GAYRİMENKUL DEĞİL GÜVEN SATIYORUM, PARA DEĞİL İNSAN KAZANIYORUM... GÜVENİLİR
PROFESYONEL
KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞİL ' GÜVEN ' SATIYORUM,

PARA DEĞİL ' İNSAN ' KAZANIYORUM.

Merhaba, ben Hasan ÇALIMLI;

1976 Yozgat doğumlu, evli, 2 çocuk babasıyım,

17 yıl "Güvenlik" sektöründe kurumsal bir firmada "Orta" ve "Üst Düzey Yönetici" olarak görev yaptım. 4 yıl önce katıldığım Remax Aqua ailesinde "Gayrimenkul, Pazarlama ve Değerleme Uzmanı" olarak çalışıyorum. 'Güven ve şeffaflık ile yaptığım ve çok sevdiğim işimde bir çok değerli insan tanıyarak Alıcı ve Satıcı tarafında hayal ve mutluluklarına ortak oldum. Gayrimenkul sektöründe, GÜVEN ve ŞEFFAFLIĞA önem veriyorsanız, umarım yollarımız kesişir. Görüşmek üzere, En derin saygılarımla...YAPTIĞIM İŞLEMLER SONUCU DERECE GÖSTERGEM;• 2018 Nisan-Mayıs-Haziran En Çok Sözleşme Alan 2. Danışman

• 2018 Haziran Ayı En Çok Sözleşme Alan 1. Danışman

• 2018 Haziran Ayı En Çok İşlem Gerçekleştiren 2. Danışman

• 2018 Kasım Ayı En Çok Müşteri Memnuniyeti Alan 3. Danışman

• 2018 Ekim-Kasım-Aralık En Çok Sözleşme Alan 3. Danışman

• 2018 Ekim-Kasım-Aralık En Çok Ciro Gerçekleştiren 10. Danışman

• 2018 Yılında Remax"a Katılıp En Çok Sözleşme Alan 1. Danışman

• 2018 Yılı En Çok İşlem Gerçekleştiren 10. Danışman• 2019 Yılı Temmuz ayı en yüksek ciro gerçekleştiren 3. Danışman

• 2019 Yılı 33. Hafta ANADOLU BÖLGE En yüksek ciro

gerçekleştiren 2. Danışman

• 2019 Yılı Mayıs Haziran Temmuz Ağustos en yüksek ciro

gerçekleştiren 7. Danışman

• 2019 Yılı Ekim ayı en çok sözleşme alan 3. Danışman

• 2019 Yılı en çok müşteri memnuniyeti alan 3. Danışman• 2020 Ocak ayı en çok müşteri memnuniyeti alan 3. Danışman

• 2020 Şubat ayı en çok müşteri memnuniyeti alan 1. Danışman

• 2020 Mart ayı en çok sözleşme alan 1. Danışman

• 2020 Ekim ayı en çok müşteri memnuniyeti alan 2. Danışman

• 2020 Ekim ayı en çok sözleşme alan 2. Danışman

• 2020 Kasım ayı en çok müşteri memnuniyeti alan 1. Danışman

• 2020 Kasım ayı en çok sözleşme alan 1. Danışman

• 2020 Yılı en çok ciro gerçekleştiren 5. Danışman* 2021 Mayıs ayı en çok ciro gerçekleştiren 2. Danışman

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

cert cert
Hasan Çalımlı portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ahmet Gazi

4 ay önce görüşmeye başladık Hsan bey ile. Bir tanıdığım tavsiye etti kendisi ile çalışmamı. İstanbul'dan geleceğiz, daire almak istiyoruz dedim. Tam ihtiyacımıza uygun 2 daire bulup, gösterdi. Birisini aldık ve döndük. Eline sağlık evladım, bizi iyi anlayıp, çözüm ürettiğin için. Saygılı ve nazik bir insan, Teşekkür ediyorum her şey için.

Abdullah Tekin

Uzun süre görüştük Hasan Bey ile sonunda istediğimiz arsayı aldık. Hasan beye ilgisi ve nezaketi için teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Güzil Aygci

İrtibata geçtiğim andan itibaren benimle ilgilenmesi ve alakasından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Her konuda yardımcı olmak adına çok emek verdiler. her zaman dostluklarımızın devamı olacak. Bundan sonrada her konuda danışabileceğim dostluklar kurduğum için çok memnunum. İyi ki varsınız.

