BENİMLE TEMASA GEÇİN VE MUCİZELERİN GERÇEKLEŞMESİNİ BEKLEYİN


ÖDÜLLERİM

2022 ŞUBAT OFİS İŞLEM 2.Sİ (RE/MAX PİRAMİT) 

2022 OCAK OFİS İŞLEM 2.Sİ (RE/MAX PİRAMİT) 

2022 OCAK OFİS CİRO 3.SÜ (RE/MAX PİRAMİT) 

2021 ARALIK OFİS İŞLEM 2.Sİ (RE/MAX PİRAMİT) 

2021 TEMMUZ OFİS İŞLEM 3.SÜ (RE/MAX PİRAMİT) 2021 MART OFİS İŞLEM 2.Sİ (RE/MAX PİRAMİT) 2020 OFİS CİRO 2.Sİ (RE/MAX ARENA) 2020 OFİS İŞLEM 3.SÜ (RE/MAX ARENA) 2020 OFİS MÜŞTERİ MEMNUNİYET 2.Sİ (RE/MAX ARENA) 2020 (EYLÜL-EKİM-KASIM-ARALIK)3.DÖNEM OFİS İŞLEM 3.SÜ (RE/MAX ARENA) 2020 (EYLÜL-EKİM-KASIM-ARALIK)3.DÖNEM OFİS CİRO 2.Sİ (RE/MAX ARENA) 2020 (MAYIS-HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS)2.DÖNEM CİRO 3.SÜ (RE/MAX ARENA) 2020 (MAYIS-HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS) 2.DÖNEM İŞLEM 2.Sİ (RE/MAX ARENA) 2020 AĞUSTOS İŞLEM 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2020 TEMMUZ OFİS CİRO 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2020 HAZİRAN OFİS PORTFÖY 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2020 (OCAK-ŞUBAT-MART-NİSAN) 1.DÖNEM CİRO 2.Sİ (RE/MAX ARENA) 2020 (OCAK-ŞUBAT-MART-NİSAN) 1.DÖNEM İŞLEM 3.SÜ (RE/MAX ARENA) 2020 MART OFİS CİRO 1.Sİ (RE/MAX ARENA) *2019 YILDIZLAR KULÜBÜ * 2019 YILI CİRO 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 YILI İŞLEM 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 YILI MÜŞTERİ MEMNUNİYET 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 YILI PORTFÖY 3.SÜ (RE/MAX ARENA) 2019 (EYLÜL-EKİM-KASIM-ARALIK) 3.DÖNEM CİRO 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 (EYLÜL-EKİM-KASIM-ARALIK) 3.DÖNEM İŞLEM 1.Sİ 2019 (EYLÜL-EKİM-KASIM-ARALIK) 3.DÖNEM MÜŞTERİ MEMNYT1.Sİ(RE/MAX ARENA) 2019 ARALIK OFİS CİRO 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 ARALIK OFİS İŞLEM 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 EKİM OFİS İŞLEM 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 EYLÜL OFİS CİRO 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 EYLÜL OFİS PORTFÖY 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 EYLÜL OFİS İŞLEM 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 (MAYIS-HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS) 2.DÖNEM CİRO 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 (MAYIS-HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS) 2.DÖNEM İŞLEM 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 (MAYIS-HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS) 2.DÖNEM MÜŞTERİ MEMNUNİYET 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 AĞUSTOS OFİS CİRO 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 TEMMUZ OFİS PORTFÖY 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 TEMMUZ OFİS İŞLEM 1.Sİ (RE/MAX ARENA) 2019 MART OFİS PORTFÖY 1.Sİ (RE/MAX ARENA) SERTİFİKALARIM 2018 POWER START 2018 GAYRİMENKUL MEVZUATI 2019 DİJİTAL PAZARLAMA 2019 DOĞRU FİYATLI PORTFÖY ALMA 2019 MÜŞTERİ ODAKLI SATIŞ GÜCÜ 2020 REMAX COLLECTION LÜKS KONUT

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2019

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2020

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Ali Gökhan İmrek portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Fatih Yeşin

Hoş görülü ve detaylı bilgilendirme için teşekkür ederiz.

