Kadıköy İstanbul doğumluyum. Eğitim hayatıma Eyüboğlu Koleji' nde başlayıp, liseyi İSTEK Vakfı Uluğbey Lisesi' nde tamamladım. Trakya Üniversitesi Kamu Yönetimi' nden 2007 yılında mezun oldum. Okul yıllarımda kulüp ve okul takımlarında lisanslı hentbol ve voleybol oynadım. Üniversite yıllarımda Koç Sistem ve Eczacıbaşı Vitra Karo San. Ve Tic. A.Ş.' de farklı bölümlerde stajlar yaptım ve Vitra Karo' da sözleşmeli olarak Satın Alma departmanında çalıştım. 2008-2013 yılları arasında SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.' de Eğitim Uzmanı ve Operasyon Koordinatörü pozisyonlarında çalıştım. Evli ve bir erkek çocuğu annesiyim. Keyifle bakarak dört yaşına kadar getirdiğim oğlumu artık eğitim kurumlarına teslim ederek ben de iş hayatına hızlı ve motivasyonu yüksek bir şekilde giriş yaptım. Bu süreçte aile dostumuz Latif AKİL' in tavsiye ve önerisi ile RE/MAX Lotus ailesi ile tanıştım ve bu güzel ofise eğitimlerimi de tamamlayarak dahil oldum. 2020 yılında Esen Team' i kurdum ve danışman ortaklarımdan oluşan ekibimle emlak sektöründe sağlam adımlarla ilerliyoruz. İlkelerimin başında, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek ve alım/satım/kiralama süreçlerinizi sizin için kolay, güvenilir, keyifli hale getirip hızlıca sonuca ulaştırmak gelir. Eğer siz de doğru yatırımı yaparken öncelikle sizin menfaatlerinizi düşünen, etik, profesyonel ve uzman bir danışmanla çalışmak isterseniz sizi ofisimize davet ediyorum, 40 yıllık hatrı dillere destan kahvemizi içerken ihtiyaçlarınızı nasıl alternatifli değerlendirebiliriz konuşalım. Taşınmadan danışın, aksiyonunuzu birlikte alalım.. Saygılarımla, Aldığım Eğitimler ve Sertifikalar: - RE/MAX Avrupa onaylı RE/MAX Elevate Team Eğitimi (2021) - MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Seviye 5 (2020) - Tapu İşlemleri (2020) - Our Level Up In 60 Minutes (2020) - Sosyal Medya ve Sunum Pazarlamaları (2020) - Cash Flow Nakit Akışı Finansal Farkındalık (2020) - Tüketici Davranışları Ve Öngörü Eğitimi (2019) - Doğru Fiyatlı Portföy Alma (2019) - Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama (2019) - Succeed Eğitimi (2018) - Power Start Eğitimi (2018) - Emlak Danışmanlığı Eğitimi (2018) Milli Eğitim Bakanlığı onaylı

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler. RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2021

RE/MAX ELEVATE EĞİTİMİ Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Sinem Bayer Esen portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Görkem Temiz

Sürecin en başından itibaren, Sinem Hanım tüm işlemlerde şeffaf ve yönlendirici bir tutum sergileyerek en iyi gayrimenkul işlem sürecimi yaşamamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Nesibe Karakaş

Kendisinden ve aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Nazan Aksu

Kendisiyle uzun zamandır çalışmaktayız, hizmetinden çok memnunuz, başka bir danışmanla çalışmayı düşünmüyorum.

Nihal Oran Karaorman

Sinem Hanım' ın yaklaşımı, ilgisi ve sabrından dolayı çok kendisine çok teşekkür ederim.

Umut Aldağ

Nazik, kibar, güleryüzlü hizmet anlayışınız için çok teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere.

S. Sinan Yüksel

Müşteri ilişkileri, iş takibi ve sunulan hizmet mükemmel, Sinem Hanım'a çok teşekkürler.

Göktuğ Başaran

Sinem Hanım sürecin en başından beri bize ilgili ve yardımcı oldu, güleryüzlü ve şeffaf danışmanlığı ile sorunsuz bir şekilde süreci tamamlamamızı sağladı. Teşekkür ederiz.

A******* Z*******

Sinem Hanım'a satın alma sürecimizdeki ilgisi, desteği, hızlı ve doğru yönlendirmeleri için çok teşekkür ederiz.

