VER YETKİYİ GÖR ETKİYİUZMANLIĞIM İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAK VE MÜLKÜNÜZÜ DEĞERİNDE EN İYİ FİYATTAN ALMAK VE SATMAKTIR. Gayrimenkul sektöründe İşinizi Kolaylaştıran Yol Arkadaşınız MUSTAFA YİĞİT Mülk sahiplerinin ve alıcıların hak ettiği hizmeti sağlama hedefiyle yola devam ettiğim sektörünün lideri ve en başarılı ofislerinin başında gelen, Buca konumlu Re/Max Arma’nın Gayrimenkul Danışmanıyım. Mülk sahibi olmak, sahipseniz daha iyisini elde etmek her insanın yaşamındaki en önemli hedeflerinden biri olduğuna şüphe yok. Bu kadar önemli bir hedefe ulaşabilmek için İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRAN, profesyonel ve de kurumsal bir danışmanınız olsun ister misiniz? Re/Max markası altında, Arma ofisin tecrübesiyle, piyasa avantajlarını en iyi şekilde kullanarak, gayrimenkulünüzü en kazançlı şekilde almak ya da satmanızı sağlamak için ilgili tüm süreçleri sizin için araştırmaya ve sonuçlandırmaya talibim. Her türlü gayrimenkul ihtiyaçlarınızda başvuracağınız adres olmaktan mutluluk duyarım. *BAŞARILARIM&ÖDÜLLERİM* İşlem 1.si 2018 yılı ofis içi Müşteri memnuniyeti 1.si 2019 yılı ofis içi İşlem 1.si 2020 Yılı ofis içi Ciro 1.si 2020 yılı ofis içi İşlem rekoru ödülü 2020 yılı ofis içi 2021 bir günlük işlem rekoru 1.si ödülü(5 işlem) İşlem 1.si 2021 yılı ofis içi Ciro 1.si 2021 yılı ofis içi Müşteri memnuniyeti 1.si 2021 ofis içi İşlem 1.si 2022 yılı ofis içi Ciro 1.si 2022 yılı ofis içi Müşteri memnuniyeti 1.si 2022 yılı İşlem 1.si 2023 yılı 1.çeyrek ofis içi Ciro 1.si 2023 yılı 1.çeyrek ofis içi İşlem 1.si 2023 yılı 2.çeyrek ofis içi Ciro 1.si 2023 yılı 2. Çeyrek ofis içi İşlem 1.si 2023 yılı 3.çeyrek ödülü İşlem 1.si 2023 yılı 4.çeyrek ödülü İşlem 1.si 2023 yılı

Uzmanlık Bölgesi

Alpkent Mah. / Torbalı Cumhuriyet Mah. / Torbalı Ertuğrul Mah. / Torbalı Tepeköy Mah. / Torbalı Torbalı Mah. / Torbalı

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Mustafa Yiğit portföyünde 18 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 18 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emre Güler

Yatırımlık daire alım sürecinde yüksek tecrübesiyle bizlere destek oldu, güvenirlik, güler yüzlülük, profesyonel deneyimi sayesinde süreci problemsiz olarak tamamladık. Herşey için teşekkürler.

Eyyüp Ercan

Mustafa bey aracılığıyla Alpkentte bir daire aldık. Kendisi gayet hoşgörülü ve profesyonel çalışan bir insan. Tüm aşamalarda bize çok yardımcı oldu. Kendisinden çok memnun kaldık, bundan sonra kendisine danışmadan hareket etmem kesinlikle.

Murat Şener

Merhabalar, Mustafa Bey ile daha önce aldığım evin kiralama süreçlerinde çalışmıştım. Bu defa da evimin satış işlemlerini yürüttü. Evin satış fiyatı değerlemesinde ki profesyonel rayiç bedel dosyasından, hem evdeki kiracıma, hem de tüm süreçlerde ki profesyonel bakış açısı beni çok memnun etti. Neredeyse hiçbir şeye karışmadım ve her gelişmeden beni haberdar edip doğru bir danışmanlık yaptı. Ayrıca saygı ve sabırlı oluşu, güvenilirliği, takipçiliği, üslubu, yaklaşımı harika👏👏👏Ben uzun zamandır böyle bir emlak danışmanlık hizmeti almamıştım. Gerçekten emlakçılık anlayışımı değiştirdi. Tekrar teşekkürler Mustafa Bey,

Sinan Pınar

Tarla satışımız için Mustafa Bey ile tanıştık ve çalıştık.. Çok kısa bir zaman içerisinde bizi de bilgilendirerek yerimizin güvenilir bir şekilde satışını gerçekleştirmemizi sağladı.. Emekleri için çok teşekkür ederiz..

İdris Önder

Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızdan çok memnun kaldım... şiddetle tavsiye ediyorum..

Tarık Karğın

Mustafa Bey ile daire kiraladım bize çok yardımcı oldu. Aboneliklerimde bile yardımcı oldu gayet memnun kaldım. Bundan sonra gayrimenkul işlerinde ilk aklıma gelen Mustafa Bey olacak. Her şey için teşekkür ederim.

Taner Orhan

Mustafa Yiğit Bey gayrimenkul danışmanlığından çok daha fazla şeffaf ve güvenilir bir arkadaş. işlemleri hızlı bir şekilde halledip bizleri mülk sahibi yaptı. İşlerimin yoğunluğundan tapuyu almadan parayı kendisine gönderdim güven kelimesinin tam anlamı iyi ki tanımışız her şey için çok teşekkür ederiz Mustafa Yiğit Bey ve RE/MAX ailesi.

Tuncay Çeker

Göndermiş olduğunuz Mustafa Yi̇ği̇t adlı i̇ş ortağınızdan gayet memnun kaldık İyi̇ ki̇ varsınız. İyi ki RE/MAX Arma.

Görkem Akif Tosun

Mustafa abi alım satım da hızlı güvenilir alışverişin adresi

Ahmet Bay

Remax ın kurumsal kimliğine yakışır ciddiyet, hızlı işlem, sözünün eri, kendisine ev kiralar gibi hassasiyet. Herşey için teşekkürler Mustafa bey.

O******* S*******

Yaklaşık 3 yıldır Torbalı'da Mustafa Bey'le çalışıyorum. Sunduğu hizmet ve güven ilişkimiz o noktaya geldi ki artık "siz ne derseniz o olsun" diyorum. Sanki evim kendisininmişçesine özenli çalışıyor. Her açıdan ÇOKMEMNUNUM. Çok teşekkürler Remax, çok teşekkürler Mustafa Bey.

Ender Günay

Mustafa bey, halden anlayan yardımsever güleryüzlü yaklaşımlarıyla sorunsuz şekilde emlak işim hal oldu.teşekkürler sayenizde hiç sorun yaşamadım.yine emlak işim olursa ilk aramak istediğim sizsiniz

A******* A*******

Gayrımenkul danışmanlığında hizmet güven hepsinden önemlisi dürüst ve yanıltıcı bilgi yok kısaca Mustafa beye danışmadan almayın.! Satmayın...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.