Sema Karataş

Gökhan beyin vermiş olduğu hizmetten dolayı kendisine teşekkür eder diğer işlerinde de aynı nezaket ve güvenin devamını dilerim.

Hülya Avun

Sizin bizim konutumuz için kiralama sürecinde yaptığınız hizmetten ve sonuçtan çok memnun kaldık.

Erdinç Polat

Çok kısa sürede dairemi kiraya verdi. Çok teşekkür ederim.

Mustafa Peker Özsoy

Güzel hizmetti, teşekkür ederim.

Muzaffer Laloğlu

İlgi ve güler yüzünüz çok iyiydi. Sıcak ve samimi bir danışmanla tanıştım ve bundan sonraki süreçte eminim iletişimimiz devam edecek.

Muhammed Batmaz

Kiraya verme aşamasında hızlı ve kaliteli hizmet için teşekkürlerimi iletiyorum.

Ebru Turan

Öncelikle her şey için teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldığımızı dile getirmek isterim. İşinizi çok ilgili, hakkıyla ve layıkıyla yapıyorsunuz. Sizi takdir eder, teşekkürlerimi borç bilirim.

Alper Yakar

Güler yüz, hassasiyet, anlayış ve fedakarlık yapıp bizlere kolaylık sağlanmıştır.

Ahmet Şağban

Gökhan bey kısa sürede işlemlerimi sonuçlandırdı. Kendilerine teşekkürlerimi sunarım.

Özcan Kurt

Gökhan beye verdiği güzel hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Ömer Şalcı

Gökhan İmrek beyden çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

Sinan Turan

Yıllardır birlikte çalışıyoruz. Profesyonel hizmet için kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Kazem Labbafian

Sözleşme esnasında iki tarafın haklarını savunarak, kiracının içinin rahat etmesini sağladı.

Adnan Kaplan

İşlemlerimiz hızlı ve güvenle gerçekleşti. Kiraya verme süreci kısa olması da beni sevindirdi. Hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim.

Esra Başkaya

Gökhan bey bu süreçte bize her aradığımızda vakit ayırdı. İlgisi, samimiyeti için teşekkür ederiz.

Hasan Uğur Güçlüer

Gökhan beyin hem evi tanıtımında, hem de süreci şeffaf şekilde yürütmesi, pürüzsüz bir şekilde noktalaması gayet profesyoneldi. İlgisine teşekkürler.

Erhan Şahin

Gökhan beyin işini yaparken ki yardımsever davranışı, güçlü iletişim özellikleri ve kabiliyeti sayesinde ve ev tutma sürecini çok kısa sürede sancısız bitirmek çok önemliydi. Gayrimenkul işine uzak olmayan biri olarak bu tabloyu çizebilen çok fazla insan olmadığını söyleyebilirim.

Mesut Bulat

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim.

Baybars Yeşil

Hızlı ve net, her şey süper. Teşekkür ederiz.

Yeliz Varol

Çok başarılı bir hizmetti. Teşekkürler.

İlter Atay

Gökhan Bey tanıştığım en dürüst ve yardım sever emlak danışmanı; kendisinin aracılığıyla çok beğendiğim bir evi kiralama fırsatı yakaladım. Evi kiralama sürecinden, ev sahibiyle ilişkimi sağlıklı bir şekilde sağlamaya, kiraladığım evin temizliğinden, gerekli tüm belgelerin sağlanmasına kadar profesyonelce ilgilendi ve bu süreçte yükümü oldukça hafifletti. Yeni bir arayışımda ilk kendisiyle iletişime geçeceğim. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

E*******

Daire arayışımız sürerken Gökhan bey ile tanıştım. İyi ki tanışmışım. Profesyonel çalışma sistemi ile bizleri hiç yormadan işlemlerimizi yaptı. Kendisine çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim

Doğukan Özgen

Lüks konut uzmanı Gökhan Bey ile daire arayışımız olan bir süreçte tanıştık. Nasıl bir daire aradığımızı iyi analiz ederek bize bir daire sunumu yaptı. İlk gösterdiği daire tam aradığımız kriterlere uygundu ve nokta atışı yaptı. Daireyi kendisinden tapu sürecine kadar hiç bir problem ile karşılaşmadan satın aldık. Bizi ev sahibi yapan Gökhan beye ve Misafirperverliğinden dolayı Remax Arena ofisine sonsuz teşekkürler.