Mehmet Ufuk

Arsamızın satışını güvenilir bir şekilde yaptı. Verdiği kaliteli hizmet ve gösterdiği emek için kendisine çok teşekkür ediyorum Hasan bey. İşlerinizde başarılar dilerim.

Bekir Kaçmaz

Hasan bey, satın alma/satış süreçlerini yönetimi ve işine olan hakimiyeti ile Türkiye emlak sektöründe eşine az rastlanacak bir isim. Profesyönel anlamda işine olan hakimiyeti ve kalifikasyonu yanında aynı zamanda kişilik olarak da dürüst, yardımsever ve her zaman iletişime açık olması ile stresli ve zor bir süreç içeren işlerimizde her zaman güvende hissetmemizi sağladı. Kendisine tüm yardımlarından dolayı içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Türk Emlak Ofisinden Edip

Meslektaşım olan Hasan Bey ile güzel bir satış işlemi gerçekleştirdik.Bu sektörde güvenle yola devam edilecek örnek davranış ve iş ahlakından dolayı sürekli çalişmak istediğim bir Meslektaşım.Kendisi ile ortak yaptığımız satış işleminde çok özveride bulunduğundan ayrıca teşekkür ediyorum.Türk emlak ofisi olarak ben ve ofisim sizinle çalışmaktan çok memnun kaldık.Bu işbirliğinin devam etmesi dileğiyle...

Derya Öykü

Saygılı işini iyi yapan, sözüne güvenilir, saygıdeğer bir insan. Çok teşekkür ederiz.

Harun Can Özbek

Akşam vakti rahatsız ettik saat 22.00'da sunum yaptı, vakit ayırdı. Ertesi gün saat 9'da istediğimiz fiyattan daireyi kontrat yaparak teslim etti. Her şey için teşekkür ederim.

Semra Yakışi

Oncelikli olarak Remax si kutluyorum Kaliteli dürüst insancıl guleryuzlu ve çözüm üreten elemanlarla çalıştığı için. Benim Danışmanım Hasan CALIMLIYA ayrıca teşekkür ediyorum. Dürüstlüğüne insanlığına çalışma performans ina hayran kaldım. Saygıĺı Güler yüzlü sözünün arkasında duran mükemmel bir danışman bütün çevreme tavsiye ediyorum. Teşekkürler HASAN CALIMLI Oğlum

Ayşe Ayıcı

İlk tanıştığımız andan itibaren kendisinin yüksek deneyimi hissediliyordu. Kendinden emin bir şekilde süreci takip etti ve sonuca ulaştık. Hasan beyle tanışmış olup evimin satılmasından dolayı çok memnunum. Kendisine ve Remax ailesine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Ali Erkan Çareci

Hasan Bey mülk alış sürecindeki profesyonel yaklaşımınız ve samimi tavrınızla bizi çok memnun ettiniz.Çok teşekkür ederiz.

Ertugrul Mut

Hasan Çalımlı beyin bizde bıraktığı izlenim güven verici, işinin gereğini özenle yerine getiren, saygın, saygılı bir uzman bir kişilik. İleride karşılamak dileğiyle sağlıklı günler ve işlerinde başarılar diliyorum.

İsmail Demirhan

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık, çok teşekkürler. Net bilgiler aldık, Hasan bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Gizem Dizdar Özdemir

Zorlu bir sürecin sonunda işletmemizin devrini Sayın Hasan ÇALIMLI bey vesilesi ile sağlıklı bir şekilde gerçekleştirdik. Remax Ailesine ve başta Hasan Beye özenle ve sabırla bizimle ilgilendiği için teşekkür eder, İyi çalışmalar dilerim.

Angela Fietz

Vertrauensvoll, sehr bemüht, sehr geduldig. bemüht sich immer um Klärung aller Fragen.

Armağan Uyan

Hasan beyden çok memnun kaldım. Saygılı, işine hakim, yardımsever.

Zinetvlla Sanzyapov

Hasan bey çok profesyonel birisi. Hasan beyden memnun kaldık.