Bahadir Bilge

Kendisine danisarak bir yatirim yaptik, bu esnada bize cok yardimci oldu. Her sey icin tesekkur ederiz

Ş******* 5*******

Sinem hanımın bir emlak danışmanı olarak iletişimindeki inceliği ve düşünceliliğinden, kiralama öncesi ve sonrası gösterdiği ilgiden gayet memnunum. Kendisiyle daha sonra ihtiyaç duyduğumda tekrar çalışmak isterim. 5 üzerinden bir değerlendirme yapmam gerekirse, kendisine 5 vermek isterim. Teşekkürler.

Ali Sayim Gündüz

Sinem hanım size çok teşekkür ederiz. Uzun ve çok zorlu bir süreçten geçerek evlerimizin satışında yanımızda olup satışı gerçekleştirdiğiniz için çok mutluyuz, güler yüzünüz ve samimiyetinizle sizi çok sevdik ve hep güvendik çok teşekkürler ve daha nice satışları gerçekleştirmeniz dileğiyle, saygılar ve sevgiler.

Doğan Zafer

Kasım 2023 itinariyle Sinem Hanım aracılığı ile gayrimenkul satın aldık. Gerek satıcıların gerekse alıcıların çok sayıda olması nedeniyle oldukça zor bir süreçti.Fakat kendisi, ilgisi, sabrı ve profesyonelliği ile neticelendirmeyi başardı kendisine çok çok teşekkür ederiz. En yakın zamanda tekrar çalışmayı ümit ediyoruz

T******* A*******

Yıllardır Sinem Hanım ile evlerimizin kiralanmasında birlikte çalışıyoruz ve herzaman kendisi ile çalışmaktan memnuniyet duyduk. Seçici, hassas ve uzman yaklaşımıyla bize hep profesyonel danışmanlık hizmetinde bulundu. Çevremizdeki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz ve başarılarına başarı eklemesini diliyoruz.

H******* G*******

Sinemciğim, bize gösterdiğin tüm ilgi için çok teşekkür ederim. Seni çok seviyoruz ve iyi ki tanıdık. Evimizi istediğimiz gibi güvenilir insanlara kiraladın benim çalışkan, akıllı, güzel kızım. İşlerin kolay gelsin evladım.

İ******* Y*******

Depo olarak kiralamak istediğimiz dükkanı kısa sürede bize gösterdiği, kira kontratımızı hızlı hazırladığı ve iyi bir danışmanlık hizmeti verdiği için Sinem hanıma teşekkür ederiz.

G******* C*******

Sinem Hanım'a internet reklamından ulaştık, sonra çalışmalarından gördükki ne kadar şanslıymışız ona denk gelmişiz, dükkanımızı kiraladığı için emeklerine sağlık. Teşekkürler.

İlhan Çamur

Sinem Hanım bizimle iletişime geçtiğinde bize her konuda çok yardımcı oldu. İletişimi çok iyi. Kendisine güveniyorum. Tam bir profesyenel olarak bütün evrak, belge gibi herşeyi eksiksiz tamamladı. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunuz. Çok teşekkür ediyoruz.

Ebru Özer

RE/MAX Lotus' tan Sevgili Sinem Bayer Esen ile tanışmamız çok değerli. Aileden olup da bazen kan bağı değil de can bağı dedikleri gibi gayrimenkul satışımızdaki göstermiş olduğu anlayış, sabır, naiflik yani kelimeler bazen anlatmaya yetmez, sizi tanıdığımıza çok mutluyuz, hakkınızı helal edin, sağlık ve mutluluk hep sizinle olsun inşallah..

Esra Gündüz

İşini layıkıyla yapan, profesyonel, titiz, vicdanlı ve şeffaflık ilkesi ile çalıştığınız için çok teşekkür ederim. Bu zor satışı inanın sizden başkası yapamazdı, emeğiniz hakkınız çok büyük. Zorlu insanlara karşı çok sabırlı ve hep güler yüzlü oldunuz, hiç bir zaman inancınızı kaybetmediniz, tekrar tekrar söylüyorum iyi ki sizi tanımış ve sizinle satış gerçekleştirmişiz. Hayatta hep başarılı olun inşallah ki olursunuz siz. Daha bir sürü şey yazabilirim ben sizin hakkınızda, ama günler yetmez belki okumaya, tekrar hakkınızı helal edin. Hep güzel hatırlanacaksınız ve dua ile.

F******* Ç*******

Merhabalar Sinem hanım bugune kadar sabrınız ve inancınızı hic kaybetmediniz. İyiki sizi tanımışız, en büyük şansımız sizin gibi mükemmel bir kadın ile evimizin satışını gerçekleştirdik herşey için çok teşekkür ediyorum.