G*******

Gökhan Bey'den Ümraniye çarşıdan bir daire satın aldık. Bizleri hiç yormadan tapuda sadece imzaya çağırdı. Profesyonel çalışması bizleri ailece çok mutlu etti. Kendisine sonsuz teşekkürler

G*******

Gökhan Bey ile bir gayrimenkul işlemi için tanıştık. kendisine çok teşekkür ederim. Kısa sürede sonuca ulaştı. İşine önem veren bir danışman. Başarılarının devamını diliyorum. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Kadir Polat

Daire satın alma sürecinde internet üzerinden yaptığım araştırmadan ulaştığım ve tanıştığım Gökhan Bey ile kısa sürede alacağımız evi bulduk ve satın aldık. İlgili, özverili, güler yüzlü ve işini çok iyi yapan profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Başarılarının devamını diliyorum. Tekrar Çalışmak dileğiyle

T*******

Gökhan Bey'e yaptığı kiralama işleminden dolayı çok teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

Akın Turan

Satış işlemimizde gösterdiği özenden dolayı teşekkür ederim çalışmalarınızda başarılar dilerim Gökhan bey.

Özkan Uğur

Gökhan bey ile kiralık daire arayışım sürecinde tanıştık. Kendisinden Daire kiraladım. Kiralama ve sonrasında da gerçekten çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

Hasan Güzel

Gökhan bey'e bizi sorunsuz bir şekilde daire sahibi yaptığı için çok teşekkür ederim. Konut kredisi sürecinden Tapu yapılana kadar ki sürece ve para transferlerine kadar her şeyi profesyonelce organize etti. Hem Alıcı hem de satıcı taraf içinde problemsiz işlem olsun diye özen gösterdi. Kendisini çok tebrik ederim. bundan sonra gayrimenkul danışmanımız kendisidir :)

G*******

Gökhan bey işine önem veren bir danışman. ilk görüşmemizden itibaren güler yüzlü ve pozitif hali kendisi ile çalışmamızda doğru bir karar verdiğimizi gösterdi. Zaten çok kısa bir süre içerisinde dairemizin satışını gerçekleştirdi. İşini seven insanlarla çalışın. Gökhan bey'e her şey için çok teşekkür ederiz.

Ö*******

Gökhan bey'e evimin satış sürecinde göstermiş olduğu hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. İyi bir pazarlama ile kısa zamanda sonuç aldı.

R*******

Mülkümün satışını gerçekleştiren Gökhan Bey'e özverili çalışmalarından, verdiği güvenden dolayı teşekkür ederim.

S*******

Kendimize yeni bir daire almaya karar verdikten sonra tanıştık Gökhan bey ile. ilk görüşmemizden tapu işlemlerinin sonuna kadar her anlamda çok yardımcı oldu bize. İşine hakim ve birikimli olduğu hemen anlaşılıyor. Bence sizler de her zaman bir profesyonel ile çalışın.

Maide Erturan

Kiralık daire arayışımda Gökhan Bey ile iletişim kurduğum andan itibaren profesyonel iş anlayışıyla hızlı bir şekilde işlemleri hallettik. Beyefendi tarzını ve iş ahlakını çok takdir ettiğim bir emlakçı ile tanışmış oldum ve memnun da oldum. Tekrar çok teşekkür ediyorum.

