1969 Kırşehir doğumluyum. 1987 yılında Türk Silahlı Kuvvetlerine katıldım. 30 yıl boyunca güzel Türkiye'min birçok ilinde görev yaptım ve 2017 yılında emekliliğe ayrıldım. 2003 yılında AÜ. Kamu Yönetimi bölümünde 4 yıllık eğitimimi tamamladım. 2 çocuk babasıyım.


İnsan ilişkileri başta olmak üzere edindiğim  tecrübe ve deneyimlerimi  konusunda lider olan RE/MAX çatısı altında değerlendirmeye karar verdim. 


Sektörde amacım ihtiyaçlarınızın ne olduğunu iyi analiz ederek hayallerinizi gerçeğe dönüştüren güvenilir, müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, profesyonel bir gayrimenkul danışmanı olarak hizmet vermektir.


2021 Yıldızlar Kulübü Ödülü


2022 Yıldızlar Kulübü Ödülü


Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Salih Avşar portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ahmet Hakan Atalay

Bir günde emlak satın almak umuduyla ve Salih beyle birlikte çalışmak dileiyle...

Cansu Kırık

Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

Abdülkadir Gök

Salih bey bizimle çok ilgilendi, çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. Saygılarımla.

Sultan Cansu Gönenç

Salih Bey satış öncesi ve sonrasında bizimle çok yakından ilgilendi. İşlemlerimiz bittikten sonra bile kıymetli zamanını bize ayırdı. Güvenli bir şekilde alışveriş yapmamızı sağladığı için Salih Bey'e ve RE/MAX'a çok teşekkür ederiz.

Buse Gümüş

Salih beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. İşini hakkıyla yaptığı için de ayrıca tebrik ederim. Sürecimizi hızlı bir şekilde tamamladı.

Mikhail Mariasov

Mr. Salih is a professional! Quickly and without any problems helped us to formalize everything with the owner of the apartment. He is a good, kind, attentive expert. We are very glad that we worked with him. I recommend him to everyone!

Çetin Uyğun

Gayrimenkul danışmanımız Salih bey ilk andan, evi kiralayana dek her konuda yardımcı oldu, teşekkür ederiz.

Kevser Sarı

Salih beye ilgisi, desteği ve kibarlığı için çok teşekkür ederiz. Sürecimiz çok hızlı ilerledi. Her soru ve sorunlarımıza çok hızlı şekilde destek sağladı ve yanıtladı. Teşekkür ederiz.

Rozan Genç

Her konuda herkese tavsiye edebileceğim, gayet hızlı, istediğim gibi bir kiralama hizmeti verdi.

Alper İnel

İletişim becerisi kuvvetli, çözüm odaklı ve aynı zamanda işimizde hızlı olduğu kadar, her konuda büyük destekçi oldu. Salih Bey'e en içten şekilde teşekkür ederim.

Gözde Hancıoğlu

Güler yüzünüz anlayışınız ve yapıcı tavrınız için çok teşekkür ederim.

Hakan Turan

Gerçekten güler yüzlü ve ilgili. i̇şinde uzman bir ekibi var, profesyonel hizmet anlamında her zaman tercih edeceğim kişi...

Mohammadreza Dehghani

Her şey için çok ama çok teşekkür ederim. her şey yolunda ve sıkıntısız oldu. tavsiye ederim. .Salih bey çok samimi ve çok ilgili.

Zeynel Fırat

Öncelikle kendisiyle telefonda görüştüğümde evet bizim çalışacağımız insan .Salih bey dedim ve kendisiyle tanışıp birkaç görüşme yaptık. kendisinin beyfendi duruşu ve iş takibi, ilgilenmesi ve güler yüzünden dolayı kendisine çok ama çok teşekkür ederiz.

Cemal Ünlü

Gayet hızlı bir satış oldu. çalışma disiplini, açık çalışma şekli ve güler yüzü ile bizi memnun etti. kendilerine teşekkür ediyoruz.

Meltem Aşkın

Salih bey çok nazik ve kibar yaklaşımıyla ev kiralama sürecinin başından sonuna kadar çok yardımcı oldu. İşini bir özgüveniyle gerçekleştiren biri. Çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

Mehmet Çalışkan

Sürecin başından itibaren çok iyi bir hizmet sağlayarak, tarafıma gerekli bilgilendirmeleri yaparak işlemleri sağlamış olduk, oldukça memnunuz. Tavsiye ederim. Teşekkürler.