Handan Örmeci

Her adımda bize çok yardımcı oldu. Sıradan bir iş birliği yapmadık. İşin içerisinde farklı değişkenler olmasına rağmen zorlu bir işi gerçekleştirdik. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Serhat Serdar

İşinin hakkını veren sahip çıkan ve süreçte başından sonuna kadar yanımda olan adam gibi adam hersey için teşekkürler

Koray Cakar

Hasan bey, konusuna cok hakim, musteri iliskilerini cok iyi yoneten, burokratik engelleri cok kolay elimine eden, ust duzey bir Gayrimenkul yatirim danismani. Ictenlikle tavsiye ederim, ben cok memnun kaldim. Size de tavsiye ederim Hasan Calimli bey ile rahatlikla calisabilirsiniz.

Aryan Heidari

Every thing was totally perfect. The respond of the texts and telephons was on time. Mr. hasan was help us too much. He was realy kind and fast.

Atilla Bal

Profesyonel bir emlakçı ile çalışmanın keyfini yaşadık. İşlerimizi çok kısa sürede halledip düzeyli bir çalışma ile hem kiracımızı hem de bizi memnun edecek bir çalışma oldu. Remax firmasından Hasan bey bu özenli çalışma için çok teşekkür ediyoruz. İşinizi gerçekten çok başarılı yapıyorsunuz.

Seyedeh Eghlima Ghaderi

Everything was really perfect. Mr. Hasan was really help us. Thank you very much for your good community.

Maricarmen Gaytan And Marco

I am 100 percent satisfied from beginning to the end including any questions i had even afterwards. Every single detail was handled very professionally by Hasan Calili, who is familiar with all the important aspects for property investment for turkish citizenship. Even after the sale we sit and go to his office and are always greeted and welcomed with a nice turkish coffee . We chose well.

Zeynep Karaöz

Remaxı Fulden hanım sayesinde tanıdım. Hızlı, güvenilir, sistemli çalışma hizmetleri ile evimizi sattık. Karşılıklı güven içerisinde iyi bir iş çıkarıldı.Fulden hanım ve Hasan beye teşekkür ederim.Ellerinize sağlık .

Mehmet Fatih Arslan

Bugün Remax Emlak'tan evimizi aldık Fulden hanım ve Hasan bey'e ilgilerinden dolayı müteşekkiriz. Küçük zorlukları, tecrübeleri ve bilgileri ile kolayca aştık. Herkes mutlu ve memnun. İkisine de çok teşekkür ederiz.

İ*******

İşinin profesyoneli ve gerçekten para değil insan kazanıyor çok güvenilir ve yardımsever Allah razı olsun

Halil Yalçın

Zaman yönetimini konusunda gayet başarılı biridir Hasan bey, bu konudaki ve insan ilişkilerindeki yılların deneyimini pörtföy yönetimine aktarmadaki başarısını yakından takip ettiğim biridir. Birçoğunuz maddi değerdeki varlıklarınızı emanet ediyorsunuzdur ama ben vakti zamanında evladımı da rahatlıkla emanet ettiğimden, güvenilirlik konusunda zirve olduğunu gönülden söyleyebilirim. Kadim bir insan olmasının yanında kıymet bilen ve ikili ilişkilerini önemseyen birdir. Emlak sektöründeki başarılarını takip etmeye devam ediyoruz...

Fatih Çakır

Hasan bey iş disiplini, insanlığı, nezaketi ile birçok emlak danışmanından çok farklı biri. Onun için en önemli olay ticaret yapmaktan ziyade dostluk kurmaktır. İnsanları müşteri olarak değil dost olarak gören, çalışkan ve dürüst bir insan. Remax Aqua ailesi bu yüzden her zaman önde.

Felek Evren Kaplanoğlu

2011 yılından bu yana Hasan Çalımlı beyi tanırım. Kişilik ve karakter olarak empati kabiliyeti yüksek, mükemmeliyetçi ve dürüst bir kişidir. Yaptığı her işte özverili ve başarılı olduğuna birçok kez tanık oldum. Hasan beye her konuda güvenebilir ve danışabiliriz.