E*******

İşini seven insanlar ile çalışmak muhteşem bir şey. Gökhan bey ile daire satın alma sürecinde tanıştık ve iyiki de tanışmışız. Daire satın alma sürecinden konut kredisi takibine kadar bir çok konuda bize yardımcı oldu ve bizi hiç yormadan daire sahibi yaptı. Gökhan bey'e profesyonel hizmetinden dolayı, Remax Arena ofisine misafir perverliğinden dolayı çok teşekkür ederim.

O*******

Daha önce de birlikte çalıştığım ve sektördeki tecrübesinden, işine hakim olmasından dolayı Gökhan bey'i tekrar tercih ettim. Dairemin satış sürecini hızlı bir şekilde sonuçlandırdı. Kendisine ve çalıştığı ofis Remax Arena'ya profesyonelliklerinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Sektörde çok büyük işlere imza atacakları ve çok ses getirecekleri kesin. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Serkan Eroğul

Gökhan Bey ile kiralık bir ev sayesinde tanışmış oldum ilgisi ve alakası için oldukça minnettarım ilk görmüş olduğum evi doğru bilgiler ile hemen kiralama imkanı buldum özverili çalışmalarından ötürü eşim ve ben çok teşekkür ederiz remax gibi kurumsallığı tam anlamı ile yaşadığımızı ve gökhan bey gibi kaliteli temsilcileri bünyesinde tuttukları için bir vatandaş olarak teşekkür ederim.

Mustafa Can

Gökhan bey cok ilgili çok alakalı bir yatırım danışmanı. Bütün süreçlerde aktif bir şekilde sorumluluk almaktan kaçmayan çok yardımsever bir uzman

F*******

Daire satın almayı düşündüğümüz andan itibaren Gökhan bey ile irtibata geçtik. Elindeki portföylerden en doğru sunumu yaparak bizi daire sahibi yaptı. Kendisine çok teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar diliyorum. İşini severek yapan bir Gayrimenkul danışmanı ile çalışmaktan çok mutlu oldum

İsmail Öztürk

Gökhan bey ile daha önceden tanışıyoruz. Ataşehir'deki dairemi satmaya karar verdiğim zaman irtibata geçtim. Beni ve kiracımı hiç yormadan çok profesyonelce bir çalışma ile satış işlemini gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim. Güvenle hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

R*******

Uzun daire arayışımızdan sonra tam umutlarımız tükenirken Gökhan bey ile tanıştık. İstediğimiz evi bulmamızda bize çok yardımcı oldu ve bizi daire sahibi yaptı. Kendisini özverili ve profesyonel çalışmasından dolayı çok tebrik ediyorum. İşini gerçekten severek yapan bir Danışman olduğunu ilk tanışmadan itibaren anlayabiliyorsunuz. Başarılarının devamını diliyorum

Özgür Alarçin

Daha önce de gayrimenkullerimin satışı ile ilgilenen Gökhan bey Ümraniye'deki dairemin satışını çok kısa bir sürede gerçekleştirerek bizleri şaşırttı. profesyonel çalışmalarından dolayı Remax Arena ofisine ve Sayın Gökhan İmrek Bey'e çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

H*******

Ev satın alma sürecinde tanıştığımız Gökhan bey hayalimizdeki evi kısa sürede almamızı sağladı. Profesyonel hizmetinden dolayı teşekkür eder, severek yaptığı işinde başarılar dilerim

Cengiz Kavas

Gökhan bey'e Ataşehir'deki dairemizin kiralama sürecinde gösterdiği hassas çalışmadan dolayı teşekkür ederim. Sonuç odaklı işini gerçekten seven bir danışman. yıllardır birlikte çalışıyorum ve çalışmaya devam edeceğim

Sibel Taşkın

Gökhan İmrek Bey son derece ilgili prensipli, dakik ve kibar bir şeklide evimizi kiralama konusunda yardımcı oldu. Bunların ötesinde bizim beklentilerimizi çok net bir şekilde anlayıp bize uygun müşteri portföyü oluşturup en hızlı şekilde kiracı bulmamıza yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Sümeyra Arslan Çıkı

