Tuğba Hüsnü
1978 İstanbul doğumluyum. Helen adında bir kızım var.
ODTÜ elektrik elektronik mühendisliği mezunuyum. İlk iş deneyimimi ELS Mühendislikte satın alma mühendisi olarak tamamlayıp, daha sonra çalışma hayatıma Promer Mühendislikte 9 sene proje mühendisliği yaparak devam ettim.
Daha sonra 1, 5 sene kadar iş hayatıma ara verip, kişilik ve karakterime daha uygun olduğunu düşündüğüm gayrimenkul sektörüne girdim.
Temel hedefim müşterilerimin güven ve sevgisini kazanarak onlara doğru adreste olduklarını hissettirmek. Hizmet kalitemi gün ve gün arttırarak, doğru işlerde adımı duyurmak en başlıca idealim. Bu anlamda çok çalışarak, sektörde fark yaratmak arzusundayım.
Başta Kartal bölgesi olmak üzere, oturduğum bölgeye yakın olan Çekmeköy bölgesinde lüks konut ve ticari gayrimenkuller konusunda hizmet vermekteyim.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.
Tuğba Hüsnü portföyünde 28 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 28 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İbrahim Erol

Bu güne kadar çok farklı emlak danışmanları ile çalışma fırsatım oldu. Ancak Tuğba hanım hiç birisi ile kıyaslanamayacak niteliklere sahip güvenilir bir kişi. Çalışkanlığı ve hızı, ayrıca her alım satım işlemini büyük bir proje gibi değerlendirmesi, müşterisi olarak kendimi güvende hissettirmesi ve dürüstlüğü çok takdir ettiğim özellikleri oldu. Yeni alım satım işlerinde de mutlaka danışmanım olarak kendisi ile çalışmayı düşünüyorum.

S******* B*******

Tuğba Hanım evimizi almamızda bize çok yardımcı oldu. Gösterdiği ilgi ve anlayış için kendisine bir kez daha teşekkür etmek isterim. Bu dönemde birine güvenmek çok zor. Kendisine kesinlikle sonsuz güvenebilirsiniz.

Z******* E*******

Tuğba hanımla yeni çalışmaya başladık. Bizleri dinleyen, ihtiyacımızı doğru belirleyen, kendimizi rahat ve güvenilir ellerde olduğumuzu hissettiren profesyonel bakış açısına sahip bir arkadaşımız, yardımları için kendisine teşekkür ederim.

Tarık Aktaş

Tuğba Hanım tam bir profesyoneldir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını anlar, önceliklendirir ve gerçekleşmesi için yoğun bir emek harcar. Onunla çalışırken bilirsiniz ki gayri menkulünüz için yapılması gereken ne varsa (hatta daha fazlası) yapılıyordur 😊 Tüm bunları yaparkende çoğu meslektaşında olmayan veya nadir olan samimiyet ve güven duygusunu yoğun bir şekilde hissedersiniz. Ne eviniz hızlı satılsın diye piyasanın altında bir fiyatla çıkar, nede sizin kayığınıza binerek yüksek fiyatla emlakınızı ilan sitelerinde eskitir. İşinin ve bölgesinin uzmanı olduğu için doğru ve gerçek fiyat ile ilana çıkarak hızlı ve etkili sonuç alır. İletişim becerileri uzaya çıkmıştır, sakin ve naif yapısıyla gönüllerde tahth kurar. Uzun lafın kısası Tuğba Hanım tam bir candır 😊

Ahu Erbıyık

Tuğba Hanım işinde çok titiz, ahlaklı ve çok güvenilir, ayrıca samimiyeti ile aileden biri oldu bizim için, bundan sonra kendisi ile çalışmaya mutlulukla devam edeceğiz. Emeklerine sağlık.

