-HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN DOĞRU TERCİH.-GÜVENLİ,
-DÜRÜST,
-HIZLI ÇALIŞMA.

1956 İstanbul doğumluyum.Lisans eğitimimi İ.D.M.M.Akademisinde makine mühendisliği bölümü, lisans üstü eğitimimi İ.T.Ü.malzeme ve imalat bölümünde tamamladım.Metalinox ve Marshall boya firmalarında çalıştıktan sonra paslanmaz çelik cihazlar üretimi ile ilgili, ortağı olduğum firmamda çalıştım.1988-2012 yılları arasında Borusan Boru bayiliği yaptım.Aktif iş hayatımı bitirdikten sonra 2015 yılında Ayvalığa yerleştim.Burada müşteri olarak tanıştığım, dünya çapında sergilediği disiplinli, dürüst hizmet anlayışı ile haklı bir üne sahip Re/Max ailesine gayrimenkul danışmanı olarak katıldım.Gayrimenkul, ile ilgli problemlerinizi en hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüme ulaştırmak üzere hizmetinizde olacağım.

Aldığım Eğitimler:

-AÖF  Emlak Yönetimi

-Mutlu Başarı Programı(Barış Kılıçaslan.)

-Level Up (Ece Bilir. )

-Dijital Pazarlama (Evren Topal. )

-Satış Küpü (Kürşat Tuncel. )RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Nedim Hamidoğlu portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

U******* K*******

Nedim Bey gayrimenkul sektöründeki tecrübesiyle kiralama sürecindeki tüm işlemlerde yardımcı olarak çok ilgilendi. Kendisine teşekkür ederim.

M******* Ç*******

Sevgili RE/MAX ailesi yapmış olduğunuz daire kiralamada göstermiş olduğunuz ilgiye ve çözüme hızlı ulaşmama sağladığınız destek için teşekkür ederim.

U******* K*******

Nedim bey süreci yakından takip ederek kiralama işlemini başarıyla gerçekleştirdi. güvenilir ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilecek bir danışman.

N******* T*******

Nedim bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. çok memnun kaldık.

Tulay Gündüz

İstanbul'da yaşıyorum yoğun trafik is sıcak hava tatile gitmek icin ayvaliktan nedim bey vasitasiyla ev kiralik cok memnun kaldik. Ayvalik'ta bizimle cok ilgilendiler sağ olsunlar. Alis satis hertürlü gayrimenkul hizmetlerinde gönül rahatligiyla tavsiye ederim.

Ayda Kaya

Nedim Bey'den çok memnun kaldım. Çok teşekkürler.

Selda Yeşiltaş

Nedim bey ile evimin satış sürecini yürüttük. kendisi gayet profesyonel şekilde tüm süreci titizlikle yürüterek hem benim hem de alıcının süreçte zorlanmadan, güvenle iş yapmasını sağladı. çok teşekkür ediyorum kendisine.

S******* A*******

Nedim Bey bizi çok iyi analiz etti ve dilediğimiz dükkanı bulmamızda yardımcı oldu. Çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

M******* Ö*******

Bu süreçte çok güzel bir hizmet alırken çok güzel bir ilişki içinde süreci yönettik. İşlerinde son derece profesyonel gayrimenkul danışmanları. Nedim Bey ve Nazan Hanıma teşekkürler.

Selda Yeşiltaş Erdoğan

Nedim Bey ile yollarımız tesadüfen kesişti ve iyi ki evimizi alma sürecimizi kendisiyle yürütmüşüz. İnanılmaz kibar, nazik, işine çok hâkim bir danışman. Süreçte sürekli takibi, her detayı öngörerek doğru yönlendirmeleri ve zor bir satış süreci olmasına rağmen süreci her iki taraf için de hassasiyetle yürütmesi çok hoştu. Bundan sonraki tüm gayrimenkul süreçlerimde güvenebileceğim nadide danışman. İyi ki süreci Nedim Bey ile yürütmüşüz.

