teşekkürler. Sevgiler.

Tamer Eryurt

Elmas hanım dairemi 1 günde güvenilir bir biçimde kiraya verdi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Elmas hanım'la çalışmayı herkese tavsiye ederim.

Erhan Karabulut

Elmas Hanım'ın hizmetlerinden ve çalışma şeklinden çok memnun kaldım.

Mansour Hassani

Teşekkürler.

Fatih Erdal

Verilen hizmetten ve ilgiden çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederiz.

Mert Kalafatoğlu

Verilen hizmetten çok memnun kaldım.Teşekkkür ederim.

Özge Özmen

Elmas hanım hem ev aldığımız hem kiraya verdiğimiz süreçte titizlik, özveri ve günümüzde nadir bulunan bir iş disipliniyle çalıştı. Çok teşekkür ederiz.

Göksel Morgül

Evi satışa sunduğum andan itibaren titizlikle uğraştığı için Elmas hanım'a teşekkür ediyorum. Not: Ayrıca ofis personelinin ilgi ve alakalarına da teşekkür ederim

Göksel Morgül

Evi satışa sunduğum andan itibaren titizlikle uğraştığı için Elmas hanım'a teşekkür ediyorum. Not: Ayrıca ofis personelinin ilgi ve alakalarına da çok teşekkür ederim.

Hadi Özcan

Aklımda olmayan bir mülkü bularak satışı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiştir. Almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.