İşbirliği, Samimiyet,Güven

DEĞERLERİMİZ;

·       Etik değerlere

·       İş Birliği

·       Açıklık ( Hesap Verilebilirlik- Şeffaflık)

·       Güvenilirlik

·       Çözüm Odaklı

·       Gelişime Eğitime Açık

·       Müşteri Odaklı Memnuniyet

Uzun yıllardır inşaat ve satış-pazarlama sektöründe edindiğim bilgi birikimi ve tecrübelerimi işbirliği, samimiyet, güven ilkelerine dayanarak RE/MAX çatısı altında hem meslektaşlarımla çözüm ortaklığı yapmak hem de siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet için Olive Gayrimenkul ile buradayım.

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2021

Bu eğitim, katılımcının satışın en önemli aşaması olan "kapama" sürecini başarılı bir şekilde yönetebilmesini ve sonuçlandırmasını hedefler.

2023

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir.
Cemile Erdem Bektüre portföyünde 44 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 44 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mehmet Güvendi

Cemile Hanım'la Tekirdağ'daki arsa satışımızla ilgili çalıştık. Bilgisi ve uzmanlığıyla bize çok yardımcı oldu ve kendisinden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Sercan Candan

Cemile Hanım gayet disiplinli ve çalışkan bir danışman. Tecrübesi ve bilgisi yolumuza ışık tuttu. Tanımaktan çok memnunuz ve başarılar diliyoruz.

Salih Akgül

Arsa satışımızla ilgili Cemile Hanım'ı yetkilendirdik. İşini iyi yapması dışında çok iyi biri, teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Kemal Kulak

Doğru bilgiyi hızlıca size ulaştıran gerçekten işiniz için emek veren bir danışman. Çok memnunuz kendisiyle çalışmaktan.

Taner Ardal

Cemile Hanım işinde çok başarılı ve profesyonel. Kendisiyle çalışmak bize de nasip oldu. Bilgisi ve desteği için teşekkürler.

Yusufhan Soymısırlıoğlu

Cemile Hanım'la çalışmaktan çok memnun kaldık. Yaptığı değerlemeler ve verdiği bilgiler çok açıklayıcıydı. Çok teşekkür ederiz kendisine.

Erdinç Sel

Çok memnun kaldık kendisiyle çalışmaktan. Teşekkür ediyoruz ilgi ve alakası için. Başarılarının devamını diliyoruz.

Yunus Yazıcı

Cemile Hanım'a sahibinden vasıtasıyla ulaştım. Mesaj atmamın akabinde kendisi hemen rapor ve bilgilerini bizlerle paylaştı. Çok ilgilendi, çok teşekkür ediyoruz. Tanıdığımız için de ayrıca memnunuz.

Şenol Can Tuncer

Kendisiyle çalışmaktan memnun kaldık. Çok yüklü bilgi birikimine ve donanıma sahip bir danışman. Çok teşekkür ediyoruz.

Burak Baban

Zingat üzerinden Cemile Hanım'la tanıştık. Kendisi hemen konuyla ilgili bize dönüş yaptı ve yerimiz uzak olmasına rağmen birkaç gün içinde giderek gerekli değerleme ve raporları bize sundu. İlgisi için çok teşekür ederiz. Çok memnunuz.

Mahmut Çetin

Cemile Hanım sayesinde istediğimiz tüm bilgilere hızlıca ulaştık. Çok ilgilendi bizimle, çok teşekkür ederiz.

Faruk Asut

Arsa değerlemelerinde uzman bilgisiyle bize çok yardımcı oldu. İşini layıkıyla ve severek yapan bir hanımefendi. Başarılarının devamını dileriz.

Bedirhan Deniz

Cemile Hanım işinde çok profesyonel bir hanımefendi. Yapcağımız yatırımlarla ilgili bize çok yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz.

Kemal Güngör

Cemile Hanım satış sürecimizi çok iyi yönetti. Profesyonelliği ile süreci hızlandırarak bizi sonuca götürdü. Tüm desteği ve hizmeti için teşekkür ederiz kendisine.

Mehmet Berçin

Kendisi işinde çok başarılı bir danışman. Bize de fazlasıyla yardımcı oldu. Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Gülbahar Akbaba

Bayrampaşa'daki dairemizin satışı için Cemile Hanım'la çalıştık ve çok memnun kaldık. İlgisi ve işi konusundaki bilgisiyle satış sürecini hızlandırdı. kendisine çok teşekkür ediyoruz.