Hakan Okutan

Salih bey çok anlayışlı birisidir. Çok samimi geldi ve samimiyetine güvendik. Başkalarında Remaxı öneririm. Salih beyi tercih edebilirsiniz. Teşekkürler Salih bey.

Muhammed Aldaas (klinikya Teknoloji A.ş.

It was a great experlence with Remax. Mr. Salih was very haipput suppastive.

Seyed Amirreza Alavıfar

Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Ainaz Vahedi

Danışmanımız çok ilgilendi ve davranışı da bi o kadar güzel sabırlı idi. Tamamen soru ve her ihtiyacımıza karşılık verdi.

Mert Yapar

Salih bey güler yüzlü ve özellikle profesyonel tutumuyla çok yardımcı oldu. Daireyi istediğim şekilde kiralayabildim. Kendisine çok teşekkür ederim.

Perihan Mercan

Salih Bey her şeyden öte dürüst bir insan. kibar, pozitif, güven veren bir emlakçı ne olursa olsun insan odaklı, samimi. herkesin çıkarını eşit şekilde kollayan bir kişi. işini son derece profesyonel yapan çözüm odaklı bir o kadar da mütevazi bir kişilik. emlakçıdan öte tanıdığımız samimi olduğumuz içimizden biri sanki. Kendisisine benim işimle alakalı gösteridiği başarılı sonuçtan dolayı çok teşekkür ediyorum. Yolunuz hep açık olsun Salih bey🍀🙏

Vitalii Lyskov

Искали квартиру вдвоём с братом, обратились в огенство Remax где мистер Салих нам помог с этим. Очень тактично общаются, при подписании договора у нотариуса отвезли туда на своём транспорте, договорились с переводчиком, в общем полный сервис. Для всех приехавших из бывшего СССР, можете обращаться и не бояться, что Вас обманут. Даже после заселения возник один момент с открытием счета на электричество, мистер Салих помог решить эту проблему, хотя все деньги уже были уплачены и договора подписаны, в общем оказался порядочный и честный человек. Рекомендую к сотрудничеству.

Suzanna Sargsian

I would really like to thank Salih Avşar for his great help with finding this apartment. He was very kind, attentive and helpful. He answered all of my questions. And although there was a language barrier we managed to close the deal without any issues. I found the apartment on Thursday last week and on Friday we signed the papers. Highly recommend!

Nadejda Novikova

Mükemmel , çok memnun kaldık teşekkürler

Utku Yüksel

Salih Beyin güler yüzü ilgi ve alakası bizleri çok memnun etti. İşini son derece iyi takip eden bir beyefendi. Kendisinden çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederim...

Atakan Gültekin

Salih bey ile konuştuğunuzda, işinde profesyonel olduğunu anlıyorsunuz zaten. Samimi ve çözüm odaklı biri, kendisine teşekkür ederim.

S******* Ö*******

Salih Bey tanıştığımız ilk günden itibaren nezaketi, anlayışı ve dürüstlüğü ile bir emlakçıdan çok daha fazlasını yaptı bizler için. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Ve herkese tavsiye ediyorum🙏

Aberkane

Salih est plus qu'un agent immobilier. Il m'a toujours aidé et fait preuve de patience même quand la situation était compliquée. Vous pouvez lui faire confiance les yeux fermés.

Ece Gezer

Salih bey saygısı, güler yüzü ve mütevazi tavrı ile ailemin güvenini kazandı. Taşındıktan sonraki süreçte de her türlü desteği sağladı. Samimiyeti ile bir emlakçı değil abim gibi yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Alı Jalal

Salih bey was really helpful when i was looking for an apartment, as a foreign student it was hard to find apartment to rent, he was helpful and very responsive

F******* A*******

Salih bey güler yüzlü ve sorun çözen biri. Kendisi ile ilk konuştuğum andan beri profesyonelliğini ve kibarlığını göstermiş olup her aşamada yanımda oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Cihat Bucak

Salih Bey güler yüzlü ve çözüm odaklı bir insan, ev alırken gereken tüm özeni ve yardımı gösterdi, kendisine çok teşekkür ederim Rabbim gönlüne göre versin, Yüzü hep gülsün 👍

Aslıhan Ünlü

Salih bey çok mütevazi bir beyfendi. Kendisi hem dürüst hemde yeterli bilgiler vererek aklımızda soru işareti kalmadan evi gönül rahatlığı ile kiralamamıza yardımcı olmuştur. İlgisine teşekkür ederiz.