L******* E*******

Ev arama sürecinde Sn. Tuğba Hüsnü Hanım ile tanıştık. İhtiyacımızı doğru analiz ederek hızlıca alabileceğimiz bir ev konusunda bizi yönlendirdi. Sektöre olan hakimiyeti ve profesyonel yaklaşımı ile süreçlerimizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde sonlandırdı. İnsan olarak da son derece güler yüzlü ve mütevazi olması da cabası.

H******* Y*******

Bu dönemde kendisine, müşterisine kısaca işine saygısı olan ve işi layıkıyla, sevgiyle, profesyonelce yapan insanlarla karşılaşmak hayatta mucizelerle karşılaşmak gibi artık. Tuğba hanım çok uzun zaman sonra karşılaştığım, hâlâ bu disiplinde ve sahiplenmeyle çalışan insanlardan biri ve çok kıymetli. İletişim becerisi çok güçlü olduğu için tüm süreci güven ve huzurla geçirmenizi sağlıyor. Tüm emekleri için buradan da bir kez daha kendisine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten iletişim kurabileceğiniz, sizi anlayan ve en önemlisi ihtiyacınıza göre yol haritası çıkaracak birine ihtiyaç duyarsınız, gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir isim Tuğba Hanım.

Çağrı Girit

Tuğba hanım çok profesyonel ve bi o kadar da sıcacık, samimi bir danışman. Bizi bir kere bile şüpheye düşürecek bir durum olmasına izin vermedi. Tamamen şeffaf çalışıyor. Her konuda inanılmaz yardımcı oldu. İl dışında ve çok uzak bir yerde yaşadığım için tüm işlerimi tek günde halledecek şekilde organize etti herkesi. Kendisine çok teşekkür ediyorum

Miyase Erbaş

O BİR MELEK. Onu, babamın Kartal'daki dairesini kiraya vermek için aramıştım bir kaç yıl önce. Tatlı dili ile daha o zaman gönlümüzü kazanmıştı aslında. Önce babamı , sonra da annemi kaybedince aynı daireyi ve üstündeki daireyi bu kez satmak için yine onu aradım. Her iki kiracı da zorluk çıkardı. Tuğba hanım; işine hakimiyeti, sabrı, açık ve net oluşu , dürüstlüğü ve tatlı dili ile zorlu bir satış sürecini başarı ile tamamlamamızı sağladı. Biz onu ailecek seviyor ve takdir ediyoruz. Rabbim helalinden bol kazançlar ve sağlıklı bir yaşam ile daima ödüllendirsin kendisini. Birde terapist yanı var. Bahsetmemek Tuğba hanıma haksızlık olur. Süreçte sabrımın tükendiği anlar oldu. Her seferinde beni yatıştırmayı başardı. TUĞBA HANIM, SİZİNLE ÇALIŞMIŞ OLMAKTAN ÇOKKK MUTLUYUZ. SEVGİLER.

E******* B*******

İlk telefon görüşmemizden itibaren Tuğba Hanım sürece olan hakimiyeti, bizleri yönlendirmesi, ve hem satıcı tarafında hem de bizim tarafımızda güven sağlaması sayesinde işimizin kolaylıkla tamamlanmasını sağladı. Emekleri için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Dostça ancak bir o kadar profesyonel şekilde bizlere yardımcı oldu ve kendisi ile sonraki emlak alımı ve kiralaması işlerimizde iletişimde olacağız.

Metin Köse

Günler önce çıktığımız bu yolculukta bize Fener olup bugün tapu sürecine kadar yanımızda olup bize ışık olan güzel insan. Biz seni çok sevdik iyi ki varsın iyi ki tanımışız seni. Rabbim karşına hep iyi insanları çıkartsın. Hersey gönlünce olsun. Çok teşekkür ederiz.