Sabri Özmener

Hasan Beyin en önemli özelliği mutlaka söylediği gün saat tarih ve zamanda sizi araması orada olması ve konuyla ilgili sizi bilgilendirmesidir size alacağınız ya da satacağımız ürünün avantajlarının yanında dezavantajlarını da çok açık şekilde anlatır ne istediğimizi bilip ona göre hareket eder çok titizdir düzenlidir ve iş takibi mükemmeldir yolu açık olsun kolaylıklar diliyorum

Ömer Kaya

Hasan Bey iyi ki çözüm otağımızsınız.Hızlı ve doğru aksiyonlar için teşekkür ederim.

Sait Mercan

Riskli ve sorumluluk gerektiren işlerin, sağlam karakterli, ayakları yere basan ve sorumluluk sahibi ve dürüst kişilere emanet edilmesi gerekliliğinin hayata geçmiş halidir Hasan bey. Remax bu anlamda çok şanslı bir şirket. Başarılarının devamını diliyorum..

Hatice Ateş

Hasan bey işinizi temiz disiplinli profesyonel özen ve itina ile yapmaktasınız her zaman sorun çözen biri oldunuz siz 5 değil daha fazla hakediyorsunuz başarılarınız daim olsun ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Kemal Okur

konyaaltındaki dairem için güvenilir bir emlak danışmanına ihitiyacım vardı remaxtan hasan bey ile anlaştık. ben hayatımda işini bu kadar ciddiye alan ve süreci profosyonel yürüten bir emlakçı görmedim...sürecin başından sonuna kadar hiçbir soru işareti bırakmadan sonuca ulaştırdı. tekrar teşekkür ediyorum.

E*******

Hasan Bey işini titiz ve şeffaf bir şekilde yapan güvenilir bir kişi.. Çalışma hayatında başarılar diliyorum

Ramazan Şimşek

Hasan beye başarılar. Profesyonel bir şekilde satış sürecini yürüttü ve güvenilir bir şekilde bitirdi. Elinize sağlık.

Julia Paçacıoğlu

Hasan bey net ve dürüst bir şekilde iletişim kurdu bizimle. Teşekkürler.

Yükselüzümcü

Hasan Bey'i Hurma'daki dairemizin kiralama işleminde yetkilendirdik, memnuniyetle sonuçlandırdı, kendisi ile çalışmak zaten her zaman profesyonellik ve memnuniyet barındırıyor, teşekkürlerimi iletiyorum.

Yusuf Uysal

İşini düzgün yapan, sözüne sadık, çalışkan, başarılı bir arkadaş.

Nuretdin Mamedov

Hasan bey'den çok memnun kaldım. Tüm çevreme sizi tavsiye edeceğim. İşiniz rast gitsin Hasan bey

Çağdaş Aslan

Hasan Beyle ortalama 5 senedir tanışıklığımız var. Beraber çalıştığımız kurumda da kendisi her zaman güven veren, disiplinli ve çalışkan bir mesai arkadaşıydı. Antalya'daki evimizin satışı konusunda bize her zaman destek oldu. Antalyada güvenilecek gayrimenkul danışmanlarından olup her konuda yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Nagihan Gençaslan

Güvenilir, sağlam bir kişiliğe sahip, işini özveri ile yapan sözünde duran dakik ve harika bir gönle sahip bir insandır. İşini yaparken insanlığı unutmayan adaletli birisidir. Kimsenin ekmeğinde gözü olmayan, yardımseverdir.

Nazlı Cerepak

Antalya'nın en güvenilir emlak danışmanıdır Hasan Bey. Sözüne güvenilir, randevularına sadık, evi satıp komisyonuma bakarım mantığıyla değil de müşteri memnuniyetine önem vererek canla başla çalışan insandır. İyi ki tanışmışız kendisiyle.

Sibel Ceylan

Hasan beyle ev kiralarken tanıştık. Evin tadilatı ve aboneliklerle ilgili çok yardımcı oldu bana. Ne yaptığını bilen, nazik, efendi bir insan. Sorunlu bir ev ve evsahibi nedeniyle sıkıntı yaşamamdan dolayı aramızda sürekli köprü olarak çözüm odaklı çalıştı kendisi. Bunun için gerçekten teşekkür ederim. Profesyonel ve dürüst bir insan olduğu için diğer emlak danısmanları gibi arkasını dönmüyor, sorun yaşadığınızda da yanınızda oluyor ve destek veriyor. İyiki tanımışım artık benim için değerli bir dost kendisi. Saygılarımla.

