Merhaba,

Ben Derya Çağlın.

İstanbul Üsküdar doğumluyum.Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Lisansını tamamladıktan sonra, profesyonel iş hayatımın başlangıç temellerini attım. 2005 yılında Türkiye"de bir ilke imza atarak dünya fitness ve vücut geliştirme şampiyonlarınında arasında bulunduğu muhteşem bir kadro ile Kartal"da kurmuş olduğumuz spor salonumuzda binlerce üyemize profesyonel hizmet verdim.

Bu sayede Kartal Bölgesindeki güvenirliliğim ve bilinirliğim gün ve gün artmış oldu.

2014 yılında biriktirmiş olduğum tüm deneyimim ve ikili ilişkilerim sayesinde Kartal Bölgesinde gayrimenkul sektöründeki büyük boşluğu farkettim.

GÜVEN, İSTİKRAR ve HEDEF - SONUÇ ilişkisini kendime ilke edinerek bu sektördeki ilk temellerimi attım.

Kendi markam ile 4 yıl çalıştıktan sonra tüm Türkiye"de profesyonel gayrimenkul işini yürütebilmek için kurumsallıktaki ilk adımımı atarak RE/MAX KALYON da Broker&Owner olarak sisteme dahil oldum.

2019 yılında Kalyon'daki uzman ekibimle birlikte Gayrimenkul Şampiyonlar liginin en iyilerinden olan MALTEPE - KARTAL Bölgenin En İyi Ofisine transfer oldum.Başarı grafiğimizi ekip olarak gün ve gün arttırdığımız için 2019 yılında RE/MAX sisteminde YILDIZLAR KULUBÜ üyeliğine hak kazandım.Siz değerli müşterilerime ticari, lüks konut ve büyük projelerde, kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmetimizi sunmaktan mutluluk duyuyorum.RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

cert cert cert

2019

cert
Derya Çağlin portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.