Şükriye Çeboğlu

Tuğba hanım işini kusursuz yapan zarafeti müşteriye hitap şekli işindeki azmi ile taktire şayan ve örnek gösterilecek bir gayrimenkul danışmanı işinde başarılar diler yolu hep açık olsun dileklerimi sunarım

Soner Oyma

Tuğba hanım vasıtasıyla evimizi 3 sene önce kiraladık. Kendisinin kiracı adaylarını ince eleyip sık dokuması sayesinde mevcut kiracımızla şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadık. Dairemizi kiralama sürecini; kiralama öncesi düzenli olarak genel gidişat ve kiracı adaylarıyla alakalı bilgilendirilerek, kiralama aşamasına gelindiğindeyse en doğru aday karşımıza çıkarılarak oldukça kısa sürede tamamladık. Çok teşekkürler.

H******* U*******

Kendisi ile baska bir daireye kiraci getirdiginde tanistigim ve kartini alip sakladigim Tugba hn. Ile bir sure sonra kendi dairemi satmak uzere bana yardimci oldu. Profesyonelce calisan, etik kurallara cok dikkat eden, guleryuzlu ve pozitif enerjisi ile dairemi kisa surede sattim. Tugba hn. Tsk.ederim.

M******* D*******

Tuğba Hanım çok kısa sürede Kartal'daki gayrimenkulumuzu doğru kişilere doğru fiyatlara kiralamamızı sağlamış, aynı hızla da güvenimizi kazanmıştır. Teşekkür ediyorum.

S******* M*******

Tuğba Hanım'dan emlak kiralama konusunda danışmanlık hizmeti aldık. Kendisi işine son derece hakim, güvenilir, gerçekçi, bilgi akışı ve iletişim konularında çok titiz, işini severek yapan güler yüzlü bir danışman. Bize vermiş olduğu emek ve hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

M******* D*******

Tuğba Hanım'ın desteğinden oldukça memnunum.

Şükrü Sabuncu

Tuğba hn la tanışmamız yine Remax tan bir arkadaşımın vasıtası ile oldu iyi kide tanımışım işini çok seviyor ve severek yapıyor. İşinde titiz, ve güven duyduğum bir kişidir. Kendisi ile bir kiralama işim oldu ve tanıştırdığı kişi de çok iyi birisi, gayrimenkulle ilgili bir bilgi veya sorunum olduğunda hemen Tuğba hn ı ararım. Kendisi hiç bıkmadan bana gerekli bilgileri ve bana yön verir. Böyle kişiyi tanıdığım için mutluyum. Kendisine çok teşekkür ederim. Saygılarımla

Erkan Kaymaz

Gayrimenkul sektöründe Hizmet verenlere karşı yeniden Güvenmemizi sağladığı için , net ve doğru bilgiler verdiği ve Sağlam bir yol gösterici olduğu için kendisine Ayrıca Çok teşekkür ederim.

Neşet Yarar

Tuğba hanım ile çekmeköyde daire alımında tanıştım. İlk tanışma sürecinden tapu da işlerimiz halledilsene kadar geçen zamanda son derece eksiksiz ve net bilgiler ile hizmet aldığımı belirtmek isterim

Nilufer Genc

Sayesinde kendimiz için en doğru alımı yaptık.. Profesyonel ve güven veren yaklaşımıyla destek olan Tuğba Hanım'a çok teşekkür ediyoruz

Mert Sözer

Tuğba hanım sayesinde en doğru emlak tercihini en hızlı ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Güler yüzlülüğü ve karşısındakine olan saygısı işine olan yaklaşımının profesyonelliğini çok net ifade eder.

Özgür Altay

Tuğba Hanım işini özenle ve disiplinle yaparak çok kısa sürede istediğim evi, istediğim fiyatla kiralamamı sağlamıştır. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

E******* K*******

Özellikle Kartal civarında ev arayanlar için şiddetle tavsiye ediyorum. Bir emlakçıyla muhatap olmaya dair hiç bir tedirginliği yaşamayacaksınız. Tuğba Hanım sizi bir şeylere ikna etmeye çalışmadan, ne istediğinize önem vererek, sizin için en uygun alternatifi bulmak için samimi bir çaba gösteriyor.