Ö******* G*******

Sinem Hanım sürecin başından beri bizimle yakından ilgilenip yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve gayrimenkul danışmanlığı konusunda kendisini herkese öneriyoruz.

Ç******* G*******

Daha iyisi olamaz.. Teşekkürler Sinem Hanım.

Alev Dorman

Olumlu referans ile iletişime geçtiğim Sinem hanımdan, hizmet aldığım ilk andan itibaren pozitif enerjisi ve bilgisiyle her işimizi hızlıca çözüme ulaştırdı. Sonsuz teşekkürler Sinem hanımcımmm.

Gürkan Duyar

Sinem Hanım' ın güleryüzlü oluşu, ilgili, yardımcı ve sürece hakimiyeti ile kendisinden almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım teşekkür ederim.

Ezgi Okuyucu

İçten ilgi ve alakası için Sinem Hanım'a teşekkür ederiz.

V******* G*******

Sinem Hanım son derece profesyonel, evimizin kiralanmasında göstermiş olduğu çalışmadan ötürü teşekkür ederiz

Özlem Gündüz

Sinem Hanım ile çalışmanın büyük bir ayrıcalık olduğunu daha önceki deneyimlerimize dayanarak söylemek isteriz . Profesyonellliği, güvenirliliği ve güler yüzlü yaklaşımının dışında aileden biri gibi hissettirmesi ve hissetmemiz bizim için çok önemliydi . Tüm yatırımlarınızı güvenle teslim edeceğiniz A+ hizmet . Tekrar tekrar teşekkür ederiz .

Metin Babaoğlu

İstediğimiz daireyi alırken Sinem Hanım'ın yaklaşımı, hızlı geri dönüşü ve ilgisinden çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Hasan Akbilek

Sinem Hanım çok yardımcı, güleryüzlü, ilgili ve bilgili, kendisini ve sizi bu profesyonellikte biri olduğu için tebrik ediyorum.

Dr. Ş. Sinem Serdaroğlu

Sinem Hanım güleryüzü ve uzmanlığı ile ilana koyduktan sonra 2 gün içinde evimizi güvenli bir şekilde kiraladı. Kendisine çok güveniyoruz. Tekrar çalışmayı da çok isteriz. Herşey için çok teşekkürler.

Hazal Hacıbeyoğlu

İlginiz ve güleryüzlü desteğiniz için teşekkür ederiz.

Alperen Kara

Sinem Hanım beni son derece güleryüzle karşıladı nezaketi için teşekkür ederim. Kiralama sürecim benim için çok keyifli bir deneyim oldu. Başarılar dilerim.

İbrahim Hürgel

Daha önce başka bir emlakçıdan yaşadığımız kötü tecrübe sonrasında Sinem Hanım' dan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz, işlerinde başarılar diliyoruz. Saygılarımla.

Cihangir Bafalı

Kiralama sürecinde bize vermiş olduğu profesyonel danışmanlık hizmeti için çok teşekkür ederiz.

Pertev Nihal Yıldırım

İyi bir iletişim ile memnun kaldığımız bir süreç yaşadık. Sinem Hanım' a teşekkür ederiz.

Sema Özkaraman

Sinem Hanım çok ilgili ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanı, çok memnun kaldım. Teşekkürler.

A******* S*******

Sinem hanımla ilk tanışmamız sözleşme yapmamız ve daha sonraki tüm süreçlerde bilgilendirmesi, yardımı, güler yüzü için çok teşekkür ederiz.

Burcu Yalçın

Sadece profesyonel ve ısını çok severek yapan bir gayrimenkul danışmanı değil aynı zamanda güven veren sımsıcak bir insan tanımış oldum. Sıkıntılı bir dönemimdi ama sayenizde en kısa zamanda en verimli şekilde atlattım bu süreci. Emeğiniz desteğiniz için çok teşekkürler

Yasemin Sinem Köselecioğlu

Hem işine olan hakimiyeti ve bilgisi, hem iletişim yeteneği ve güleryüzü sayesinde Sinem Hanım' a ve işine saygım çok büyük. Ev alma sürecimizde Sinem Hanım ile ve Remax' le çalıştığımız için çok şanslı hissediyoruz. Teşekkürler.

Taner Durdağ

Son derece kolay, hızlı ve başarılı satışı için Sinem Hanım' a teşekkürlerimi iletiyorum.