H******* S*******

Nedim Bey işinde son derece profesyonel çünkü zorlu bir süreç oldu fakat konuya hakim olması ve prosedürü bildiği için bize çok yardımcı oldu. Teşekkkür ederiz.

Emre Açıkgöz

Nedim Bey'e herşey için çok teşekkür ederim. Kiralama sürecinde dilediğim gibi bir ev buldu ve ilgilendi.

Muhammet Emre Akinci

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

A******* Ç*******

Nedim Bey baştan sona son derece ilgili, profesyonel ve nazikti. İlgisi ve güler yüzü için samimiyetle teşekkür ederim. Kısa sürede evimi harika kiracılarla buluşturdu ve haklarımı titizlikle koruyarak hizmet verdi. Bundan sonrasında danışan herkese kendisini önereceğim.

Penbe Taştekin

Nedim Bey'e ilgisi ve çabaları için çok teşekkür ederim.

S******* U*******

Nedim Bey'in tüm süreci takibi ve bilgilendirmesi için teşekkür ederim.

Asena Avcı

Nedim bey yeni evimizin alışında bize gösterdiğiniz ilgi ve çaba için çok teşekkür ederiz.

Cenk Alkan

Teknik konulardaki bilginiz güler yüzünüz ve herseyden önemlisi sonuç alıcı çabalarınız dan dolayı teşekkür ederim.

K******* Y*******

Memnunuz. Her şeyi kısa sürede halettik ve baştan aşağı her konuda yardımcı oldular özellikle tapuda çok destek oldular. Ofis hizmetleri ve ikramları da çok güzeldi. Teşekkürler.

A******* A*******

Dürüst ve profesyonel iş ahlakınız güler yüzünüz ilginiz ve diğer bütün olumlu tavırlarınız ile oluşturduğunuz pozitif ortam için teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Çağdaş Alkan

Güleryüz,samimiyet,pratik zeka,iyi insan olabilme vasıfları...hepsi mevcut maşallah:)) çok hızlı bir şekilde evimizi sattınız tebrikler...ve çok teşekkürler...Her zaman sizinle çalışmayı isterim. .

Nihat Özdemir

Nedim beye ilgisi ve profesyonelliği ile çok zor olabilecek bir satışı kolay bir şekilde gerçekleştirdiği için teşekkür ediyorum çok başarılı bir danışman.

Bahar Baybaş

Bize bıkmadan usanmadan tüm gününü ayırarak yer gösterme yapan güler yüzlü bir danışman çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

T******* U*******

Teşekkürler.

M******* M*******

Nedim Beyden aldigimiz hizmetten cok memnun kaldik. Guvenli ve kurumsal bir gayrimenkul hizmeti verdigi icin kendisine ve tum Remax Ayvalik ekibine tesekkur ederiz. Syg

Soner Bayık

Evimiz çok kaliteli ve hiç bizi Yormadan satışı gerçekleşti nedim beye sonsuz teşekkürler

Selahattin Demir

Nedim beye alışverişte gösterdiği yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Alimuslu

Remax liman Ayvalık aracılığıyla yapmış olduğum dükkan alışverişinden Nedim beye teşekkürlerimi sunuyorum çok yardımcı oldunuz sayenizde mal sahibi oldum

Seher Laçin

Cunda adasındaki gayrimenkul satışında gösterdiğiniz ilgi ve tecrübeye teşekkür ederim.

Burak Başçı

Zafer Taşdemirci

Ayvalık Altınova'daki evimizin satışında göstermiş olduğu özen ve güvenilir yaklaşımından dolayı Nedim Bey'e çok teşekkür ediyoruz.

Sevim Güçlü

Alibeyadasındaki Gayrimenkul satışında Gösterdiğiniz iyi niyet, anlayış ve güler yüz İçin teşekkür ederiz./Puan 4.6 GD Nedim Hamidoğlu

Serdar Şahinkaya

Harika ve zarif bir danışmanlık hizmeti aldık. Ve mükemmel bir dost edindik. Teşekkurler... Serdar Şahinkaya

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.