İlker Koç

Cemile Hanım'ın arsamız için hazırladığı rapor ve değerlemelerden çok memnun kaldık. Aradığımız tüm sorulara cevap bulduk ve ihtiyaç duyduğumuzda tekrar kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz. Teşekkür ederiz.

Erkut Öztürk

Cemile Hanımla çalışmaktan çok memnunuz. Mesleğine bağlılığı ve bilgisiyle bizi hızlı ve doğru sonuçlara götürdü. Başarılarının daim olmasını dileriz.

Hüseyin Aydemir

Cemile Hanım satılık dairemizle ilgili çalışmalar yaptı. Piyasa değerlemeleri ve bilgisiyle bize çok yardımcı oldu. Teşekkür ediyoruz, başarılarının devamını dileriz.

Necati Karakaş

Cemile Hanım'la çalışmaktan çok memnunum. Bilgi birikimine ve tecrübeye sahip bir danışman. Başarılarının devamını diliyorum.

Şahin Çelik

Kendisiyle çalışmaktan gayet memnunuz. Arsa arazi konusundaki bilgi ve deneyimleriyle sonuca giden süreci hızlandırıyor. Başarılarının daim olmasını diliyoruz.

Sevinç Gürkan

Kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz. Uzman bilgisine dayanarak Silivri'de ki arsamız için kendisini yetkilendirdik. Çalışmaları için teşekkür ederiz.

Ozan Eybek

Cemile Hanım tuttuğunu koparan çok başarılı bir insan. Kendisiyle çalışmaktan memnunuz. Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Fatih Molla Ali

Gaziosmanpaşa'dan aldığımız dubleks ev için Cemile Hanım'la çalıştık. Herşey çok olumluydu ve bizimle sürecin sonuna kadar ilgilendi. Çok teşekkür ederiz kendisine.

A******* V*******

Cemile Hanım arsamızın değerlemesi konusunda bize çok yardımcı oldu ve kendisini satış için yetkilendirdik. Çalışmaları için çok teşekkür ederiz.

Fatma Soysal

Hisseli yerimizin değerlemesinde adil çalışma sistemiyle bize çok yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.

Abdullah Coşkunsu

Cemile Hanım'la çalışmaktan çok memnun kaldık. Hakkaniyeti ve mesleki bilgileriyle yaptığı çalışmalar çok yararlı oldu. Çok teşekkür ediyoruz.

Songül Kartal

Hisseli olan yerimizle ilgili, hukuken haklarımızı gözeterek bize fayda sağladı. Çok teşekkür ederiz kendisine.

Oğuz Sezer

Çanakkale Bayramiç Tongurlu'daki arsa için Cemile Hanım'la çalıştık. İşinde gayet başarılı ve tecrübeli. Çok teşekkürler.

Sema Eroğul

Kendisiyle tanıştığımız için mutlu, verdiği hizmetten de çok memnunuz. Teşekkür ediyoruz.

Yusuf Sert

Kendisi çok pozitif ve güleryüzlü bir insan. Enerjisi telefonun ucundan bile hissediliyor. Gayet memnunuz. Hizmeti için teşekkür ederiz.

Doğukan Aydoğdu

Bayrampaşa sanayi sitesindeki dükkanımız için kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz. Teşekkür ediyoruz.

Umut Ünel

Sefaköy'deki dükkanımız için kendisine yetki verdik. Çalışmalarından gayet memnunuz. Teşekkür ediyoruz.

Ferit Kaplanoğlu

Cemile Hanım'la çalışmaktan ve verilen hizmetten çok memnun kaldık. Alanında bilgi sahibi ve uzman görüşüyle işlemimizi hızlıca sonlandırdı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Ferdi Kavruk

Çanakkale'de bulunan arsanın değerlemesinde çok ilgili davrandı. Arazi konusundaki bilgisi nedeniyle kendisine yetkimizi verdik. Teşekkür ederiz.

Avni Üçkardeş

Bayrampaşa'daki dükkanın satışı konusunda iyi bir çalışma yaptı. Teşekkürler

Ümit Pala

Kendisinde bulunan portföyü almamız konusunda çok yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun olduk. Bundan sonra tüm işlerimiz Cemile Hanım'da. Teşekkür ederiz.

Yahya Uslu

Çanakkale Bayramiç'de bulunan arazilerimiz ile ilgili detaylı çalışma yaptı. Fazlaca yatırımcısı var. Cemile Hanım'a güveniyoruz. Teşekkür ederiz.

Kılıç Sait Yüksel

Dükkanımızın satışını başarılı bir şekilde sonlandırdı. Dürüst çalışan bir hanımefendi. Kendisini tanıdığımıza çok memnun olduk. Çok teşekkürler.