Nafiz Okşar

Salih beyle telefonla görüşmemden itibaren gerek güler yüzlü gerekse samimiyetle çok iyi iletişim kurduk. Tüm soruları tüm açıklığıyla yanıtladıve fazlasıyla yardımcı oldu. Yeni evim için vesile olan Salih beye sosuz teşekkürler.

Mesut Onay

Salih bey, güler yüzlü, samimi ve çözüm odaklı... Başarılarınızın devamını dilerim.

Güven Kalkan

Son derece güler yüzlü, güvenilir ve her iki tarafı da aynı mesafede bilgilendirme yapan bir danışman... Hizmet almak keyifliydi.

Ender Ulusoy

Telefonda ilk tanıştığımız andan itibaren, kiralama adımına kadar çok ilgili, naif ve bilgilendirici davrandı. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz.

S******* B*******

Çok kibar, nazik, işini bilen bir kişilik. Onunla çalıştığım ve tanışma fırsatım olduğu için çok memnunum. Emlak sektöründe aranacak en önemli kriter sanırım dürüstlük, . Bu da Salih beyde fazlasıyla var. Çalışma hayatında başarılar dilerim.

Cafer Yılmaz

Salih bey ile tanışmamız çok kısa süre önce olmasına rağmen sıcak bir ilişki kurduğuma inanıyorum. Güven duygusu benim için çok önemliydi. Bunu sağladığı için Salih beye teşekkür ederim.

Sercan Deniz

Ritim İstanbul'dan daire alırken tüm işlemlerde bize gereğinden fazla yardımcı olup, işleri kolaylaştıran Remax Go Gayrimenkul danışmanı Salih AVŞAR'a çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık... Çok teşekkür ederim abicim.

A******* N*******

Ritimden ev alma sürecimizden sonra evimizin kiraya verilmesinde de bize olan desteklerinden ötürü Salih AVŞAR Bey ile beraber çalıştığı eşi Miyase Hanıma çok teşekkür ederim. Bir gün gibi kısa sürede evi bizim beklentilerimiz doğrultusunda kiraya verdiler. Her açıdan güvenebileceğiniz, güler yüzlü, kibar ve işlerine hakim bir emlak danışmanı arıyorsanız mutlaka kendileri ile tanışmanızı, fikir ve destek almanızı tavsiye ederim.

Betül Çohaz Deringöl

Sizlerin güler yüzü ve takibi ile çözülmeyecek bir konu olmadığını bizzat tecrübe ettik. Nezaketiniz, sabrınız ve tatlı diliniz için çoook teşekkür ederiz.

Oğuz Erbaz

Salih bey ve eşi Miyase hanım her konuda yardımcı oldular. Harika danışmanlar, her zaman danışmalık için önereceğim kişilikler.

Eda Çalışır

Salih bey ve eşi Miyase hanıma emekleri için çok teşekkür ederim. 2 nci kez yollarımız kesişti, umarım bir sonraki işlemlerde tekrar sizinle çalışırız. Sizi tanıdığım için mutluyum. Görüşmek dileğiyle....

Alperen Turan

Salih bey işini hakkıyla yapan, titiz, kibar bir insan. İstanbulda tüm emlak işlerinde gönül rahatlığıyla ona güvenebilirsiniz.

Esra Küçükkaya

Salih bey ve eşi Miyase hanıma evimizin kiralanması için üstün gayretleri, titiz çalışmaları, ilgi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Doğru gayrimenkul danışmanlarına denk geldiğimiz için çok mutluyuz.

Meral Ünver

Salih bey ve eşi Miyase hanıma titizliklerinden ve samimiyetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Adem Musa Mülayım

Ritimden aldığımız evdeki destekten dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. İşlerinin detayına da hakim, güler yüzlü, kibar, samimi, ilgili, alternatifli, zaman planlamasına özenli, klasik ticari üsluptan uzak, kendi gerçek portföylerini sunan, bütçenizi güvende hissedebileceğiniz danışmanlığa ihtiyacınız varsa bu kişinin Salih AVŞAR bey olduğuna emin olabilirsiniz. Beraberinde, iş ve hayat ortağı olan eşi Miyase hanımında bu süreçteki varlığı yazdıklarımı daha da güçlendiriyor. Mutlaka tanışmanızı ve listelerine göz atmanızı tavsiye ederim.