İnternet üzerinden Gökhan Bey'in ilanına ulaştım. İlk telefon görüşmemizden itibaren binanın sunumuna kadar gayet kibar ve ilgiliydi. Ofisteki ve sahadaki gerek profesyonel gerek kibar tavırlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Ofiste kira sözleşmesi için geldiğimizde bebeğimizle de çok güzel ilgilendi :)

Erdem Şimşek

Gökhan Bey (İmrek) hem kiracı profili seçmede hem de yaklaşım ve tarz olarak son derece profesyonel ve uyumlu bir emlak danışmanıdır. Kiralık dairemiz için kendisinden destek aldık. Bundan sonrada kiralık ya da satılık danışmanımız olacak. Gökhan Bey ile çalışmayı çok istiyoruz. Teşekkürler Gökhan Bey :))

Osman Köneçoğlu

Ev satın alma aşamasında Gökhan beyin yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Osman Çetin

Verilen hizmetten çok memnun kaldık, teşekkürler...

Ibrahim Keles

Gokhan bey, duzgun ve guven veren bir iletisime sahip. Satis sürecinin tum asamalarinda dogru ve zamaninda bilgilendirmelerde bulundu. Kendisine tsk ederiz.

Burak Temür

Kendisi çok düzgün çok cana yakın bir insan dairemizi en iyi şekilde sattı satış sürecinde çok ilgilendi kariyerinde başarılar dilerim

Sinan Turan

Gökhan bey ile çalışmak gerçekten bir ayrıcalık. Kendisine özverili, titiz prensipli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Hasan Basri Koluaçık

İş değişikliği nedeni ile Ankara'dan İstanbul'a yerleşmem gerekiyordu. Kiralık daire arayışımdan dolayı Gökhan bey ile ilandaki bir portföyü sayesinde tanıştık. İstanbul'a geldiğimde tanışma imkanım oldu. Randevu saatlerine dakika dakika uyması, güler yüzlülüğü ve en önemlisi verdiği güvenden dolayı yanlış tercih yapmadığımı göstermiş oldu. Profesyonel bir danışmanlık hizmet almak istiyorsanız rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Metin Kuruköse

ilk defa tanışıyor olmamıza rağmen uzun yıllardır tanıyormuşum hissi veren Gökhan beye profesyonel olarak verdiği danışmanlık hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim. Elden kapora vermek istememe rağmen resmi hesaba havale yapmamı istemesi profesyonelce bir davranıştı. İşini inanılmaz derecede benimsemiş ve çok severek yaptığını gördüm. Sektöründe çok uzun yıllar boyunca başarılar diliyorum.

Asuman Topçu

Gökhan bey ilgili ve çok çabuk sonuca giden bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Egemen Ayfın

Gökhan bey oldukça ilgili ve süreci takip eden bir danışman. Firmanın kurumsal olması da ekstra bir artı katıyor. Güvenli ve kaliteli hizmet.

Ümit Can

Gökhan bey gerçekten işini severek yapan profesyonel bir danışman. Sektörde kendisini kanıtlamış bir isim. Çok samimi ve güler yüzlü. Dairemin kiralanmasında göstermiş olduğu çalışmadan dolayı teşekkür ederim. Kendisi ile uzun süre çalışmaya devam edeceğim. Remax ARENA ve Gökhan beye çalışmalarında başarılar dilerim.

Atiye Baykal

Ev bakma sürecimizde bize çok yardımcı oldunuz. Yardımlarınız ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederiz.