Gönül Mutlu / Kleemann

Sinem Hanım' a bize olan yardımları ve hızı için çok teşekkür ederiz.

Meryem Bilgin

Sinem hanım ile ev kiralama için çalıştık, güler yüzü, nezaketi, sabrı için çok teşekkür ediyoruz. Eşyalı evimizi hiç tereddüt etmeden kendisine teslim ettik ve çok kısa sürede, iyi bir kiralama yaptı bizim için. İşine olan aşkı, motivasyonu çok güçlü ve çözüm odaklı. Hep böyle devam etmesini diliyoruz.Bir yatırımımız daha olursa ilk başvuracağımız kişi olacak. Sevgiler

Nurgül Demirol

Sinem Hanım ile daha önce de çalıştım, kendisinin çalışmalarından çok memnunum, teşekkür ederim.

Ali Garan

Yasaklar sebebiyle istediğimiz evi haftasonu göremeyeceğimiz için, Sinem Hanım haftaiçi sabah ilk saatten itibaren bizimle iletişime geçerek daireyi göstermiş ve çok yardımcı olmuştur. Çalışmalarından fazlasıyla memnun kaldık, teşekkür ederiz.

N******* E*******

Sevgili Sinem Hanım, almak istediğimiz konut için bize verdiğiniz hizmetten ve gösterdiğiniz şeffaflıktan ötürü size çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

O******* Y*******

Sinem Hanım daireyi gösterip, aynı hafta içerisinde tüm işlemleri tamamlayıp kısa sürede beni ev sahibi yaptı. Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarla geçen bir hayat dilerim.

Natallia Manulik

Tanıdığım en müthiş emlakçı iyi ki varsınız!!! Çok sağolun başarılar dilerim.

Fatih Öner

İlgisinden ve çalışmalarından çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Ayhan Kuru

İlgi ve alaka mükemmeldi. Zor bir süreç yaşarken Sinem Hanım bize ışık oldu ve evimize kavuştuk. Bu kadar ilgili bir kişi hayatımıza girdi ve bize yardımcı oldu. Ev sahibi olmak gerçekten zor bir süreç, aylarca aradık hep bir sorunla karşılaştık ama sonunda Sinem Hanım ile karşılaştık ve mutlu bir şekilde evimizi aldık. Emekleri için ben ve ailem minnetarız çok teşekkür ederiz.

R******* Ö*******

Maltepe' de beğendiğimiz daireyi almamızda emeğini, desteğini, tecrübesini, adaletli iletişim kabiliyetini tamamiyle sergileyen Sinem BAYER ESEN hanıma çok teşekkür ederiz.

H******* R*******

Evimizi satması için kendisine yetki belgesi verdiğimiz günden itibaren başarılı çalışmalarından, tapu sürecini kolay ve şeffaf geçirmemizi sağlamasından dolayı kendisine teşekkürlerimizi iletiriz.

Recep Kacan

-----Sinem Bayer hanımfendiyle satınaldıpım gayrimenkulün Müşteriye sunumundan tapu işlemleri sonuçlanıncaya kadar Tam bir profesyonel danışmanlık hizmeti aldım.Dürüst güven veren saygılı hizmetleriyyle tam bi göz doldurdu. Bu hizmetleriyle artık ailemizin yakınlarımıxın dostlarımızın danışmanı oldu. Kendisini tebrik eder bol kazançlar dilerim.

Ş******* Y*******

Sinem Hanım ile son 1 yıl içerisinde 3 kez çalıştık ve her çalışmamızda kendisinin mesleki profesyonelliği, detaylara hassasiyeti, işine ilgisi ve başarısından çok memnun kaldık. Kendisini gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim. Sinem Hanım size de bir kez daha çok teşekkür ederiz. Başarılarınız daim olsun.

Arman Vizinyan

Güleryüzü, ilgisi, alakası ve profesyonelliği ile bize çok yardımcı olan Sinem Hanım'a teşekkürler.

C******* K*******

Sinem Hanım' a emekleri ve evimizin kiralanması sürecinde özenle çalışmasından dolayı teşekkür ederim.

K******* S*******

Sinem Hanım istediğim evi kiralamamda bana çok yardımcı oldu tekrar teşekkür ederim.

Kadriye Sevinç Yaşar

Kibar, güleryüzlü, profesyonel, çözüm odaklı yaklaşımınızdan ve sizinle çalışmaktan son derece memnun kaldım. İlginize çok teşekkür ederim.