T*******

İşine kişilere saygılı tam bir profesyonel hasan bey emlâk işinde kiralama ve satışta uzman

S*******

Hasan bey ve remax ailesiyle tesadüfen kiralık ev ararken tanıştık hic de pişman degiliz kendilerine çok teşekkür ediyorum.hasan beye özellikle teşekkür ediyorum.ilgi ve alakasindan dolayi.kendileri işinin erbabı vede güvenilir.

Bengi Tuna

Hasan Bey'i internette Remax müşteri temsilcisi ararken tesadüfen buldum ve hem ben hemde ailem çok memnun kaldık. bizim işlerimizi kendi işi gibi sahiplendi ve gerçekten çok ilgilendi. İşine olan bağlılığına profesyonel tecrübesi de eklenince karşılıklı güven ve dostluk oluştu. destekleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

Besim Erdoğan

Remax ile Hasan bey sayesinde tanıştım. emlak bilgisi, hızlı cevap, güvenilir ve şeffaf hizmeti için teşekkür ederiz. bir emlakçıdan daha fazlasını sunduğu için teşekkür ederiz.

Adem Sönmez

Teşekkür ederim arsa için. Güzel bir yatirim oldu bizim için sayenizde. İyi bir iş çikardiniz karşilikli güvenle. İyi ki varsınız.

Mehmet Ufuk Kaçmaz

Arsamızın hem satış öncesi işlerinde hem de satış sonrası bürokratik işlemlerde göstermiş olduğu yardımlarından ve profesyonel, şeffaf yaklaşımından ötürü Hasan beye çok teşekkür ediyorum. Hasan bey ve profesyonel destekleri sayesinde iki taraf için de yararlı olacak bir anlaşma sağlandığını düşünüyorum. Herkese gönül rahatlığıyla Hasan beyi ve onunla çalışmayı tavsiye ediyorum.

Veysel Cangül

Hasan bey öncelikle sizlere şeffaf, dürüst ve profesypnel iş ahlakınızdan dolayı teşekkürü bir boç görüyorum. emlak danışmanı olarak alıcıyada satıcıyada eşit işkeli yaklaşımınız ve süreç boyunca sergilemiş olduğunuz hizmetlerden dolayı, bu işte gördüğüm bir numara olduğunu söylekmekte iadeyi itibar olacağı düşüncesindeyim. Emlak danışmanı arıyorsanız kesinlikle hasan bey ile tanışmanız bile yeter olacaktır.

Onder Akkas

Hasan bey guven veren ve samimi bir profesyonel. Satın aldığım dairenin alım sürecinin her aşamasında bizi bilgilendirdi, verdiği bilgiler netti. Genelde emlakcilara karşı yaşanılan Tereddütleri, sagolsun bize yaşatmadı. Teşekkürler Hasan bey.

Songül Alakuş

Öncelikle Remaxa karşı önyargım vardı ama fazlasıyla iyi çıktı.Bu işin hakkını veriyor.Hasan bey çok başarılı ve yardımsever.Müşterinin halinden anladığı ve evi verdik iş bitti yapmadığı için ona ayrıca teşekkür ederim.Müşteri ile iletişimi son derece iyi, çözüm yolu bulması da öyle.(ev sahibi ve kiracı arasında anlaşma sağlaması açısından mükemmel.)

Emine Öz

Gerçekten işinde çok başarılı ve profesyonel, Alıcının ve satıcının hakkını eşit koruyan, prensip ve sistemli çalışan satış sonrasına kadar müşterisine manevi destek sağlayan ve en önemlisi benim bugün EV sahibi olmanı sağlayan HASAN beye sonsuz teşekkürler ediyorum. Sizin gibi bir gayrimenkul danışmanına refans olmak beni onurlandırır. Zaten çok başarılısınız bu başarınızın daim olmasını diliyorum

E*******

Hasan bey işini ciddiye alan dürüst bir danışman kendisine teşekkür ederim

Gülşen İlhan

Emeğiniz için teşekkür ediyoruz.

Nurettin Ayten

Tanıdığım dürüst ve güvenilir insanlardan birisi eğer sizinde desteğe ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz.

Mecit Ozturk

Remax firmasina daha once hic guvenmezdim.ama Hasan Calimli bey sayesinde bu firmaya bakis acim degisti.Tamamen musteri odakli bir calismayi saygi cercevesinde yuruttugunden Hasan beye tesekur ederim.