Ahmet Aydar

Cemile Hanım'a Google vasıtası ile ulaştım. Hizmetinden çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler.

Ercan Karaduman

Cemile Hanım ailemizin içinde başarılı gayrimenkul danışmanımız olarak mülklerimizi gözümüz kapalı olarak yetkilendireceğimiz tek isim, dürüst bir insan.

Timuçin Peçen

Cemile Hanımla çalışmaktan mutlu olduk. İşine gösterdiği özen için teşekkürler. Başarılar dilerim.

Serpil Kurtuluş

Cemile Hanımla başarılı ve güçlü bir insan. Kendisini tanımaktan çok memnun oldum. Nice güzel işlerde çalışmak dileğiyle. Teşekkürler.

Bülent Dereli

Kırklareli Babaeski'de bulunan arazimizin satış işlemini en iyi şekilde sonuçlandırdığı için, ayrıca kendisi bizzat Kırklareli tapuya gelip tüm resmi işlemleri yaptığı için sonsuz teşekkürler.

Ali Akıncı

Bayrampaşa Vatan Mahallesinde bulunan arsamızın değerlemesini kapsamlı bir araştırma ile doğru fiyata ulaşmamızı sağladı. Kendisini satış konusunda yetkilendirdik. Başarıları daim olsun.

Müjdat Elmas

Cemile Hanımı tanımaktan çok memnun olduk. Arayışımıza özel bir çalışma sonucunda tam istediğimiz gibi bir ev bulduk. Sorunsuz bir şekilde satışı gerçekleştirdik. Harika bir insan.

Alper Özsavurur

Eyüp Topçular'daki müstakil evimizin satış sürecinde, Cemile Hanımdan aldığımız hizmet sonucunda satışımızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Kendisine çok çok teşekkür ederiz. İşinde başarılar dileriz.

Salih Erer

İstanbul Havalimanına yakın arazimizin değerleme ve satış işlemi için Cemile Hanımla çalıştık. İşinde çok başarılı. Arazi işinde bir hanımefendi ile çalışmaktan gurur duydum. Kendisine teşekkür ediyorum.

Kadir Ünal

Eyüp Sultan Akpınar köyündeki arsamız ile ilgili bölge piyasasına hakim oluşu çalışmamıza neden oldu. Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Cahit Aksoy

Cemile Hanım'la çalışmaktan memnunum. Arsa arazi konusunda bilgisi oldukça iyi. İş hayatında başarılar dilerim.

Levent Ünlü

Cemile hanım işinde başarılı biri. İlgi ve alakası için teşekkür ederim.İstikrarlı ihtiyacımızı belirlemesi takip etmesi işine gösterdiği özen çok iyi

Ahmet Danacı

Arsamın değerlemesi konusunda çok yardımcı oldu. Piyasanın ve Bölgenin durumuna göre önceden satmayı düşündüğüm yerim ile ilgili daha çpk kazanmamı sağladı Teşekkür ederim

Erdinç Gündoğan

Sağolsun çok yardımcı oldu Teşekkür ederim

Mohammed Al Wahab

Fatih Cibalide arsa almamız konusunda çok yardımcı oldu.İyi bir insan Çözüm odaklı

Aydın Gökhan

Profesyonel işinde başarılı.Bölgeye çok hakim bir insan hizmetinden çok memnun olduk Teşekkür ederiz.

Ulaş Koyuncu

Remax ANALİZ’den Cemile ERDEM BEKTÜRE’den aldığımız hizmetten gayet memnun kaldık Güler yüzlü ve bilgi donanımlı danışmanıza işinde başarılar dileriz…

C******* Y*******

Cemile hanım çok ilgiliydi, çok teşekkürler. Kendisi çok dürüst çalışan biri

Serkan Acar

Cemile hanımla çalışmaktan çok memnunuz. kendisi çok nazikti. Teşekkürler

Abdurrahman Taha Karadağ

Kendisiyle çalışmaktan son derece memnunuz, teşekkürler..

Levent İncekara

Cemile hanımın ilgisine teşekkür ederiz. Çok memnunuz

T******* F*******

Kendisine ilgisi için teşekkür ederiz.

Hilal Albayrak

Kendisiyle çalışmaktan çok memnun olduk, çok teşekkürler. Her şey sorunsuz ilerledi

Zeynep Nilgün Gülşen

Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum, teşekkürler.

Kamil Ersin

Sizi tanıdığıma çok memnun oldum, geçirdiğimiz süreçte ki ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Süreci yönetmeniz ve sonuçlandırmanızdan çok memnun kaldım.