Damla Üçkan

Sinem Hanım' ın çok kibar ve çözüm odaklı bir yaklaşımı vardı, tekrar kendisine desteği için teşekkür ederim.

Görkem Eren

Kurumsal duruşunuz hem satıcı hem alıcı tarafında karşı tarafa güven vermekte, pazarlama sürecindeki hizmetiniz için teşekkür ederim.

Arda Erbayrakçı

Süreç boyunca gösterdiğiniz ilgi ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Hülya Koldaş

Benim için en önemlisi işini severek yapan kişiler, Sinem BAYER ESEN' in başarısız olması mümkün değil. Güleryüzü ve bilgisi benim için önemliydi, sağladığı güzel iletişim için kendisine teşekkür ederim.

Doğan Öztaş

Enerji ve samimiyeti ile güven vererek, tüm sorularımıza zamanında yanıtlar vererek, tüm süreci kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederim.

Agah Akay Clean Life

Sinem Hanım, muhteşem hızlı bir şekilde istediğimiz portföy seçeneklerine ulaşıp, hızlı bir şekilde sunumlarını profesyonel olarak gerçekleştirip 1-2 günde ofis değişikliğimizi sağlaması, ilgisi, desteği, dürüstlüğü ve güven veren yaklaşımları ile her zaman referans olabileceğimiz, ne kadar doğru bir danışman ile yol aldığımızı bize yaşatmış oldu. Ofis misafirperverlikleri, çay kahve ikramları için de ayrıca teşekkürler...

Sinan Yüksel

Herşey çok hızlı, güvenilir ve güzeldi. Teşekkürler.

Şebnem Sıtkı

Sinem Hanım işini gayet ciddi bir şekilde yerine getirmekle beraber en kısa sürede sonuca ulaşmamda yardımcı olmuştur.

Dila Kaya

Sinem Hanım her sorumuza profesyonelce cevap verdi. Verdiği güvenle evimizi huzurla aldık. Kendisiyle tekrar çalışmak isteriz.

Onur Aksu

Aksiliklere karşın sabırla, pozitif enerjisini yitirmediği ve emekleri için sonsuz teşekkürlerimle.

Efe Gültekin

Sinem Hanım talebimize hızlıca dönüş sağlayarak istediğimiz evi bulmamızda yardımcı oldu. İş takibi, çözüm üretme hızı, nezaketi için Re/Max Lotus' a teşekkürlerimizi sunarız.

Özcan Özkan

Sinem Hanım mesafeyi koruyarak, sıcak ve güvenli ilişkiyi becerecek kadar profesyonel biri. Teşekkürler.

Barış Saran

Sinem hanım tüm süreç boyunca işine çok sahip ve mükemmel bir yönetim gösterdi, kendisine teşekkür ederim.

Mina Beigi

Ben Mina. Iranda yaşiyorum. Istanbulda bir dayire almaği düşüniyordum.Sinem hanımla tanıştım.kendisi çok güzel bir hanım efendi çok mihriban sadakatli ve işinde üzman olan birisi.benim Iranda mesleğim avukatlık k9lay kolay insanlara güvenmem ama gerçekten sinem hanım bana bir güven hissettirdi ki gerçekten hiç kendimi yabanci ölkede hissetmedim ve kendisinin danışmanlığı sayesinde tapu işleride çok kolay yürütüldü. Remaxa tebriklerimi iletiyorum böyle bir danışmanlarla çalıştığığiçin.sinem hanım sizi tanıdığıma çok memnun oldum .saygılarrrr

Nergiz Palancıoğlu

Sinem hanımla bundan yaklaşık 3 ay kadar önce tanıştım. Satılacak olan evimin 8-9 emlakçı çalışmasına ragmen bir seneye yakın bir sürede satamadılar. Bir koşum Sİnemin kartını verip dene dedi bende denedim iyi ki de denemişim bu kadar saygılı işine bu kadar sahip aile arası krizimizi bile pamuk gibi atlattırdı bize çok sagolsun.

Nurgiz Ertuna

Remax Lotus kadrosunda Sinem hanım ile çalışma fırsatımız olduğu için çok şanslıyız. Empati yeteneği, dürüstlüğü, profesyonel ve bir o kadar samimi yaklaşımıyla, sabrı için ne kadar teşekkür etsek azdır. Ailemizin Sinem ablası olarak her zaman bizimle olacak. Ayrıca Remax Türkiye yi de böyle bir ekibi bir araya getirdiği için de tebrik ederiz

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.