Hakan Gerçek

Bütün süreci harika yönetti. Dürüstlük ve şeffaflık konusunda kesinlikle güvenilir. Hızlı bilgi vererek beni gerçekten memnun etti. Kendisi ile ileride tekrar çalışmak isterim.

Yavuz Karaca

Aradığım ilk andan itibaren gerek ilgisi, gerek samimiyeti gerekse üslubu ile kendisinin ne kadar güvenilir ve iyi bir insan olduğunu göstermiştir. Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Hasan Algınlı

Slm, bana daireyi almamda çok özverili bir şekilde yardımcı olan Salih Avşar Beyefendiye teşekkürlerimi sunarım. Kendisi beyefendi kibar bir gayrimenkul danışmanıdır. Çalışmalarında başarılar dilerim.

Ö******* Ü*******

Hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımları ile satış sürecinde çok rahat ilerledik ve tüm taraflarla güvenli bir süreç yaşadık. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Eda Çalışır

Kendilerinin ilgi ve alakalarından dolayı çok memnun kaldık. Son derece nazik ve yapıcı davrandıklarından dolayı yeniden çalışmak isteriz. Teşekkürler

Prof.dr. Alper Ertürk

İletişime geçtiğimiz andan itibaren hem Salih AVŞAR bey hem de Miyase AVŞAR hanımın yaklaşımlarından, bilgilendirmelerinden ve nezaketlerinden çok memnun kaldık. Kendilerini rahatlıkla çevreme tavsiye edebilirim. Yardımları ve sürecin başından itibaren destekleri için çok teşekkürler

C******* D*******

Salih Bey, isini çok iyi yapan güvenilir birisi. Bircok emlakçı ile görüştüm ama hiç birisi Profesyonel, bilgili ve güvenilir gelmedi. İşi sadece satayım parama bakayım olan emlakçılar olduğunu Salih Bey ile tanışınca anladık. Kendisi tam bir profesyonel ve güvenilir birisi. Süreç ilerlerken bilgilendirme konusunda çok hızlıydı, kafamıza takılan çoğu şeyi ondan kolayca ogrenebildik. Satin aldığımız dairenin kiralanması konusunda da Salih Bey bize yardimci olmaktadır. Ben kendisinin İlgisine teşekkür eder, Başarılarının devamını dilerim.

H******* T*******

Yurtdışında Yaşıyorum. 5000 km uzakta olmama rağmen Salih Bey ile birlikte İstanbuldan 2 dairemin alım işlemini gerçekleştirdik. Aslında kendisi için ne yazsam onun ve eşi hanımefendinin kalitesini, saygınlığını, dürüstülüğünü ve çözüm odaklılığını anlatmaya kelimelerim yetmez. Gerçekten tanığım en dürüst en güvenilir en mütevazi ve saygın insanların başında geliyor. Türkiyede olmamama rağmen Kendisi en başından En son adıma kadar süreci o kadar şeffaf ve profesyönel yönetti ki, ne kadar teşekkür etsek azdır. Sonsuz başarılar diliyorum...

Vedat Koçer

İlgilsi, bilgisi ve desteği ile oldukça memnun kaldık. Teşekkürler

Murat İncekara

Salih bey ve Miyase hanım Ritimdeki evimin satışında muhteşem bir performans gösterdiler, kendilerine çok teşekkür ederim,

Nupelda Tekiner

Salih bey ve eşi Miyase Hanım güler yüzlü, müşteri memnuniyetine önem veren, vizyonu, diksiyonu düzgün ve başarılı kişiler.

H******* E*******

Salih ve Miyase AVŞAR çiftine anlayış, saygı ve bilgilendirme konularında sonsuz teşekkürler...

Osman Ulu

Salih bey ve Miyase hanım çiftinin iletişim becerileri çok iyi ve insana güven veriyor. Kendi bölgelerinin dışında bir bölgedki evimi satmalarını istedim ve zaman zaman yanlışmı yaptım diye düşündüm ancak evi bakan 2. kişiye çok kısa zamanda satmayı başardılar. Bence bu başarının arkasında müşteriye verdikleri güven yatıyor. Emlak uzmanına ihtiyacınız varsa Salih bey ve Miyase hanımla tanışmanızı tavsiye ederim.