Aynur Hamdi

Sorunsuz bir şekilde alışımızı gerçekleştirdik. Bu süreçte hiç sorun yaşamadık. Çok çok memnun kaldık hem sizin gibi biriyle tanıştığımız, hem de çalıştığımız için. İlginize teşekkür ederiz.

Tülay Bıldırçin

cemile hanım işini gayet başarılı yapıyor, kendisi ile çalışmak harikaydı. teşekkürler.

Kıvılcım Sinem Öztuncer

Gayet güzel bir çalışma oldu. Çok memnunuz teşekkür ederiz.

Ramazan Erdoğan

Kendisi çok ilgi ve alaka gösterdi. Aldığımız hizmetten son derece memnunuz

T******* E*******

Çok profesyonel çalışıyor kendisi. Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum. Dönüşleri çok hızlı oluyor.

Mehmet Şahintaş

Cemile hanım ile çalışmaktan çok memnunum. Her aradığımızda ulaşılabilir olması çok güzel. İlgisi ve iş takibinden çok memnunuz. Teşekkürler.

Rıfat Durdu

Kendisi ile yaptığımız çalışmadan memnunuz. Teşekkürler

Fevzi Akıncı

Çalışmamızdan çok memnunuz. Cemile hanım gayet ilgili. Analizini, araştırmasını en iyi şekilde yaptı ve bize sundu. Kendisine teşekkürler ederim

Ahmet Akan

Kendisi ile çalışmaktan son derece memnunuz. Her şey için çok çok teşekkür ederiz

Eyüp Göktaş

Çalışmamızdan çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler.

Halit Alparslan

Cemile hanım ile çalışmaktan çok memnunum ileride çalışmayı düşünüyorum tekrardan. Çok teşekkürler.

İbrahim Demir

Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum. Kibar, ılımlı, yaklaşımı çok güzel. Teşekkür ederim

Faruk Kişmir

Çok memnun kaldık çalışmamızdan. Kendisi çok ilgiliydi. Her zaman ulaşabilmek, iletişimde olmak, sorularımızın cevaplanması konusunda da çok memnunduk

F******* Ş*******

İlgisinden alakasından çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim..

Mehme Başköy

Cemile hanıma çok teşekkür ederim bizi doğru bilgilendirdiği için. Bizi yanlış bir yatırım yapmaktan kurtardı. Tekrardan çalışmak dileğiyle..

Mehmet Güneş

Cemile hanımla yaptığımız çalışmadan memnun kaldım. Müşterileriyle iletişimi çok güzel..

Emrah Bilir

Çok memnunum.. Gayet iyi ve profesyonel çalışıyor. Samimi ve ilgili. Çok teşekkürler.

Merve Top

Cemile Hanımın hizmetinden memnun kaldık.

Ergül Duman

Cemile hanımdan çok memnunum. Kendisiyle çalışmaktan ve tanışmaktan çok memnun olduk

Leman Gümüşhan

Çok memnunum.. Gayet iyi ve profesyonel çalışıyor. Samimi ve ilgili. Çok teşekkürler.

Barış Kösedağı

Harika bir insan, çok iyi bir çalışma. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunuz. Emeği için teşekkürler.

Sefa Bakış

Kesinlikle çok memnun kaldığımız bir çalışma oldu. Bir daha çalışmak isterim. Kiralanan evimizin satışını da kendisiyle yapmak istiyoruz. Çok teşekkürler.

Saim Çelik

Cemile hanım çok iyi bir insan. Çok ilgilendi bizimle. Allah razı olsun elinden geleni yaptı, Süreci profesyonellikle yönetti.

Seçil Şener

Cemile hanımla tanışmaktan ve çalışmaktan çok memnun olduk. Çok teşekkürler

Gürhan Sayar

Cemile hanım çözüm odaklı çalışarak bizi çok memnun etti. Her konuda aklımızda ki soru işaretlerini giderdi. İlgisine çok teşekkür ederim. Nice işlerde beraber çalışmak dileğiyle.

Mustafa Güneş

Cemile hanım çok yardımcı oldu. Her şey yolunda gitti. Teşekkürler..

Celal Harputoğlu

Cemile hanımın satış süreci boyunca gösterdiği ilgi alaka ve gayreti için kendisine teşekkür ederim.

Ayşe Ulucan

Cemile hanım süreçle ilgili çok yardımcı oldu, elinden gelenin en iyisini yaptı. Satıcı ve alıcı arasındaki dengeyi çok iyi sağladı. Tüm süreçlerin takibini bizzat kendisi yaptı. İmzadan tutun tapunun teslimine kadar her an bizimle ilgilendi. Gayet memnun olduk aldığımız hizmetten, çok başarılı bir süreçti. Tekrardan teşekkürler.