Ozan Gültekin

Danışmanımız Gökhan bey gayet ilgili, saygılı ve güvenilir bir insan izlenimi verdi. Geç saatte rahatsız etmiş olmamıza rağmen her konuda yardımcı oldu. ÇOK TEŞEKKÜRLER

Emre Albayrak

Çok acil iş yeri değiştirme durumunda bana çok hızlı kibar ve güler yüzlü bir şekilde yardımcı olan Gökhan beye çok teşekkür ederim. Bir günde sorunumu çözdü. Beni hem stresten kurtardı hem de yeni iş yerimi tutmada yardımcı oldu. Remax ARENA ve Gökhan beye çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Emre Pehlivan

Evimi kiralarken kendisiyle tanıştım.Doğru Fiyatlandırma bilgisi ve kiracıdan beklentilerimi doğru anlaması mükemmel derecedeydi gerçekten tecrübesini ispatladı. Üstüne 1 gün içerisinde beklentime her yönüyle cevap verdi. Teşekkürler Gökhan bey .... Teşekkürler remax Arena...

Alpay Apakgün

Gökhan bey'in evimizin kiralanması sürecinde hızlı aksiyon ve göstermiş olduğu özen sayesinde kendisine teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Sevgiler ve selamlar

Çağatay Doğan

Gökhan Bey çok kısa bir süre içerisinde dükkanımı ve evimi kiraya verdi .Düzenli bir şekilde bilgilendirmesi ve aklımda hiç bir kuşkuya yer vermediğinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. İş hayatında daha da başarılı olman dileğiyle.

Farhad Ziaiifar

I highly recommend this real estate agent, Mr. Ali Gökhan Imrek, a true gentleman. He has been so helpful and kind. A true guide when it comes to finding a suitable house or apartment, for residential or business purposes. He really knows how to treat the customer. His manners are perfect. He is really understanding and patient while doing business with his clients. You can't find a better person for the job. Just contact him and wait for the miracles to happen.

Gülcan Altınkaya

Ev alma sürecimizin her aşamasında desteğiyle yanımızda olan Gökhan Bey'e sonsuz teşekkürler. İlk fırsatta yeni evimizde kahve içmeye bekliyoruz.

Erol Altınkaya

Merhaba Beğendiğimiz evi almamız konusunda, profesyonel anlamda hertürlü desteği ve hizmeti sunan, öncelikle Gökhan beye ve Remax Arena ya teşekkür ederim.

Gökce Çelik

Dairemizi 1.5 icerisin de satışı gercekleştirildi.Satış öncesi ve sonrası verilen tüm sözler yerine getirildi.Başta gökhan bey olmak üzere, remax arena ailesine tesekkür ederim...

Emine Tetik

Gökhan Bey 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde dairemizi sattı. Düzenli bir şekilde bilgilendirmesi ve aklımızda hiç bir kuşkuya yer vermediğinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

Çağatay Doğan

Gökhan Bey ile ataşehirdeki dairemi kiraya vermek üzere irtibata geçtik. İrtibata geçtiğimiz andan itibaren ve dairenin kiralanmasına kadar olan günlerde kendisinin işine olan bağlılığı eksiksiz ve hızlı çözüm odaklı çalışmasından son derece memnunum. Hiçbir zaman aklınızda soru işareti bırakmayacak şekilde ilk günden çalıştığımız son güne kadar detaylı açıklamalarla bilgi vermiştir. Bir kez daha kendisine teşekkür eder iş hayatı boyunca başarılarının devamını dilerim.

Taner Erdem

Gökhan Bey daire kiralamamız için bizlere yardımcı oldu.Sürecin en başından itibaren çok ilgili, kibar ve süreci mükemmel bir şekilde bizleri memnun ederek tamamladı .Kendisine yardımları için teşekkür ederim işini özveri ile yapan az sayıdaki Emlak Danışmanlarından

Tamer Caliskan

Gerçekten profesyonel bir sekilde dairelerimi kiralamamda bana yardımcı oldular. Her konuda bilgisi olan biri olarak şüphe ve endişemiz olmadan bu süreci gökhan beyle yürüttük. samimiyeti ve güler yüzü için ayrıca teşekkür ederim.