Adnan Güler

Salih bey ve eşi Miyase hanım işini gerçekten hakkıyla yapan bir çift. Profesyonel yaklaşımları ve sürecin her anında göstermiş oldukları güler yüzlü yaklaşımları için çok teşekkür ederiz Biz ev almanın yanı sıra aynı zamanda dost kazandığımız içinde son derece mutluyuz.

İlkay Yılmaz

Salih bey ve eşi Miyase hanım gayet hoşgörülü ve güler yüzlü kişiler, kendilerinden çok memnun kaldık, . Tekrar çalışmak dileğimizle....

Salih Altınbaş

İlgi ve alakalarından ötürü harika çiftimize minnettarız. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Songül Pekgöz

Salih bey ve eşi Miyase hanımdan gayet memnun kaldık, ayrıca hoşgörülü ve güler yüzlü karşılandık. Tekrar sizinle çalışmak dileğiyle

Ilgın Sapaz

Salih bey ve Miyase hanım işlerinde çok başarılılar ve özverililer. Evimizi kiraya verilmesinde bize çok yardımcı oldular. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Murat Çiloğlu

Salih Bey ve eşi Miyase Hanım gerçekten çok kibar insanlar. Evimin satılma sürecinde bizler şehir dışında olmamıza rağmen çok özverili ve hızlı bir şekilde evin satılma sürecini yürüttüler. Profesyonel bir şekilde yardım almak isterseniz mutlaka kendileriyle tanışmanızı tavsiye ederim. Emekleri için ayrıca teşekkür ederim.

Özgür Akgün

Salih& Miyase AVŞAR çifti özverili ve kaliteli kişiler. gerçekten çok ilgileniyorlar ve yardımcı oluyorlar.

H******* K*******

Kendisiyle ilk tanıştığımızda eşiyle beraber son derece yardımcı oldular. 7/24 kendisini sürekli olarak kafamızdaki soru işaretlerini sormak için aradığımızda her zaman doğru bilgi alabildik. Sürecin başından sonuna kadar şeffaf ve profesyonel bir deneyim yaşadık. Emlak danışmanlığı yapan insanların güvenilirliğinin son derece kötü olduğu bir ortamda kendisi ile çalışma fırsatımız olduğu için çok memnunuz. Sürecin ilk evi görme anından tapu işlemlerine kadar hep yanımızda oldular ve de her türlü ellerinden gelen yardımı yaptılar. Teşekkürker.

Zafer Akgün

Salih bey ve eşine ilgi ve alakaların dan dolayı teşekür ediyorum dairemi purofosyönel bir şekil De sattılar Emlak danışmanı arıyorsanız direk salih bey derim işini bilen bir danışman bircok Emlak danışmanınla görüştüm hepsi ayrı telden calıyor evinizi satacaksanız yada kiraya verecekseniz direk salih bey ve eşi derim kirada bir dairem daha var kiracım cıktıgı anda onuda tereddüdsüz salih beye verecem bundan sonra danışman veya emlakcı aram ilgi ve alakalarından dolayı tekrar salih bey ve eşine teşekür ediyorum

Mustafa Çelikkaya

Bu gun islemleri tamamlanan emlak alis/satis surecinde Salih bey ve eşi Miyase hanima, Profosyonel deneyimleri ile bize saglamis olduklari kolayliklar ve surecin her aninda gostermis olduklari guler yuzlu yaklasimlari icin Ailem ve kendi adima çok tesekkur ediyorum. Ev almanin yanisira olumlu fikir ve yonlendirmeleri ile guvenilir bir dostluk kazandigimiz icinde cok mutluyuz.

Osman İşcan

İlk görüşme gününden kontrat gününe kadar ve hatta sonrasında bile gösterilen ilgi ve sağlıklı iletişim içinde bulunmaktan çok memnunum. Daha sonraki gayrimenkul ihtiyaçlarım için ilk görüşeceğim kişi Salih bey ve eşi Miyase Hanım olacaktır. Etrafımda gayrimenkul ihtiyacı olan yakınlarımı da Salih & Miyase çiftiyle görüşmelerini tavsiye edeceğim.

Cemile Baykuş

Hamilelik sürecimde ev arayışında olup, bu süreci en stressiz şekilde atlatmamı sağladıkları için Salih Bey ve eşi Miyase Hanıma çok teşekkür ederim.