A******* G*******

Tuğba hanım işini çok iyi bilen müşterilerininin gözü kapalı güvenebileceği çok başarılı bir Emlak danışmanıdır. 👍🏻👏🏻👏🏻

Ayten Senyücel

Tuğba Hanım işinde tam bir profesyonel son derece Çalışkan güvenilir ve iş bitirici bir kişiliğe sahip işin de çok bilgili dakik seri bir şekilde sizi yormadan kaliteli bir hizmet veriyor onunla çalıştığımız için ve onu tanıdığımız için çok mutluyuz tüm güvenimle tavsiye ediyorum yolu açık olsun.

Emine Moustafa

Tuğba hanımından aldığımız emlak danışmanlığı hizmetinden çok memnun kaldık. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi, işini canla başla yapması, bize sunduğu profesyonel desteği ve tabikide güvenirliği konusunda bizi çok memnun etti. Herşey için tekrar teşekkürler 🙏

Evrim Dalgın

Kendileri gayet başarılı disiplinli ve güleryüzlü emlak danışmanıdır.

Mustafa Kaan Kayhan

yaptığı işe önem veren başarılı bir iş ortağı . Kararlı ve dürüst olması da başarılı olmasını sağlıyor . çalışmalarımız devam ediyor .

Kağan Özata

Tuğba hanım cözüm odakli herseyden önce 7-24 ulasabiliğimiz birisi emlakcilara bakiş acimi değiştirtti kesinlikle tavsiye ederim gönül rahatliği ile..

Sonay Kaleli̇

Tuğba hanımın desteği ile bir gayrimenkulümüz ün satışını gerçekleştirdik. Kendisine yüksek çabası İçin teşekkür ederim

Emine Arabacı

Gayrimenkul satışımız esnasında Tuğba hanımdan ilgi ve alakası bakımından çok memnun kaldık.Her aşamasında bizzat ilgilendi her anımizda yanımızda bulunduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.is hayatıninizda başarılar diliyorum Tuğba hanım size sevgiler

Erkan Bekar

Tuğba hn işini seven, ciddiyetle takibini yapan ve hem alıcı hemde satıcının çıkarlarını max düzeyde tutan birisidir. Şimdiye kadarki ilgisi için çok teşekkür ederim.

Mustafa Uçar

Tuğba Hanım ile portföyünde satılık olan ticari emlak konusunda çalıştık. Alıcı ve satıcı arasında oluşturduğu güven ve tüm aşamalarda yaptığı iş takibi çok başarılı.

Gulgun Karaca

Cok cetrefilli bir satisimizi uzmanligi sabri ve guler yuzuyle halletti kendisiyle cok iyi dost olduk evimin anahtarini guvenip teslim ettim benim icin cok iyi bir arkadas yolu acik sansin bol olsun🙏🧿♥️

Ümran Ünlü Bekar

Tuğba Hanim emlak danişmanliğinda en güvenilir isimlerden biridir.Şimdiye kadar 2 kiralama 1 satiş işimizi kisa sürede tamamlamiş tamamlarken de iki tarafa karşida eşit mesafede adaletli durmayi başarabilmiş birisidir.Bundan sonra da kendisi ile ihtiyac animizda calişacağiz.Başarilarinizin devamini diliyorum.

Serkan Karakuş

Aile doktoru tabiri gibi Aile Emlakçımız Tuğba Hanım a bugüne kadar ki tüm yardımları için çok teşekkür ederim. Bugüne kadar satın aldığımız, sattığımız yada kiraya verdiğimiz mülklerimizde kısa sürede doğru insanlara bizi karşılaştıran bir emlak duayeni bizim için. İşini layıkıyla yapan insanlar her zaman teşekkürü hak etmiştir, sizde işinizi evladınız gibi gören bir anne gibisiniz. Tekrar teşekkür ederim.

