BAŞARI DETAYLARDA SAKLIDIRAyfer Sever Hakkında
Önceliğim Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinden yola çıkarak sahip olduğum bilgi birikimi ve uzmanlığımla gayrimenkul işlerinizde RE/MAX ayrıcalığıyla sıkıntısız ve stresiz bir hizmet sunmaktır.
Bana güvenen müşterilerim enerji kaynağım olmuştur.
1980 yılında Sakarya'da doğdum. Evli ve iki çocuk annesiyim.
Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi ve ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdim.Sakarya'da inşaat malzemeleri ve mermer üretimi yapan işletmede muhasebe ve ihracat alanlarında çalıştım. Çocuklarımın doğumuyla iş hayatına ara vermek istedim.
RE/MAX gibi kurumsal bir firmada deneyimimi ve birikimimi sizlerle paylaşmak istedim.Bu nedenle dünyanın en büyük gayrimankul firması olan RE/MAX ailesine Kariyer Geliştirme Eğitimi alarak katıldım.
RE/MAX güvencesiyle, Gayrimenkul ihtiyaçlarınız için size de profesyonel ofis ekibimizle hizmet etmeye hazırım.
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Ayfer Sever portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Özgün Doğru

Çalışanınız ayfer hanıma ilgi ve alakasından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum

Işıl Kılıç

Ayfer Hanım’ın yardımını Adapazarı’ndaki gayrimenkullerimizin satışı konusunda aldık ve satış sürecini Londra/İstanbul/Adapazarı arası yaptığımız çok verimli geçen görüntülü telefon görüşmeleri ile tamamladık. Bu görüşmelerde Ayfer Hanım Adapazarı ve emlak piyasası konusundaki derin bilgisi ile bizi fiyatlama konusunda çok güzel yönlendirdi ve vergi/yasal düzenlemeler/sözleşme maddeleri ile ilgili büyün sorularımıza anında dönüş yaparak satış işlemi konusunda çok çabuk yol almamızı sağladı. Yaptığımız her görüşmede Ayfer Hanım bizi profesyonelliği, bilgisi, güler yüzü ve yüksek etik değerlere bağlılığı ile çok etkiledi. Ayfer Hanım’a zor görülen satış işlemini iki ay gibi kısa bir sürede mükemmel bir şekilde tamamladığı için çok teşekkür ediyor ve Adapazarı’nda emlak alım/satımı yapmak isteyen herkese Ayfer Hanımla çalışmasını içtenlikle tavsiye ediyoruz.

İbrahim Tamer Küpçüoğlu

Ayfer hanım iki ay gibi kısa sürede mülkümüzün satışını gerçekleştirdi... Çok sabırlı, müşteri ilişkileri çok iyi ... Piyasaya çok hakim... Gerçekten işinin piri, güven veren ve işini hakkı ile yapan birisi. Kendisine çok teşekkür ederim. Daha nice güzel satışlar yapması dileğiyle.

Gülay Kılıç

Ayfer Hanım, işini çok iyi bilen, çok profesyonel, sözüne sadık, güvenilir, dakik, güler yüzlü ve nazik bir emlak uzmanı. Bulunduğu bölgenin emlak pazarını iyi bilen bir uzman. Adapazarı ve civarında emlak işi olanların birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacakları bir emlak danışmanı. Empati duygusu yüksek, insancıl ve sözüne güvenilir Ayfer Hanım’la çalışmak bir zevkti.

Nesli Yalçınkaya

Dairemin satışı konusunda göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım; sektöre olan hakimiyeti; işine olan saygısı ve süreci yönetme şekli ile ilgili son derece memnun kaldım. Dairemin değerinde satışı ve tüm hizmetleri için kendisine sonsuz teşekkürler. Başarılarının devamını dilerim. Saygılarımla Nesli Yalcinkaya

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.