Hakan Aşoğlu

Gökhan İmrek ve Remax Arena ailesine profesyonel yaklaşımlarından ve çözüm odaklı çalışma sistemlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Gökhan bey işini çok severek yapıyor tebrikler . Tekrar görüşmek dileğiyle

Fatih Yılmaz

Gökhan bey iş tecrübesi samimi yaklaşımı ve güvenilirliği ile kendisini sektöründe kanıtlamış birisidir.her an her konuda soru sordumuzda yardımcı oluyor. Yardımlarıniçin teşekkürler

Sinan Yazgan

Mevcut dairemiz satma konusunda gerçekten profesyonel bir deneyim me sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim güler yüzlü ve çözüm odaklı iş bitiriciklik anlamında oldukça başarılı umarım ilerliyen zamanlarda tekrardan çalışırız başarılarınız devamını diliyorum

Eray Kuru

Gökhan bey ve ekibinin ilgisinden çok memnun kaldık eve baktığımızda sonuna kadar bizimle çok iyi ilgilendi umarım bu son görüşmemiz olmayacaktır

Sercan Devay

Merhaba, almış olduğum hizmetten son derece memnunum. Gökhan Bey tarafından Profesyonel bir çalışma yürütüldü ve kısa bir sürede sonuca ulaşıldı. Satış süreci ve öncesi verilen tüm sözler aynı şekilde sorunsuz bir biçimde yerine getirildiği için bende bir güven oluştu. Remax ARENA'yı seçmiş olmaktan dolayı doğru bir karar vermiş olduğumu gördüm.

Hakan Er

To whom it may concern; I really am to happy to meet these lovely people who are the real experts of their own area. It was a great pleasure to work with Mr. Gokhan Imrek . He was so kind and helpful . I’d say “Be Friends”...

Emre Ateş

Sevgili Gökhan İMREK Bey’in profesyonel ve insancıl yaklaşımıyla bizi istediğimiz ev ile buluşturmasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Remax ARENA Ailesine çalışmalarında başarılar dilerim.

Adem Ercan

Gökhan İmrek ile dairemi satmaya karar verdikten sonra tanıştık. Satış süreci boyunca göstermiş olduğu hoşgörülü, özenli ve titiz çalışmasından dolayı teşekkür ederim. Satış süreci bitene kadar doğru hizmet ile bizden tam puan aldı. Kendisi ile ilerde tekrar çalışacağımıza inanıyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun. Remax ARENA ve Gökhan İMREK'e başarılar dilerim.

Süleyman Karabey

İstanbulda Emlak sektörü sıkıntılı insanlarla dolu. Güven çok önemli. Gökhan bey ile tanıştık. Dairemizi satın alma sürecimizde tüm işlerimizi itina ile takip edip ilgilendi ve sonuçlandırdı. Çok ama çok memnun kaldık. Sizlerde güvenle tercih edebilirsiniz. Teşekkürler REMAX ARENA ailesi. Teşekkürler GÖKHAN İMREK.

Sevda

Gökhan beyle tanışmamız, hayatımızda yaptığımız en iyi karar sonucunda ortaya çıktı.Ve evimizi kendisinden aldık.Öncelikle güven ve saygı için kendisine teşekkür ederiz.Açık net ve samimice işini yapan bir insan.Başarılar dileriz.Güvenirlik 10*10000 diyebiliriz.

Fatih Murat

Gökhan bey hayatımda tanıştığım en kibar emlakçı.. Annemle birlikte tuttuk evi, gerek nezaketi gerek ilgisi bizi çok mutlu etti. Öylesine güven veriyor ki, evin hem avantajlarını hem dezavantajlarını açıkça anlatıyor, güven veriyor. Üstelik parayı yolda vermek istediğimde, sözleşmeyi imzaladıktan sonra para işlerini halledelim demesi, son derece profesyonelce bir davranış. Herşey için çok teşekkür ederiz Gökhan bey, evimizden çok memnunuz :))

Uğurcan Eker

Çözüm odaklı işinde en iyi şekilde hizmet veren, müşteri memnuniyetine gerçekten özen gösteren kaliteli bir insan.

İbrahim Polat

Sayın Gökhan İMREK ve Remax ARENA ailesine göstermiş olduğu sıcak samimiyet ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla sizin için değerli olan gayrimenkulünüzü emanet edebilirsiniz. Tekrar çalışmak dileğiyle.