Necati Altıntaş

Disiplin, Öz veri, Güleryüz, Güven ilkeleri üzerine kurulmuş, Kaliteli & Ender Kişi diye yazılır Hasan ÇALIMLI Diye Okunur ... Başarılarınızı Her Daim Kutluyor ve Tebrik Ediyorum . Saygılarımla

Mustafa Bingöl

Hasan çalımlı beyefendinin güler yüz ve samimiyetinden çok memnun kaldık başarılarının devamını diliyorum

Orhan Merden

Remax Hasan bey bizimle daire alışveriş satışımız da kurumsal bir firma temsilcisi olarak gayet güzel satış sürecini sürecin değişmesine rağmen yeni uygulamaları önceden öğrenip tetkik edip bize hızlı ve düzenli bir şekilde daire satışımızı üzerimize almakta yardımcı oldu kurumsal bir kimlik sadece kurumsal firmanın isminde değil çalışanlarla çalışanKurumsal firma ya da kişilik karektere ve zerafet olarak birebir örtüşmesini yaşayarak gördük kendisini tebrik ederiz kendisini seviyoruz

Merve Ezgi Sarıçam

Hasan bey çok ilgili ve çok güleryüzlü, ilgisinden çok memnun kaldım. Birçok emlakçıyla görüştük fakat bizimle iletişimi en iyi emlakçıdır. Çok memnun kaldık herşey için teşekkür ederiz.

Mammadov Afshın

Hasan bey müşteri ilişkilerinde çok başarılı bir danışmandır. Vermiş olduğu gayrimenkul danışmanlığı hizmetinden çok memnun kaldım.

Kardelen Otuzaltı

Kaliteli, güler yüzlü, güvenilir, işinde başarılı Hasan bey'e çok teşekkür ederim. Saygılarımla

Emine Şen

Hasan bey'e sonsuz teşekkürler. İyi ki böyle bir gayrimenkul danışmanı ile tanışma fırsatım oldu. İşini en iyi ve kaliteli şekilde, hakkını vererek yapıyor . Kendisine başarısının devamını diler, teşekkür ve saygılarımı sunarım.

Yılmaz Çetinkaya

Hasan beyin çalışmaları profesyonel ve güven vericiydi. Evimi kısa sürede sattı. Emek ve çalışmaları için kendisine ve remax aqua ailesine teşekkür ediyorum. Ayrıca birlikte çalıştığı Selcen Hanım ve Ahmet Uygar beyede iş birlikleri için teşekkür ediyorum

Olcay Uğur

Remax aqua şirketiyle çalışmak çok zevkliydi, emeği geçen Hasan Beye çok teşekkür ederim

Dilek Ciner

Hasan Bey bizim için bir gayrimenkul danışmanından öte, bizim bir kardeşimiz olmuştur. Teşekkürler Hasan Bey.

E*******

Hasan çalımlı başarılı bir emlakci güvenilir ve koordinasyon bilgi aktarımı konularında yeterli baştan sona süreci takip eden saygılı güvenilir bir emlakci böyle çalışma esaslati ile devam ederse konusunda ilerleyeceğini düşünüyorum

Beril Küçükkara

Seri, güven veren, düzenli, samimi bir çalışmayı. Çok teşekkürler Hasan Bey.

Murat Çakıcı

Sahip oldugumum konutun satıs işlem sürecinden şeffaflığıi bilgi akışı, iletişimdeki seviye ve kalitesiyle gayrimenkul danismanlik sisteminde calısan bircok kisiye ornek gosterilebilecek tavrindan dolayı Hasan Bey ve şahsı uzerinden gosterdikleri sicakkanliliklarindan dolayı tüm Remax Aqua çalısanlarina teşekurler.

Murat Ertekin

Sevgili Remax Hasan bey ile çalışmaya başladığımızdan sonuçlanana kadar sanki kendini benim yerime koyarak davranması takdir ediciydi. Hasan Bey e davranışından dolayı teşekkür ederim

Yalçın Büyük

İşini düzgün ve disiplinle yapan emlakciyi bu zamanda bulmak çok zor Hasan bey işine önem veren ve büyük bi disiplinle yapan bir emlakcidir.