İzzet Demir

Güven veren bir insan… tam bir İŞKOLİK…

Cem Şengül

Remax ile hayatta iş yapmam dediğim bir dönem de kendisi ile 3 sözleşme yaparak hem 2 yıldır oturduğum ev ve 2 adet gayrimenkulumun satışı için kendisinden çok büyük bir destek aldım. Güler yüzü ve yardımlarından dolayı kendisine çok ederim.

Tahsin Memişoğlu

Tuğba Hanımı Kartalda ki evimizin satışı esnasında tanıdık iyi ki de tanımışız:)) Şimdi bize başka bir taşınmazımızın satışı konusunda hizmet veriyor.Hani insanın ifadelerine güvenmek isteyeceği,sizden biriymiş gibi sizin malınıza sahip çıkmasını isteyeceği, aklının arkada kalmayacağı bir müşteri temsilcisi arayışı olur ya işte o doğru adresin adıdır Tuğba Hanım.Güven çoğu zaman aşılmaz gibi görünen engelleri aşar bence Tuğba Hanım tamda bu noktada çok doğru bir duruşla işini yapmaktadır.Ailem adına size çok teşekkür ederim.Nice güzel iş birlikteliklerinde bir arada olmak dileğiyle...

Emre Tanoğlu

Tuğba Hanım işini severek ve içten bir şekilde yapan, sahiplenen güzel bir insan. Öyle ki kendisiyle iş yaparken sanki danışmanımıza değil de aile dostumuza danışıyoruz gibi hissediyoruz.Her zaman ulaşilabilir olmaya ve hızlı geri dönüş yapmaya hep özen gösteren , gayrimenkulleriniz ile ilgili her sorunu kendi sorunuymuş gibi cözmeye calışan,ender kalmış çalışkan insanlardan... Bir keresinde kiralamak istediğimiz bir dairemize, 2 saat gibi bir sürede kiracı bularak kırılması zor bir rekora da imza atmışlığı vardır. Biz iyiki tanımışız, umarım siz de yakında tanışırsınız...

İsmail Yağcıoğlu

Tuba Hanım hem alıcı hem de satıcı açısından son derece aktif, dürüst ve şeffaf bir iletişim sağlayan, işinde oldukça profesyonel davranan, ve bu özellikleri nedeni ile müşterisine büyük bir konfor sağlayan çalışma prensibine sahip. Tebrik ediyor, iş hayatında başarılar diliyorum “.

Tolga Dinç

Merhaba, Tuğba hanımla Kartal Lapis han ofis kiralama sürecinde bir iş birliğimiz olmuştu. Kendisi hızlı, çözüm üreten bakış açısı ve süreçteki yardımseverliğiyle bende son derece pozitif bir intiba bırakmıştır. Umarım sonraki ihtiyaçlarımda da kendisiyle çalışma fırsatım olur. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Yalçın Karakoç

Tuğba hanım son derece profesyonel ve işinin arkasında duran bir danışman. Her türlü bilgilendirmeyi yapıp en doğru tercihi yapmanıza yardımcı oluyor. Tuğba hanım sayesinde şuanda çok huzurlu ve mutlu bir ofisimiz var. Emlak sektörü hakkında bir ihtiyaçımız olduğunda çekinmeden arayabiliyoruz ve her türlü sorularımızı yanılıyor. Başarıların devamını dilerim.

Mustafa Erdem

Tuğba hnm yapmış olduğunuz işlerden dolayı teşekkür ederiz güven ve hoşgörünüzden dolayı profesyonel hayatınızda başarılar dilerim

Gül Betni

İnsana güven duygusu veren sempatik ve ilgili bir insan işimiz bittiği halde her daim arayabilicegim çözüm ortağım tekrar tekrar teşekkür ederim

Sinan Pişkin

Tuğba hanım lapishanda bize 1 yıl önce danışmanlık yaptı sayesinde kurumsal bir çalışma ortamımız oldu kendisi gercekten çok profösyönel aynı zamandada çok dürüst bir emlak danışmanı bizim artık bu alandaki ilk tercihimiz kendisini teşekkür ediyorum.