Hasan Özal

Çalıştığımız Danışmanımız Gökhan İmrek bize çok yardımcı olmuş, verdiği hizmet ile yapılacak işleri çok kolay hale getirmiş, çözüm ortağı olmuştur. Kendilerine çok teşekkür eder başarılar dileriz

Ayşe Yazoğlu (iç Mimar)

Remax Arena ve Danışmanları Gökhan İMREK bey ile profesyonelliğin dışında çok yapıcı doğru yönlendirilmiş ve hızlı bir çalışma ile benim için özel olan evimizin kiralama çalışmasını sonuçlandırdık. Tercihlerimin doğrultusunda bizi doğru yönlendirerek doğru kiracılara ulaşmamıza vesile olduğu için kendisini takdir edip şükran duyuyorum.

Cengiz

Dairemin kiralanması için görüştüğüm Gökhan bey kısa sürede çalışma yaparak ve uygun kiracı bularak dairemi bir hafta içinde kiraya verdi. Göstermiş olduğu titizlik ve özen için kendisine çok teşekkür ederim. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Remax ARENA ailesine ve Gökhan Bey’e çalışmalarında başarılar dilerim...

Serkan

Gökhan Bey ile geçtiğimiz hafta tuttuğumuz kiralık ev sayesinde tanıştık. Kendisi özverili ve cana yakın bir şekilde bizi karşıladı ve evimizi tutmamızda çok yardımcı oldu. Hem Gökhan Bey'e hem de Remax Arena'ya desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ersin Aktaş

Ben iş yoğunluğunun olduğu bir günde ev arayışı içindeydim. Koşturmaca içinde Remax ARENA'dan Gökhan bey'in ilanı için arayarak tanışmış oldum. Bana çok yardımcı oldu. Mülk sahibiyle gerekli görüşmeleri yaparak ofisinde bizi ağırladı ve işlemimizi yaptı. Yeni bir ev ve iş yeri arayışım olduğunda tercihim Remax Arena'dan Gökhan İMREK olacak.

Barış Özkan

Mülk sahibi olarak dairemi gönül rahatlığıyla Gökhan İmrek'e emanet ettim. Kendisi iyi bir kiracıyla kiralama işlemini gerçekleştirip bizi ofisinde ağırlayarak kontratımızı yaptı. Kendisiyle çalışmalarım devam edecektir. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. İyi çalışmalar, başarılar Gökhan İmrek

Bilal Yazgan

Sayın Gökhan beye evi satın alırken sonrasındada kiraya verirken göstermiş olduğu profesyonel ilgi alaka ve konfor için teşekküreder başarılarının devamını dilerim

İrfan Vural

Başta Remax ARENA ailesi olmak üzere Danışmanımız Gökhan İMREK'e çok teşekkür ederiz. Ev almaya karar verdiğimiz günden itibaren gösterdiği ilgi alaka ve samimiyetten çok memnun kaldık. Süreç hakkında bizleri düzenli olarak bilgilendirip en kısa sürede sonuçlandırıp bizleri ev sahibi yaptı. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Figen Çiçek

Hızlı ve güvenilir güler yüzlü hizmetiniz için sonsuz teşekkürler.

İrfan Vural

Başta Gayrimenkul Danışmanımız Gökhan İmrek olmak üzere Remax ARENA ailesine en içten teşekkürlerimle. Gökhan Bey süreç hakkında bizleri düzenli bilgilendirip sorunsuz bir şekilde sonuçlandırdı. Güler yüzlü samimi içten hizmetinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bilal Yazgan

Remax a verdiği hızlı güvenli hizmetten dolayı teşekkürederim gayet memnun kaldık iyi çalışmalar dilerim .....

Salih Turgut Tümok

Sorunumu acilen çözdü.( Beş puanı kimseye vermem.Bu nedenle azami puanım olan dörtleri verdim.)

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.