Ali Erim Koç

İlginin müthiş olduğu tam bana uygun evi bulan bu süreçte buna vesile olan Hasan beye teşekkürlerimizi sunarız kalite Remax.

Kemal Yorulmaz

İşini bilen sorumluluk sahibi insanlarla çalışmak istiyorsanız çözüm Remax Hasan beyin özverili çalışması ve hızlı çözümleri tercih sebebimiz oldu emeğinize sağlık Hasan bey

Kenan Yorulmaz

Güvenilir işini bilen saglam kalekterli bi insan

Murat Kaan Otuzaltı

güler yüzlü başarılı hızlı çözümü ile işinin ehli gayrımenkul danışmanı başarılarının devamını dilerim iyi çalışmalar...

Javid Kavami

Çok güzel, tekrar ve devamlı çalışacağız. Teşekkür ediyorum.

Yasemin Ballı

İlk aşamadan son aşamaya kadar Hasan bey'in ilgili ve güven verici yaklaşımı sayesinde çok kısa sürede arzu ettiğimiz evi tuttuk. Teşekkür ederiz.

Katibe Boynuyoğun

Tek kelime ile Harika

Volkan Alabaz

Merhabalar; Hasan Bey ile gerçekleştirdiğimiz yeni evimizin satın alma süreci çok rahat ve sistemli bir şekilde ilerledi. Süreci profesyonel olarak yürütmesi her iki taraf içinde soru işaretleri oluşmadan problemsiz ve düzgün bir şekilde tamamlanmasına sebep oldu. Satın alma öncesi ve sonrası gösterdiği yakınlık ve samimiyetinden dolayı kendisine ve siz değerli Re/Max Aqua ailesine çok teşekkür ederiz.

Murat Kaan Otuzaltı

Danışmanım Hasan bey den memnunum guler yüz iş takibi konusunda kendisine teşekkürlerimi sunar çalışma hayatında başarılar dilerim iyi çalışmalar

Meral Alabaz

İşinde son derece tecrübeli, yeterli donanıma sahip profesyonel bir insan. Her türlü sorunumuzun çözümünde yardımcı oldu. Satın alma işlemimizi en güzel şekilde atlattık. Çok teşekkürler.

Mila Albayrak

Hasan bey'e güvenebilirliği, iş hızı ve iş bitiriciliği için çok teşekkür ediyorum evimi en kısa sürede güvenilir bir şekilde sattığı için. Başarılarınn daim olsun ablacım. Her şey için çok sağol. Allaha emanet ol

Ercan

Remax aqua da gerçekleştirdiğimiz işlemlerde son derece hoşgörülü ve güvenilir bir şekilde yardımcı olan hasan beye cok teşekkür ederiz

Bahar Aktaş

Hasan Bey mükemmel bir arkadaş dost birisiniz. Sizi tanıdığımız için çok memnun olduk. Her şey için teşekkürler. Remax sizin gibi bir çalışma arkadaşı olduğu için çok şanslılar. Teşekkürler.

Ali Ekber Aktaş

Remax Aqua'da Hasan Bey ile gerçekleştirdiğimiz daire alım işleminde tam bir iyi niyet, hoşgörü ve yüksek alaka ile işlerim tamamlanmıştır. Kendisine çalışma hayatında üstün başarılar dilerim.

Hamit Aktaş

Hasan Bey ile ilgili düşüncelerim gayet olumlu. Vermiş olduğu hizmet ve mücadele için çok teşekkür ederim.

Özlem Ünay

Hasan bey 'e verdiği kaliteli hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Şebnem Bozkurt

Verilen hizmetten çok memnun kaldım, çok teşekkür ederiz.

Hacer Yalçın

İlgi alaka mükemmeldi. Hasan bey gerçekten işinin hakkını verdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Metin Bilgili

Her alanda 5 yıldızlı ilgi ve alaka gördük. Firma başarılarınız daim olsun.

Burcu Bilgili

Yıllarca emlakçılardan ev kiraladık ve ben emlakçılığın ne demek olduğunu ilk kez bugün farkettim. İşlerini büyük bir saygı ve özveriyle yapan insanları ilk kez gördüm bu sektörde. Çok güzel ilgi gördük ve mutlu ayrıldık. Tüm çevreme önereceğim tek kurum olacak burası . Herşey için teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.