İbrahim Yeşilyurt

Çok başarılı emlak danışmanı hem ev satın alma aşamasında hemde dairemi kiralamada çok yardımcı oldu. Bütün aşamalarda çok hızlı bir kaç gün içinde evimin kiralanmasınıda sağladı kiracının durumu kredi notu puanı sigortası varmı ödemelerini düzenli yapıyormu araştırmalarındada bulundu. Kiracım her ay gününde kirayı yatırmakta. Konut alımında ve kiralamada hiçbir sıkıntı yaşamadım herşey çok kolay ve istediğim düzeyde olduTuğba hanıma çok teşekkür ederim

Olcay Demirboğa

Tuğba Hanım mesleğinde uzman, son derece profesyonelce işini yapan bir danışmandır. Beklentinize göre harika seçenekler ortaya koyar ve her iki taraf için en iyi çözümü sunmakta çok başarılıdır. Nazik, misafirperver, güler yüzlü ve işinin son derece ehlidir. Gayrimenkul ile ilgili mutlaka danışılması gereken insanların başında gelmektedir. Gönül rahatlığıyla kendisi ile çalışılmasını tavsiye ederim. Saygılarımla.

Havva Ercan

Tuğba hanım , samimi doğal işini oldukça iyi yapan, iyi takip eden ve güven veren profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. İyki tanışmışız , inşallah tekrar birlikte iş yaparız. Başarılarınızın devamını dileyim. Saygılarımla İyi çalışmalar

Sumer Hracci

Tuba Husnu isimli elemaniniz ile seneler boyu calisiyoruz.Isini ozverili kurallara uygun yuruyen

M******* H*******

Son derece güvenilir, etik ve profesyonel...süresinde ve çok doğru bir bilgilendirme ile hızlı bir hizmet aldım. Umarım tekrar hizmet alma şansım olur.

Onur Erdalkiran

Tuba hanım İş konusundaki profesyonelligi sayesinde güzel Bi yatırım yapmamıza vesile oldu güvenilir ve dürüst kişiliği sayesinde aileden birisi gibi oldu.. Onunla çalışmak buyuk şans.. Muaffakiyeyi daim olsun...

Bahadır Şen

İşinin ehli ve profesyonel bir emlak danışmanıdır. Kendisiyle çalışmak bir zevkti…

Sevgi Altin

Çok iyi bir emlak danışmanı çok samimi ve dürüst güven veriyor yolunuz açık olsun

Uğur Ayman

Tuğba Hanım hem alıcının hem satıcının hakkını eşit koruyan,işinin ehli kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım,Remax markasına değer katan değerlerden.

Elmira Abravesh

Gerçekten tebrik ederim , çok profesyonelsiniz.

Haluk Özgün

Tuğba Hanım, bizlere Lapis Han da kiralık ofis bulmak konusunda çok yardımcı olmuş, mal sahibi ve Lapis Han yönetimi ile ilişkilerin kurulmasında liderlik etmiş ve çalışmalarımıza büyük katkı sağlamıştır. Güler yüzlü, anlayışı, dakik ve ulaşılabilabilir olması ile yaptığı işte özenli hizmet sağlayan Tuğba Hanıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Hatice Avcı

Tuğba Hanım emlak danışmanlığı konusunda tam bir profesyonel. Alıcı veya satıcı olarak her iki taraf için dört dörtlük bir hizmet sunuyor; işe ve sürece çok hakim, güvenilir, bilgi akışı cok sağlıklı ve iletisim konusunda cok başarılı, güler yüzlü. Emlak alım veya satımında onunla çalışmanın şans olduğunu düşünüyorum, fırsatı olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Biz alıcı olarak emekleri ve hizmetleri icin Tugba Hanim'a cok teşekkür ediyoruz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.