Ferat Baykuş

Ev kiralamak, ev değiştirmek taşlı bir yol gibi yürümesi zordur. Ama yanınızda yolu bilen yol arkadaşınız, dostunuz, büyüğünüz varsa bu yol o kadar da zor olmayabilir. Bu konuda hem zaman hem hız konusunda desteğini esirgemeyen Miyase ve Salih Avşar çiftine bu süreçte her konuda yanımızda oldukları için çok ama çok teşekkür ediyorum. Herşeyden önce sizi tanımak hayatımızda attığımız güzel bir adım oldu. TEŞEKKÜRLER. :)

Cumali Ünüvar

Salih bey öncelikle çok teşekkür ederim. çok güzel ilgilendiniz ve güler yüzünüzle bizleri mutlu ettiniz .işlerinde başarıların devamını diliyorum sevgi ve saygılarımı sunarım

Göksu Ulutaş

Salih Bey tapu elimize gecene kadar tüm süreçte yanımızda oldu, ilgi ve alakasına çok teşekkür ederiz.

İbrahim Aslan

Güleryüzlü samimi güvenilir ve dürüst bir insan. Bugün gayrimenkulümüzün satış ve tapu işlerinde bize büyük bir titizlikle yardımcı oluğu için çok teşekkür ederiz...

E******* U*******

Salih bey ve eşi Miyase hanım Dairemizi satışta bize yardımcı olmuştur. Dürüst ve samimi oluşları ticari hayatlarında herzaman başarılı olacaklarının teminatıdır. İş ahlaklarını tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Bol kazançlarınız olsun..

E******* Ç*******

Salih bey konusunda çok deneyimli güler yüzlü güvenilir bir kişi kendisinin desteğiyle maltepe gülsuyundan daire aldık her konuda bize yardımcı oldu kendisinden son derece memnunuz çok teşekkür ederiz..

Noah Cakir

Salih bey çok kibar ve düşünceli işini hakkıyla yaptığı için herkeze tavsiye ederim.

Hülya Üstad

Soğanlık taki evimi en az benim kadar titizlenerek temiz ve nezih insanlara kiralamıştır.Kendisine ve eşi miyase hanıma nazik davranışlarından ötürü teşekkür ederim.

Eray Gündoğdu

Salih bey kiralama sürecinin tamamında şeffaf olarak yardımcı oldu sağolsun.

Döndünur Yesil Şahin

Salih abi ilgisi ve alakası ile bize her sekil yardım eden ilgilenen sabırlı oldukça güler yüzlü bir insan. İşini hakkıyla yapan çok doğrucu bir insan kendisi. Iyiki tanımışım ev konusundada iyiki kendisinden yardım istemişim. Herşey için çok ama çok teşekkür ederim.

Tolga Barkan

Salih Beye çok teşekkür ediyorum. Güler yüzlü, sabırlı ve kanımca oldukça başarılı bir süreci yönetti.

Koray Turan

Salih abi güler yüzü ilgi ve alakasıyla emlakcılara bakış acımı değiştirdi. Emlak işim olursa kesinlikle Salih abi

Merve Üstünel

İlan için aradığımda bile kibar, ilgili ve bilgili olduğu anlaşılıyordu Salih Abiciğimin. Memur çocuğu olmamdan dolayı sürekli olarak ev değiştirdim ve bir sürü emlakçıyla muhattap oldum. Hayatımda gördüğüm en güleryüzlü, sevecen, ilgili, işini hakkıyla yapan biri. Sadece evi tutana kadar değil; sonrasında da yerleşme aşamasında ev sahibiyle aranızdaki köprüyü çok güzel kurarak yardımcı olmaya devam ediyor. Tıpkı Miyase Abla gibi. İkisine de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sayelerinde çok ama çok sevdiğim bir evim var. :)

Mustafa Küçükkılıç

İlk tanıştığımızda Salih Bey olan emlak danışmanımız kısa sürede Salih Abimiz oldu. Emlakçılar hakkındaki tüm olumsuz düşüncelerimi ve ön yargımı tek kalemde silen kişidir Salih abim. Sessiz, sakin yapısı gösterdiği sabır, verdiği güven ile harika bir insan olarak tanımlayabilirim. Herşey için tekrar tekrar teşekkürler...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.