Selver Kıroğlu

Cemile hanım bizim satışımızı çok kısa ve olumlu bir şekilde çalışmasını yapıp her iki tarafta memnun kalacak şekilde satış işlemini başarıyla gerçekleştirdi. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler. Başka bir satışımızı da kendisi ile gerçekleştirmeyi çok isterim. Çok çok teşekkürler.

Kemal Kerem Tuncer

Birçok kişi ile birçok iş yaptık fakat Cemile hanım kadar profesyonel, güler yüzlü biriyle çalışmamıştım. Hem alıcı hem satıcı için objektif ve profesyonel bir çalışma oldu. Teşekkürler..

Erol Akan

Çok memnun kaldım. Sözünün eri biri. Ne söz verdiyse, ne dedi ise gerçekleştirdi. Gayrimenkul işlerimde kendisiyle tekrar çalışacağım

Emel Erol

Çok ilgili, çok güler yüzlüydü. Tüm işleri kolaylaştırdı bizim için. 10 /10 bir iş çıkardı

Nurhan Bektüre

İşlerimiz çok çabuk halledildi. Çok teşekkürler

Mesut Erdem

Çok işte beraber çalıştık, umarım daha da beraber çalışırız. Çok başarılı buluyorum, teşekkürler

Gürcan Görel

Cemile Hanim yapmis oldugumuz arsa satisimizda gostermis oldugunuz ozverili calismanizdan dolayi cok tesekkur ederiz. Baska calismalarda gorusmek uzere.

Zuhal Genelioğlu

Cemile hanım, Sizinle konuştuğumuz günden itibaren nazik ve güven verici yaklaşımınız, her koşulda her saatte size ulaşabilmemiz ve her türlü problemi müthiş bir profösyönellikle çözme yeteneğiniz sayesinde satışımız çabucak yapıldı. Çok çok teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

Zeynep Kutmangil

Cemile hanım gösterdiğiniz ilgiden çok memnun kaldım her şey çok yolunda gitti her zaman sizinle çalışmak isterim her şey için teşekkür ediyorum başarılar diliyorum.

Halis Durak

Müşteri temsilciniz Cemile Erdem bektüre hanım gerçekten çok yardımcı oldu.Teşekkürler, tekrar görüşmek üzere. Saygılar.

Nevzat Derdiyol

Cemile Hanımın hizmetinden memnun kaldık.

Bayram Kapıcı

Danışman Cemile hanım bölgeye hakim.Enerjik.Çalışkan.Samiyetine çok güvendik.İkna kabiliyeti çok yüksek.Sıcak ve güvenli.Devamlı cemile hanımla çalışmak isterim.Teşekkürler.

Sibel Kasapoğlu

Cemileden çok memnunum.Herşeyimize koşuyor, ALLAH Razı olsun.

Özden .keskin

Adı gibi kendi gibi güzel işinin ehli insan. En önemlisi toplumumuzdaki kemikleşmiş emlakçı dendiğinde ön yargıları tastamam ortadan kaldıran GÜZEL KADIN.. Cemile hanım. İyi ki size ulaşabildim. İyi ki sizi tanıdım. Hizmetinizi olağanüstü bir başarı, özveri ve müşteriye yarar halde yaptığınız için minnettarım. Keşke herkes görevini sizin gibi yapabilse.. Kelimeler yetmiyor samimiyetiniz, yardımlarınız yorulduğunuz her an için teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız..

Mesut Erdem

Aktif olarak çalışmasından memnun kaldım.Başarılarının devamını dilerim.

Sedat Çam

Cemile Hanımdan memnun kaldım..

Ülker Sesli

İyi günler.Çok teşekkür ederim cemilecim .Bana iyi bir kiracı bulduğun için, Çok sağol iyi ilgilendin.

Zekayi Kutbay

Başarılı bir danışman.Çok çalışkan ve bilgili.

Mehmet Enis Şansever

Çalışmalarından çok memnun kaldım.Saygılarımla.

Serkan Budak

Cemile hanım çok hızlı (bir haftada) bir şekilde dairemi sattı.. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İşinde gayet profesyonel.

Safiye Damga

Cemile hanım bize çok yardımcı oldu satılık daire arayışımızda kriterlerime uygun daire sundu bize zaman kazandırdı. kendisine çok teşekkür ederiz.

İbrahim Doğan

Çok teşekkür ederim cemille hnm remax ve siz harika işler yapıyorsunuz

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.